Artystycznie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Sala balowa

Go down 
+6
Nathyenne Reed
Michelle Grey
Erica Blandelli
Willow Harrison
Dasom Kim
Amber Moore
10 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Nathyenne Reed

Nathyenne Reed


Posts : 455
Join date : 06/09/2016
Age : 25
Location : Nowy Jork, USA

Sala balowa - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Sala balowa   Sala balowa - Page 5 EmptySob Lis 12 2016, 22:14

- Crocsy to takie buty. O ile można je nazwać w ten sposób - mruknęłam - To takieee ... laczki z pianki.
Powrót do góry Go down
Wenka Lanter

Wenka Lanter


Posts : 242
Join date : 13/09/2016
Age : 27

Sala balowa - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Sala balowa   Sala balowa - Page 5 EmptySob Lis 12 2016, 22:15

Przymrużyłem oczy i zmarszczyłem brwi widząc że kobieta najwyraźniej mnie nie słuchała. - Dlaczego płaczesz? - zapytałem widząc jak jest jej smutno. - Dobrze wyglądasz. - stwierdziłem wypijając resztę zawartości swojej szklanki i poprosiłem o jeszcze nie spuszczając swojego wzroku z Kim.
Powrót do góry Go down
Matthew Tuck

Matthew Tuck


Posts : 457
Join date : 07/09/2016
Age : 27

Sala balowa - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Sala balowa   Sala balowa - Page 5 EmptySob Lis 12 2016, 22:17

- Aaaa.... Okej... - kiwnąłem głową i dopiłem whisky do końca.
Powrót do góry Go down
Nathyenne Reed

Nathyenne Reed


Posts : 455
Join date : 06/09/2016
Age : 25
Location : Nowy Jork, USA

Sala balowa - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Sala balowa   Sala balowa - Page 5 EmptySob Lis 12 2016, 22:20

- Trochę tu sztywno - powiedziałam na tyle głośno, żeby wszyscy mnie słyszeli - Bale nie są od tego, żeby było sztywno! - po chwili namysłu wpadłam na pewien pomysł - Zaczekaj tu, zaraz wracam.
Pobiegłam na chwilę to swojego pokoju.
Powrót do góry Go down
Dasom Kim

Dasom Kim


Posts : 172
Join date : 29/10/2016
Age : 32
Location : Seul, South Korea

Sala balowa - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Sala balowa   Sala balowa - Page 5 EmptySob Lis 12 2016, 22:21

-Nie płacze. Mam nadwrażliwość na mocne światło a sala jest niezłe oświetlona wiec sam rozumiesz..-powiedziałam uśmiechając sie i lekko klepiąc w policzek.
-No. No to jak dobrze wyglądam to wszystko w porządku.-posłałam mu jeden z tych uśmiechów które posyłałam przyjaciołom po tym jak dowiedziałam sie ze Yoongi ma narzeczona..
-Co? Coś nie tak?-zapytałam kiedy chłopak nie spuszczał ze mnie oczu. Nalałam do szklanki bursztynowego płynu i zaczęłam pic wolno.
Powrót do góry Go down
Matthew Tuck

Matthew Tuck


Posts : 457
Join date : 07/09/2016
Age : 27

Sala balowa - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Sala balowa   Sala balowa - Page 5 EmptySob Lis 12 2016, 22:21

- No okej... - przewróciłem oczami, podszedłem do chłopaka i nauczycielki. - Witam. Pani chce makijaż a la Nath? - spytałem, nie ogarniając, że nie był on rozmazany (trochę) specjalnie.
Powrót do góry Go down
Wenka Lanter

Wenka Lanter


Posts : 242
Join date : 13/09/2016
Age : 27

Sala balowa - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Sala balowa   Sala balowa - Page 5 EmptySob Lis 12 2016, 22:28

- Takie bzdury możesz sobie wciskać kimś innym ale nie mnie. - warknąłem najwyraźniej urażony odpowiedzią kobiety. Nie lubię kiedy ktoś mnie oszukuje, to dlatego. - No ale skoro nie chcesz o tym rozmawiać. Może kiedyś. - wzruszyłem ramionami znów machając okrężnymi ruchami szklanką by zamieszać w nim alkohol. Spojrzałem na chłopaka który właśnie do nas podszedł wypijając całą zawartość swojej szklanki, tym samym opierając się swoim tyłkiem o blat baru obok Kim.
Powrót do góry Go down
Nathyenne Reed

Nathyenne Reed


Posts : 455
Join date : 06/09/2016
Age : 25
Location : Nowy Jork, USA

Sala balowa - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Sala balowa   Sala balowa - Page 5 EmptySob Lis 12 2016, 22:30

Wróciłam po jakimś czasie ze swoimi ledowymi skrzypcami i w również ledowych butach. Zgasiłam światło, stanęłam na środku i włączyłam żarówki w skrzypcach. Włączyłam podkład muzyczny na podium dj'a, a potem zaczęłam grać, tańczyć oraz śpiewać jednocześnie. Ma się ten talent.

Powrót do góry Go down
Dasom Kim

Dasom Kim


Posts : 172
Join date : 29/10/2016
Age : 32
Location : Seul, South Korea

Sala balowa - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Sala balowa   Sala balowa - Page 5 EmptySob Lis 12 2016, 22:31

-A co mam ci powiedzieć? Ze boli mnie kiedy...-utrwalam kiedy Matthew do nas podszedł.
-Co? Jaki makijaż?-spojrzałam na Lantera.
-Powiedziałeś ze wyglądam dobrze!-uderzyłam chłopaka dłonią w ramie.
-Aish ten dzieciak..
Powrót do góry Go down
Matthew Tuck

Matthew Tuck


Posts : 457
Join date : 07/09/2016
Age : 27

Sala balowa - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Sala balowa   Sala balowa - Page 5 EmptySob Lis 12 2016, 22:33

Zagwizdałem z uznaniem dla Nath i zacząłem jej słuchać.
Powrót do góry Go down
Wenka Lanter

Wenka Lanter


Posts : 242
Join date : 13/09/2016
Age : 27

Sala balowa - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Sala balowa   Sala balowa - Page 5 EmptySob Lis 12 2016, 22:35

Westchnąłem ciężko i spojrzałem na chłopaka po czym znów na nauczycielkę rozkładając niewinnie ręce. - No ale, przecież dobrze wyglądasz! - parsknąłem przymrużając oczy i znów przyjrzałem się kobiecie. - Z resztą, proszę się mnie nie pytać o takie rzeczy ja się nie znam. - wzruszyłem ramionami i poprosiłem o kolejną szklankę alkoholu. - A Ty wracaj do swojej dziewczyny bo znowu mi się za coś oberwie. - zwróciłem się do nieznanego mi młodzieńca.
Powrót do góry Go down
Nathyenne Reed

Nathyenne Reed


Posts : 455
Join date : 06/09/2016
Age : 25
Location : Nowy Jork, USA

Sala balowa - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Sala balowa   Sala balowa - Page 5 EmptySob Lis 12 2016, 22:44

Skończyłam. W sumie nikogo to nie zainteresowało, więc wyniosłam skrzypce i wróciłam na salę. Usiadłam gdzieś z tyłu, żeby w spokoju zjeść duży kawał ciasta.
Powrót do góry Go down
Dasom Kim

Dasom Kim


Posts : 172
Join date : 29/10/2016
Age : 32
Location : Seul, South Korea

Sala balowa - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Sala balowa   Sala balowa - Page 5 EmptySob Lis 12 2016, 22:44

Spiorunowalam Lantera wzrokiem kiedy powiedział Mattowi ze ma wracać do swojej dziewczyny.
-Ty już nie pijesz Lanter.-powiedziałam oschle, chociaz dobrze wiedziałam ze nie jest niczemu winien.
Powrót do góry Go down
Matthew Tuck

Matthew Tuck


Posts : 457
Join date : 07/09/2016
Age : 27

Sala balowa - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Sala balowa   Sala balowa - Page 5 EmptySob Lis 12 2016, 22:45

- No okej - przewróciłem oczami i wróciłem do Nathyenne. - Zajebisty występ.
Powrót do góry Go down
Wenka Lanter

Wenka Lanter


Posts : 242
Join date : 13/09/2016
Age : 27

Sala balowa - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Sala balowa   Sala balowa - Page 5 EmptySob Lis 12 2016, 22:47

Spojrzałem lekko zdziwiony na nauczycielkę podkulając pod siebie ręce które jednak ostatecznie znów rozłożyłem. - No ale co ja do cholery zrobiłem?! - krzyknąłem tupiąc nogą jak obrażone dziecko. - Pytałem czy chcesz żebym Cię pocałował to mi nie odpowiedziałaś! - parsknąłem z oburzeniem zaciskając dłonie w pięści.
Powrót do góry Go down
Dasom Kim

Dasom Kim


Posts : 172
Join date : 29/10/2016
Age : 32
Location : Seul, South Korea

Sala balowa - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Sala balowa   Sala balowa - Page 5 EmptySob Lis 12 2016, 22:50

-Po co skoro on i tak tego nie zauważy bo mu to wisi!-krzynelam trzaskając na blat szklankę która potłukła sie, raniąc mi dlon. Cholera. Nie dość ze wydarłam sie na cała sale to zrobiłam sobie krzywdę. Barman podał mi masę chusteczek którymi wycierałam i tamowalam krew.
-Kurwa mac..Co ci sie nagle całować mnie zachciało..
Powrót do góry Go down
Nathyenne Reed

Nathyenne Reed


Posts : 455
Join date : 06/09/2016
Age : 25
Location : Nowy Jork, USA

Sala balowa - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Sala balowa   Sala balowa - Page 5 EmptySob Lis 12 2016, 22:51

- Dzięki - powiedziałam z ustani pełnymi ciasta czekoladowego - Co z tego, że mało kogo to obchodziło.
Powrót do góry Go down
Matthew Tuck

Matthew Tuck


Posts : 457
Join date : 07/09/2016
Age : 27

Sala balowa - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Sala balowa   Sala balowa - Page 5 EmptySob Lis 12 2016, 22:55

- Ważne, że mnie odchodziło - machnąłem rękę i spojrzałem na nauczycielkę. - A tej co? - wróciłem spojrzeniem do Nathyenne.
Powrót do góry Go down
Wenka Lanter

Wenka Lanter


Posts : 242
Join date : 13/09/2016
Age : 27

Sala balowa - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Sala balowa   Sala balowa - Page 5 EmptySob Lis 12 2016, 22:56

Uniosłem zdziwiony brew do góry wskazując na kobietę palcem. - Ty... Podoba Ci się tamten chłopak? - zapytałem niepewnie ostatecznie wskazując palcem na odchodzącego od nas młodzieńca. - Chciałem Ci tylko sprawić przyjemność, a nie... Że mi się zachciało. - parsknąłem lekko podirytowany całą tą sytuacją. - Także no... Jeżeli mam rację w tym Ci niestety nie pomogę. - wzruszyłem obojętnie ramionami biorąc swoją szklankę z alkoholem.
Powrót do góry Go down
Nathyenne Reed

Nathyenne Reed


Posts : 455
Join date : 06/09/2016
Age : 25
Location : Nowy Jork, USA

Sala balowa - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Sala balowa   Sala balowa - Page 5 EmptySob Lis 12 2016, 22:58

- Matkobosko - mruknęłam z przerażeniem - Czy to krew ... co się tam odwala? I jeszcze ten idiota siedzi obok jak gdyby nigdy nic!
Powrót do góry Go down
Dasom Kim

Dasom Kim


Posts : 172
Join date : 29/10/2016
Age : 32
Location : Seul, South Korea

Sala balowa - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Sala balowa   Sala balowa - Page 5 EmptySob Lis 12 2016, 22:59

Zignorowałam jego pytanie.
-Przyjemność? Mnie? Jesteś pewien ze nie chodziło o ciebie? Moze lecisz na starsze co? Nie pij już.
Powrót do góry Go down
Wenka Lanter

Wenka Lanter


Posts : 242
Join date : 13/09/2016
Age : 27

Sala balowa - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Sala balowa   Sala balowa - Page 5 EmptySob Lis 12 2016, 23:02

- Nie! To nie tak do kurwy! - krzyknąłem ostatecznie wściekły. - Z resztą, było miło ale coś Ci odwaliło. Za przeproszeniem. - warknąłem biorąc szklankę jak i butelkę wódki ze sobą po czym poszedłem gdzieś w kąt sali siadając na podłodze samemu. Nie to nie, ja się o nic prosić nie będę.
Powrót do góry Go down
Dasom Kim

Dasom Kim


Posts : 172
Join date : 29/10/2016
Age : 32
Location : Seul, South Korea

Sala balowa - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Sala balowa   Sala balowa - Page 5 EmptySob Lis 12 2016, 23:08

Przestraszyłam sie kiedy zaczął krzyczeć. Przycisnęlam krwawiącą dlon w której trzymałam chusteczki, do piersi i gapiłam sie na niego będąc w szoku. Patrzyłam jak chłopak odchodzi chyba doprowadzony do granic wytrzymałości.
Powrót do góry Go down
Wenka Lanter

Wenka Lanter


Posts : 242
Join date : 13/09/2016
Age : 27

Sala balowa - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Sala balowa   Sala balowa - Page 5 EmptySob Lis 12 2016, 23:13

Wkurzyłem się to prawda, ale to nie był jeszcze mój poziom krytyczny którego z resztą nikt doświadczyć by nie chciał. Wziąłem głęboki wdech i wyjąłem z kieszeni marynarki paczkę papierosów, jednego wyjąłem i włożyłem sobie do ust od razu go podpalając. Nie bardzo interesuje mnie to czy wolno tu palić czy też nie, ale musiałem. Zaciągnąłem się mocno dymem z papierosa już po chwili w miarę możliwości ogarniając swoje emocje.
Powrót do góry Go down
Dasom Kim

Dasom Kim


Posts : 172
Join date : 29/10/2016
Age : 32
Location : Seul, South Korea

Sala balowa - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Sala balowa   Sala balowa - Page 5 EmptySob Lis 12 2016, 23:15

Kiedy pierwszy szok minął, zeslizgnelam sie na ziemie i powoli podeszłam do chłopaka. Ukucnelam obok niego i zabrałam mu papierosa z ręki.
-Przepraszam.-następnie sięgnęłam po butelkę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sala balowa - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Sala balowa   Sala balowa - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Sala balowa
Powrót do góry 
Strona 5 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Sala gimnastyczna
» Sala muzyczna
» Sala taneczna
» Sala do rzeźbiarstwa
» Sala taneczna

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Artystycznie :: Szkoła :: Parter-
Skocz do: