Artystycznie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Sala do języka norweskiego

Go down 
+4
Elizabeth Oxton
Michael Woodland
Kyle Gray
Amber Moore
8 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Amber Moore
Admin
Amber Moore


Posts : 92
Join date : 06/09/2016

Sala do języka norweskiego Empty
PisanieTemat: Sala do języka norweskiego   Sala do języka norweskiego EmptySob Wrz 17 2016, 17:26

Sala do języka norweskiego Sala20_2
Powrót do góry Go down
https://artystycznie.forumpolish.com
Michael Woodland

Michael Woodland


Posts : 152
Join date : 12/09/2016
Age : 26
Location : Great Britain, London

Sala do języka norweskiego Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka norweskiego   Sala do języka norweskiego EmptySob Wrz 17 2016, 17:32

Wszedłem jako pierwszy i uniosłem brew. Może pomysłem godziny. Poczekam chwilę i może ktoś przyjdzie a jak nie to zawinę się do pokoju. Ciekawie się zapowiada...
Powrót do góry Go down
Kyle Gray

Kyle Gray


Posts : 14
Join date : 12/09/2016

Sala do języka norweskiego Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka norweskiego   Sala do języka norweskiego EmptySob Wrz 17 2016, 17:36

Kyle spokojnie wszedł za Michaelem. Rozejrzał sie po sali. Sala też wyglądała najzwyczajniej w świecie. - Hej. Ty też na norweski? - powiedział.
Powrót do góry Go down
Michael Woodland

Michael Woodland


Posts : 152
Join date : 12/09/2016
Age : 26
Location : Great Britain, London

Sala do języka norweskiego Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka norweskiego   Sala do języka norweskiego EmptySob Wrz 17 2016, 17:38

Spirale na chłopaka - tak... już myślałem że pomyliłem godziny - przyznałem uśmiechając się - chyba jeszcze poczekamy na nauczyciela.. lub nauczycielkę. Wiesz może kto to?
Powrót do góry Go down
Kyle Gray

Kyle Gray


Posts : 14
Join date : 12/09/2016

Sala do języka norweskiego Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka norweskiego   Sala do języka norweskiego EmptySob Wrz 17 2016, 17:40

- Hmm - mruknął i wyjął telefon - Bodajże B-Benita? Von Henning? Nie wiem, jak to się czyta... - przyznał się.
Powrót do góry Go down
Elizabeth Oxton

Elizabeth Oxton


Posts : 97
Join date : 13/09/2016
Age : 24
Location : Wielka Brytania

Sala do języka norweskiego Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka norweskiego   Sala do języka norweskiego EmptySob Wrz 17 2016, 17:41

Wpadła do sali zdyszana i rozejrzała się. Kurczę już myślała że się spóźniła ale na szczęście jednak nie. Uff. W sali było jeszcze dwóch chłopców.
Poprawiła kosmyk włosów, miała nadzieję że Alexander i Ophelie się na nią nie zezłoszczą że wybiegła tak nagle, cóż przynajmniej się nie spóźniła. Spojrzała na chłopaka z długimi włosami a później na tego z czarnymi zakłopotana.
Powrót do góry Go down
Benita von Henning

Benita von Henning


Posts : 48
Join date : 13/09/2016
Age : 51

Sala do języka norweskiego Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka norweskiego   Sala do języka norweskiego EmptySob Wrz 17 2016, 17:42

Leniwie nacisnęłam klamkę. Moje podejrzenia sprawdziły się. Sala była otwarta. Note to self, zgłosić się po klucze do sal. Weszłam do środka, nie zamykając za sobą drzwi. Jakieś dzieciaki siedziały już w ławkach. Hmm... jest tu też ta... la pute w fioletowych włosach. Jak miło...
- Czy wy wszędzie wchodzicie jak do burdelu? - rzuciłam dziennik na biurko i ziewnęłam rozdzierająco. - Nikt was nie uczył, że powinniście karnie stać pod salą?


Ostatnio zmieniony przez Benita von Henning dnia Sob Wrz 17 2016, 17:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Michael Woodland

Michael Woodland


Posts : 152
Join date : 12/09/2016
Age : 26
Location : Great Britain, London

Sala do języka norweskiego Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka norweskiego   Sala do języka norweskiego EmptySob Wrz 17 2016, 17:43

-Zobaczymy... może nie będzie tragicznie... widziałeś na rozpoczęciu nauczycielki? Wyglądały na młode i miłe - powiedziałem - na pewno się z nią da dogadać - dodałem zajmując jedno z miejsc.
Gdy weszła nauczycielka od razu wiedziałem że będzie jednak ciężko...
Gdy Dzieczyna Wbiegła uśmiechnąłem się szerzej - no i jest nas więcej - mruknąłem witając ją i przedstawiając się.
Gdy weszła nauczycielka wiedziałem, że jednak będzie ciężko.
Powrót do góry Go down
Elizabeth Oxton

Elizabeth Oxton


Posts : 97
Join date : 13/09/2016
Age : 24
Location : Wielka Brytania

Sala do języka norweskiego Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka norweskiego   Sala do języka norweskiego EmptySob Wrz 17 2016, 17:45

Gdy długowłosy chłopak się z nią przywitał z trudem wypowiedziała imię. Jednak gdy weszła nauczycielka dopiero wtedy poczuła prawdziwy, przeszywający strach.
Po cichu usiadła w pustej ławce i lekko się skuliła prosząc boga o zmiłowanie i łaskę na tej lekcji.
Powrót do góry Go down
Benita von Henning

Benita von Henning


Posts : 48
Join date : 13/09/2016
Age : 51

Sala do języka norweskiego Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka norweskiego   Sala do języka norweskiego EmptySob Wrz 17 2016, 17:53

- Uciszcie się i wyciągnijcie zeszyty. Zapiszcie datę, godzinę i temat. System oceniania, przepisy bezpieczeństwa i higieny pracy, trzeba to odfajkować.
Jak ja nienawidzę lekcji organizacyjnych... Co ja mam im mówić? Nie skaczcie po ławkach? Nie rżnijcie się na lekcjach? Wielki Brat patrzy? Podałam im listę potwierdzającą, że zapoznali się z BHP i PSO.
- Pytania?
Powrót do góry Go down
Elizabeth Oxton

Elizabeth Oxton


Posts : 97
Join date : 13/09/2016
Age : 24
Location : Wielka Brytania

Sala do języka norweskiego Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka norweskiego   Sala do języka norweskiego EmptySob Wrz 17 2016, 17:54

Przełknęła ślinę i wyciągnęła zeszyt. Była tak zszokowana nauczycielką że wielka gula podeszła jej do gardła i nie mogła wręcz wydusić słowa.
Powrót do góry Go down
Michael Woodland

Michael Woodland


Posts : 152
Join date : 12/09/2016
Age : 26
Location : Great Britain, London

Sala do języka norweskiego Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka norweskiego   Sala do języka norweskiego EmptySob Wrz 17 2016, 17:56

Wyciągnąłem co trzeba słuchając. Tu chyba musze zdecydowanie się skupić. A liczyłem że nie będzie to tak potrzebne. Słuchałem patrząc po innych. Chyba mieli to samo zdanie o nauczyciele...
Powrót do góry Go down
Nathyenne Reed

Nathyenne Reed


Posts : 455
Join date : 06/09/2016
Age : 25
Location : Nowy Jork, USA

Sala do języka norweskiego Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka norweskiego   Sala do języka norweskiego EmptySob Wrz 17 2016, 17:56

- Dzień dobry - powiedziałam wchodząc do sali i strzepując przy tym sałatkę z ramienia - Przepraszam za spóźnienie.
Usiadłam w wolnej ławce i otworzyłam zeszyt.
Powrót do góry Go down
Alexander Lebau

Alexander Lebau


Posts : 16
Join date : 10/09/2016
Age : 26

Sala do języka norweskiego Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka norweskiego   Sala do języka norweskiego EmptySob Wrz 17 2016, 17:56

Wszedłem do sali. Kurwa mać. Tylko te słowa cisnęły mi się na usta.
- Dzień dobry, przepraszam za spóźnienie - świetnie, pierwsza lekcja w nowym roku, a ja już się spóźniłem. Skrzywiłem się na samą myśl o reprymendzie od nauczycielki. Mimo to zająłem swoje miejsce i poszedłem w ślady reszty uczniów.
Powrót do góry Go down
Kyle Gray

Kyle Gray


Posts : 14
Join date : 12/09/2016

Sala do języka norweskiego Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka norweskiego   Sala do języka norweskiego EmptySob Wrz 17 2016, 17:58

- Ta. Jedna z nich to moja ciocia - powiedział i zamilkł kiedy weszła nauczycielka. Przywitał się z innymi i wyjął zeszyt. ,,Na miłą nie wygląda, ale może nie będzie AŻ TAK źle'' pomyślał i westchnął cicho.
Powrót do góry Go down
Elizabeth Oxton

Elizabeth Oxton


Posts : 97
Join date : 13/09/2016
Age : 24
Location : Wielka Brytania

Sala do języka norweskiego Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka norweskiego   Sala do języka norweskiego EmptySob Wrz 17 2016, 18:01

Spojrzała na Alexandra i pokazała że obok niej jest wolne miejsce(choć w sali było na razie dużo wolnych miejsc). Może jak będzie obok ktoś znajomy nie będzie się tak bała tej nauczycielki.
Powrót do góry Go down
Alexander Lebau

Alexander Lebau


Posts : 16
Join date : 10/09/2016
Age : 26

Sala do języka norweskiego Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka norweskiego   Sala do języka norweskiego EmptySob Wrz 17 2016, 18:02

Usiadłem obok już znajomej mi dziewczyny. Dość szybko oddychałem, nienawidziłem biegać. Dobrze, że się nie spociłem, to byłoby... obrzydliwe. Dzień się dopiero zaczął.
- Mogłaś zaczekać, naprawdę - mruknąłem cicho, tak, żeby nauczycielka nie słyszała. Wszystko co kazała, zapisałem. Miałem pochyłe staranne pismo, choć pisałem naprawdę szybko.
Powrót do góry Go down
Benita von Henning

Benita von Henning


Posts : 48
Join date : 13/09/2016
Age : 51

Sala do języka norweskiego Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka norweskiego   Sala do języka norweskiego EmptySob Wrz 17 2016, 18:03

- Hold kjeft! Wasza dwójka - uśmiechnęłam się sadystycznie, wskazując na spóźnialskich - i każdy, kto się spóźni dziś czy kiedykolwiek. Sto razy napiszecie mi ręcznie "Nie będę spóźniał się na lekcje profesor major von Henning, gdyż czynię jej tym afront i lekceważę ją, co, ze względu na jej stanowisko, jest niedopuszczalne".
Wybornie. Już zaczynam lubić tę pracę.
Powrót do góry Go down
Nathyenne Reed

Nathyenne Reed


Posts : 455
Join date : 06/09/2016
Age : 25
Location : Nowy Jork, USA

Sala do języka norweskiego Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka norweskiego   Sala do języka norweskiego EmptySob Wrz 17 2016, 18:05

- No świetnie - szepnęłam przewracając oczami i potem spojrzałam na nauczycielkę - Czy byłaby pani tak miła i powtórzyła zdanie?
Uśmiechnęłam się szatańsko i czekałam na jej reakcję.
Powrót do góry Go down
Michael Woodland

Michael Woodland


Posts : 152
Join date : 12/09/2016
Age : 26
Location : Great Britain, London

Sala do języka norweskiego Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka norweskiego   Sala do języka norweskiego EmptySob Wrz 17 2016, 18:05

No dobra... wiem już, że nie będę spóźniał się na te konkretne lekcje... nie ma mowy! Ta baba jest straszna. Zapowiada się cukierkowo....
Powrót do góry Go down
Matthew Tuck

Matthew Tuck


Posts : 457
Join date : 07/09/2016
Age : 27

Sala do języka norweskiego Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka norweskiego   Sala do języka norweskiego EmptySob Wrz 17 2016, 18:05

Wszedłem do klasy jak gdyby nigdy nic i usiadłem obok czerwonowłosej. - Dzień dobry pani profesor - przywitałem się i przebiegłem wzrokiem po klasie.
Powrót do góry Go down
Alexander Lebau

Alexander Lebau


Posts : 16
Join date : 10/09/2016
Age : 26

Sala do języka norweskiego Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka norweskiego   Sala do języka norweskiego EmptySob Wrz 17 2016, 18:07

Przez tyle lat w szkołach prywatnych przyzwyczaiłem się do wymagających nauczycieli, dlatego nie zrobiło to na mnie żadnego wrażenia.
- Oczywiście, pani profesor - odpowiedziałem miłym i uprzejmym aż do porzygu głosem. Nigdy nie pyskować nauczycielom. Zasada numer jeden, która naprawdę bardzo się przydaje.
Powrót do góry Go down
Kyle Gray

Kyle Gray


Posts : 14
Join date : 12/09/2016

Sala do języka norweskiego Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka norweskiego   Sala do języka norweskiego EmptySob Wrz 17 2016, 18:09

,,Uaaa. Nie zazdroszczę im.'' pomyślał. Obiecał sobie, że nigdy nie spóźni się na lekcje. - Uczyłeś się norweskiego wcześniej? - spytał Michaela tak cicho, jak tylko mógł.
Powrót do góry Go down
Michael Woodland

Michael Woodland


Posts : 152
Join date : 12/09/2016
Age : 26
Location : Great Britain, London

Sala do języka norweskiego Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka norweskiego   Sala do języka norweskiego EmptySob Wrz 17 2016, 18:10

Popatrzyłem na siedzącego koło mnie chłopaka. Pokręciłem głową nie chcąc wydać dźwięku by nie było że romawiam. Nie wiadomo jakie są za to kary u tej kobiety. Nigdy się nie spóźnie i nie będę jej popadać...
Powrót do góry Go down
Benita von Henning

Benita von Henning


Posts : 48
Join date : 13/09/2016
Age : 51

Sala do języka norweskiego Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka norweskiego   Sala do języka norweskiego EmptySob Wrz 17 2016, 18:11

- Przekażcie koledze instrukcje dotyczące spóźniania się na moje lekcje - mruknęłam, notując tekst na kartce. Podeszłam do ławki dziewczyny z czerwona czupryną i wręczyłam jej świstek. - Dwieście razy albo konsekwencje wiążące się z prawami, które w dupie mają bezstresowe wychowanie w szkołach, skjøge.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sala do języka norweskiego Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka norweskiego   Sala do języka norweskiego Empty

Powrót do góry Go down
 
Sala do języka norweskiego
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Sala do języka włoskiego
» Sala języka angielskiego
» Sala taneczna
» Sala do kreatywnego pisania
» Sala muzyczna

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Artystycznie :: Szkoła :: Pierwsze piętro-
Skocz do: