Artystycznie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Sala do ćwiczenia aktorstwa

Go down 
+13
Melanie Hatter
Takashi Rey
Katriina Sovallainen
Katherina Whitford
Nathyenne Reed
Wenka Lanter
William Fields
Willow Harrison
Erica Blandelli
Charlotte Schrödinger
Aria Delorence
Adele Filliton
Amber Moore
17 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Nathyenne Reed

Nathyenne Reed


Posts : 455
Join date : 06/09/2016
Age : 25
Location : Nowy Jork, USA

Sala do ćwiczenia aktorstwa - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do ćwiczenia aktorstwa   Sala do ćwiczenia aktorstwa - Page 7 EmptyWto Paź 04 2016, 19:50

Spojrzałam morderczym wrokiem na nauczycielkę i mruknęłam tylko "zajmij się swoim nosem, czikita".
- Oczywiście, że nie - szepnęłam uśmiechając się szeroko do Matta.
Powrót do góry Go down
William Fields

William Fields


Posts : 32
Join date : 13/09/2016

Sala do ćwiczenia aktorstwa - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do ćwiczenia aktorstwa   Sala do ćwiczenia aktorstwa - Page 7 EmptyWto Paź 04 2016, 19:53

Uśmiechnąłem się.
- Tylko nie bądź za ostra. Wiesz, jestem za młody na śmierć. - Chociaż, wszystko jedno, moja postać i tak umiera.
Powrót do góry Go down
Wilson Heinen

Wilson Heinen


Posts : 87
Join date : 02/10/2016
Age : 26

Sala do ćwiczenia aktorstwa - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do ćwiczenia aktorstwa   Sala do ćwiczenia aktorstwa - Page 7 EmptyWto Paź 04 2016, 19:53

Po chwili wszedłem do jakieś sali szukając kuzynki. Na razie nie chciałem uczestniczyć w zajęciach tylko..Tylko ja znaleźć bo ile można.
-Przepraszam jest tu Willow?-Spytałem idąc powoli szukając wzrokiem blondynki.
Powrót do góry Go down
Erica Blandelli

Erica Blandelli


Posts : 448
Join date : 06/09/2016
Age : 27
Location : Florencja, Włochy

Sala do ćwiczenia aktorstwa - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do ćwiczenia aktorstwa   Sala do ćwiczenia aktorstwa - Page 7 EmptyWto Paź 04 2016, 19:55

- A moja i tak popełni samobójstwo, będąc w rozsypce psychicznej - zaśmiałam się lekko. - Spokojnie, będę chłodną manipulatorką, nie będzie krzyków.
Powrót do góry Go down
Melanie Hatter

Melanie Hatter


Posts : 60
Join date : 12/09/2016
Location : London, England

Sala do ćwiczenia aktorstwa - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do ćwiczenia aktorstwa   Sala do ćwiczenia aktorstwa - Page 7 EmptyWto Paź 04 2016, 19:58

Odwróciłam się w stronę nowego głosu. O Matko, jaki boski. Idealny, czyli nie dla mnie. Cicho westchnęłam po raz setny poprawiając włosy i kręcąc na palcach ich końcówki. Ciekawe kiedy będę mogła coś zrobić....
Powrót do góry Go down
Takashi Rey

Takashi Rey


Posts : 31
Join date : 04/10/2016
Age : 27

Sala do ćwiczenia aktorstwa - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do ćwiczenia aktorstwa   Sala do ćwiczenia aktorstwa - Page 7 EmptyWto Paź 04 2016, 19:59

(Chyba aktorstwo jednak nie jest dla mnie . ) Zdanie te przewinęło mi się podczas wchodzenia do tej sali jak i w tym momencie po spojrzeniu na ludzi, którzy tak z pasją oddają się swojemu zajęciu . Muszę się stąd wyrwać .
Podeszłem skonfundowany do drzwi opierając sie o ścianę . Teraz poczekam tylko na ich chwilę nieuwagi .
Powrót do góry Go down
Willow Harrison

Willow Harrison


Posts : 315
Join date : 20/09/2016
Age : 25
Location : United Kingdom

Sala do ćwiczenia aktorstwa - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do ćwiczenia aktorstwa   Sala do ćwiczenia aktorstwa - Page 7 EmptyWto Paź 04 2016, 19:59

Po chwili zobaczyłam jak..Jak mój kuzyn wchodzi przez te drzwi.
-Wilsonnn.-Zbiegłam z sceny rzucając mu się na szyję. No cóż. Chyba będę musiała uciec z zajęć.
-Umiem już sporo z roli! Ja już pójdę bo nie ma dziś praktyki..Lub jest.-Parsknęłam śmiechem.
-Do widzenia!-Wybiegłam szybko z kuzynem i machnęłam Lottie dłonią na pożegnanie.

NP: Em..stołówka
Powrót do góry Go down
Matthew Tuck

Matthew Tuck


Posts : 457
Join date : 07/09/2016
Age : 27

Sala do ćwiczenia aktorstwa - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do ćwiczenia aktorstwa   Sala do ćwiczenia aktorstwa - Page 7 EmptyWto Paź 04 2016, 20:00

- Jak to nie tęskniłaś? I to za mną? Phi... - westchnąłem. - Za dużo ludzi, chyba jednak podziękuję - dodałem i wyszedłem.
NP: Pokój Matta.
Powrót do góry Go down
Adele Filliton

Adele Filliton


Posts : 34
Join date : 26/09/2016

Sala do ćwiczenia aktorstwa - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do ćwiczenia aktorstwa   Sala do ćwiczenia aktorstwa - Page 7 EmptyWto Paź 04 2016, 20:04

Po chwili moja czarownica i jakiś chłopak wybiegli z sali. Uh dostanie za karę napisać co przeczytała w książce, której jej dałam.
-Akt 2 Scena 2. Na następnej lekcji będziemy przerabiać już scenariusz..Może nie będzie takiego zamieszania. Nowi zostają rozdzielę wam role a inni idźcie..-Mruknęłam zrezygnowana machając głową na boki..
Powrót do góry Go down
William Fields

William Fields


Posts : 32
Join date : 13/09/2016

Sala do ćwiczenia aktorstwa - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do ćwiczenia aktorstwa   Sala do ćwiczenia aktorstwa - Page 7 EmptyWto Paź 04 2016, 20:04

- Czego innego spodziewać się po tragedii?
Nagle jedna z dziewczyn wybiegła ze sceny (kojarzę ją z poprzednich zajęć), do chłopaka, który tu nie wiadomo kiedy przyszedł. Trochę zamieszanie się zrobiło.
Powrót do góry Go down
Charlotte Schrödinger

Charlotte Schrödinger


Posts : 200
Join date : 25/09/2016
Age : 23

Sala do ćwiczenia aktorstwa - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do ćwiczenia aktorstwa   Sala do ćwiczenia aktorstwa - Page 7 EmptyWto Paź 04 2016, 20:07

Lekko się zdezorientowalam. Tu to, tam tamto, chaos. Kiedy po praktycznie tylko staniu i nic nie robieniu usłyszałam, że mogę iść, Westchnelam ciężko. Zabrałam swoje rzeczy i głodna powędrowałam na stołówkę, czując lekkie burczenie w brzuchu.

NP stołówka
Powrót do góry Go down
Takashi Rey

Takashi Rey


Posts : 31
Join date : 04/10/2016
Age : 27

Sala do ćwiczenia aktorstwa - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do ćwiczenia aktorstwa   Sala do ćwiczenia aktorstwa - Page 7 EmptyWto Paź 04 2016, 20:10

Kurwa, mogłem wykorzystać zamieszanie niestety głos nauczycielki pokrzyzowal mi plany .
Ehh no nic trzeba choć udawać zangarzowanego .
Powrót do góry Go down
William Fields

William Fields


Posts : 32
Join date : 13/09/2016

Sala do ćwiczenia aktorstwa - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do ćwiczenia aktorstwa   Sala do ćwiczenia aktorstwa - Page 7 EmptyWto Paź 04 2016, 20:11

To wszystko?
- Wygląda na to, że możemy już iść - powiedziałem do dziewczyny stojącej obok - Do zobaczenia. - uśmiechnąłem się do niej, zszedłem ze sceny i skierowałem się w stronę wyjścia (uprzednio żegnając się jeszcze z resztą, w tym z madame Filliton).
(NP: pokój Williama)
Powrót do góry Go down
Nathyenne Reed

Nathyenne Reed


Posts : 455
Join date : 06/09/2016
Age : 25
Location : Nowy Jork, USA

Sala do ćwiczenia aktorstwa - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do ćwiczenia aktorstwa   Sala do ćwiczenia aktorstwa - Page 7 EmptyWto Paź 04 2016, 20:13

Popatrzyłam na wychodzących ludzi, a potem na nauczycielkę. No juuuuż, daj nam te role i pozwól wyyyjść.
Powrót do góry Go down
Melanie Hatter

Melanie Hatter


Posts : 60
Join date : 12/09/2016
Location : London, England

Sala do ćwiczenia aktorstwa - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do ćwiczenia aktorstwa   Sala do ćwiczenia aktorstwa - Page 7 EmptyWto Paź 04 2016, 20:16

Stałam na środku sceny.
-Więc... Miałam zostać tak?
Powrót do góry Go down
Adele Filliton

Adele Filliton


Posts : 34
Join date : 26/09/2016

Sala do ćwiczenia aktorstwa - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do ćwiczenia aktorstwa   Sala do ćwiczenia aktorstwa - Page 7 EmptyWto Paź 04 2016, 20:18

-Więc tak nowi!- Spojrzałam na kartkę.
-Melanie! czarownica numer 3
Wenka! Król Duncan
Katherina! emmm Lady Makduf!
Takashi! Banquo
I Nathyenne...Ty musisz być ta od makijażu.-Spojrzałam się na nią podnosząc brwi do góry.-No dobrze. Wychodzić. Jeszcze raz zrobicie mi takie zamieszanie na lekcji to zacznę wam zadawać pracę domowe..-
Powrót do góry Go down
Nathyenne Reed

Nathyenne Reed


Posts : 455
Join date : 06/09/2016
Age : 25
Location : Nowy Jork, USA

Sala do ćwiczenia aktorstwa - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do ćwiczenia aktorstwa   Sala do ćwiczenia aktorstwa - Page 7 EmptyWto Paź 04 2016, 20:20

- Cudownie - powiedziałam szczerząc się - Teraz mogę bez problemu otruć wszystkich lateksem!
Wyszłam krokiem "wesołej dziewczynki" zadowolona z przydzielonej mi roli.
Powrót do góry Go down
Wilson Heinen

Wilson Heinen


Posts : 87
Join date : 02/10/2016
Age : 26

Sala do ćwiczenia aktorstwa - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do ćwiczenia aktorstwa   Sala do ćwiczenia aktorstwa - Page 7 EmptyWto Paź 04 2016, 20:20

Wybiegłem z sali z swoją kuzynką robiąc sporę zamieszanie.

Np: Stołówka.
Powrót do góry Go down
Takashi Rey

Takashi Rey


Posts : 31
Join date : 04/10/2016
Age : 27

Sala do ćwiczenia aktorstwa - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do ćwiczenia aktorstwa   Sala do ćwiczenia aktorstwa - Page 7 EmptyWto Paź 04 2016, 20:22

Uff dobra pora się żegnać i przewietrzyć .
-Dziękuję , a więc trzymajcie sie wszyscy !
Macham wszystkim i pośpiesznie wychodzę .
(NP: Fontanna.)
Powrót do góry Go down
Wenka Lanter

Wenka Lanter


Posts : 242
Join date : 13/09/2016
Age : 27

Sala do ćwiczenia aktorstwa - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do ćwiczenia aktorstwa   Sala do ćwiczenia aktorstwa - Page 7 EmptyWto Paź 04 2016, 20:23

Spojrzałem zdziwiony na nauczycielkę i swoją rolę. Co to za jeden. Spojrzałem na kartkę ze scenariuszem która po chwili pojawiła się w moich rękach i już po chwili wyszedłem z sali.

Next: Fontanna
Powrót do góry Go down
Erica Blandelli

Erica Blandelli


Posts : 448
Join date : 06/09/2016
Age : 27
Location : Florencja, Włochy

Sala do ćwiczenia aktorstwa - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do ćwiczenia aktorstwa   Sala do ćwiczenia aktorstwa - Page 7 EmptyWto Paź 04 2016, 20:28

Wyszłam z sali, trochę się opóźniłam z tym, tylko dlatego, że się zamyśliłam.
NP: Stołówka.
Powrót do góry Go down
Xavier Amédée Donnel

Xavier Amédée Donnel


Posts : 190
Join date : 27/09/2016
Age : 34

Sala do ćwiczenia aktorstwa - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do ćwiczenia aktorstwa   Sala do ćwiczenia aktorstwa - Page 7 EmptyWto Paź 04 2016, 20:39

Gdy wszedł ze swoją asystentką do sali w której miały odbyć się zajęcia nie było już nikogo, powiesił więc ogłoszenie na tablicy przytwierdzając je taśmą.
- Jednak będziemy mieć więcej roboty by porozdawać ulotki.
Dał jej mniejszy pliczek kartek, uśmiechając szeroko.
Powrót do góry Go down
Melanie Hatter

Melanie Hatter


Posts : 60
Join date : 12/09/2016
Location : London, England

Sala do ćwiczenia aktorstwa - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do ćwiczenia aktorstwa   Sala do ćwiczenia aktorstwa - Page 7 EmptyWto Paź 04 2016, 20:39

Wyszłam, zapamiętając kim jestem. Dobra, orzyda się odprężyć
Np. Fontanna
Powrót do góry Go down
Isobel Chiara Tokisaki

Isobel Chiara Tokisaki


Posts : 59
Join date : 12/09/2016
Age : 34
Location : Mediolan, Włochy

Sala do ćwiczenia aktorstwa - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do ćwiczenia aktorstwa   Sala do ćwiczenia aktorstwa - Page 7 EmptyWto Paź 04 2016, 20:40

- Jak to było w piosence - zaśmiałam się - chodź do mnie, to jest prawie łatweee - zaśpiewałam krótko i wzięłam plik. - Więc gdzie najpierw lecimy? - zapytałam. - Może stołówka?
Powrót do góry Go down
Xavier Amédée Donnel

Xavier Amédée Donnel


Posts : 190
Join date : 27/09/2016
Age : 34

Sala do ćwiczenia aktorstwa - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do ćwiczenia aktorstwa   Sala do ćwiczenia aktorstwa - Page 7 EmptyWto Paź 04 2016, 20:45

- Ładny głos, ale gustu to ty za grosz nie masz
Prychnął śmiechem, i przytaknął głową.
NP: Stołówka
Sala do ćwiczenia aktorstwa - Page 7 2e2jvgg
*Ogłoszonko ^*
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sala do ćwiczenia aktorstwa - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do ćwiczenia aktorstwa   Sala do ćwiczenia aktorstwa - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
Sala do ćwiczenia aktorstwa
Powrót do góry 
Strona 7 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Sala taneczna
» Sala do rzeźbiarstwa
» Sala taneczna
» Sala języka angielskiego
» Sala muzyczna

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Artystycznie :: Szkoła :: Pierwsze piętro-
Skocz do: