Artystycznie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Sala do kreatywnego pisania

Go down 
+12
Willow Harrison
Benita von Henning
Matthew Tuck
Erica Blandelli
Melanie Hatter
Elizabeth Oxton
Zoe Claws
Ophelie Lacroix
Aiden Chase
Katriina Sovallainen
Shiriov Airay
Amber Moore
16 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Melanie Hatter

Melanie Hatter


Posts : 60
Join date : 12/09/2016
Location : London, England

Sala do kreatywnego pisania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 2 EmptyNie Wrz 18 2016, 17:17

Weszłam do sali mocno spóźniona. Znowu.
-Przepraszam za kolejne spóźnienie
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Sala do kreatywnego pisania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 2 EmptyNie Wrz 18 2016, 17:20

- Hm... Bardzo ciekawie - przeniosłam wzrok na rudą niską dziewczynę. - Usiądź. To może teraz - spojrzałam na szatynkę siedzącą obok Koreanki - Ty się przedstawisz?
Powrót do góry Go down
Erica Blandelli

Erica Blandelli


Posts : 448
Join date : 06/09/2016
Age : 27
Location : Florencja, Włochy

Sala do kreatywnego pisania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 2 EmptyNie Wrz 18 2016, 17:22

Przyglądałam się innym osobom do czasu aż padło pytanie do mnie, wstałam i się rozejrzałam krótko. - Erica Blandelli, kocham pisać fantastykę, horrory, nietypowe płciowo miłości... - ubrałam to w ładne słowa - oraz tworzyć coś własnego, chociażby jak rasy w fantastyce - usiadłam na krześle znów.
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Sala do kreatywnego pisania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 2 EmptyNie Wrz 18 2016, 17:23

Kiwnęłam głową i spojrzałam na mocno spóźnioną dziewczynę. - Poznajemy się, żeby następne lekcje szły nam gładko. Przedstawisz się jak koleżanka przed Tobą? - zapytałam unosząc kąciki ust w delikatnym uśmiechu.
Powrót do góry Go down
Aiden Chase

Aiden Chase


Posts : 39
Join date : 13/09/2016
Age : 26

Sala do kreatywnego pisania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 2 EmptyNie Wrz 18 2016, 17:26

"Spóźniona. I niepewna... siebie." dopisałam do notatki o Elizabeth. Wtedy też pojawiła się kolejna dziewczyna. Imienia jeszcze nie znałam, ale zanotowałam, że ma niesymetryczne brwi. Erica - ładny głos.
Powrót do góry Go down
Elizabeth Oxton

Elizabeth Oxton


Posts : 97
Join date : 13/09/2016
Age : 24
Location : Wielka Brytania

Sala do kreatywnego pisania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 2 EmptyNie Wrz 18 2016, 17:27

Nagle zbladła jej twarz. Zdała sobie sprawę z tego że zostawiła szkicownik na łące. Jeśli ktoś zobaczy jej szkice nigdy sobie nie wybaczy, oj nie. Usiadła ciężej w ławce by nie okazać przerażenia i wypuściła delikatnie powietrze. Wszystkie jej notatki i prywatne rysunki szkice ludzkich twarzy. O nie.
Powrót do góry Go down
Melanie Hatter

Melanie Hatter


Posts : 60
Join date : 12/09/2016
Location : London, England

Sala do kreatywnego pisania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 2 EmptyNie Wrz 18 2016, 17:30

-Em... Jestem Melanie Hatter, bardzo mi miło. Kocham literature fantasy i lizaki- usiadłam w pierwszej lepszej ławce
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Sala do kreatywnego pisania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 2 EmptyNie Wrz 18 2016, 17:32

- Dobrze, lekcję uznaję za zakończoną - powiedziałam z uśmiechem i podeszłam do laptopa. - Zostaniesz na chwilę, Zoe? - zapytałam zaglądając w notatnik, chciałam ją zapytać odnośnie imienia, bo coś mi nie pasowało.
Powrót do góry Go down
Melanie Hatter

Melanie Hatter


Posts : 60
Join date : 12/09/2016
Location : London, England

Sala do kreatywnego pisania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 2 EmptyNie Wrz 18 2016, 17:35

Wyszłam z sali, poprawiając grzywkę i wyjmując kolejnego lizaka

Np. Biblioteka
Powrót do góry Go down
Aiden Chase

Aiden Chase


Posts : 39
Join date : 13/09/2016
Age : 26

Sala do kreatywnego pisania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 2 EmptyNie Wrz 18 2016, 17:36

Kiwnęłam głową i zaczęłam zbierać swoje rzeczy. Schowałam notatnik i długopis w obszernych kieszeniach luźnego swetra i chwyciłam pusty kubek w dłoń. Odczekam jeszcze chwilę, nie chciałam się przeciskać przez drzwi jako pierwsza.
Powrót do góry Go down
Elizabeth Oxton

Elizabeth Oxton


Posts : 97
Join date : 13/09/2016
Age : 24
Location : Wielka Brytania

Sala do kreatywnego pisania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 2 EmptyNie Wrz 18 2016, 17:37

Gdy tylko lekcja się skończyła wybiegła z sali, cała przerażona, mając nadzieję że znajdzie swoje szkice na łące, jednak nie wiedziała jak się myli.
Np.Stołówka
Powrót do góry Go down
Ophelie Lacroix

Ophelie Lacroix


Posts : 36
Join date : 13/09/2016

Sala do kreatywnego pisania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 2 EmptyNie Wrz 18 2016, 17:38

Po skończonej lekcji Ophelie podeszła do Aiden i uśmiechnęła się przyjaźnie.
- Widziałam, że coś zawzięcie notujesz. - zagaiła, skubiąc rękawy swetra. - Będziesz prowadzić tajne akta o innych uczniach?
Powrót do góry Go down
http://transgressivepotato.tumblr.com
Zoe Claws

Zoe Claws


Posts : 42
Join date : 10/09/2016

Sala do kreatywnego pisania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 2 EmptyNie Wrz 18 2016, 17:44

Spojrzałam na nauczycielkę, lekko przerażona. O co może chodzić?
Powrót do góry Go down
Aiden Chase

Aiden Chase


Posts : 39
Join date : 13/09/2016
Age : 26

Sala do kreatywnego pisania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 2 EmptyNie Wrz 18 2016, 17:45

Zdziwiona spojrzałam na Ophelie, odezwała się do mnie.
-Tak, to moje hobby, lubię wiedzieć o ludziach W S Z Y S T K O - ponieważ nie potrafię specjalnie modulować głosem, zabrzmiało to chyba zbyt poważnie i uświadomiłam sobie, że dziewczyna może wziąć to na poważnie - Taki żart. Idę na stołówkę - miało to zabrzmieć jako zaproszenie, nie wiem, czy zadziałało.
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Sala do kreatywnego pisania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 2 EmptyNie Wrz 18 2016, 17:47

- Podejdź - powiedziałam do niej z uśmiechem, usiadłam na krześle i wbiłam wzrok w listę.
Powrót do góry Go down
Ophelie Lacroix

Ophelie Lacroix


Posts : 36
Join date : 13/09/2016

Sala do kreatywnego pisania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 2 EmptyNie Wrz 18 2016, 17:50

Zaśmiała się cicho, słysząc jak dramatycznie Aiden wymawia słowo "wszystko".
- Skoro lubisz wiedzieć wszystko o ludziach, to pewnie wiesz wszystko o ludziach o których piszesz. Moje postacie zawsze mi się wymykają spod kontroli.
Poprawiła zsuwający się jej z ramienia pasek od torby.
- Stołówka? Chodźmy razem. - zaproponowała. - Nawet nie wiem gdzie to jest, a chyba robię się głodna.
Powrót do góry Go down
http://transgressivepotato.tumblr.com
Zoe Claws

Zoe Claws


Posts : 42
Join date : 10/09/2016

Sala do kreatywnego pisania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 2 EmptyNie Wrz 18 2016, 17:53

Wstałam z miejsca i stanęłam obok nauczycielki chowając ręce w rękawach bluzy-To o co chodzi?-spytałam patrząc na ekran laptopa, zerkając bardziej na zakładki i godzinę jaka była niż na listę osób. Próbowałam zająć się takimi drobnostkami. Zoe przestań myśleć, że obok ciebie siedzi anioł. Nie myśl tak.
Powrót do góry Go down
Aiden Chase

Aiden Chase


Posts : 39
Join date : 13/09/2016
Age : 26

Sala do kreatywnego pisania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 2 EmptyNie Wrz 18 2016, 17:54

Uśmiechnęłam się do siebie w myślach, bo Ophelie roześmiała się, gdy zażartowałam. Zadziałało, czy jestem już duszą towarzystwa? I jeszcze idzie ze mną na stołówkę, to całkiem dobry wynik jak na jeden dzień. Idąc już w stronę stołówki, wyjęłam z kieszeni notatnik i dopisałam "Aiden Chase - zabawna lubiana osoba". Zamknęłam go i wrzuciłam z powrotem do kieszeni.
-Jakie masz jeszcze zajęcia? - zapytałam, by podtrzymać rozmowę, bo tak się przecież powinno robić.
NP: Stołówka
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Sala do kreatywnego pisania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 2 EmptyNie Wrz 18 2016, 17:55

- Jak masz na nazwisko? - zapytałam przeglądając ogólną listę uczniów, nie mogłam znaleźć imienia "Zoe".
Powrót do góry Go down
Ophelie Lacroix

Ophelie Lacroix


Posts : 36
Join date : 13/09/2016

Sala do kreatywnego pisania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 2 EmptyNie Wrz 18 2016, 17:56

- Oh, zapisałam się na całą masę... Taniec, gimnastyka, aktorstwo, fotografia, rysunek, języki... - wyliczyła na wydechu. - Moi rodzice mi postawili warunek, że skoro już tu mnie posyłają, to niech się chociaż czegoś nauczę.
(->stołówka)
Powrót do góry Go down
http://transgressivepotato.tumblr.com
Zoe Claws

Zoe Claws


Posts : 42
Join date : 10/09/2016

Sala do kreatywnego pisania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 2 EmptyNie Wrz 18 2016, 17:59

-Claws-powiedziałam to tonem głosu, jakby to nazwisko było przekleństwem, powodowało pech i nieszczęście.
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Sala do kreatywnego pisania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 2 EmptyNie Wrz 18 2016, 18:00

- Jest Judith Claws, ale co z Zoe? - spojrzałam na nią i uniosłam pytająco brew.
Powrót do góry Go down
Erica Blandelli

Erica Blandelli


Posts : 448
Join date : 06/09/2016
Age : 27
Location : Florencja, Włochy

Sala do kreatywnego pisania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 2 EmptyNie Wrz 18 2016, 18:01

Wzięłam swój notes, długopis i wyszłam z sali.
NP: Pokój Eriki Blandelli
Powrót do góry Go down
Zoe Claws

Zoe Claws


Posts : 42
Join date : 10/09/2016

Sala do kreatywnego pisania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 2 EmptyNie Wrz 18 2016, 18:04

Słysząc imię Judith skrzywiłam się-Zoe to moje drugie imię-powiedziałam nie patrząc na nauczycielkę.
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Sala do kreatywnego pisania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 2 EmptyNie Wrz 18 2016, 18:04

- Ah, rozumiem - odpowiedziałam z lekkim uśmiechem. - Coś nie tak? - zapytałam widząc jak się skrzywiła. Dopisałam szybko "Zoe".
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sala do kreatywnego pisania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Sala do kreatywnego pisania
Powrót do góry 
Strona 2 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» 18.09.2016 Lekcja kreatywnego pisania
» Sala muzyczna
» Sala taneczna
» Sala taneczna
» Sala do języka włoskiego

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Artystycznie :: Szkoła :: Pierwsze piętro-
Skocz do: