Artystycznie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Sala do kreatywnego pisania

Go down 
+12
Willow Harrison
Benita von Henning
Matthew Tuck
Erica Blandelli
Melanie Hatter
Elizabeth Oxton
Zoe Claws
Ophelie Lacroix
Aiden Chase
Katriina Sovallainen
Shiriov Airay
Amber Moore
16 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
Ashley Fox

Ashley Fox


Posts : 120
Join date : 07/10/2016
Age : 25

Sala do kreatywnego pisania - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 5 EmptyPon Paź 10 2016, 18:20

Głównie kryminał, horror, fantastyka... Klasykę też lubię, na przykład "Mistrza i Małgorzatę" czy "Wichrowe wzgórza", ale to pierwsze chyba też zalicza się do fantastyki. - uśmiechnęła się miło.
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Sala do kreatywnego pisania - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 5 EmptyPon Paź 10 2016, 18:24

- Dam Ci ćwiczenie, jakie dałam na pierwszych zajęciach - zaczęłam wstając i podchodząc do jej ławki. - Improwizacja. Napisz coś pierwszego lepszego co Ci przyjdzie do głowy. Bez większego znaczenia, czy wiersz czy opowiadanie.
Powrót do góry Go down
Ashley Fox

Ashley Fox


Posts : 120
Join date : 07/10/2016
Age : 25

Sala do kreatywnego pisania - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 5 EmptyPon Paź 10 2016, 18:36

Patrzyła przez chwilę na nauczycielkę jakby słyszała ją przez szybę, jednak zaraz szybko wyjęła kartkę i zaczęła pisać.
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Sala do kreatywnego pisania - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 5 EmptyPon Paź 10 2016, 18:37

Usiadłam na ławce przed nią i przyglądałam się temu co pisze.
Powrót do góry Go down
Ashley Fox

Ashley Fox


Posts : 120
Join date : 07/10/2016
Age : 25

Sala do kreatywnego pisania - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 5 EmptyPon Paź 10 2016, 18:45

"Chodził. Bez szczególnego celu, monotonnie, bezwiednie. Właściwie nie ruszał się ze swojego miejsca. Nawet o milimetr. Jednak chodził. W domu zwaliśmy go Dziadkiem Zegarem..." Pisała zawzięcie nie przerywając ani razu na zastanowienie się nad tym co pisze.
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Sala do kreatywnego pisania - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 5 EmptyPon Paź 10 2016, 18:51

- Nie spiesz się, mamy trochę czasu - odezwałam się wciąż patrząc na kartkę.
Powrót do góry Go down
Ashley Fox

Ashley Fox


Posts : 120
Join date : 07/10/2016
Age : 25

Sala do kreatywnego pisania - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 5 EmptyPon Paź 10 2016, 18:56

Skinęła jakby nieświadomie głową nadal nie zwalniając.
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Sala do kreatywnego pisania - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 5 EmptyPon Paź 10 2016, 18:57

Wsunęłam dłonie w kieszenie jeansów i zaczęłam się przechadzać po klasie.
Powrót do góry Go down
Ashley Fox

Ashley Fox


Posts : 120
Join date : 07/10/2016
Age : 25

Sala do kreatywnego pisania - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 5 EmptyPon Paź 10 2016, 23:22

W końcu oderwała ołówek od kartki, przejechała wzrokiem kilka razy i zadowolona odłożyła wszystko. - Pani profesor, skończyłam. - spojrzała przyjaźnie na nauczycielkę.
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Sala do kreatywnego pisania - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 5 EmptySro Paź 12 2016, 12:57

- Okej. Możesz już iść, na następnych zajęciach dam Ci znać jak poszło - uśmiechnęłam się lekko do niej i wzięłam kartkę. Skierowałam się do biurka i zaczęłam się pakować.
Powrót do góry Go down
Ashley Fox

Ashley Fox


Posts : 120
Join date : 07/10/2016
Age : 25

Sala do kreatywnego pisania - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 5 EmptySro Paź 12 2016, 13:50

Dziękuję. - uśmiechnęłam się wdzięcznie i pakując swoje rzeczy ruszyłam do wyjścia. Wychodząc już tylko krótko się odwróciłam. - Do widzenia.
Powrót do góry Go down
Ashley Fox

Ashley Fox


Posts : 120
Join date : 07/10/2016
Age : 25

Sala do kreatywnego pisania - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 5 EmptySro Paź 12 2016, 13:51

NP. Jej pokój
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Sala do kreatywnego pisania - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 5 EmptyWto Paź 25 2016, 18:55

Weszłam do sali z laptopem pod ręką jak zwykle oraz filiżanką kawy, usiadłam za biurkiem i otworzyłam na liście uczniów.
Powrót do góry Go down
Katia Nowak

Katia Nowak


Posts : 9
Join date : 02/10/2016

Sala do kreatywnego pisania - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 5 EmptyWto Paź 25 2016, 19:13

Weszłam cicho i niezauważalnie do sali, a jednak zauważalnie. Nauczycielka na mnie zerkła.
- Dzień Dobry...- Powiedziałam bardzo Cicho i zajęłam pierwsze lepsze miejsce. Wyjęłam z torby notes A5 oraz czarny cienki długopis.
Powrót do góry Go down
Erica Blandelli

Erica Blandelli


Posts : 448
Join date : 06/09/2016
Age : 27
Location : Florencja, Włochy

Sala do kreatywnego pisania - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 5 EmptyWto Paź 25 2016, 19:13

Weszłam z Willow za rękę do sali. - Dzień dobry Pani profesor! - zawołałam z uśmiechem i usiadłam przy stole, wyjęłam zeszyt. - Ciekawe co będzie dzisiaj do napisania.
Powrót do góry Go down
Willow Harrison

Willow Harrison


Posts : 315
Join date : 20/09/2016
Age : 25
Location : United Kingdom

Sala do kreatywnego pisania - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 5 EmptyWto Paź 25 2016, 19:17

Weszłam zawinięta w bluzę z Eriką za rękę. Ale się afiszujemy nooo.
-Dzień dobry.-Mruknęłam siadając wraz z włoszką. Ogólnie nawet nie jesteśmy tak..''Oficjalnie'' razem, ale tak się zachowujemy. Nie moja wina że wole wiedzieć na czym jestem kuźwa!..
Powrót do góry Go down
Adelaida Banderas

Adelaida Banderas


Posts : 121
Join date : 01/10/2016

Sala do kreatywnego pisania - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 5 EmptyWto Paź 25 2016, 19:19

- Dzień dobry! - zawołałam wchodząc do sali i usiadłam obok Katii. - Ominęło mnie coś czy jeszcze nic?
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Sala do kreatywnego pisania - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 5 EmptyWto Paź 25 2016, 19:30

- Okej, poczekam jeszcze kilka minut w razie gdyby ktoś miał się spóźnić - odezwałam się zerkając na zegarek. - Widzę nowe osoby, przedstawicie mi się? - zapytałam patrząc na wszystkich poza Włoszką.
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Sala do kreatywnego pisania - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 5 EmptyNie Paź 30 2016, 17:07

Lekcja przebiegła normalnie, uczniowie się przedstawili. Do napisania dałam dwie możliwości - jakiś thriller bądź romans, pisany prosto od serca. Bez przygotowania i pod wpływem chwili. Gdy napisały, zebrałam ich prace. Pozwoliłam im pójść i gdy zostałam sama, ruszyłam do swojego pokoju.
Z/t
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sala do kreatywnego pisania - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Sala do kreatywnego pisania
Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» 18.09.2016 Lekcja kreatywnego pisania
» Sala muzyczna
» Sala taneczna
» Sala taneczna
» Sala do języka włoskiego

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Artystycznie :: Szkoła :: Pierwsze piętro-
Skocz do: