Artystycznie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Sala do kreatywnego pisania

Go down 
+12
Willow Harrison
Benita von Henning
Matthew Tuck
Erica Blandelli
Melanie Hatter
Elizabeth Oxton
Zoe Claws
Ophelie Lacroix
Aiden Chase
Katriina Sovallainen
Shiriov Airay
Amber Moore
16 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Zoe Claws

Zoe Claws


Posts : 42
Join date : 10/09/2016

Sala do kreatywnego pisania - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 3 EmptyNie Wrz 18 2016, 18:09

-Wszystko w porządku-powiedziałam poprawiając włosy.
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Sala do kreatywnego pisania - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 3 EmptyNie Wrz 18 2016, 18:10

- To dobrze - zamknęłam laptopa i wstałam, położyłam na chwilę rękę na ramieniu Zoe. - Jeśli miałabyś jakieś problemy, możesz się do mnie zwrócić o pomoc - uśmiechnęłam się i wyszłam.
NP: Pokój Katriiny Sovallainen.
Powrót do góry Go down
Zoe Claws

Zoe Claws


Posts : 42
Join date : 10/09/2016

Sala do kreatywnego pisania - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 3 EmptyNie Wrz 18 2016, 18:24

Powędrowałam za nią wzrokiem, a kiedy wyszła pisnęłam niczym małe dziecko. Zaraz potem wyszłam z widocznym bananem na twarzy.
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Sala do kreatywnego pisania - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 3 EmptySro Wrz 21 2016, 19:21

Weszłam ze swoim notatnikiem do sali i zasiadłam za biurkiem, miałam nadzieję, że będą uczniowie na lekcji.
Powrót do góry Go down
Erica Blandelli

Erica Blandelli


Posts : 448
Join date : 06/09/2016
Age : 27
Location : Florencja, Włochy

Sala do kreatywnego pisania - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 3 EmptySro Wrz 21 2016, 19:24

Weszłam do sali, ubrana w beżowe spodnie i białą koronkową bluzkę, pod którą miałam bladożółtą koszulkę. - Dzień dobry - zwróciłam się z uśmiechem do nauczycielki i zajęłam miejsce przy stole.
Powrót do góry Go down
Amber Moore
Admin
Amber Moore


Posts : 92
Join date : 06/09/2016

Sala do kreatywnego pisania - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 3 EmptySro Wrz 21 2016, 19:26

Wmaszerowałam do sali, uśmiechając się lekko pod nosem. Nauczycielka już była, uczniowie powoli zaczynali wchodzić. Usiadłam na jednym z krzeseł w ostatniej ławce pod oknem, chcąc skontrolować przebieg lekcji.
Powrót do góry Go down
https://artystycznie.forumpolish.com
Matthew Tuck

Matthew Tuck


Posts : 457
Join date : 07/09/2016
Age : 27

Sala do kreatywnego pisania - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 3 EmptySro Wrz 21 2016, 19:28

Wszedłem do sali, ku mojemu zaskoczeniu zauważyłem znów tą młodą nauczycielkę. - Dzień dobry - rzuciłem do nauczycielki i usiadłem naprzeciwko kuzynki. - Hej Erica - wyjąłem notes i zacząłem w nim z nudów coś bazgrać. Czemu by nie spróbować z pisaniem?
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Sala do kreatywnego pisania - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 3 EmptySro Wrz 21 2016, 19:28

- Oh... Dzień dobry - przywitałam dyrektorkę wstając na chwilę z miejsca. Nie spodziewałam się wizytacji. Usiadłam i zaczęłam szukać w notesie listy z uczniami.
Powrót do góry Go down
Benita von Henning

Benita von Henning


Posts : 48
Join date : 13/09/2016
Age : 51

Sala do kreatywnego pisania - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 3 EmptySro Wrz 21 2016, 19:30

Weszłam do sali bardziej z ciekawości, niż z realnej potrzeby uczestniczenia w zajęciach.
- Cześć, Katrina. Frekwencja rozbraja, prawda? - uśmiechnęłam się krzywo.
Powrót do góry Go down
Erica Blandelli

Erica Blandelli


Posts : 448
Join date : 06/09/2016
Age : 27
Location : Florencja, Włochy

Sala do kreatywnego pisania - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 3 EmptySro Wrz 21 2016, 19:31

Przywitałam się z Mattem i rozejrzałam po sali, ku swojemu zaskoczeniu, wyrażonym zamruganiem oczami, zauważyłam dyrektorkę. Była... Piękna z tej odległości. Wróciłam spojrzeniem na stół, ale po chwili znów podniosłam wzrok i zauważyłam ulubioną nauczycielkę wszystkich uczniów.
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Sala do kreatywnego pisania - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 3 EmptySro Wrz 21 2016, 19:32

- Cześć Benita. Racja... - westchnęłam ciężko. - Słyszałam o Twoim włoskim. Kiepsko jak tylko jedna uczennica...
Powrót do góry Go down
Amber Moore
Admin
Amber Moore


Posts : 92
Join date : 06/09/2016

Sala do kreatywnego pisania - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 3 EmptySro Wrz 21 2016, 19:32

- Dzień dobry - odpowiedziałam serdecznie. Nauczycielka wyglądała na zaskoczoną i może lekko poddenerwowaną. Miałam nadzieję, że moja obecność nie zakłóci jednak toku lekcji. W przeciwnym razie... mogło być kiepsko.
Powrót do góry Go down
https://artystycznie.forumpolish.com
Benita von Henning

Benita von Henning


Posts : 48
Join date : 13/09/2016
Age : 51

Sala do kreatywnego pisania - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 3 EmptySro Wrz 21 2016, 19:35

- Ale przynajmniej pojętna - mruknęłam, dmuchając na paznokcie pociągnięte jasnobeżowym lakierem. Zauważyłam Amber i zawisłam z ustami złożonymi w dzióbek nad paznokciem. - Co to? Hospitacja? Już?
Powrót do góry Go down
Zoe Claws

Zoe Claws


Posts : 42
Join date : 10/09/2016

Sala do kreatywnego pisania - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 3 EmptySro Wrz 21 2016, 19:36

-Dzień dobry-powiedziałam wchodząc do sali. Rozejrzałam się i zobaczyłam...dyrektorkę? Dziwne. Usiadłam na swoim miejscu i zerknęłam na moją ulubioną nauczycielkę, po czym zaczęłam bezcelowo bazgrać po tyle zeszytu.
Powrót do góry Go down
Willow Harrison

Willow Harrison


Posts : 315
Join date : 20/09/2016
Age : 25
Location : United Kingdom

Sala do kreatywnego pisania - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 3 EmptySro Wrz 21 2016, 19:39

Zestresowana pierwszą lekcją szukałam sali. Miałam jak zwykle na sobie T-shirt z jakimś zespołem, strasznie dużą czarną bluzę i luźne spodnie takiego samego koloru. Po chwili latania po korytarzu znalazłam sale. Otworzyłam powoli drzwi.
-D-Dzień dobry.-Powiedziałam i uśmiechnęłam się szeroko zamykając za sobą drzwi. Przeleciałam wzrokiem po klasie idąc w stronę wolnego krzesła. Usiadłam i wyjęłam z torby swój zeszyt do tego przedmiotu i czarny długopis. Podrapałam się po czerwonym policzku, tak mam jak się stresuje. Mam do kogoś zagadać? Za bardzo się wstydzę jak zwykle. Przełknęłam ślinę i nie wiedząc co mam zrobić z dłońmi, dałam je na kolana
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Sala do kreatywnego pisania - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 3 EmptySro Wrz 21 2016, 19:40

Lekko spięta wstałam i wzięłam oddech. - Dzisiaj zaczniemy od improwizacji. Bez żadnego przygotowania, notatek, od razu zacznijcie pisać powieść albo wiersz, jaki przyjdzie wam na myśl - uśmiechnęłam się lekko. - Chcę zobaczyć jak wam pójdzie. Kierujcie się chwilą, pierwszym lepszym natchnieniem. Za pół godziny zbiorę i przeczytam, co wymyśliliście.
Powrót do góry Go down
konto usunięte

konto usunięte


Posts : 38
Join date : 15/09/2016

Sala do kreatywnego pisania - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 3 EmptySro Wrz 21 2016, 19:40

Na wpół weszłam, na wpół wbiegłam do sali, ale szybko wyrównałam oddech, obdarzyłam wszystkich obecnych szerokim uśmiechem i z dumą zajęłam miejsce.
- Dzień dobry wszystkim, mam nadzieję, że nie jestem spóźniona? Wink

Pół godziny na napisanie powieści to trochę mało, więc zdecydowałam się na wiersz.
Powrót do góry Go down
Matthew Tuck

Matthew Tuck


Posts : 457
Join date : 07/09/2016
Age : 27

Sala do kreatywnego pisania - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 3 EmptySro Wrz 21 2016, 19:44

Improwizacja?... I to tak od razu?... Wiem! Fanfiction. Może Dary Anioła? Nie... Może Hobbit? O tak, i dać swoją własną postać. Wyjąłem zeszyt i od razu zabrałem się za pisanie.
Powrót do góry Go down
Benita von Henning

Benita von Henning


Posts : 48
Join date : 13/09/2016
Age : 51

Sala do kreatywnego pisania - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 3 EmptySro Wrz 21 2016, 19:45

Wzruszyłam ramionami i zaczęłam zapełniać kartkę równymi ciągami liter.
"„Warszawa o godzinie policyjnej jest naprawdę ładna”, pomyślał Dibelius, uśmiechając się jeszcze szerzej. Wracał z siatką świeżych bułek, dwoma butelkami mleka, serem i wędliną. Miał oczywiście niemieckie prawo do lepszej żywności, ale z poczucia obowiązku i tak zapłacił dwukrotnie więcej.
Szedł częściowo zrujnowaną Warszawą i nie mógł wyjść z podziwu, jakim cudem duch w tych ludziach jeszcze nie zanikł. Wojna, okupacja, publiczne egzekucje. Każde inne miasto już by się poddało, a to – równane z ziemią nalotami, walkami i niszczone psychicznie – nadal stawiało zacięty opór. Max w drodze przez Niemcy i Polskę czytał „Dzieje wojen i wojskowości w Polsce” autorstwa Tadeusza Korzona i był pod absolutnym wrażeniem niezłomności tego cholernego, chyba nieśmiertelnego narodu. "

Popatrzyłam z uśmiechem na swoje dzieło. Chyba nie było takie złe...
Powrót do góry Go down
Erica Blandelli

Erica Blandelli


Posts : 448
Join date : 06/09/2016
Age : 27
Location : Florencja, Włochy

Sala do kreatywnego pisania - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 3 EmptySro Wrz 21 2016, 19:46

Zaczęłam w zamyśleniu stukać długopisem w ławkę, nie za głośno, by innym to nie przeszkadzało. Odsunęłam na bok grzywkę i myślałam. Może... Typowo o miłości między dziewczyną a dziewczyną. Jaką ja mam ulubioną aktorkę? No tak, Emeraude, Shadowhunters! Wzięłam zeszyt i zaczęłam pisać opowiadanie, dając siebie samą do tego świata. Od razu mi wpadł pomysł, gdzie się z nią poznam w rzeczywistości ukazanej w serialu.
Powrót do góry Go down
Zoe Claws

Zoe Claws


Posts : 42
Join date : 10/09/2016

Sala do kreatywnego pisania - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 3 EmptySro Wrz 21 2016, 19:50

Westchnęłam i zaczęłam pisać. Cokolwiek. Zaraz po przeczytaniu jednego zdania skreśliłam to. Boże, dlaczego ja zapisałam się na pisanie, skoro nie umiem? Westchnęłam przekreślając kolejne zdanie. Odnosiłam wrażenie, jakby w sali słychać było tylko. Można się jeszcze wypisać? Uniosłam głowę zerkając na innych. Jedna osoba przykuła moją uwagę. Nie widziałam jej wcześniej. Zamrugałam kilkakrotnie. Czy w tej szkole musi być tak wiele ładnych dziewczyn?
Powrót do góry Go down
konto usunięte

konto usunięte


Posts : 38
Join date : 15/09/2016

Sala do kreatywnego pisania - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 3 EmptySro Wrz 21 2016, 19:53

Miałam drobne problemy z zaczęciem pisania, toteż wsłuchałam się w siebie, niemal całkowicie wyłączając postrzeganie wszystkiego i wszystkich dokoła mnie. Wena przyszła szybciej niż się spodziewałam i już po chwili zapamiętale opisywałam to, co zobaczyłam za oknem.
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Sala do kreatywnego pisania - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 3 EmptySro Wrz 21 2016, 19:57

Westchnęłam cicho i zaczęłam się przechadzać między uczniami, z ciekawości zaglądając tym osobom co pisały do kartek. Zatrzymałam się na chwilę przy szatynce z upiętymi włosami, wyglądała jakby miała porządne natchnienie, potem pochyliłam się obok Zoe, nie było zbyt dużo do zobaczenia. Zaraz potem przeszłam do chłopaka i na koniec do profesorki von Henning. Jak się spodziewałam, tematyka wojenna. Usiadłam znów za biurkiem.
Powrót do góry Go down
Amber Moore
Admin
Amber Moore


Posts : 92
Join date : 06/09/2016

Sala do kreatywnego pisania - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 3 EmptySro Wrz 21 2016, 20:00

Przygryzłam wargę, starając się nie roześmiać. Uczniowie i sorka pisali tak zawzięcie, że bałam się, że zaraz wymyślą nową metodę rozpalania ogniska - pocieranie długopisem o papier. Założyłam nogę na nogę i sięgnęłam do torebki po własny notatnik, aby zapisać swoje spostrzeżenia.
Powrót do góry Go down
https://artystycznie.forumpolish.com
Erica Blandelli

Erica Blandelli


Posts : 448
Join date : 06/09/2016
Age : 27
Location : Florencja, Włochy

Sala do kreatywnego pisania - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 3 EmptySro Wrz 21 2016, 20:04

- Hmmm... - zamyśliłam się chwilę. "Erica okazała się w oczach całej ekipy zupełnie inną istotą, nieznaną, tajemniczą i ze swoją rodową tradycją...". A jakby dać sobie trochę okrucieństwa mojej postaci? W sumie... W walce może być to ciekawe. Tak, na ogół spokojna, potem potwór. - Perfetto - zamruczałam pod nosem z uśmiechem i wróciłam do pisania. Po pewnym czasie wstałam i podeszłam do biurka nauczycielki, by położyć kartkę na biurku profesorki Sovallainen. Wracając przechodziłam obok dyrektorki, poczuła się trochę spięta. Zajęłam miejsce i spojrzałam na nią chwilę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sala do kreatywnego pisania - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do kreatywnego pisania   Sala do kreatywnego pisania - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Sala do kreatywnego pisania
Powrót do góry 
Strona 3 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» 18.09.2016 Lekcja kreatywnego pisania
» Sala muzyczna
» Sala taneczna
» Sala taneczna
» Sala do języka włoskiego

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Artystycznie :: Szkoła :: Pierwsze piętro-
Skocz do: