Artystycznie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Mała fontanna

Go down 
+16
Takashi Rey
Xavier Amédée Donnel
Alessia McGarden
Matthew Tuck
Erica Blandelli
Willow Harrison
Charlotte Schrödinger
Michael Woodland
Nikołaj Iwanienko
Katriina Sovallainen
Ophelie Lacroix
Shiriov Airay
Kath Black
Elizabeth Oxton
Alexander Lebau
Amber Moore
20 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Wenka Lanter

Wenka Lanter


Posts : 242
Join date : 13/09/2016
Age : 27

Mała fontanna   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 8 EmptyWto Paź 04 2016, 23:35

-Tsaak- wepstchnąłem ciężko zaciągając się dymem kolejnego papierosa podarowanego przez chłopaka. - Masz racje. Trzeba odpocząć. - Odetchnalem ciężko powoli wypalając swojego papierosa. Ostatecznie podnioslem się z fontanny z fajką w ustach i zacząłem otrzepywac swoje spodnie z kurzu.
Powrót do góry Go down
Takashi Rey

Takashi Rey


Posts : 31
Join date : 04/10/2016
Age : 27

Mała fontanna   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 8 EmptyWto Paź 04 2016, 23:43

-To dzięki za naprawdę spoko spędzony czas .-wyciągam rękę w jego stronę .
- To o której się jutro widzimy w tej pracowni malarskiej ?
Powrót do góry Go down
Wenka Lanter

Wenka Lanter


Posts : 242
Join date : 13/09/2016
Age : 27

Mała fontanna   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 8 EmptyWto Paź 04 2016, 23:54

- Ja również - uśmiechnąłem się do chłopaka usciskujac jego dłoń. - Sadzę że godzina 16 to dobra godzina? - zapytałem dla upewnienia się. Po czym wyrzuciłem wypalonego już peta w trawe.
Powrót do góry Go down
Takashi Rey

Takashi Rey


Posts : 31
Join date : 04/10/2016
Age : 27

Mała fontanna   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 8 EmptySro Paź 05 2016, 00:07

- Jasne . No to do 16 . - Dalej trzymając papierosa w ustach powoli oddaliłem się do siebie
- Spokojnej nocy Wenka .
(Ps: Pokój Takashiego)
Powrót do góry Go down
Wenka Lanter

Wenka Lanter


Posts : 242
Join date : 13/09/2016
Age : 27

Mała fontanna   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 8 EmptySro Paź 05 2016, 00:11

- Do zobaczenia - odparłem z uśmiechem. - Tobie również Takashi. - dodałem po czym wszedłem do szkolnego budynku.
Next: Pokój Wenki
Powrót do góry Go down
Wilson Heinen

Wilson Heinen


Posts : 87
Join date : 02/10/2016
Age : 26

Mała fontanna   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 8 EmptyCzw Paź 06 2016, 18:16

Po chwili znalazłem się przy fontannie. Robiło się co raz zimniej na dworze. Wyjąłem z kieszeni z kurtki mój telefon. Walić że palce mi zamarzały. Zacząłem pisać znajomymi, pewnie i tak straciły kontakt. Zawsze tak jest jak się przeprowadza i jedzie się do nowej szkoły...
Powrót do góry Go down
Wenka Lanter

Wenka Lanter


Posts : 242
Join date : 13/09/2016
Age : 27

Mała fontanna   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 8 EmptyCzw Paź 06 2016, 19:31

Tak więc znów pojawiłem się w owym miejscu ze scenariuszem w ręku który ponownie miałem zamiar "analizować". W końcu wciąż nie wiem co to był za jeden. Z nosem w kartkach, nie zważając na nic usiadłem sobie na brzegu fontanny w tym samym miejscu co poprzednio i zacząłem czytać. Jak mu tam było? Król... Król... Coś na D.
Powrót do góry Go down
Wilson Heinen

Wilson Heinen


Posts : 87
Join date : 02/10/2016
Age : 26

Mała fontanna   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 8 EmptySob Paź 08 2016, 18:03

Spojrzałem na zegarek w telefonie. Może pójdę pozwiedzać coś na mieście czy coś? Willow ma tu swoje życie i nie mogę jej wisieć nad głową.

NP: Ruiny zamku
Powrót do góry Go down
Alessia McGarden

Alessia McGarden


Posts : 14
Join date : 12/09/2016

Mała fontanna   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 8 EmptySob Paź 08 2016, 22:21

- Do zobaczenia.- mruknęła do dziewczyny, która już zdążyła się oddalić. Podniosłam się z miejsca i oddaliłam od małej fontanny. 

NP: Klub ze striptizem
Powrót do góry Go down
Xavier Amédée Donnel

Xavier Amédée Donnel


Posts : 190
Join date : 27/09/2016
Age : 34

Mała fontanna   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 8 EmptyNie Paź 09 2016, 21:00

Wyszedł zamaszyście w zimny wieczór ubrany tak, jak gdyby szedł do spania. Usiadł na fontannie wyciągając papierosa z pougniatanego pudełka. Pech chciał że zginęła mu zapalniczka. Wstał chodząc dookoła fontanny, obsesyjnie szukając ognia po kieszeniach spodni. Zrezygnowany stwierdzając że nie ma co dłużej szukać, bo kieszenie magicznie się nie wydłużą. Wpadł na genialny pomysł odpalenia sobie papierosa od małej kuchenki gazowej która stała w filmówce jako rekwizyt.
NP: Filmówka
Powrót do góry Go down
Matthew Tuck

Matthew Tuck


Posts : 457
Join date : 07/09/2016
Age : 27

Mała fontanna   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 8 EmptyNie Paź 30 2016, 00:07

Dotarłem nad fontannę z rękami w kieszeniach, potrzebowałem się przewietrzyć.
Powrót do góry Go down
Emily Black

Emily Black


Posts : 459
Join date : 08/10/2016
Age : 25

Mała fontanna   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 8 EmptyNie Paź 30 2016, 00:07

Najkrótszą drogą jaką znała wybiegła na dwór. Nie patrzyła kogo mija i co kto mówi. Oczy miała przeszklone od łez, którym nie dała ujścia. Gdy przybiegła na miejsce usiadła obok fontanny opierając się o nią i odetchnęła, oparła głowę o kolana i zaczęła głęboko oddychać. Nie zwróciła uwagi czy ktoś tam jest po prostu musiała pomyśleć co zrobić
Powrót do góry Go down
Matthew Tuck

Matthew Tuck


Posts : 457
Join date : 07/09/2016
Age : 27

Mała fontanna   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 8 EmptyNie Paź 30 2016, 00:09

Stałem plecami do wyjścia ze szkoły, patrzyłem przed siebie myśląc o tym wszystkim z kamienną twarzą.
Powrót do góry Go down
Emily Black

Emily Black


Posts : 459
Join date : 08/10/2016
Age : 25

Mała fontanna   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 8 EmptyNie Paź 30 2016, 00:12

Zaczęła uderzać pięściami o ziemię, żeby się wyżyć. Wstała i zaczęła okładać drzewo. Gdy się zmęczyła, a całe zdarte kostki jej delikatnych dłoni ociekały krwią, zsunęła się i usiadła. Wyciągnęła z kieszeni słuchawki, podłączyła do telefonu i gdy je założyła włączyła muzykę. Zaczęła śpiewać lekko łamiącym się przez łzy głosem jakąś smutną piosenkę
Powrót do góry Go down
Matthew Tuck

Matthew Tuck


Posts : 457
Join date : 07/09/2016
Age : 27

Mała fontanna   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 8 EmptyNie Paź 30 2016, 00:14

Odwróciłem się gdy słyszałem uderzenia, już miałem pójść do siebie, ale... - Kurwa! - podbiegłem do niej i złapałem jej nadgarstki. - Nie powinnaś tego robić, przestań.
Powrót do góry Go down
Emily Black

Emily Black


Posts : 459
Join date : 08/10/2016
Age : 25

Mała fontanna   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 8 EmptyNie Paź 30 2016, 00:16

Gdy ktoś złapał jej nadgarstki słuchawki wypadły jej z uszu.- A co powinnam?! -krzyknęła, a łzy same zaczęły płynąć.-Co?!
Powrót do góry Go down
Matthew Tuck

Matthew Tuck


Posts : 457
Join date : 07/09/2016
Age : 27

Mała fontanna   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 8 EmptyNie Paź 30 2016, 00:17

- Na pewno nie to robić - odpowiedziałem i ruszyłem z nią w stronę szkoły. - Idziemy do pielęgniarki.
Powrót do góry Go down
Emily Black

Emily Black


Posts : 459
Join date : 08/10/2016
Age : 25

Mała fontanna   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 8 EmptyNie Paź 30 2016, 00:20

-Nigdzie nie idę.-Wyrwała się i podeszła do fontanny przemyć ręce.-Co? Już nie przeszkadza Ci to, że mam kolegów?-Odwróciła się, a z jej dłoni skapywała krew rozcieńczona z wodą.-Matt... co to miało być?-Zapytała cicho, patrząc mu w oczy
Powrót do góry Go down
Matthew Tuck

Matthew Tuck


Posts : 457
Join date : 07/09/2016
Age : 27

Mała fontanna   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 8 EmptyNie Paź 30 2016, 00:21

- Moja terytorialność - mruknąłem w odpowiedzi. - Idziesz, nie pozwolę Ci zostać z takimi nieopatrzonymi ranami.
Powrót do góry Go down
Emily Black

Emily Black


Posts : 459
Join date : 08/10/2016
Age : 25

Mała fontanna   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 8 EmptyNie Paź 30 2016, 00:23

-Twoje co? Co, może po prostu jestem Twoją zdobyczą? Glupią laską, która się zabujała? Tak?
Powrót do góry Go down
Loki Kłamca Liefather

Loki Kłamca Liefather


Posts : 81
Join date : 29/10/2016
Age : 27

Mała fontanna   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 8 EmptyNie Paź 30 2016, 00:43

Loki stanął w drzwiach wyjściowych, przyglądając się całemu zdarzeniu.
Powrót do góry Go down
Loki Kłamca Liefather

Loki Kłamca Liefather


Posts : 81
Join date : 29/10/2016
Age : 27

Mała fontanna   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 8 EmptyNie Paź 30 2016, 00:48

przyjrzał się tym kłótnią - nie zamierzam ingerować w cudze sprawy - pozmyślał - i wrócił do swojego pokoju

NP.: Pokój lokiego
Powrót do góry Go down
Matthew Tuck

Matthew Tuck


Posts : 457
Join date : 07/09/2016
Age : 27

Mała fontanna   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 8 EmptyNie Paź 30 2016, 10:12

- Moja terytorialność. Ngdy nie traktowałem nikogo przedmiotowo i nie zamierzam, ale jestem wyczulony na typków chcących Cię upić i przelecieć później - mruknąłem chłodno.
Powrót do góry Go down
Emily Black

Emily Black


Posts : 459
Join date : 08/10/2016
Age : 25

Mała fontanna   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 8 EmptyNie Paź 30 2016, 10:19

-Czy to, ze jakis chlopak z czystej grzecznosci zaprosil mnie do siebie i zaproponowal napoj to cos zlego? JA wybralam piwo. A poza tym to jest bardzo mily, przedewszystkim jest gentelmanem, nawet nie masz pojecia, jak dziewczyna czasami potrzebuje, zeby ktos ucalowal jej dlon czy powiedzial cos milego. Nie wiem o co Ci chodzi, jestes zazdrosny czy co? Ja jakos jak rozmawiales z ta niebieskowlosa to nie zrobilam Ci sceny zazdrosci.-powiedziala patrzac mu caly czas w oczy. Otarla policzki mokre od lez. Nawet nie wiedziala dlaczego placze
Powrót do góry Go down
Matthew Tuck

Matthew Tuck


Posts : 457
Join date : 07/09/2016
Age : 27

Mała fontanna   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 8 EmptyNie Paź 30 2016, 10:21

- Widzę, że ta rozmowa zmierza do niczego - mruknąłem i poszedłem w stronę szkoły. - Będę u siebie w pokoju, kiedy Ci minie.
NP: Pokój Matta.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mała fontanna   - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Mała fontanna    Mała fontanna   - Page 8 Empty

Powrót do góry Go down
 
Mała fontanna
Powrót do góry 
Strona 8 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Fontanna

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Artystycznie :: Szkoła :: Na zewnątrz-
Skocz do: