Artystycznie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Mała fontanna

Go down 
+16
Takashi Rey
Xavier Amédée Donnel
Alessia McGarden
Matthew Tuck
Erica Blandelli
Willow Harrison
Charlotte Schrödinger
Michael Woodland
Nikołaj Iwanienko
Katriina Sovallainen
Ophelie Lacroix
Shiriov Airay
Kath Black
Elizabeth Oxton
Alexander Lebau
Amber Moore
20 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Shiriov Airay

Shiriov Airay


Posts : 23
Join date : 17/09/2016
Age : 24
Location : Russia, Moscow

Mała fontanna   - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 2 EmptySob Wrz 17 2016, 23:23

Spoczęłam obok niej, starałam się zachować dystans.
- Szczerze? Wszyscy gdzieś znikli, a ja zostałam sama w tamtej głównej sali.
Powrót do góry Go down
Kath Black

Kath Black


Posts : 29
Join date : 06/09/2016
Location : LA, California

Mała fontanna   - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 2 EmptySob Wrz 17 2016, 23:34

-Nie nawet nie było w głównej sali..-zaśmiałam się głośno. -Przepraszam. .-powiedziałam szybko.-Nie panuje nad skalą głośności. .
Powrót do góry Go down
Shiriov Airay

Shiriov Airay


Posts : 23
Join date : 17/09/2016
Age : 24
Location : Russia, Moscow

Mała fontanna   - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 2 EmptySob Wrz 17 2016, 23:36

- N-nie, nie! Jest okej, masz naprawdę ładny śmiech- oparłam się łokciem o swoje kolano.- Słuchanie go to sama przyjemność.
Powrót do góry Go down
Kath Black

Kath Black


Posts : 29
Join date : 06/09/2016
Location : LA, California

Mała fontanna   - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 2 EmptySob Wrz 17 2016, 23:39

Mina mi trochę zrzędła.
-Bardzo zabawne...-powiedziałam łapiąc długie do pośladków, białe włosy i zakrecajac aby utworzyć ładny, duży kok. Spielam go czarną, brokatową klamrą wyjęta z kieszeni spodni.
Powrót do góry Go down
Shiriov Airay

Shiriov Airay


Posts : 23
Join date : 17/09/2016
Age : 24
Location : Russia, Moscow

Mała fontanna   - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 2 EmptySob Wrz 17 2016, 23:44

- Nie żartowałabym w takiej sprawie, doprawdy urocza z Ciebie istotka. Sama jestem takim małym potworkiem, co chichocze jak szatan- burknęłam z komicznym wyrazem twarzy.
Powrót do góry Go down
Kath Black

Kath Black


Posts : 29
Join date : 06/09/2016
Location : LA, California

Mała fontanna   - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 2 EmptySob Wrz 17 2016, 23:52

Spojrzałam na dziewczynę wyobrażając sobie ja jako takiego władcę piekła. . Takie małe wśród płomieni. ..Strzeliłam sobie dłonią w czoło z własnej głupoty.
-Aua..-potarłam je następnie po czym znów na nią popatrzyłam. -Heh.. Skąd jesteś?
Powrót do góry Go down
Shiriov Airay

Shiriov Airay


Posts : 23
Join date : 17/09/2016
Age : 24
Location : Russia, Moscow

Mała fontanna   - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 2 EmptySob Wrz 17 2016, 23:59

- Em... Rosja, ale dobrze umiem angielski i planuję w końcu ogarnąć do końca koreański. A skąd Ty?- zaczęłam bujać nogami.
Powrót do góry Go down
Kath Black

Kath Black


Posts : 29
Join date : 06/09/2016
Location : LA, California

Mała fontanna   - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 2 EmptyNie Wrz 18 2016, 00:02

-Teoretycznie z LA. To znaczy urodziłam się tam i mieszkałam ale moja babcia była z Azji, dziadek z Włoch, mama urodziła w Grecji a tata we Francji... Nie pytaj..-machnelam ręką uśmiechając się. -Na jakie lekcje chodzisz?
Powrót do góry Go down
Shiriov Airay

Shiriov Airay


Posts : 23
Join date : 17/09/2016
Age : 24
Location : Russia, Moscow

Mała fontanna   - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 2 EmptyNie Wrz 18 2016, 00:04

- Na pewno skrzypce i... I... I? Sama nie wiem na co matka mnie zapisała, muszę być dobrej myśli. Wszystko byleby nie taniec i chór, nienawidzę tego cholerstwa.
Powrót do góry Go down
Kath Black

Kath Black


Posts : 29
Join date : 06/09/2016
Location : LA, California

Mała fontanna   - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 2 EmptyNie Wrz 18 2016, 00:05

-oo...Ja właśnie zapisałam się na taniec..-powiedziałam.  -Tylko na to mogłam z własnej woli..-cmoknęłam. -Zawsze coś!
Powrót do góry Go down
Shiriov Airay

Shiriov Airay


Posts : 23
Join date : 17/09/2016
Age : 24
Location : Russia, Moscow

Mała fontanna   - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 2 EmptyNie Wrz 18 2016, 00:29

- Ja uczę się baletu od dzieciństwa, ale po prostu taniec nie jest dla mnie. Nie czuję się w tym dobra i nie przepadam za wysiłkiem fizycznym.
Powrót do góry Go down
Kath Black

Kath Black


Posts : 29
Join date : 06/09/2016
Location : LA, California

Mała fontanna   - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 2 EmptyNie Wrz 18 2016, 00:33

-Rozumiem.-powiedziałam zanurzajac palce w wodzie i popychajac jednego z kwiatów dalej. -Najważniejsze to robić to co się lubi i chce. Wtedy jest łatwiej.
Powrót do góry Go down
Shiriov Airay

Shiriov Airay


Posts : 23
Join date : 17/09/2016
Age : 24
Location : Russia, Moscow

Mała fontanna   - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 2 EmptyNie Wrz 18 2016, 00:37

- Ja sama nie wiem czego chcę, ale to chyba część mojego charakteru- poprawiłam włosy przeczesując je płynnym ruchem palców.
Powrót do góry Go down
Kath Black

Kath Black


Posts : 29
Join date : 06/09/2016
Location : LA, California

Mała fontanna   - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 2 EmptyNie Wrz 18 2016, 00:40

-Nie znam zbyt dużo ludzi którzy wiedzą czego chcą. .. To znaczy.. Ja w ogóle mało ludzi znam. Wole się nie przywiązywać. -powiedziałam dmuchając w falisty kosmyk który spadł mi na twarz.
Powrót do góry Go down
Shiriov Airay

Shiriov Airay


Posts : 23
Join date : 17/09/2016
Age : 24
Location : Russia, Moscow

Mała fontanna   - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 2 EmptyNie Wrz 18 2016, 00:42

- Ja w życiu wolałam skupić się na samo udoskonalaniu, raz się zakochałam i wszystko mi się rozsypało jak domek z kart. Nie chciałabym tego powtórzyć, więc się pilnuję.
Powrót do góry Go down
Kath Black

Kath Black


Posts : 29
Join date : 06/09/2016
Location : LA, California

Mała fontanna   - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 2 EmptyNie Wrz 18 2016, 00:43

-Zakochałaś się? -zapytałam zaciekawiona. -Możesz mi o tym opowiedzieć?
Powrót do góry Go down
Shiriov Airay

Shiriov Airay


Posts : 23
Join date : 17/09/2016
Age : 24
Location : Russia, Moscow

Mała fontanna   - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 2 EmptyNie Wrz 18 2016, 00:48

- Em... Nie mam nic do ukrycia. Zakochałam się we własnej przyjaciółce, ona była hetero, zerwała kontakt, ja się załamałam. Później miałam delikatne problemy z zaakceptowaniem siebie.
Powrót do góry Go down
Kath Black

Kath Black


Posts : 29
Join date : 06/09/2016
Location : LA, California

Mała fontanna   - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 2 EmptyNie Wrz 18 2016, 01:09

-Amm. Mhm.. Wybacz. Byłam ciekawa jak wygląda to uczucie..
Powrót do góry Go down
Ophelie Lacroix

Ophelie Lacroix


Posts : 36
Join date : 13/09/2016

Mała fontanna   - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 2 EmptyNie Wrz 18 2016, 13:34

Elisabeth i Alexander wyglądali na sympatycznych; Ophelie odprowadziła ich wzrokiem, gdy popędzili na norweski. Ciężar w jej klatce piersiowej trochę zelżał; to nie było takie straszne.
Jej uwagę zwróciły dwie inne dziewczyny, również siedzące przy fontannie; po zebraniu myśli Ophelie poczekała na krótką przerwę w rozmowie i wykorzystała ją żeby do nich podejść.
- Widziałyśmy się w bibliotece, prawda - ", zwróciła się do tej z jasnymi włosami, zerkając też na drugą. - Sorry jeżeli to brzmi jakbym podsłuchiwała, ale... Rozmawiacie o miłości?
Powrót do góry Go down
http://transgressivepotato.tumblr.com
Kath Black

Kath Black


Posts : 29
Join date : 06/09/2016
Location : LA, California

Mała fontanna   - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 2 EmptyNie Wrz 18 2016, 13:41

-W bibliotece? -zdziwiłam się. Przez moment analizowałam czy przypadkiem faktycznie mnie tam nie było. Nie no chwila... jeszcze nie zwariowałam.
-Musiałaś mnie chyba z kimś pomylić, nie było mnie tam jeszcze. Ale nic się nie stało. -uśmiechnęłam się do niej.
-No... Można tak chyba powiedzieć. Próbujemy raczej.
Powrót do góry Go down
Elizabeth Oxton

Elizabeth Oxton


Posts : 97
Join date : 13/09/2016
Age : 24
Location : Wielka Brytania

Mała fontanna   - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 2 EmptyNie Wrz 18 2016, 14:34

Powoli wyszła z budynku i odetchnęła świeżym powietrzem. Było tu jeszcze parę osób. Odgarnęła włosy i poprawiła szarą bluzę, w takim odsłonięciu- szara długa bluza i podarte jeansy wyglądała jak mały słodki chłopak. Ale to jej nie przeszkadzało, lubiła tak wyglądać. Spojrzała na osoby, zagadać czy nie? Nadal bardzo się wstydziła wykonać pierwszy krok. Jednak po chwili namysły skierowała się na łąkę
Np. Łąka


Ostatnio zmieniony przez Elizabeth Oxton dnia Nie Wrz 18 2016, 14:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Kath Black

Kath Black


Posts : 29
Join date : 06/09/2016
Location : LA, California

Mała fontanna   - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 2 EmptyNie Wrz 18 2016, 14:38

.


Ostatnio zmieniony przez Kath Black dnia Nie Wrz 18 2016, 14:59, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Ophelie Lacroix

Ophelie Lacroix


Posts : 36
Join date : 13/09/2016

Mała fontanna   - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 2 EmptyNie Wrz 18 2016, 14:41

- Możliwe. - przyznała nerwowo. -P-przepraszam.
No, nowy dzień, nowa wtopa. Życie.
- Cały czas tu nikogo nie znam. - przyznała, nerwowo bawiąc się materiałem swojego rękawa. -Pewnie jeszcze przez miesiące będę wszystkich mylić, to takie... Dziwne.
Powrót do góry Go down
http://transgressivepotato.tumblr.com
Kath Black

Kath Black


Posts : 29
Join date : 06/09/2016
Location : LA, California

Mała fontanna   - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 2 EmptyNie Wrz 18 2016, 14:43

-No spokojnie. . Mówiłam ze nic się nie stało. -zaśmiałam się tym razem pilnując głośności.
-To nic takiego. Dla mnie wszyscy ludzie wyglądają tak samo wiec luzik. -pocieszyłam dziewczynę.
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Mała fontanna   - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 2 EmptyNie Wrz 18 2016, 15:28

Przyszłam z laptopem pod pachą. Tak, świetne miejsce i na rozluźnienie się oraz w miarę było jak tu oddychać. Usiadłam na schodach, położyłam urządzenie na kolanach. Podniosłam jego czarną, błyszczącą klapę i nacisnęłam przycisk. Po kilku minutach zaczęłam pisać pierwsze wyrazy książki, na którą naszła mnie wena.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mała fontanna   - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Mała fontanna
Powrót do góry 
Strona 2 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Fontanna

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Artystycznie :: Szkoła :: Na zewnątrz-
Skocz do: