Artystycznie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Sala taneczna

Go down 
+7
Finley Avery
Emily Black
Katriina Sovallainen
Michelle Grey
Colette Warp
Matthew Tuck
JiYeon SooAh Park
11 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
AutorWiadomość
Nathyenne Reed

Nathyenne Reed


Posts : 455
Join date : 06/09/2016
Age : 25
Location : Nowy Jork, USA

Sala taneczna  - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Sala taneczna    Sala taneczna  - Page 11 EmptyCzw Lis 17 2016, 21:39

- Może coś nie damskiego zespołu? A jeżeli już taki ma być, to wybierzmy jedne z pierwszych piosenek Sistar, 2NE1, Miss A albo Girls Generation. - powiedziałam po chwili namysłu.
Powrót do góry Go down
Dasom Kim

Dasom Kim


Posts : 172
Join date : 29/10/2016
Age : 32
Location : Seul, South Korea

Sala taneczna  - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Sala taneczna    Sala taneczna  - Page 11 EmptyCzw Lis 17 2016, 21:46

-Nie lubię SNSD.-powiedziałam mlaskajac.
-SISTAR "I like that" jest okej ale musiałybyśmy sie wszystkie przebrać a nie bardzo mi sie chce chwilowo zaglądać do pokoju. 2NE1 mozna "Come back home"...Z SNSD jeśli już to "Mr. Mr" ewentualnie "I Got a boy"-powiedziałam szybko.
Powrót do góry Go down
Nathyenne Reed

Nathyenne Reed


Posts : 455
Join date : 06/09/2016
Age : 25
Location : Nowy Jork, USA

Sala taneczna  - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Sala taneczna    Sala taneczna  - Page 11 EmptyCzw Lis 17 2016, 21:49

- I got a boy jest idealne. Między innymi dlatego, że już się tego uczyłam. Dawno to było i pewnie połowy zapomniałam, ale to świetna okazja na przypomnienie sobie.
Powrót do góry Go down
Dasom Kim

Dasom Kim


Posts : 172
Join date : 29/10/2016
Age : 32
Location : Seul, South Korea

Sala taneczna  - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Sala taneczna    Sala taneczna  - Page 11 EmptyCzw Lis 17 2016, 21:50

-To trochę oklepane...Ale skoro wreszcie znalazło sie cos co nasza KOCHANA Nath raczy zatańczyć to nie wolno zmarnować takiej okazji.-powiedziałam.
Powrót do góry Go down
Nathyenne Reed

Nathyenne Reed


Posts : 455
Join date : 06/09/2016
Age : 25
Location : Nowy Jork, USA

Sala taneczna  - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Sala taneczna    Sala taneczna  - Page 11 EmptyCzw Lis 17 2016, 21:52

- Łoooł - prychnęłam - Jak to pani profesor nie pasuje, to mogę wyjść i nie wracać. Już zostałam wywalona z jednych zajęć w tej szkole.
Powrót do góry Go down
Dasom Kim

Dasom Kim


Posts : 172
Join date : 29/10/2016
Age : 32
Location : Seul, South Korea

Sala taneczna  - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Sala taneczna    Sala taneczna  - Page 11 EmptyCzw Lis 17 2016, 21:55

-Jak dla mnie możecie w ogóle nie przychodzić na moje zajęcia.-powiedziałam wstając. -Wychodzisz czy zostajesz?-zapytałam wkładając ręce do tylnich kieszeni spodni.
Powrót do góry Go down
Nathyenne Reed

Nathyenne Reed


Posts : 455
Join date : 06/09/2016
Age : 25
Location : Nowy Jork, USA

Sala taneczna  - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Sala taneczna    Sala taneczna  - Page 11 EmptyCzw Lis 17 2016, 21:56

- A widać, żebym wychodziła? - zapytałam.
Powrót do góry Go down
Dasom Kim

Dasom Kim


Posts : 172
Join date : 29/10/2016
Age : 32
Location : Seul, South Korea

Sala taneczna  - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Sala taneczna    Sala taneczna  - Page 11 EmptyCzw Lis 17 2016, 21:57

-A widać żebym cię wywalała?-zapytałam.
-Nikt cię nie zmusza. Jeśli nie chcesz to oddaj fartucha i mozesz iść. Jeśli nie, zejdź kilka pięter w dół i staraj sie dostosować. Nie zawsze mamy w życiu to czego chcemy o co nam pasuje.-zaczęłam szukać układu w laptopie.
Powrót do góry Go down
Nathyenne Reed

Nathyenne Reed


Posts : 455
Join date : 06/09/2016
Age : 25
Location : Nowy Jork, USA

Sala taneczna  - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Sala taneczna    Sala taneczna  - Page 11 EmptyCzw Lis 17 2016, 21:59

- No właśnie widzę - mruknęłam. Ta loszka ma poważne problemy ze sobą. Na 10000%.
Powrót do góry Go down
Dasom Kim

Dasom Kim


Posts : 172
Join date : 29/10/2016
Age : 32
Location : Seul, South Korea

Sala taneczna  - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Sala taneczna    Sala taneczna  - Page 11 EmptyCzw Lis 17 2016, 22:01

-Słyszałam to. -fuknelam. Fajnie. Możemy sie lubić na luzie blah blah ale nie pozwolę zeby ktos kaprysił na moich zajęciach.
-Co powiecie na te wersje?
Powrót do góry Go down
Nathyenne Reed

Nathyenne Reed


Posts : 455
Join date : 06/09/2016
Age : 25
Location : Nowy Jork, USA

Sala taneczna  - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Sala taneczna    Sala taneczna  - Page 11 EmptyCzw Lis 17 2016, 22:07

- No i to rozumiem. Brak twerku, jeżdżenia brzuchem po podłodze i wypinania się do kamery - powiedziałam patrząc na film z uznaniem.
Powrót do góry Go down
Dasom Kim

Dasom Kim


Posts : 172
Join date : 29/10/2016
Age : 32
Location : Seul, South Korea

Sala taneczna  - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Sala taneczna    Sala taneczna  - Page 11 EmptyCzw Lis 17 2016, 22:12

Przewróciłam oczami. Zboczenie zawodowe. W okresie trainee nauczyli mnie ze kobieta ma być kobieca...Ale co ja tam wiem...Przespałam sie ze swoim uczniem...I szczerze mówiąc zrobiłabym to raz jeszcze gdyby nie to ze cos mi na to nie pozwalało. Duma? A moze cos innego...
Powrót do góry Go down
Dasom Kim

Dasom Kim


Posts : 172
Join date : 29/10/2016
Age : 32
Location : Seul, South Korea

Sala taneczna  - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Sala taneczna    Sala taneczna  - Page 11 EmptyCzw Lis 17 2016, 22:30

Po kilkukrotnym odtańczeniu układu, dziewczyny znały go już bardzo dobrze. Zatańczyłam go z nimi moze jakieś...5-6 razy. Resztę próbowały same. Nawet nie zdążyłam sie zmęczyć. Byłam z nich tak cholernie dumna. Jak nigdy...
Kiedy skończyły, wyłączyłam wszystko.
-Dziękuje wam za tak liczne przybycie. Finley...Super ci szło..Michelle..Te twoje kocie ruchy...Ian..Jesteś kłoda. Matt...Obudź sie. Willow..Fe-No-me-nal-nie! -mówiłam do niewidzialnych osób. Zasmialam sie i podeszłam do Ericki i Nath. Przytuliłam każda z osobna.
-Byłyście swietnie. Oby tak dalej. Weźcie cieplutki prysznic, zejdźcie cos i wyspijcie sie skarby.-ukłoniłam sie.
-Dziękuje za lekcje.-z torby wyjęłam papierosy i ruszyłam do wyjścia.
-Aha...Bardzo proszę o przekazanie całej reszcie naszej grupy ze osoby których nie było MAJA OBOWIĄZEK sie do mnie zgłosić. Jeśli nie. Sama je znajde. A to nie bedzie miłe.. Słodkich snów.-posłałam im buziaka na dłoni i wyszłam.


Next: palarnia
Powrót do góry Go down
Nathyenne Reed

Nathyenne Reed


Posts : 455
Join date : 06/09/2016
Age : 25
Location : Nowy Jork, USA

Sala taneczna  - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Sala taneczna    Sala taneczna  - Page 11 EmptyPią Lis 18 2016, 17:16

- No to eeeeeee do widzenia? - powiedziałam dysząc ciężko po bardzo długim treningu. Dziwię się, że jeszcze mnie nie zamordowała.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sala taneczna  - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Sala taneczna    Sala taneczna  - Page 11 Empty

Powrót do góry Go down
 
Sala taneczna
Powrót do góry 
Strona 11 z 11Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 Similar topics
-
» Sala taneczna
» Sala do ćwiczenia aktorstwa
» Sala muzyczna
» Sala do rzeźbiarstwa
» Sala do języka włoskiego

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Artystycznie :: Szkoła :: Pierwsze piętro-
Skocz do: