Artystycznie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Sala taneczna

Go down 
+7
Finley Avery
Emily Black
Katriina Sovallainen
Michelle Grey
Colette Warp
Matthew Tuck
JiYeon SooAh Park
11 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
AutorWiadomość
Nathyenne Reed

Nathyenne Reed


Posts : 455
Join date : 06/09/2016
Age : 25
Location : Nowy Jork, USA

Sala taneczna  - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Sala taneczna    Sala taneczna  - Page 9 EmptySob Lis 05 2016, 22:45

- Zabawne? - prychnęłam - No bardzo.
Obejrzałam się w stronę drzwi, a potem wróciłam wzrokiem do lustra i poprawiłam włosy.
Powrót do góry Go down
Dasom Kim

Dasom Kim


Posts : 172
Join date : 29/10/2016
Age : 32
Location : Seul, South Korea

Sala taneczna  - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Sala taneczna    Sala taneczna  - Page 9 EmptySob Lis 05 2016, 22:45

Wróciłam do klasy z rozpalona twarzą.
-No dobrze. Kochani. Ostatnie minuty i puszczam was wolno.-powiedziałam podchodząc do laptopa.
Powrót do góry Go down
Emily Black

Emily Black


Posts : 459
Join date : 08/10/2016
Age : 25

Sala taneczna  - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Sala taneczna    Sala taneczna  - Page 9 EmptySob Lis 05 2016, 22:45

Usmiechnela sie lekko i wstala. Zaczela pokazywac chlopakowi kroki, co po chwili przerodzilo sie w calkiem zgrabny taniec.
Powrót do góry Go down
Emily Black

Emily Black


Posts : 459
Join date : 08/10/2016
Age : 25

Sala taneczna  - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Sala taneczna    Sala taneczna  - Page 9 EmptySob Lis 05 2016, 22:46

Gdy nauczycielka wesza, potknela sie przypadkiem
Powrót do góry Go down
Finley Avery

Finley Avery


Posts : 66
Join date : 05/11/2016

Sala taneczna  - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Sala taneczna    Sala taneczna  - Page 9 EmptySob Lis 05 2016, 22:47

Złapał Emily zanim upadła- Hej wszystko wporządku?- spytał ją
Powrót do góry Go down
Emily Black

Emily Black


Posts : 459
Join date : 08/10/2016
Age : 25

Sala taneczna  - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Sala taneczna    Sala taneczna  - Page 9 EmptySob Lis 05 2016, 22:48

Gdy zostala zlapana, odetchnela z ulga i stanela. -Tak. Dziekuje. -usmiechnela sie lekko i spojrzala na nauczycielke
Powrót do góry Go down
Erica Blandelli

Erica Blandelli


Posts : 448
Join date : 06/09/2016
Age : 27
Location : Florencja, Włochy

Sala taneczna  - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Sala taneczna    Sala taneczna  - Page 9 EmptySob Lis 05 2016, 22:49

Zmarszczyłam brwi. Połączmy fakty, poszła po Matta i wróciła rozpalona. - C'e impossibile - mruknęłam do siebie i wstałam, podeszłam trochę bliżej.
Powrót do góry Go down
Dasom Kim

Dasom Kim


Posts : 172
Join date : 29/10/2016
Age : 32
Location : Seul, South Korea

Sala taneczna  - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Sala taneczna    Sala taneczna  - Page 9 EmptySob Lis 05 2016, 22:54

Czekałam aż Matt się zjawi ale to chyba miało nienastapic. Może to i dobrze.
-Wolicie żebym przydzielila Wam układy czy sami coś zatanczycie?
Powrót do góry Go down
Emily Black

Emily Black


Posts : 459
Join date : 08/10/2016
Age : 25

Sala taneczna  - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Sala taneczna    Sala taneczna  - Page 9 EmptySob Lis 05 2016, 22:55

Wzruszyla tylko ramionami i mruknela cos pod nosem.
Powrót do góry Go down
Michelle Grey

Michelle Grey


Posts : 44
Join date : 19/10/2016
Age : 26
Location : California, LA

Sala taneczna  - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Sala taneczna    Sala taneczna  - Page 9 EmptySob Lis 05 2016, 22:56

-Bez znaczenia w sumie..-powiedziałam kiedy stanęłam obok Iana.
Powrót do góry Go down
Finley Avery

Finley Avery


Posts : 66
Join date : 05/11/2016

Sala taneczna  - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Sala taneczna    Sala taneczna  - Page 9 EmptySob Lis 05 2016, 22:57

-Chyba lepiej jak pani je dopasuje do nas- powiedział ze spokojem stając prosto i patrząc na psorkę
Powrót do góry Go down
Dasom Kim

Dasom Kim


Posts : 172
Join date : 29/10/2016
Age : 32
Location : Seul, South Korea

Sala taneczna  - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Sala taneczna    Sala taneczna  - Page 9 EmptySob Lis 05 2016, 23:00

-Do cholery jasnej! Czy wy nie możecie chociaż raz się zdecydować i odpowiedzieć normalnie?! -trzasnelam dłonią w stolik. -Każdy. Podkreślam KAŻDY Z WAS. W ciągu dwóch dni ma się do mnie zgłosić. Dostanie parę i układ. Będę w pokoju nauczycielskim albo w swoim. Dobranoc. -zabrałam laptopa oraz torbę po czym wyszlam z sali.
next: Pokój nauczycielski
Powrót do góry Go down
Ian Benson

Ian Benson


Posts : 13
Join date : 05/11/2016

Sala taneczna  - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Sala taneczna    Sala taneczna  - Page 9 EmptySob Lis 05 2016, 23:01

Kiedy Dasom wyszła, spojrzałem na pozostałych.
-To znaczy ze możemy bezpiecznie stąd iść. ..?
Powrót do góry Go down
Emily Black

Emily Black


Posts : 459
Join date : 08/10/2016
Age : 25

Sala taneczna  - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Sala taneczna    Sala taneczna  - Page 9 EmptySob Lis 05 2016, 23:01

-Okres ma czy jak?! -krzyknela zdenerwowana, gdy nauczycielk wyszla
Powrót do góry Go down
Emily Black

Emily Black


Posts : 459
Join date : 08/10/2016
Age : 25

Sala taneczna  - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Sala taneczna    Sala taneczna  - Page 9 EmptySob Lis 05 2016, 23:03

-Ugh. -warknela. -Nie wiem, chyba tak. Ja przyszlam tu potanczyc, a nie ogladac dramy i inne bajeczki. -warknela i wyszla. Skierowala swoje kroki do palarni.
NP. PALARNIA
Powrót do góry Go down
Ian Benson

Ian Benson


Posts : 13
Join date : 05/11/2016

Sala taneczna  - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Sala taneczna    Sala taneczna  - Page 9 EmptySob Lis 05 2016, 23:08

-Ta też ma okres? -zapytałem odprowadzajac dziewczynę wzrokiem.
-Ja tez idę. . Dobranoc wszystkim.
Next: Hui wi
Powrót do góry Go down
Michelle Grey

Michelle Grey


Posts : 44
Join date : 19/10/2016
Age : 26
Location : California, LA

Sala taneczna  - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Sala taneczna    Sala taneczna  - Page 9 EmptySob Lis 05 2016, 23:09

-Dobranoc. I.. dobranoc. -powiedziałam również idąc do drzwi. -Kolorowych snów czy coś. .-dodałam po czym wyszlam.
Powrót do góry Go down
Nathyenne Reed

Nathyenne Reed


Posts : 455
Join date : 06/09/2016
Age : 25
Location : Nowy Jork, USA

Sala taneczna  - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Sala taneczna    Sala taneczna  - Page 9 EmptyNie Lis 06 2016, 16:08

Mogłabym jeszcze coś zatańczyć, aleeeeeeee nie. Nie chce mi się. Zastanawiając się, co mam ze sobą zrobić poszłam przed siebie, a moje nogi zaprowadziły mnie do pokoju nauczycielskiego.
NP no właśnie tam
Powrót do góry Go down
Dasom Kim

Dasom Kim


Posts : 172
Join date : 29/10/2016
Age : 32
Location : Seul, South Korea

Sala taneczna  - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Sala taneczna    Sala taneczna  - Page 9 EmptyWto Lis 15 2016, 21:14

Weszłam do sali tanecznej i zapaliłam światło. Ale tylko na moment. Kiedy zamknęłam oszklone drzwi, znów je zgasiłam i prawie po omacku poszłam na schody. Usiadłam na nich i położyłam na kolanach swojego laptopa którego zabrałam z pokoju nauczycielskiego.
Moze i rozdrapywanie przeszłości było żałosne i głupie ale moze właśnie sama taka byłam? Żałosna i głupia? Zaczęłam przeglądać filmiki i zdjęcia ze mna i moim byłym który zostawił mnie bo stałam mu sie obojętna..Ano. Oparłam głowę i zaczęłam oglądać nasze przygotowania do konkursu które nagrywał nasz przyjaciel. Sciszylam głos na minimalna głośność, bo już na pamięć znałam każde wypowiedziane słowo. Jednak nie chciałam zeby w sali było kompletnie cicho.
Powrót do góry Go down
Dasom Kim

Dasom Kim


Posts : 172
Join date : 29/10/2016
Age : 32
Location : Seul, South Korea

Sala taneczna  - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Sala taneczna    Sala taneczna  - Page 9 EmptyCzw Lis 17 2016, 13:39

Obudziłam sie nadal bedą w swojej sali. Rozejrzałam sie lekko nieprzytomnie wokół siebie po czym odłożyłam laptopa obok siebie i wstałam patrząc na zegar. Cholera. Muszę jeszcze sprawdzić kilka rzeczy.
Wyszłam szybko z sali.


NeXT:WSZĘDZIE.
Powrót do góry Go down
Erica Blandelli

Erica Blandelli


Posts : 448
Join date : 06/09/2016
Age : 27
Location : Florencja, Włochy

Sala taneczna  - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Sala taneczna    Sala taneczna  - Page 9 EmptyCzw Lis 17 2016, 19:12

Weszłam do sali spokojnie, rozejrzałam się dookoła i usiadłam na schodach jak zwykle, nogi podkuliłam pod brodę i objęłam je rękami, oddałam się zamyśleniom. Ciekawiło mnie, co będziemy dziś pisać.
Powrót do góry Go down
Nathyenne Reed

Nathyenne Reed


Posts : 455
Join date : 06/09/2016
Age : 25
Location : Nowy Jork, USA

Sala taneczna  - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Sala taneczna    Sala taneczna  - Page 9 EmptyCzw Lis 17 2016, 19:28

Weszłam do sali i usiadłam na schodach obok Erici.
- Cześć dzień dobry - powiedziałam dziarsko. Zupełnie, jakbym to nie była ja.
Powrót do góry Go down
Erica Blandelli

Erica Blandelli


Posts : 448
Join date : 06/09/2016
Age : 27
Location : Florencja, Włochy

Sala taneczna  - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Sala taneczna    Sala taneczna  - Page 9 EmptyCzw Lis 17 2016, 19:30

- O, hej! - odpowiedziałam z uśmiechem i zaskoczona spojrzałam na Nathyenne. - Dobry dzień czy jak?
Powrót do góry Go down
Nathyenne Reed

Nathyenne Reed


Posts : 455
Join date : 06/09/2016
Age : 25
Location : Nowy Jork, USA

Sala taneczna  - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Sala taneczna    Sala taneczna  - Page 9 EmptyCzw Lis 17 2016, 19:39

- Właśnie nie wiem - zaśmiałam się - Jakoś tak łatwiej przychodzi mi uśmiechanie się.
Powrót do góry Go down
Erica Blandelli

Erica Blandelli


Posts : 448
Join date : 06/09/2016
Age : 27
Location : Florencja, Włochy

Sala taneczna  - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Sala taneczna    Sala taneczna  - Page 9 EmptyCzw Lis 17 2016, 20:00

- Hmmm... Rozumiem - zaśmiałam się lekko i oparłam wygodnie o stopnie za sobą. - Nie miało być lekcji przypadkiem, czy za wcześnie przyszłam? - spytałam i spojrzałam na zegarek na dłoni. Czyżby mi źle chodził? Szczerze w to wątpiłam, a telefon zostawiłam u siebie w pokoju. Natomiast tu nigdzie na ścianie go nie było.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sala taneczna  - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Sala taneczna    Sala taneczna  - Page 9 Empty

Powrót do góry Go down
 
Sala taneczna
Powrót do góry 
Strona 9 z 11Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Sala taneczna
» Sala do języka norweskiego
» Sala historii sztuki
» Sala muzyczna
» Sala do rzeźbiarstwa

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Artystycznie :: Szkoła :: Pierwsze piętro-
Skocz do: