Artystycznie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Sala do kreatywnego pisania

Go down 
+12
Willow Harrison
Benita von Henning
Matthew Tuck
Erica Blandelli
Melanie Hatter
Elizabeth Oxton
Zoe Claws
Ophelie Lacroix
Aiden Chase
Katriina Sovallainen
Shiriov Airay
Amber Moore
16 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Amber Moore
Admin
Amber Moore


Posts : 92
Join date : 06/09/2016

Sala do kreatywnego pisania Empty
PisanieTemat: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania EmptyNie Wrz 11 2016, 19:51

Sala do kreatywnego pisania Sala_konferencyjna_10002
Powrót do góry Go down
https://artystycznie.forumpolish.com
Shiriov Airay

Shiriov Airay


Posts : 23
Join date : 17/09/2016
Age : 24
Location : Russia, Moscow

Sala do kreatywnego pisania Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania EmptyNie Wrz 18 2016, 15:56

Po cichu wkroczyłam do sali, niedługo miały zająć się w niej jakieś zajęcia. Oczywiście nie wiedziałam, czy akurat na nie jestem zapisana... Ale chyba warto było chociaż popatrzeć?
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Sala do kreatywnego pisania Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania EmptyNie Wrz 18 2016, 15:57

Weszłam do sali trzymając laptopa pod pachą. Na szczęście miałam i w nim coś w rodzaju swojego elektronicznego notatnika z listą uczniów. - Dzień dobry - przywitałam się z dziewczyną, która już była w sali i usiadłam za biurkiem. Otworzyłam urządzenie i weszłam w notatnik.
Powrót do góry Go down
Erica Blandelli

Erica Blandelli


Posts : 448
Join date : 06/09/2016
Age : 27
Location : Florencja, Włochy

Sala do kreatywnego pisania Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania EmptyNie Wrz 18 2016, 16:05

Weszłam do sali z lekkim uśmiechem i sporym notesem w dłoni, w środku był długopis. - Dzień dobry - przywitałam się i usiadłam obok Koreanki. - Hej, nie znamy się chyba - podałam jej rękę - Erica.
Powrót do góry Go down
Shiriov Airay

Shiriov Airay


Posts : 23
Join date : 17/09/2016
Age : 24
Location : Russia, Moscow

Sala do kreatywnego pisania Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania EmptyNie Wrz 18 2016, 16:07

- Shiriov- uścisnęłam jej dłoń.- Miło mi Cię poznać, Erica. Mam nadzieję, że poznamy się bliżej- moje ustach pojawił się wyraźny banan.
Powrót do góry Go down
Aiden Chase

Aiden Chase


Posts : 39
Join date : 13/09/2016
Age : 26

Sala do kreatywnego pisania Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania EmptyNie Wrz 18 2016, 16:08

Weszłam cicho do klasy z kubkiem owsianki w dłoni i oplotłam wzrokiem pomieszczenie, chyba było wyremontowane przez wakacje. Albo po prostu nie pamiętam jak wcześniej wyglądało. Siadłam przy końcu stołu i położyłam zdezelowany już notatnik z obgryzionym długopisem na blacie przede mną. Zjadłam trochę owsianki. Jednak nie jestem spóźniona, o dziwo.
Powrót do góry Go down
Ophelie Lacroix

Ophelie Lacroix


Posts : 36
Join date : 13/09/2016

Sala do kreatywnego pisania Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania EmptyNie Wrz 18 2016, 16:08

Ophelie spokojnym krokiem weszła do pomieszczenia, chłonąc jego uspokajającą atmosferę. Tak. Właśnie tego potrzebowała.
Usiadła za biurkiem i wyjęła z torby nowiutki zeszyt i piórnik, po czym rozejrzała się. Rudą dziewczynę już kojarzyła; jej wzrok spoczął na tej drugiej. Wyglądała znajomo i po chwili Ophelie już wiedziała na pewno; to ją widziała wcześniej w bibliotece.
"Ah, biali ludzie.", przemknęło jej przez myśl i na twarz wypełzł jej niekontrolowany uśmieszek.
- Cześć. - powiedziała do jasnowłosej dziewczyny.
Powrót do góry Go down
http://transgressivepotato.tumblr.com
Erica Blandelli

Erica Blandelli


Posts : 448
Join date : 06/09/2016
Age : 27
Location : Florencja, Włochy

Sala do kreatywnego pisania Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania EmptyNie Wrz 18 2016, 16:09

- Shiriov... Jesteś z Rosji? - zapytałam lekko zaskoczona, wyglądała mocno na Azjatkę. Może mieszana? Albo adoptowana? W sumie, nie będę wchodzić z butami w jej historię. Jeśli będzie chciała powiedzieć, to może kiedyś się dowiem. Poprawiłam grzywkę.
Powrót do góry Go down
Zoe Claws

Zoe Claws


Posts : 42
Join date : 10/09/2016

Sala do kreatywnego pisania Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania EmptyNie Wrz 18 2016, 16:14

Weszłam do sali-Dzień dobry-powiedziałam siadając na jakimś miejscu. No nie wierzę. Znowu ona. Zamrugałam kilkakrotnie. Co za cudowny zbieg okoliczności. Patrzyłam na nią chwilę. Jakie ja mam szczęście.
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Sala do kreatywnego pisania Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania EmptyNie Wrz 18 2016, 16:17

- Dzień dobry - odpowiedziałam dziewczynie o jasnych falowanych włosach i wstałam. - Zapowiada się, że to już wszyscy. Widzę, że są dwie osoby, które nie chodzą na lekcje skrzypiec i gitary, więc się przedstawię jeszcze raz. Nazywam się Katriina Sovallainen, wiadomo już chyba czego uczę. Wyglądam młodo, ale szacunek w relacji uczeń - nauczyciel i tak pożądany - uśmiechnęłam się lekko i spojrzałam na dziewczynę, która powiedziała mi cześć. - Więc poznajmy się trochę -  przeniosłam wzrok na Koreankę. - Przedstaw się krótko i powiedz, jaki gatunek lubisz pisać.
Powrót do góry Go down
Ophelie Lacroix

Ophelie Lacroix


Posts : 36
Join date : 13/09/2016

Sala do kreatywnego pisania Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania EmptyNie Wrz 18 2016, 16:24

"Nowy dzień, nowe..."
Okej, wystarczy.
Ophelie oblała się rumieńcem i wbiła wzrok w swój zeszyt. Nie tak to sobie zaplanowała, kompletnie nie tak. A na dodatek w międzyczasie zdechła jej bateria w telefonie, więc nie mogła nawet wysłać do nikogo żałościwego esemesa.
Powrót do góry Go down
http://transgressivepotato.tumblr.com
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Sala do kreatywnego pisania Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania EmptyNie Wrz 18 2016, 16:24

- Widzę, że panna chyba odleciała na chwilę - westchnęłam i spojrzałam na dziewczynę, która prawie że nie miała włosów. - Może Ty się przedstawisz, opowiesz co najbardziej lubisz pisać?
Powrót do góry Go down
Aiden Chase

Aiden Chase


Posts : 39
Join date : 13/09/2016
Age : 26

Sala do kreatywnego pisania Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania EmptyNie Wrz 18 2016, 16:26

Uniosłam wzrok na nauczycielkę, której nigdy nie posądziłabym o bycie choćby pełnoletnią, ale czego mogłam się spodziewać po tej szkole. Skrzypce i gitara zdecydowanie nie dotyczyły mnie, więc uznałam, że czas zacząć uważać, bo jeszcze pominę jakąś istotną informację, pewnie wszyscy już wiedzieli z jaką nauczycielką mają do czynienia. Ja niekoniecznie. Otworzyłam notatnik, włączyłam długopis. Zjadłam trochę owsianki. Wtedy zwróciła się do mnie. Przełknęłam jedzenie i odezwałam się:
-Aiden Chase. Krótkie formy i trochę poezji.
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Sala do kreatywnego pisania Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania EmptyNie Wrz 18 2016, 16:27

- Poezja, ciekawie - odpowiedziałam z uśmiechem i spojrzałam z powrotem na dziewczynę, która się pomyliła co do mnie. - Twoja kolej.
Powrót do góry Go down
Ophelie Lacroix

Ophelie Lacroix


Posts : 36
Join date : 13/09/2016

Sala do kreatywnego pisania Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania EmptyNie Wrz 18 2016, 16:33

- Proza. - odpowiedziała, nieśmiało unosząc wzrok znad zeszytu. - Zwłaszcza opowiadania, nowele... Kiedyś chciałabym napisać powieść. Czasami zdarzają mi się wiersze, ale - zaśmiała się nerwowo - są tak złe, że nawet mój chłopak nie umie się nimi zachwycić. Nie umiem się lirycznie otworzyć.
Powrót do góry Go down
http://transgressivepotato.tumblr.com
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Sala do kreatywnego pisania Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania EmptyNie Wrz 18 2016, 16:34

- Poćwiczymy nad tym - zapewniłam ją i spojrzałam teraz na szatynkę, którą widziałam na swojej poprzedniej lekcji. - A Ty? - uśmiechnęłam się ponownie, ukazując przy okazji śnieżnobiałe zęby.
Powrót do góry Go down
Elizabeth Oxton

Elizabeth Oxton


Posts : 97
Join date : 13/09/2016
Age : 24
Location : Wielka Brytania

Sala do kreatywnego pisania Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania EmptyNie Wrz 18 2016, 16:38

Czuła się mocno mocno spóźniona weszła do sali prawie nie zauważenie, miała nadzieję miała nadzieję że nikt tego nie zauważy.
Powrót do góry Go down
Zoe Claws

Zoe Claws


Posts : 42
Join date : 10/09/2016

Sala do kreatywnego pisania Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania EmptyNie Wrz 18 2016, 16:46

Mówiła do mnie? Chyba to było do mnie. Mój Boziu jaki śliczny uśmieeech-Jestem Zoe. Piszę, krótkie opowiadania-wydukałam z trudem. Patrzyłam na nią jak zahipnotyzowana.
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Sala do kreatywnego pisania Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania EmptyNie Wrz 18 2016, 16:47

- Wszystko dobrze? - zapytałam lekko zmartwiona, wyglądała jakby się nie czuła najlepiej.
Powrót do góry Go down
Aiden Chase

Aiden Chase


Posts : 39
Join date : 13/09/2016
Age : 26

Sala do kreatywnego pisania Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania EmptyNie Wrz 18 2016, 16:49

Dokończyłam owsiankę i usiadłam wygodniej, po turecku. Na szczęście krzesła tutaj są na tyle duże, żeby moje żyrafie, patykowate nogi ułożyły się jakoś logiczniej. Nie przyglądałam się reszcie uczennic, ale starałam się jednocześnie nie wbijać tylko wzroku w pusty kubek, by nie sprawiać wrażenia aspołecznej i nieuważnej. Złoty środek, Aiden, pamiętaj o tym cholernym złotym środku.
Powrót do góry Go down
Zoe Claws

Zoe Claws


Posts : 42
Join date : 10/09/2016

Sala do kreatywnego pisania Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania EmptyNie Wrz 18 2016, 16:51

-Tak, wszystko dobrze-pokiwałam głową. Bo było wszystko dobrze. Powinno być. To tylko nauczycielka, Zoe wyluzuj.
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Sala do kreatywnego pisania Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania EmptyNie Wrz 18 2016, 16:55

Przeniosłam wzrok na spóźnioną dziewczynę. - Mogłabyś chociaż przywitać się ze mną i wszystkimi, nie gryzę, nie biję za spóźnienia - zaczęłam spokojnym tonem i oparłam się o ławkę obok szatynki. Z tego miejsca miałam idealny widok na całą klasę. - Przy okazji, opowiedz coś o sobie i o gatunku, który najbardziej lubisz pisać.
Powrót do góry Go down
Ophelie Lacroix

Ophelie Lacroix


Posts : 36
Join date : 13/09/2016

Sala do kreatywnego pisania Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania EmptyNie Wrz 18 2016, 16:58

Kątem oka Ophelie zerkała na ostrzyżoną niemal na łyso dziewczynę. Miała śliczny profil i było coś melancholijnego w jej rysach; sama przyciągała wzrok.
Powrót do góry Go down
http://transgressivepotato.tumblr.com
Aiden Chase

Aiden Chase


Posts : 39
Join date : 13/09/2016
Age : 26

Sala do kreatywnego pisania Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania EmptyNie Wrz 18 2016, 17:05

Zaczęłam notować losowe fakty na temat ludzi wokół. Pierwsze, co rzucało mi się w oczy, w ten sposób najprościej zapamiętać imiona. Zoe - zaaferowana, podenerwowana. Ophelie - włosy. I niepewna swojej sztuki. Elizabeth - spóźniona.
Powrót do góry Go down
Elizabeth Oxton

Elizabeth Oxton


Posts : 97
Join date : 13/09/2016
Age : 24
Location : Wielka Brytania

Sala do kreatywnego pisania Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania EmptyNie Wrz 18 2016, 17:15

-Em....przepraszam- lekko się zapowietrzyła.-Ja...jestem Elizabeth..Oxton. Najbardziej...najbardziej lubię pisać...fantastykę i w...klimatach wiktoriańskich...- ściszyła lekko głos i spuściła wzrok wbijając go w ławkę. Była bardzo spięta i zawstydzona.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sala do kreatywnego pisania Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania Empty

Powrót do góry Go down
 
Sala do kreatywnego pisania
Powrót do góry 
Strona 1 z 5Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» 18.09.2016 Lekcja kreatywnego pisania
» Sala muzyczna
» Sala taneczna
» Sala taneczna
» Sala do języka włoskiego

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Artystycznie :: Szkoła :: Pierwsze piętro-
Skocz do: