Artystycznie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Sala do ćwiczenia aktorstwa

Go down 
+13
Melanie Hatter
Takashi Rey
Katriina Sovallainen
Katherina Whitford
Nathyenne Reed
Wenka Lanter
William Fields
Willow Harrison
Erica Blandelli
Charlotte Schrödinger
Aria Delorence
Adele Filliton
Amber Moore
17 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Amber Moore
Admin
Amber Moore


Posts : 92
Join date : 06/09/2016

Sala do ćwiczenia aktorstwa Empty
PisanieTemat: Sala do ćwiczenia aktorstwa   Sala do ćwiczenia aktorstwa EmptyNie Wrz 11 2016, 19:55

Sala do ćwiczenia aktorstwa Widownia_sceny_kameralnej
Powrót do góry Go down
https://artystycznie.forumpolish.com
Adele Filliton

Adele Filliton


Posts : 34
Join date : 26/09/2016

Sala do ćwiczenia aktorstwa Empty
PisanieTemat: Re: Sala do ćwiczenia aktorstwa   Sala do ćwiczenia aktorstwa EmptyWto Wrz 27 2016, 18:54

Weszłam spokojnie do sali. No..jak tu pięknie! Odłożyłam wszystkie moje notatki na stoliku, który sobie już zajmuję i weszłam na scenę. Było oczywiście słychać stukot moich czarnych obcasów. Zrobiłam obrót i spojrzałam się na pustą salę, nie długo będą tu przestawienia moich wspaniałych nowych uczniów. Nawet z tych szarych małych myszek wydobędę talent. Zawszę, gdy pojawiałam się na scenie słyszałam głos oklasków i gwizdy. Tym razie to jednak, ja będę musiała znów poprowadzić sztukę i pomóc aktorom. Uczyłam w jednej szkole i przychodziłam na zastępstwa do innych.
Raczej teraz...W tej zostanę, atmosfera wydaję się tu być wspaniała, a uczniowie tak samo. Nie którzy to typowi artyści i są zamknięci w sobie. Jednak na żadną sztukę nie można się zamykać, muszę im pokazać że aktorstwo jest świetne. Nie uważam że ludzie potrzebują studiów by grać, trzeba mieć tylko talent. Ja tylko studiowałam by mieć gdzie spać i jeść...I czasem zdarzyło się być na zajęciach. Usiadłam przy stoliku. Dobrze że fotele były wygodne. Zdjęłam z siebie płaszcz. Byłam dziś ubrana wyjątkowo jak typowe nauczycielki w dawnych latach. Za niedługo powinni przyjść moi uczniowie..
Powrót do góry Go down
Aria Delorence

Aria Delorence


Posts : 44
Join date : 08/09/2016
Age : 25
Location : Canada, Ottawa

Sala do ćwiczenia aktorstwa Empty
PisanieTemat: Re: Sala do ćwiczenia aktorstwa   Sala do ćwiczenia aktorstwa EmptyWto Wrz 27 2016, 19:00

W podskokach wbiegłam do sali. To będzie moja pierwsza lekcja w tej szkole.
- Zero stresu, zero stresu... - uśmiechałam się i mówiłam do siebie - Witam! - podwyższyłam nieco ton swojego głosu, który uniósł się echem.
Zakryłam ze zdziwienia buzie dłonią. Nie spodziewałam się, że ta sala będzie taka... super! Wyszczerzyłam się sama do siebie, podchodząc bliżej sceny.
Powrót do góry Go down
Adele Filliton

Adele Filliton


Posts : 34
Join date : 26/09/2016

Sala do ćwiczenia aktorstwa Empty
PisanieTemat: Re: Sala do ćwiczenia aktorstwa   Sala do ćwiczenia aktorstwa EmptyWto Wrz 27 2016, 19:03

-Dzień dobry.-Powiedziałam i uśmiechnęłam się delikatnie.
-Weź karteczkę przylepną, napisz mi swoje imię i potem wejdź na scenę.- Podałam szybkie instrukcję. Chcę zacząć szybko lekcję od praktyki..
Powrót do góry Go down
Charlotte Schrödinger

Charlotte Schrödinger


Posts : 200
Join date : 25/09/2016
Age : 23

Sala do ćwiczenia aktorstwa Empty
PisanieTemat: Re: Sala do ćwiczenia aktorstwa   Sala do ćwiczenia aktorstwa EmptyWto Wrz 27 2016, 19:06

-Dzień dobry. - powiedziałam cicho wchodząc do sali. Na razie jedna osoba, nie tak źle. Podeszłam do sceny niezbyt wiedząc, gdzie ustalić swoją pozycję.
Powrót do góry Go down
Erica Blandelli

Erica Blandelli


Posts : 448
Join date : 06/09/2016
Age : 27
Location : Florencja, Włochy

Sala do ćwiczenia aktorstwa Empty
PisanieTemat: Re: Sala do ćwiczenia aktorstwa   Sala do ćwiczenia aktorstwa EmptyWto Wrz 27 2016, 19:06

- Dzień dobry - odezwałam się wchodząc do sali i usiadłam w pierwszym rzędzie.
Powrót do góry Go down
Aria Delorence

Aria Delorence


Posts : 44
Join date : 08/09/2016
Age : 25
Location : Canada, Ottawa

Sala do ćwiczenia aktorstwa Empty
PisanieTemat: Re: Sala do ćwiczenia aktorstwa   Sala do ćwiczenia aktorstwa EmptyWto Wrz 27 2016, 19:09

Szybkim ruchem zerwałam z pliku karteczek różową naklejkę.
- A-r-i-a. - przeliterowałam swoje imię, zapisując starannie.
Wskoczyłam na sceną, obracając się na piętach.
- Ale super. - szepnęłam sama do siebie.
Powrót do góry Go down
Adele Filliton

Adele Filliton


Posts : 34
Join date : 26/09/2016

Sala do ćwiczenia aktorstwa Empty
PisanieTemat: Re: Sala do ćwiczenia aktorstwa   Sala do ćwiczenia aktorstwa EmptyWto Wrz 27 2016, 19:10

-O jezu jakie piękne włosy.-Dałam dłonie na policzki przyglądając się zielonowłosej.
-Napisz mi na karteczce swoje imię i wchodź na scenę. Po chwili przyszła następna. Uśmiechnęłam się do dziewczyny, która usiadła.
-Kochanie potem będę szukać asystentki..Teraz karteczka i na niej imię i na scenę gwiazdo.. Muszę was jakoś zapamiętać.-Mruknęłam..
Powrót do góry Go down
Willow Harrison

Willow Harrison


Posts : 315
Join date : 20/09/2016
Age : 25
Location : United Kingdom

Sala do ćwiczenia aktorstwa Empty
PisanieTemat: Re: Sala do ćwiczenia aktorstwa   Sala do ćwiczenia aktorstwa EmptyWto Wrz 27 2016, 19:12

-Dzień dobry.-Powiedziałam uśmiechnięta i stanęłam nie pewnie przy biurku kobiety. Widziałam że zaczęła już ustawiać ludzi na scenie. Czyżby dziś już zajęcia praktykalnę?
Powrót do góry Go down
Charlotte Schrödinger

Charlotte Schrödinger


Posts : 200
Join date : 25/09/2016
Age : 23

Sala do ćwiczenia aktorstwa Empty
PisanieTemat: Re: Sala do ćwiczenia aktorstwa   Sala do ćwiczenia aktorstwa EmptyWto Wrz 27 2016, 19:13

Niemal od razu poczułam sympatię do nauczycielki, szczególnie patrząc na jej styl, konkretnie przypominający starsze czasy, które swoją drogą uwielbiam.
- Dziękuję! - uśmiechnęłam się szeroko. Wzięłam karteczkę. Napisałam na niej swoje imię, jednak w skrócie, który oczywiście brzmiał "Lottie", po czym weszłam na scenę. Poczułam się na niej świetnie.
Powrót do góry Go down
Erica Blandelli

Erica Blandelli


Posts : 448
Join date : 06/09/2016
Age : 27
Location : Florencja, Włochy

Sala do ćwiczenia aktorstwa Empty
PisanieTemat: Re: Sala do ćwiczenia aktorstwa   Sala do ćwiczenia aktorstwa EmptyWto Wrz 27 2016, 19:17

Wyjęłam karteczkę z notesu i ozdobnie napisałam "Erica Blandelli". Podałam nauczycielce wchodząc na scenę i się rozejrzałam.
Powrót do góry Go down
Adele Filliton

Adele Filliton


Posts : 34
Join date : 26/09/2016

Sala do ćwiczenia aktorstwa Empty
PisanieTemat: Re: Sala do ćwiczenia aktorstwa   Sala do ćwiczenia aktorstwa EmptyWto Wrz 27 2016, 19:17

Po chwili zobaczyłam następną dziewczynę, akurat przed moim biurkiem.
-Witaj blondyneczko, imię i na scenę.-Uśmiechnęłam się ciepło i dotknęłam jej ucha. Ledwo można zauważyć że jej tunele są sztucznę.-Jesteś mądra, nie będziesz musiała się martwić o te żelastwa bo je wyjmiesz, jak będziesz grała w sztuce/ w filmie i tak smao w ustach..Dobrze to wykobinowałaś. Widziałam jej zdziwenie.-No już na scenę.-Powiedziałam spokojnie..
Powrót do góry Go down
Adele Filliton

Adele Filliton


Posts : 34
Join date : 26/09/2016

Sala do ćwiczenia aktorstwa Empty
PisanieTemat: Re: Sala do ćwiczenia aktorstwa   Sala do ćwiczenia aktorstwa EmptyWto Wrz 27 2016, 19:18

Na razie cztery uczennice.-Czy ktoś jeszcze ma zamiar przyjść?-Spytałam i z karteczek zaczełam przepisywać ładnie imiona i nazwiska na kartkę..
Powrót do góry Go down
Willow Harrison

Willow Harrison


Posts : 315
Join date : 20/09/2016
Age : 25
Location : United Kingdom

Sala do ćwiczenia aktorstwa Empty
PisanieTemat: Re: Sala do ćwiczenia aktorstwa   Sala do ćwiczenia aktorstwa EmptyWto Wrz 27 2016, 19:20

Zdziwiłam się że tak szybko zgadła moje plany, jednak chyba każdy aktor by się w tym połapał. Zapisałam szybko imię i weszłam na scenę.
-Wiesz co będziemy robić?-Spytałam Erici..
Powrót do góry Go down
Erica Blandelli

Erica Blandelli


Posts : 448
Join date : 06/09/2016
Age : 27
Location : Florencja, Włochy

Sala do ćwiczenia aktorstwa Empty
PisanieTemat: Re: Sala do ćwiczenia aktorstwa   Sala do ćwiczenia aktorstwa EmptyWto Wrz 27 2016, 19:21

- Niestety nie wiem - uśmiechnęłam się szeroko do niej. - Ale podoba mi się ta sala.
Powrót do góry Go down
Charlotte Schrödinger

Charlotte Schrödinger


Posts : 200
Join date : 25/09/2016
Age : 23

Sala do ćwiczenia aktorstwa Empty
PisanieTemat: Re: Sala do ćwiczenia aktorstwa   Sala do ćwiczenia aktorstwa EmptyWto Wrz 27 2016, 19:24

Patrząc na fakt, że jednak Erica i Willow sie nieco dobrze znają, postanowiłam, że podejde do nich i zagadam. Niezdrowo jest stronic od ludzi.
- Cześć. - powiedziałam. - jak samopoczucie?
Powrót do góry Go down
Aria Delorence

Aria Delorence


Posts : 44
Join date : 08/09/2016
Age : 25
Location : Canada, Ottawa

Sala do ćwiczenia aktorstwa Empty
PisanieTemat: Re: Sala do ćwiczenia aktorstwa   Sala do ćwiczenia aktorstwa EmptyWto Wrz 27 2016, 19:27

Zaczęłam zataczać kółka stopą, zakładając ręce do tyłu. Kiwałam się to w przód to w tył. Ciekawe czy przyjdzie ktoś jeszcze.
Powrót do góry Go down
Willow Harrison

Willow Harrison


Posts : 315
Join date : 20/09/2016
Age : 25
Location : United Kingdom

Sala do ćwiczenia aktorstwa Empty
PisanieTemat: Re: Sala do ćwiczenia aktorstwa   Sala do ćwiczenia aktorstwa EmptyWto Wrz 27 2016, 19:28

-Hej.-Powiedziałam i uśmiechnęłam się ziewajac.-Dosyć dobrze, mimo że zawsze bałam się występować na scenie..a chce być aktorką.-Parksnęłam śmeichem.-A ty?..-
Powrót do góry Go down
Adele Filliton

Adele Filliton


Posts : 34
Join date : 26/09/2016

Sala do ćwiczenia aktorstwa Empty
PisanieTemat: Re: Sala do ćwiczenia aktorstwa   Sala do ćwiczenia aktorstwa EmptyWto Wrz 27 2016, 19:28

Westchnęłam cicho.-Dobrze dziewczynki.-Wstałam powoli.-Na razie powiemy sobie kilka zasad. Zwracacie się do mnie Madam Fillton, jestem już tak przyzwyczajona, więc proszę. Wzajemny szacunek, jak ktoś będzie się z kogoś wyśmiewać wylatuje za klasę.. Jak ktoś przyjdzie yhm spóźniony to macie mu to przekazać.-Chodziłam w prawo i w lewo przypominając sobie moje zasady.
-Nie lubię jak ktoś się spóźnia, jak się spóźnicie na występ to koniec! Więc nauczcie się przychodzić na moją lekcję na czas.-Westchnęłam cicho.
-Ulubiony gatunek filmu! Aria zaczynaj!-Powiedziałam. Będę chciała wybrać gatunek gdzie wszyscy się dobrze czują..
Powrót do góry Go down
Aria Delorence

Aria Delorence


Posts : 44
Join date : 08/09/2016
Age : 25
Location : Canada, Ottawa

Sala do ćwiczenia aktorstwa Empty
PisanieTemat: Re: Sala do ćwiczenia aktorstwa   Sala do ćwiczenia aktorstwa EmptyWto Wrz 27 2016, 19:30

- Gatunek filmu... - zamyśliłam się i potarłam brodę palcami - Horrory... albo nie... komedie... nie, nie. Filmy romantyczne! - pisnęłam - Nie potrafię się zdecydować Madam Fillton. - zwróciłam się do niej już spokojnym tonem.
Powrót do góry Go down
Charlotte Schrödinger

Charlotte Schrödinger


Posts : 200
Join date : 25/09/2016
Age : 23

Sala do ćwiczenia aktorstwa Empty
PisanieTemat: Re: Sala do ćwiczenia aktorstwa   Sala do ćwiczenia aktorstwa EmptyWto Wrz 27 2016, 19:32

Ponieważ Madam Filliton zaczęła konkretniej lekcję, zaczęłam mówić szeptem.
-Haha, rozumiem... ja szczególnie nie mam nic do występowania na scenie, ale z aktorstwem tak bardzo się nie utożsamiam. - uśmiechnęłam się lekko. - czuję się dobrze. Śpiąca jestem trochę, ale mam nadzieję, że nie przeszkodzi mi to w aktywności, czy coś...
Powrót do góry Go down
Adele Filliton

Adele Filliton


Posts : 34
Join date : 26/09/2016

Sala do ćwiczenia aktorstwa Empty
PisanieTemat: Re: Sala do ćwiczenia aktorstwa   Sala do ćwiczenia aktorstwa EmptyWto Wrz 27 2016, 19:35

Spojrzałam na zegarek.-Dziewczynki każda powie jaki lubi gatunek i wychodzimy. Jutro czeka nasz ciężka praca. Czwórka nam wystarczy do pięknego występu, jednak możecie zawsze kogoś zaprosić... Ktoś musi być tym drzewem.-Westchnęłam głośno zaczesując włosy do tyłu..
Powrót do góry Go down
Charlotte Schrödinger

Charlotte Schrödinger


Posts : 200
Join date : 25/09/2016
Age : 23

Sala do ćwiczenia aktorstwa Empty
PisanieTemat: Re: Sala do ćwiczenia aktorstwa   Sala do ćwiczenia aktorstwa EmptyWto Wrz 27 2016, 19:36

- Dramat, romantyczne, horror. - powiedziała dość głośno. - szczególnie dramat.
Powrót do góry Go down
Erica Blandelli

Erica Blandelli


Posts : 448
Join date : 06/09/2016
Age : 27
Location : Florencja, Włochy

Sala do ćwiczenia aktorstwa Empty
PisanieTemat: Re: Sala do ćwiczenia aktorstwa   Sala do ćwiczenia aktorstwa EmptyWto Wrz 27 2016, 19:37

Stałam spokojnie i słuchałam nauczycielki. Wydawała się ciekawa, jak i wiedziałam, że teraz muszę pilnować czasu. To chyba pora na zakup zegarka... - Kocham horrory i fantastykę - powiedziałam głośno. Podeszłam do Arii. - Hej, co się nie witasz? - zapytałam ją z uśmiechem, uprzednio przeprosiłam dziewczyny, z którymi stałam.
Powrót do góry Go down
Aria Delorence

Aria Delorence


Posts : 44
Join date : 08/09/2016
Age : 25
Location : Canada, Ottawa

Sala do ćwiczenia aktorstwa Empty
PisanieTemat: Re: Sala do ćwiczenia aktorstwa   Sala do ćwiczenia aktorstwa EmptyWto Wrz 27 2016, 19:40

- Od razu ktoś do Ciebie podszedł i się speszyłam, czy jak to tam się mówi. - uśmiechnęłam się do niej szeroko - Ogólnie nie jestem wstydliwa, czy cokolwiek z tych rzeczy. - zachichotałam cich. - Czyli chodzimy razem na aktorstwo... - szeptałam.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sala do ćwiczenia aktorstwa Empty
PisanieTemat: Re: Sala do ćwiczenia aktorstwa   Sala do ćwiczenia aktorstwa Empty

Powrót do góry Go down
 
Sala do ćwiczenia aktorstwa
Powrót do góry 
Strona 1 z 8Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Sala taneczna
» Sala do rzeźbiarstwa
» Sala taneczna
» Sala języka angielskiego
» Sala muzyczna

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Artystycznie :: Szkoła :: Pierwsze piętro-
Skocz do: