Artystycznie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Mała fontanna

Go down 
+16
Takashi Rey
Xavier Amédée Donnel
Alessia McGarden
Matthew Tuck
Erica Blandelli
Willow Harrison
Charlotte Schrödinger
Michael Woodland
Nikołaj Iwanienko
Katriina Sovallainen
Ophelie Lacroix
Shiriov Airay
Kath Black
Elizabeth Oxton
Alexander Lebau
Amber Moore
20 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Amber Moore
Admin
Amber Moore


Posts : 92
Join date : 06/09/2016

Mała fontanna   Empty
PisanieTemat: Mała fontanna    Mała fontanna   EmptySob Wrz 17 2016, 08:33

Mała fontanna   Oczko_marino_2
Powrót do góry Go down
https://artystycznie.forumpolish.com
Alexander Lebau

Alexander Lebau


Posts : 16
Join date : 10/09/2016
Age : 26

Mała fontanna   Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   EmptySob Wrz 17 2016, 13:40

Bardzo miło nas wywaliła z tej sali, nie powiem. Ale zawsze tak jest... wszyscy siedzą i nie zauważają faktu, że mogą już sobie iść. A potem całym tłumem wychodzą, przeciskając się przez drzwi. Zwierzęta.
Widocznie jako pierwszy i może jedyny poszedłem na zewnątrz pod fontannę. Bardzo przyjemne miejsce, szczególnie wieczorami lub o bardzo wczesnym poranku, kiedy słońce dopiero wschodzi ponad horyzont. Usiadłem na jednej z ławek, zakładając nogę na nogę. Oblizałem pomalowane czerwoną szminką usta. Cisza i spokój, to coś, czego mi potrzeba. Fakt, mam to jeszcze w pokoju, ale tam spędzę za dużo czasu. Póki mam jeszcze trochę wolnego wolę korzystać.
Powrót do góry Go down
Elizabeth Oxton

Elizabeth Oxton


Posts : 97
Join date : 13/09/2016
Age : 24
Location : Wielka Brytania

Mała fontanna   Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   EmptySob Wrz 17 2016, 14:01

Wyszła na zewnątrz i spojrzała na małą fontannę. Była bardzo ładna i było tu spokojnie, nie widziała nikogo. Zamknęła oczy i odetchnęła świeżym powietrzem, podeszła do fontanny i wyjęła mały, brązowy szkicownik. Te kwiaty przy fontannie były śliczne, a bardzo lubiła rysować kwiaty.
Powrót do góry Go down
Elizabeth Oxton

Elizabeth Oxton


Posts : 97
Join date : 13/09/2016
Age : 24
Location : Wielka Brytania

Mała fontanna   Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   EmptySob Wrz 17 2016, 14:08

Rozejrzała się i zobaczyła chłopaka przy fontannie. Może warto by było zagadać-tak pomyślała. Podeszła do niego ostrożnie i uśmiechnęła się. - H..Hej..
Powrót do góry Go down
Alexander Lebau

Alexander Lebau


Posts : 16
Join date : 10/09/2016
Age : 26

Mała fontanna   Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   EmptySob Wrz 17 2016, 14:13

Na początku całkiem ją zignorowałem. W końcu nie szukałem znajomości, tak? Nie oznaczało to jednak, że byłem niemiły, czy aspołeczny. Ja po prostu wiedziałem, że znajomi wymagają ode mnie wolnego czasu, a ja go nie posiadałem. Miałem naukę do tej szkoły, musiałem wszystko zaliczać, a dodatkowo na boku zasuwałem z biologią i chemią. W końcu musiałem mieć też coś na przyszłość, jak to ujęli rodzice "artystą możesz być na boku". Nawet matka, która jest śpiewaczką operową, miała ukończone studia prawnicze. Każdy coś miał, coś pewnego z czego będzie mógł żyć. Ja też musiałem mieć.
Spojrzałem w końcu na dziewczynę, która odważyła się podejść. Uśmiechnąłem się lekko.
- Hej - przesunąłem się kawałek, żeby mogła usiąść obok mnie na ławce - Jestem Alexander, a ty? - kultura wymaga przedstawić się jako pierwszy, dlatego tak też uczyniłem.
I jestem Alexander. Nie Olek.
Powrót do góry Go down
Elizabeth Oxton

Elizabeth Oxton


Posts : 97
Join date : 13/09/2016
Age : 24
Location : Wielka Brytania

Mała fontanna   Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   EmptySob Wrz 17 2016, 14:19

Usiadła lekko spięta. W sumie pierwszy raz do kogoś zagadała i czuła się z tym bardzo dobrze. Chłopak zrobił na niej dobre wrażenie. Wyprostowała się, ciekawe dlaczego siedział tu sam wszyscy byli w stołówce. Może tak jak ona nie lubił tłumu
- Elizabeth, miło mi- uśmiechnęła się lekko.
Powrót do góry Go down
Alexander Lebau

Alexander Lebau


Posts : 16
Join date : 10/09/2016
Age : 26

Mała fontanna   Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   EmptySob Wrz 17 2016, 14:26

Dookoła niego unosił się delikatny zapach wanilii i cynamonu. To jego ulubione i jedyne perfumy. Dlaczego jedyne? Przecież miał pieniądze, mógł mieć więcej. Nie potrafił się skupić z innym zapachem na sobie. Kiedyś psiknął na siebie perfumami koleżanki. Pachniały naprawdę ładnie, ale ostatecznie musiał wyprać te ubrania, bo to był nie jego zapach.
- Mnie również miło - odpowiedział bez zawahania. Palcami wciąż bawił się frędzlami, z tym, że teraz je przeczesywał. Usiadł bokiem, tak, żeby nie musieć trzymać przekrzywionej głowy.
- Zapytam z ciekawości: Dla jakiego przedmiotu jesteś w tej szkole? - Uniósł lekko brwi, z czego i tak widać było tylko jedną. Połowa twarzy była schowana pod włosami. Doskonale wiedział, że do tej szkoły trafiają ludzie z różnymi uzdolnieniami, nie wszyscy chodzą na wszystko. On na przykład nigdy nie był na lekcjach tańca i wcale nie miał zamiaru tam gościć.
Powrót do góry Go down
Elizabeth Oxton

Elizabeth Oxton


Posts : 97
Join date : 13/09/2016
Age : 24
Location : Wielka Brytania

Mała fontanna   Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   EmptySob Wrz 17 2016, 14:34

Poczuła delikatny zapach wanilii i cynamonu. To były pewnie jego perfumy, bardzo ładne. Ona nigdy nie używała perfum, jakoś nigdy nie przyszło jej to do głowy-może powinna. Jedyny zapach jaki od niej bił, to zapach jej ulubionego lawendowego płynu do kąpieli.
- Dla rysunku.-rysunek to była jedyna rzecz jaką chciała robić w życiu, oczywiście rodzinie nie podobał się ten pomysł.- A ty?
Powrót do góry Go down
Alexander Lebau

Alexander Lebau


Posts : 16
Join date : 10/09/2016
Age : 26

Mała fontanna   Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   EmptySob Wrz 17 2016, 14:52

- Również rysunek - odpowiedział. - rysunek i muzyka. W moim przypadku gra na pianinie, ale kto wie... może pobyt w tym miejscu nauczy mnie jeszcze czegoś. - Uśmiechnął się lekko pod nosem. Fakt, w domu miał przymus nauki, ale nie cierpiał z tego powodu. Dlaczego? Bo był człowiekiem, który uwielbiał chłonąć wiedzę. Z każdym dniem nauki czuł się coraz bardziej spełniony, dlatego jakaś nowa umiejętność przyprawiłaby o naprawdę boskie uczucie. Chociażby gra na skrzypcach. Cudowny instrument. Taki elegancki, mały. Flet poprzeczny również go fascynował, delikatny dźwięk jaki wydawał, idealnie pasujący do kobiecego głosu. A kobiet w tej szkole nie brakowało.
Powrót do góry Go down
Elizabeth Oxton

Elizabeth Oxton


Posts : 97
Join date : 13/09/2016
Age : 24
Location : Wielka Brytania

Mała fontanna   Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   EmptySob Wrz 17 2016, 14:59

- Zapisałam się też na pianino może się czegoś nauczę...-uśmiechnęła się lekko do chłopaka.
- Zapisałam się w sumie prawie na wszytko oprócz tańca i jeszcze jakiegoś przedmiotu. Myślę że nauka tutaj to będzie...świetne doświadczenie.-oczywiście rysunek był dla niej najważniejszy, ale lubiła się otwierać na nowe doświadczenia.
Sądziła też, że pozna tu dużo nowych ludzi, bo w sumie...osobiście nie znała nikogo. Spojrzała na swoje dłonie którymi miętoliła skrawek swojej szarej bluzy. Mimo wszystko nadal czuła się niepewnie bała się że powie coś co może urazić chłopaka.
Powrót do góry Go down
Ophelie Lacroix

Ophelie Lacroix


Posts : 36
Join date : 13/09/2016

Mała fontanna   Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   EmptySob Wrz 17 2016, 15:03

Po wyjściu z biblioteki postanowiłam posiedzieć na zewnątrz, pod fontanną. Byli tam inni ludzie i na ich widok poczułam rosnącą w gardle gulę; nigdy nie byłam dobra w nawiązywaniu relacji, to Rosalie w tym przodowała. Siedzenie w ciszy w bibliotece to jedno; ale tutaj już można by wymagać ode mnie faktycznych interakcji społecznych.
Cicho usiadłam na trawie nieopodal i zajęłam się zaniedbanym telefonem. Czekały na mnie wiadomości od rodziców, siostry, od Ezry, znajomych z rodzinnego miasta... Zajęłam się odpisywaniem, co jakiś czas zerkając na rozmawiających ludzi.
Powrót do góry Go down
http://transgressivepotato.tumblr.com
Alexander Lebau

Alexander Lebau


Posts : 16
Join date : 10/09/2016
Age : 26

Mała fontanna   Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   EmptySob Wrz 17 2016, 15:13

- W razie co mogę pomóc. Mam już trochę lat doświadczenia i jeśli znajdę czas to służę pomocną dłonią - zaproponował. Brać póki możliwe. Nie... w sumie gdyby umówili się na konkretny dzień w tygodniu to dałby radę. On po prostu musi mieć coś zaplanowane, na ostatnią chwilę nigdy nie znajdzie czasu, to niemożliwe.
- Na taniec również nie chodzę. Jestem raczej mało ruchliwy, nie lubię tego - przyznał szczerze, opierając się o oparcie ławki łokciem. W końcu spojrzał na dziewczynę siedzącą nieopodal.
- Może się dołączysz do naszej rozmowy? - Zapytał trochę głośniej, by panienka o kręconych włosach dobrze go usłyszała. Jak już z kimś rozmawiał to można wziąć trzecią, czy czwartą osobę, ale nie więcej. Większe grupy wprawiały w zakłopotanie nawet jego.
Powrót do góry Go down
Ophelie Lacroix

Ophelie Lacroix


Posts : 36
Join date : 13/09/2016

Mała fontanna   Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   EmptySob Wrz 17 2016, 15:16

Nerwowo zerknęła znad telefonu; chłopak zdecydowanie mówił do niej. Uśmiechnęła się nieśmiało.
- Jasne.
Przysunęła się nieco i skinęła głową w stronę chłopaka i dziewczyny.
- Jestem Ophelie. I nie mam zamiaru się topić.
Powrót do góry Go down
http://transgressivepotato.tumblr.com
Elizabeth Oxton

Elizabeth Oxton


Posts : 97
Join date : 13/09/2016
Age : 24
Location : Wielka Brytania

Mała fontanna   Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   EmptySob Wrz 17 2016, 15:16

- To miłe. Dziękuję....na pewno skorzystam.- spojrzała na dziewczynę którą zawołał Alexander. Miała tak ładne bujne włosy i ładny kolor skóry. Jej zdaniem była bardzo ładna.
 Uśmiechnęła się do niej niepewnie i odetchnęła. Im więcej ludzi tym lepiej prawda?
- Elizabeth, miło mi..
Powrót do góry Go down
Alexander Lebau

Alexander Lebau


Posts : 16
Join date : 10/09/2016
Age : 26

Mała fontanna   Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   EmptySob Wrz 17 2016, 15:30

- Tylko mów mi wcześniej, nie umiem znaleźć czasu na ostatnią chwilę - uprzedził, uśmiechając się po raz drugi albo trzeci.
- Miło mi, Alexander. Bez żadnych zdrobnień tylko proszę - uprzedził, co było wiadomością do obu dziewczyn, gdyż wcześniej nie powiedział tego Elizabeth.
Powrót do góry Go down
Elizabeth Oxton

Elizabeth Oxton


Posts : 97
Join date : 13/09/2016
Age : 24
Location : Wielka Brytania

Mała fontanna   Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   EmptySob Wrz 17 2016, 15:33

Obsunęła się trochę żeby dać miejsce Ophelie.
- Na jakie przedmioty uczęszczasz?- spojrzała na nią, a później na Alexandra.- Mam ciastka jak chcecie..-wyjęla z plecaka małe pudełeczko. I spojrzała na nich, może lubią ciastka? Oby lubili..
Powrót do góry Go down
Elizabeth Oxton

Elizabeth Oxton


Posts : 97
Join date : 13/09/2016
Age : 24
Location : Wielka Brytania

Mała fontanna   Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   EmptySob Wrz 17 2016, 17:36

Spojrzała na zegarek i wstała nagle. - O kurczę, mam norweski. Zaraz się spóźnię!- spojrzała na nich.
- Było mi bardzo miło. Może później pogadamy..mam nadzieję- uśmiechnęła się do Ophelie i spojrzała na Alexandra.
- O..odezwę się w sprawię...p..pianina. Przepraszam nie chcę się spóźnić...lecę.- uśmiechnęła się i pobiegła spóźniona do szkoły zostawiając swój szkicownik na ławce.
Np. sala od norweskiego
Powrót do góry Go down
Alexander Lebau

Alexander Lebau


Posts : 16
Join date : 10/09/2016
Age : 26

Mała fontanna   Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   EmptySob Wrz 17 2016, 17:55

Słysząc o norweskim, sam gwałtownie się podniósł.
- Cholera, przecież ja też - Po co zapisał się na ten język? Nie wiedział. - Ophelie, wybacz mi proszę, że również znikam. Odezwę się do ciebie, dobrze? A tak swoją drogą, masz cudowne włosy - mały komplement na pożegnanie i poleciał za Elizabeth. Całkiem nie zauważył tego, że zostawił szkicownik. Szybkim krokiem ją dogonił.
- Tak się składa, że idę z tobą - oznajmił.
Np. Sala od norweskiego
Powrót do góry Go down
Kath Black

Kath Black


Posts : 29
Join date : 06/09/2016
Location : LA, California

Mała fontanna   Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   EmptySob Wrz 17 2016, 18:24

Po drodze z łąki, oderwałam łodygi od kwiatów. Po dojściu do fontanny, usiadłam na jej krawędzi i zaczęłam kłaść kwiaty na powierzchni wody, popychajac je lekko do przodu.
Powrót do góry Go down
Shiriov Airay

Shiriov Airay


Posts : 23
Join date : 17/09/2016
Age : 24
Location : Russia, Moscow

Mała fontanna   Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   EmptySob Wrz 17 2016, 23:04

W końcu wydostałam się ze szkoły. Może i to dziwne, ale pomimo późnej godziny dalej był dość duży tłok na korytarzach. To raczej nie mój klimat. Poczłapałam do fontanny gdzie stała siwowłosa dziewczyna, wzięłam głęboki oddech i wydukałam:
- Cześć, jestem Shiriov- położyłam dłoń na jej ramieniu.
Powrót do góry Go down
Kath Black

Kath Black


Posts : 29
Join date : 06/09/2016
Location : LA, California

Mała fontanna   Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   EmptySob Wrz 17 2016, 23:10

Usłyszałam czyjś delikatny głos a następnie poczułam dłoń na ramieniu. Odwróciłam sie widząc ruda dziewczynę.
-Czy jesteśmy przyjaciółmi? -zapytałam patrząc na nią i mrugajac powiekami.
Powrót do góry Go down
Shiriov Airay

Shiriov Airay


Posts : 23
Join date : 17/09/2016
Age : 24
Location : Russia, Moscow

Mała fontanna   Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   EmptySob Wrz 17 2016, 23:12

- Eeee...- dłuższą chwilę zajęło mi myślenie nad odpowiedzią, nie wiedziałam o co jej chodzi. "Chce mnie ładnie zlać czy próbuje być miła?", zapytałam siebie samą w myślach.- Nie jesteśmy, ale zawsze możemy zostać.
Powrót do góry Go down
Kath Black

Kath Black


Posts : 29
Join date : 06/09/2016
Location : LA, California

Mała fontanna   Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   EmptySob Wrz 17 2016, 23:14

-Możemy. Ale dopóki tak nie jest zabierz proszę rękę, jeśli nadal chcesz ją mieć. -uśmiechnęłam się słodko.
-Mam na imię Kath. - zaśmiałam się widząc jej minę.
Powrót do góry Go down
Shiriov Airay

Shiriov Airay


Posts : 23
Join date : 17/09/2016
Age : 24
Location : Russia, Moscow

Mała fontanna   Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   EmptySob Wrz 17 2016, 23:17

Zabrałam rękę, bo czym złożyłam obie na swojej piersi.
- Zwiedziłaś już teren szkoły?- chciałam gładko zmienić temat.
Powrót do góry Go down
Kath Black

Kath Black


Posts : 29
Join date : 06/09/2016
Location : LA, California

Mała fontanna   Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   EmptySob Wrz 17 2016, 23:20

-Nie koniecznie. ... To trzecie miejsce w którym jestem.. A ty? -poklepałam miejsce obok siebie, żeby dziewczyna usiadła.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mała fontanna   Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   Empty

Powrót do góry Go down
 
Mała fontanna
Powrót do góry 
Strona 1 z 9Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Fontanna

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Artystycznie :: Szkoła :: Na zewnątrz-
Skocz do: