Artystycznie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Sala do kreatywnego pisania

Go down 
+12
Willow Harrison
Benita von Henning
Matthew Tuck
Erica Blandelli
Melanie Hatter
Elizabeth Oxton
Zoe Claws
Ophelie Lacroix
Aiden Chase
Katriina Sovallainen
Shiriov Airay
Amber Moore
16 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Matthew Tuck

Matthew Tuck


Posts : 457
Join date : 07/09/2016
Age : 27

Sala do kreatywnego pisania - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 4 EmptySro Wrz 21 2016, 20:07

Standardowo moja postać robiła krwawą rozwałkę w wojnie z orkami, stała po stronie elfów będąc potężnym wampirem. Szybki pomysł nadrabiałem dobrymi opisami i opisem brutalności Venira. Zgromadził spory harem, brał z życia garściami i dużo imprezował. Kto mówił, że ma to być cenzuralne opowiadania? Prawdziwi pisarze nie martwią się tym. Po jeszcze kilkunastu minutach wstałem, podszedłem do biurka jasnowłosej i położyłem kartkę. Zasiadłem znów i czekałem tylko, aż będzie można wyjść.
Powrót do góry Go down
konto usunięte

konto usunięte


Posts : 38
Join date : 15/09/2016

Sala do kreatywnego pisania - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 4 EmptySro Wrz 21 2016, 20:09

Obejrzałam krytycznie swoją pomazaną kartkę pokrytą gęstą siatką skreśleń i przepisałam na czysto, co następuje:

skraj, deszczwiec, sypiec, cierpień, przemijasień, chłościernik
kapuże deszczne na dworze legły
a świat szarętnym stał się niemiejscem
posępnie tu, szaretkom samotnym aż twarze zrzedły
liściewie schną życie swe trwoniąc
i opadają razem z odpadem
pośród nich smuta szarząca się blado
upaja się bleknącym rozkładem
zaraz, to ja!
co robić?
gdzie iść?
cóż czynić, gdy szar wysnuwa swe macki?
zaszyłam się w swetrze i robię placki
wyszłam na głębię szarego bezbrzegu
w szarzanym świecie pełnym szarugi
śmieszy się smętno brudna pogoda
zatracam się w mroku, rozstrajam sztalugi
oddaję się w szar mroku nazewsząd
by oddać hołd mrącym miesiącom
co szarzeją tląc się coraz słabiej
psute szarugą szaro się tlącą
chłostane zakusem deszczośmietnika
dobrze, że siedzę w ciepłowni w swetrze
z kubkiem herboju gorącym w dłoni
i tylko smętki chichocą w stygnącym wietrze

Potem kiwnęłam głową z zadowoleniem, dorysowałam obok smutnego kwiatka z oklapniętymi płatkami i złożyłam kartkę na biurku sorki.
Powrót do góry Go down
Willow Harrison

Willow Harrison


Posts : 315
Join date : 20/09/2016
Age : 25
Location : United Kingdom

Sala do kreatywnego pisania - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 4 EmptySro Wrz 21 2016, 20:11

Podrapałam się po skroni. Dobra myślałam że będzie jakoś wolniej, ale zapomniałam, że to ja jestem tu nowa. Przygryzłam wargę, o czym mogę pisać? Na pierwszej lekcji nie walne jakiegoś homo romansu. Postanowiłam rozpocząć pisanie dramatu. Oh dramaty, mój ulubiony gatunek. Poczułam na sobie wzrok. Przejrzałam wzrokiem po klasie. Zobaczyłam jak, jakaś dziewczyna się mi przygląda. Uśmiechnęłam się nieśmiało i założyłam swoje okulary. Czułam się z nimi debilnie, ale ledwo pisze/czytam, gdy ich nie mam. Poczułam jak zaczynam się rozluźniać. Zdziwiłam się widząc dyrektorkę obserwującą lekcje i... i chyba nauczycielkę, która też zażarcie pisała. Wróciłam do mojego opowiadania myśląc co mam napisać..
Powrót do góry Go down
Benita von Henning

Benita von Henning


Posts : 48
Join date : 13/09/2016
Age : 51

Sala do kreatywnego pisania - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 4 EmptySro Wrz 21 2016, 20:16

Czyli kartki oddajemy. No cóż, zdarza się. Zamiast wyrywać je czy wycinać, położyłam tylko podpisany zeszyt na biurku. Oparłam się ponownie o ścianę i zagłębiłam na powrót w lekturze "Plags...".
Ciekawe, co z tego wyniknie. Moja historia o adiutancie ze szklanym okiem mogła być porywająca, ale tylko przy jako takiej znajomości tematu.
Powrót do góry Go down
Zoe Claws

Zoe Claws


Posts : 42
Join date : 10/09/2016

Sala do kreatywnego pisania - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 4 EmptySro Wrz 21 2016, 20:17

Dalej nic. Wyszło na to, że cała moja kartka była pokreślona. Westchnęłam i zerknęłam pod nią aby sprawdzić, czy przypadkiem jej nie ubrudziłam. Na szczęście-nie. Zauważyłam, że kilka prac już leży na biurku. Cudowniee. Po co ja się zapisałam na te zajęcia. Próbowałam nie patrzeć ani na nauczycielkę, ani na tamtą dziewczynę. Tępo patrzyłam się w pogryzmoloną kartkę.
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Sala do kreatywnego pisania - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 4 EmptySro Wrz 21 2016, 20:23

Wzięłam pierwszą kartkę. Dosyć szybko przeczytałam całą, zaskoczył mnie pomysł, jak zauważyłam po nazwisku, Włoszki. Wzięłam potem drugą kartkę, od chłopaka i mnie zatkało. Czasem niektóre wydarzenia były nielogiczne, ale świat powieści erotycznych mógł przewrócić do góry nogami. Potem z miłym zaskoczeniem czytałam wiersz, dosyć... Smutny, akurat mój gust. Spodobał mi się, ale później w pokoju stwierdzę, czego mi tu brakuje. Wzięłam oddech i zajęłam się czytaniem opowiadania nauczycielki. Ostatnio trochę czytałam wojennych książek, więc się wciągnęłam mocno w opowiadanie i z rozczarowaniem zdałam sobie sprawę, że jestem już na jego końcu. Chciałam więcej, ale trudno. Zauważyłam, że Zoe wygląda, jakby miała problem. Wstałam i podeszłam do niej, nachyliłam się nad nią i zerknęłam na kartkę. - Coś Ci sprawia problem? - zapytałam. - Pomóc Ci może w czymś?
Powrót do góry Go down
Amber Moore
Admin
Amber Moore


Posts : 92
Join date : 06/09/2016

Sala do kreatywnego pisania - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 4 EmptySro Wrz 21 2016, 20:26

Wstałam i powoli zaczęłam iść w stronę drzwi wyjściowych.
- Dobrze poprowadzona lekcja, chociaż mam nadzieję, że kolejne będą jeszcze lepsze i bardziej inspirujące. Muszę iść. Inne obowiązki wzywają. Do zobaczenia jutro - rzuciłam na odchodne.
Powrót do góry Go down
https://artystycznie.forumpolish.com
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Sala do kreatywnego pisania - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 4 EmptySro Wrz 21 2016, 20:29

- Kto skończył, może już iść - powiedziałam z ulgą, że dyrektorka wyszła i wróciłam wzrokiem do kartki dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Erica Blandelli

Erica Blandelli


Posts : 448
Join date : 06/09/2016
Age : 27
Location : Florencja, Włochy

Sala do kreatywnego pisania - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 4 EmptySro Wrz 21 2016, 20:29

Kiwnęłam głową, wstałam i wyszłam z sali. - Do widzenia wszystkim i powodzenia.
Powrót do góry Go down
Matthew Tuck

Matthew Tuck


Posts : 457
Join date : 07/09/2016
Age : 27

Sala do kreatywnego pisania - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 4 EmptySro Wrz 21 2016, 20:30

Wstałem jak gdyby nigdy nic, wzruszyłem ramionami i wyszedłem z rękami w kieszeniach.
Powrót do góry Go down
Zoe Claws

Zoe Claws


Posts : 42
Join date : 10/09/2016

Sala do kreatywnego pisania - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 4 EmptySro Wrz 21 2016, 20:35

-Słucham?-uniosłam głowę i zerknęłam na nauczycielkę- Nic takiego, chyba nie czuję w sobie pisania-parsknęłam ponownie patrząc na kartkę-Jest opcja, wypisania się z zajęć?-spytałam ciszej ponownie patrząc na nauczycielkę, powstrzymując się od uśmiechania się, czy czegokolwiek. Wyglądała dzisiaj cudnie.
Powrót do góry Go down
Willow Harrison

Willow Harrison


Posts : 315
Join date : 20/09/2016
Age : 25
Location : United Kingdom

Sala do kreatywnego pisania - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 4 EmptySro Wrz 21 2016, 20:35

(Usunęło mi odp :"") )

Boże jak oni szybko piszą! Spojrzałam na kartkę, ledwo mogłam odczytać pierwsze zdanie. Wole pisać na komputerze. Idzie mi szybciej i chociaż coś rozumiem. Przeczytałam setny raz jedno krótkie zdanie, które napisałam.
''Stanął na krawędzi budynku, czując jak wiatr rozwiewa jego włosy...'' Dobra, ale co dalej? Może o po prostu napisze myśli samobójcy przed śmiercią i jego skok? Krótko i ładnie. Ah Willow ty pojebie. Zobaczyłam jak wszyscy zaczynają wychodzić, czując na nowo pojawiający się stres zaczęłam szybko pisać. Powinnam w końcu pójść na stołówkę, jestem głodna. Będę znów musiała siedzieć sama..uh
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Sala do kreatywnego pisania - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 4 EmptySro Wrz 21 2016, 20:38

- Tak szybko się poddasz? - zapytałam swoim melodyjnym i aksamitnym głosem. - Nic Ci nie przychodzi na myśl, co mogłabyś napisać? Żadna fantastyka, horror, dramat, romans, może i nawet motyw zakazanej miłości? To ostatnie jest dość popularne - przygryzłam wargę przyglądając się jej kartce. - Może po prostu trafił Ci się dzień bez weny i ciężko jest Ci coś wymyślić? Na następnej lekcji też mogłabyś coś wymyślić - przerzuciłam włosy na lewe ramię patrząc na kartkę. Nie chciałam tracić uczniów.
Powrót do góry Go down
Zoe Claws

Zoe Claws


Posts : 42
Join date : 10/09/2016

Sala do kreatywnego pisania - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 4 EmptySro Wrz 21 2016, 20:45

-Mówię, że nic-odparłam odwracając wzrok. Czy w tej sali nagle się podgrzało, czy mi tu jest po prostu, aż tak gorąco? Zamknęłam zeszyt i wpatrywałam się w swoje paznokcie-Nie nadaję się po prostu i tyle-stwierdziłam wzruszając ramionami-Mogę już iść?-spytałam naciągając rękawy swetra na dłonie.
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Sala do kreatywnego pisania - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 4 EmptySro Wrz 21 2016, 20:48

- Zoe - położyłam rękę na jej ramieniu i spojrzałam na nią - przemyśl to, dobrze? Może jednak masz potencjał, uzdolnienie w czymś. Nie masz co się od razu przekreślać. Chociaż przyjdź na następną lekcję i mi powiedz, czy się wypisujesz, umowa stoi? - uśmiechnęłam się.
Powrót do góry Go down
Willow Harrison

Willow Harrison


Posts : 315
Join date : 20/09/2016
Age : 25
Location : United Kingdom

Sala do kreatywnego pisania - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 4 EmptySro Wrz 21 2016, 20:48

Po kilku minutach szybkiego pisania, skończyłam. Przeczytałam jeszcze z dwa razy, starając się przy tym poprawić jakiekolwiek błędy. Dobrze będzie jeśli nauczycielka mnie w ogóle rozczyta. Wstałam powoli, słysząc jak to głupie krzesło oczywiście skrzypi. Uśmiechnęłam się nie śmiało do nauczycielki i oddałam wyrwaną kartkę z zeszytu na biurko. Oczywiście wcześniej się podpisałam. Po kryjomu słuchałam ich rozmowy, byłam ciekawa czemu dziewczyna chcę odejść z tych zajęć. Uważam, że chyba jest tu dosyć cicho i nie ma spiętej atmosfery.
-Do widzenia.- Powiedziałam cicho wychodząc z sali..


(NP: Stołówka)


Ostatnio zmieniony przez Willow Harrison dnia Sro Wrz 21 2016, 20:51, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Benita von Henning

Benita von Henning


Posts : 48
Join date : 13/09/2016
Age : 51

Sala do kreatywnego pisania - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 4 EmptySro Wrz 21 2016, 20:50

//NP: Pokój Benity von Henning//
Powrót do góry Go down
Zoe Claws

Zoe Claws


Posts : 42
Join date : 10/09/2016

Sala do kreatywnego pisania - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 4 EmptySro Wrz 21 2016, 20:56

Lekko się wzdrygnęłam, ale pokiwałam głową. Wzięłam swój zeszyt i wzięłam głęboki wdech. Podniosłam się z miejsca i skierowałam się do wyjścia. Czułam jak łomocze mi serce, a głowa mi pulsuje-Do widzenia-wydusiłam, a potem wyszłam z sali. Głupia.

NP: Stołówka
Powrót do góry Go down
konto usunięte

konto usunięte


Posts : 38
Join date : 15/09/2016

Sala do kreatywnego pisania - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 4 EmptySro Wrz 21 2016, 20:58

Kiwnęłam głową na pożegnanie, uśmiechnęłam się jak to ja i wyszłam zadowolona.
NP: Mój pokój
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Sala do kreatywnego pisania - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 4 EmptySro Wrz 21 2016, 20:58

Spojrzałam na nią zmartwiona. Chyba mnie nie polubiła jednak... Coś było ze mną nie tak? Wzięłam notatnik i kartki od uczniów, po czym wyszłam.
NP: Pokój Katriiny Sovallainen
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Sala do kreatywnego pisania - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 4 EmptyPon Paź 10 2016, 17:17

Weszłam do klasy i usiadłam za biurkiem. Czekałam na uczniów, miałam nadzieję, że jacyś jednak przyjdą na tą lekcję.
Powrót do góry Go down
Ashley Fox

Ashley Fox


Posts : 120
Join date : 07/10/2016
Age : 25

Sala do kreatywnego pisania - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 4 EmptyPon Paź 10 2016, 17:20

Przybiegła szybko i zatrzymała się gwałtownie przed salą niemal wpadając na drzwi. Odetchnęła trzy razy, by uspokoić oddech, przejechała ręką po włosach i weszła ostrożnie do sali. - Dzień dobry, przepraszam za spóźnienie... - powiedziała cicho, niemal niesłyszalnie.
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Sala do kreatywnego pisania - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 4 EmptyPon Paź 10 2016, 17:43

- Tylko tyle? - przewróciłam oczami. - No nic, mogę nawet indywidualnie przeprowadzić lekcję, jeśli panna... Nazwisko? - uniosłam pytająco brew. - Sobie życzy.
Powrót do góry Go down
Ashley Fox

Ashley Fox


Posts : 120
Join date : 07/10/2016
Age : 25

Sala do kreatywnego pisania - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 4 EmptyPon Paź 10 2016, 18:03

Fox... Ashley Fox. - powiedziałam nieco pewniej zdając sobie sprawę, że jestem sama z nauczycielką.
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Sala do kreatywnego pisania - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 4 EmptyPon Paź 10 2016, 18:08

- Jaki gatunek literacki lubisz najbardziej, panno Fox?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sala do kreatywnego pisania - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Sala do kreatywnego pisania
Powrót do góry 
Strona 4 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» 18.09.2016 Lekcja kreatywnego pisania
» Sala muzyczna
» Sala taneczna
» Sala taneczna
» Sala do języka włoskiego

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Artystycznie :: Szkoła :: Pierwsze piętro-
Skocz do: