Artystycznie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Mała fontanna

Go down 
+16
Takashi Rey
Xavier Amédée Donnel
Alessia McGarden
Matthew Tuck
Erica Blandelli
Willow Harrison
Charlotte Schrödinger
Michael Woodland
Nikołaj Iwanienko
Katriina Sovallainen
Ophelie Lacroix
Shiriov Airay
Kath Black
Elizabeth Oxton
Alexander Lebau
Amber Moore
20 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Takashi Rey

Takashi Rey


Posts : 31
Join date : 04/10/2016
Age : 27

Mała fontanna   - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 7 EmptyWto Paź 04 2016, 20:29

Ponownie odwiedzam tą dostojna fontannę .
-To chyba będzie moje ulubione miejsce
Powrót do góry Go down
Wenka Lanter

Wenka Lanter


Posts : 242
Join date : 13/09/2016
Age : 27

Mała fontanna   - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 7 EmptyWto Paź 04 2016, 20:30

Ponieważ nie było mnie tu jeszcze postanowiłem zaryzykować i się "rozejrzeć" Tak dokładnie. Rozejrzeć z nosem w scenariuszu. Nie żeby mnie on jakoś specjalnie obchodził aczkolwiek byłem po prostu ciekaw kto to jest Król Duncan i co robi. Usiadłem sobie na brzegu owej fontanny i zacząłem dokładnie analizować scenariusz szukając swojej postaci. Król Duncan, Król Duncan, Król Duncan...
Powrót do góry Go down
Takashi Rey

Takashi Rey


Posts : 31
Join date : 04/10/2016
Age : 27

Mała fontanna   - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 7 EmptyWto Paź 04 2016, 20:34

Zauważyłem nagle kogos, uważnie wertowal scenariusz . Nawet mnie nie zauwarzyl . To chyba pora aby wkoncu kogoś poznać .
Podchodzę do nieznajomej postaci i wyciągam rękę nad scenariusz .
- Hej . Nie za bardzo się przyjmujesz tym scenariuszem ?
Powrót do góry Go down
Wenka Lanter

Wenka Lanter


Posts : 242
Join date : 13/09/2016
Age : 27

Mała fontanna   - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 7 EmptyWto Paź 04 2016, 20:41

O mało co a nie wleciałbym do fontanny kiedy to zobaczyłem czyjąś rękę tuż przed swoim nosem. Zachwiałem się lekko ale kiedy zdołałem się ogarnąć odłożyłem kartki na kolana i spojrzałem na młodego chłopaka. - Jezus cześć! - odparłem starając się uspokoić oddech. - Znaczy się, jestem Wenka a nie Jezus... - dodałem odrobinę zakłopotany ściskając dłoń nowego ucznia.
Powrót do góry Go down
Takashi Rey

Takashi Rey


Posts : 31
Join date : 04/10/2016
Age : 27

Mała fontanna   - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 7 EmptyWto Paź 04 2016, 20:43

-Widzę ze trochę napedzilem ci stracha .
Stwierdziłem z nieukrywanym śmiechem .
- Wybacz mi ze ci przeszkodzilem . Jestem Takashi, miło mi Cię poznać .
Powrót do góry Go down
Wenka Lanter

Wenka Lanter


Posts : 242
Join date : 13/09/2016
Age : 27

Mała fontanna   - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 7 EmptyWto Paź 04 2016, 20:46

- Ach... W porządku. Grunt że się nie zmoczyłem w fontannie. - Westchnąłem ciężko - Tak, mnie również miło Cie poznać Takashi. Fajne imię. - zaśmiałem się uśmiechając się do chłopaka. W sumie spodobało mi sie ono. - Jesteś nowy prawda?
Powrót do góry Go down
Takashi Rey

Takashi Rey


Posts : 31
Join date : 04/10/2016
Age : 27

Mała fontanna   - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 7 EmptyWto Paź 04 2016, 20:54

- No tak , przyjechałem dzisiaj .
Odchrzaknelem , po czym poprawiłem trochę kołnierz .
- Widzę ze też byłeś na aktorstwie. Czy tylko mi wydaje się to trochę chaotyczne ?
Powrót do góry Go down
Wenka Lanter

Wenka Lanter


Posts : 242
Join date : 13/09/2016
Age : 27

Mała fontanna   - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 7 EmptyWto Paź 04 2016, 20:57

Złożyłem scenariusz do kupy zauważając przedtem kilka kartek leżących na ziemi które następnie podniosłem. - W sumie to masz rację. Inaczej sobie jakoś wyobrażałem tą lekcję. - Odetchnąłem ciężko ponownie kładąc kartki na kolanach. - Zdecydowanie pojawiło się za dużo ludzi, chociaż najdziwniejsze było kiedy oni po prostu zaczęli sobie wychodzić pomimo trwającej lekcji. - dodałem krzywiąc się przy tym.
Powrót do góry Go down
Takashi Rey

Takashi Rey


Posts : 31
Join date : 04/10/2016
Age : 27

Mała fontanna   - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 7 EmptyWto Paź 04 2016, 21:02

-W sumie przyszlem tam tylko po to żeby mieć pierwsze obecności . Jakoś aktorstwo niespecjalnie mnie kręci . -Z jednej z kieszeni wyciągnełem ledwo otwartą paczkę Malboro . Poczestowalem się jednym z nich po czym skierowałem ja w stronę nowego znajomego .
- Palisz ?
Powrót do góry Go down
Wenka Lanter

Wenka Lanter


Posts : 242
Join date : 13/09/2016
Age : 27

Mała fontanna   - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 7 EmptyWto Paź 04 2016, 21:07

- Nie przypadkowo mam ksywkę "smok" - zaśmiałem sie po czym wyjąłem z jego paczki jednego papierosa. - Co prawdo starałem się ograniczyć, ale w sumie, jebać to. - wzruszyłem ramionami wkładając sobie papierosa do ust. - I tak mi nie wychodziło.
Powrót do góry Go down
Takashi Rey

Takashi Rey


Posts : 31
Join date : 04/10/2016
Age : 27

Mała fontanna   - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 7 EmptyWto Paź 04 2016, 21:12

-Po co się ograniczać ? Jesteśmy artystami, powinniśmy szukać inspiracji nawet w takich rzeczach jak używki .-Schowalem skrzętnie paczkę po czym z tej samej kieszeni wyciągnełem zapalniczke . Wykrzesalem z niej niewielki blady płomień i skierowałem go w stronę Wenka .
Powrót do góry Go down
Wenka Lanter

Wenka Lanter


Posts : 242
Join date : 13/09/2016
Age : 27

Mała fontanna   - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 7 EmptyWto Paź 04 2016, 21:16

- Płuca. I w ogóle. Choroby i takie tam bzdety. - wzruszyłem ramionami po czym przybliżyłem się do chłopaka nachylając bardziej i sięgając papierosem płomienia zaciągając się przy tym. Chwyciłem fajkę w dwa palce i wyciągnąłem ja sobie z ust wypuszczając dym z ust. - Ach.. Dzięki, od razu czuję się lepiej.
Powrót do góry Go down
Takashi Rey

Takashi Rey


Posts : 31
Join date : 04/10/2016
Age : 27

Mała fontanna   - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 7 EmptyWto Paź 04 2016, 21:19

- Choroba chorobą , jak ma nas dopaść to i tak dopadnie . - odpalilem papierosa także sobie .
Paliłem przez moment w milczeniu rozkoszujac się cudem amerykańskiego tytoniu . Po czym zapytałem :
- Z jakiego powodu tu jesteś ? Coś konkretnego cie tu przywiało ?
Powrót do góry Go down
Wenka Lanter

Wenka Lanter


Posts : 242
Join date : 13/09/2016
Age : 27

Mała fontanna   - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 7 EmptyWto Paź 04 2016, 21:26

On milczał, więc i ja milczałem. W sumie facetom czasem przydaje się odrobina ciszy która wcale nie jest niezręczna i nikomu nie przeszkadza. A przynajmniej tak było z moimi kumplami. Z obcymi nie wiem. Zaciągnąłem się dymem po czym skierowałem wzrok na chłopaka. - Ach... matka mnie tu zapisała uznając że powinienem rozwijać swój "talent". - mruknąłem z ironią mówiąc o "talencie". - A Ty?
Powrót do góry Go down
Takashi Rey

Takashi Rey


Posts : 31
Join date : 04/10/2016
Age : 27

Mała fontanna   - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 7 EmptyWto Paź 04 2016, 21:34

-Rodzina uznała mnie za chorego pojeba ze względu na moje zamiłowania do brutalnego malarstwa , ale psycholog stwierdził ze należy wysłać mnie tam gdzie sie rozwinę . - Wypowiadając te zdanie nawinelo mi się ostatnie wypowiedziane przez niego słowo .
- Talent ?
Powrót do góry Go down
Wenka Lanter

Wenka Lanter


Posts : 242
Join date : 13/09/2016
Age : 27

Mała fontanna   - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 7 EmptyWto Paź 04 2016, 21:41

- Brutalnego? - uśmiechnąłem się szeroko słysząc to słowo. - W takim razie musisz mi koniecznie dać do obejrzenia swoje prace! - mruknąłem entuzjastycznie gasząc papierosa na brzegu fontanny. - Ano talent. Jestem podobno świetnym, aktorem, doskonale śpiewam no i oczywiście rysuję, maluję. - mruknąłem wyrzucając peta gdzieś w trawę.
Powrót do góry Go down
Takashi Rey

Takashi Rey


Posts : 31
Join date : 04/10/2016
Age : 27

Mała fontanna   - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 7 EmptyWto Paź 04 2016, 21:46

- No no to już widzę czemu tak wciągnął cię scenariusz . - Pośpiesznie dopalam papierosa i wrzucam peta do fontanny .
- Co ty na to aby jutro iść coś pomalować ? Jeszcze nie otwarli wydziału, ale już można korzystać z pracowni . Wezmę Whyski i trochę moich obrazów . - Zrobiłem krótką przerwę aby się rozejrzeć .
- Tylko przydałyby się dwie modelki
Powrót do góry Go down
Wenka Lanter

Wenka Lanter


Posts : 242
Join date : 13/09/2016
Age : 27

Mała fontanna   - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 7 EmptyWto Paź 04 2016, 22:09

- ahhh... Bardzo chętnie. Alkohol, papierosy i brutalna sztuka. Coś co lubię najbardziej - odparłem rozmarzony już myślami będąc gdzie indziej. - Modelki? Mogę być Twoim modelem jak chcesz - Zasmialem się. - Albo Ty moim. - dodałem co jakiś czas spoglądając to na fontanne to na chłopaka. - no chyba że jednak wolisz kobiece kształty to Ci już nic na to nie poradzę.- rozłożyłem ręce - Mnie akurat jest wszystko jedno jeśli o to chodzi. Mam faceta, biorę faceta. Mam babeczke, biorę babeczke. - wzruszylem ramionami.
Powrót do góry Go down
Takashi Rey

Takashi Rey


Posts : 31
Join date : 04/10/2016
Age : 27

Mała fontanna   - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 7 EmptyWto Paź 04 2016, 22:21

-Ach piękne jest życie malarza . Tyle uciech i na dodatek możesz je zalać 70 letnim Whyski . - zamykam oczy i już w mojej głowie widze wizje mojego jutrzejszego dzieła .
- Powiem ci tak moje dzieła zawsze mają w sobie jakąś kobiecą nutę . W tej szkole mamy pełno cudownych dziewczyn i pragnę namalować jedna z nich . Albo juz wiem !! - wykrzyknelem unosząc palec w formie przeblysku eureki .
- Namaluje topos egzystencji kochanków . Ale wciąż potrzebna mi jest modelka . No i oczywiście twoja skromna osoba w formie modela . Mogę na ciebie liczyć ?
Powrót do góry Go down
Wenka Lanter

Wenka Lanter


Posts : 242
Join date : 13/09/2016
Age : 27

Mała fontanna   - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 7 EmptyWto Paź 04 2016, 22:29

- No rozumiem. Każdy ma inny styl, gust jak i kreskę. - mruknąłem z uznaniem po czym Spojrzalem na niego lekko przerazonymi oczami kiedy tak nagle wyskoczył. Mam dziś jakiś strachliwy dzień. - Na mnie? Możesz jak najbardziej. Aczkolwiek nie wiem kto mógłby być takową modelką. - wzruszylem ramionami. - tak właściwie to jak Ty chcesz to namalować? W dokładnej pozycji? Czy na podstawie ciał?
Powrót do góry Go down
Takashi Rey

Takashi Rey


Posts : 31
Join date : 04/10/2016
Age : 27

Mała fontanna   - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 7 EmptyWto Paź 04 2016, 22:46

- Spokojnie nie będzie konieczne abyś musiał mieć z nią kontakt fizyczny . Wystarcza mi wasze sylwetki, a ja już wplote was w obraz . A co do modelki to będzie dla mnie dość spore wyzwanie .-Podrapalem się po nosie w formie przerywnika na zebranie myśli .
- Nie znam za bardzo nikogo w tej szkole . Więc pozwól ze zdam się na ciebie , ale jak będę miał okazję kogoś zapytać to też się nie będę wachal .
Powrót do góry Go down
Wenka Lanter

Wenka Lanter


Posts : 242
Join date : 13/09/2016
Age : 27

Mała fontanna   - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 7 EmptyWto Paź 04 2016, 22:57

- ja tez nie znam zbyt wielu osób pomimo tego ze jestem tu już całkiem sporo czasu. - mruknąłem drapiac się w tył głowy. - Powiedzmy ze... Zazwyczaj mam zły humor i nie potrafię dogadać się z ludźmi bo zawsze kończy się to tak samo. Czyli... Z środkowym palcem na ryju. Oczywiście ode mnie. - dodałem znów rozkładając ręce jakby w gescie niewiedzy dlaczego się tak dzieje.
Powrót do góry Go down
Takashi Rey

Takashi Rey


Posts : 31
Join date : 04/10/2016
Age : 27

Mała fontanna   - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 7 EmptyWto Paź 04 2016, 23:02

- Nie kazdy zasługuje na tak doborowe towarzystwo . - uśmiecham się do niego ponownie wyciągając w jego stronę paczkę fajek .
- To jak jeszcze po jednym ?
Powrót do góry Go down
Wenka Lanter

Wenka Lanter


Posts : 242
Join date : 13/09/2016
Age : 27

Mała fontanna   - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 7 EmptyWto Paź 04 2016, 23:13

- Ach... Pewnie masz racje - mruknąłem z duma po chwili przenosząc swoj wzrok na jego paczkę z fajkami. - A nie omieszkam, dzięki - odparłem zadowolony wkładając sobie nowego papierosa do ust.
Powrót do góry Go down
Takashi Rey

Takashi Rey


Posts : 31
Join date : 04/10/2016
Age : 27

Mała fontanna   - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 7 EmptyWto Paź 04 2016, 23:19

Kolejny pociągnięty buch znowu powoduje u mnie falę nostalgi . Kto by pomyślał ze zwykle spalanie tytoniu tak bardzo odpręża .
- Robi się już dosyć późno. Jeśli chcemy być jutro przytomni musimy się choć trochę wyspać .- mówiąc to patrzę na zegarek wskazujący kwadrans po 11 .
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mała fontanna   - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
Mała fontanna
Powrót do góry 
Strona 7 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Artystycznie :: Szkoła :: Na zewnątrz-
Skocz do: