Artystycznie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Sala do rzeźbiarstwa

Go down 
+3
Francois Madele
Charlotte Schrödinger
Amber Moore
7 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Charlotte Schrödinger

Charlotte Schrödinger


Posts : 200
Join date : 25/09/2016
Age : 23

Sala do rzeźbiarstwa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do rzeźbiarstwa   Sala do rzeźbiarstwa - Page 2 EmptyCzw Wrz 29 2016, 18:01

- Oczywiście znajduje się tu moje imię, - puknelam paznokciem w miejsce, gdzie było ono naszkicowane- bo to było pierwsze, co przyszło mi do głowy słysząc "wizytówka"... A liście i kwiaty wokół... W sumie, najlepszym wyjaśnieniem jest moja miłość do subtelności. Chciałabym coś jeszcze dodać, ale wolę nie tworzyć przesytu i większej różnorodności. - zerknęłam na zegar. - Przepraszam bardzo, kiedy koniec lekcji? Chciałabym zdążyć na filmowke.
Powrót do góry Go down
Francois Madele

Francois Madele


Posts : 16
Join date : 26/09/2016
Age : 34

Sala do rzeźbiarstwa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do rzeźbiarstwa   Sala do rzeźbiarstwa - Page 2 EmptyCzw Wrz 29 2016, 18:03

Skierowałem wzrok na pozostałe uczennice. - Przedstawcie swoje projekty. Powiedzcie co chciałyście tym przedstawić, jaką cząstkę siebie. W jaki sposób to obrazuje was? - zasypywałem je pytaniami.
Powrót do góry Go down
Erica Blandelli

Erica Blandelli


Posts : 448
Join date : 06/09/2016
Age : 27
Location : Florencja, Włochy

Sala do rzeźbiarstwa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do rzeźbiarstwa   Sala do rzeźbiarstwa - Page 2 EmptyCzw Wrz 29 2016, 18:05

- Cóż... Może ja przedstawię po Willow, dodam jeszcze coś - wzięłam ołówek i zaczęłam dorysowywać coś jeszcze. Wmawiałam sobie, że to tylko projekt, jeśli będę na następnych zajęciach, to będzie się liczyła owa płaskorzeźba.
Powrót do góry Go down
Francois Madele

Francois Madele


Posts : 16
Join date : 26/09/2016
Age : 34

Sala do rzeźbiarstwa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do rzeźbiarstwa   Sala do rzeźbiarstwa - Page 2 EmptyCzw Wrz 29 2016, 18:05

Pokiwałem głową. - Nie zamykaj tego w twardych ramach, pozwól, żeby te kwiaty żyły - podpowiedziałem szybko. - Zostaw szkic na biurku, a fartuch w szafie i idź na zajęcia - posłałem jej uśmiech.
Powrót do góry Go down
Charlotte Schrödinger

Charlotte Schrödinger


Posts : 200
Join date : 25/09/2016
Age : 23

Sala do rzeźbiarstwa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do rzeźbiarstwa   Sala do rzeźbiarstwa - Page 2 EmptyCzw Wrz 29 2016, 18:07

- Dobrze, zapamiętam. - uśmiechnęłam się i wykonałam polecenia nauczyciela i skierowałam się do wyjścia. - Do widzenia!

NP Hala filmowki
Powrót do góry Go down
Xavier Amédée Donnel

Xavier Amédée Donnel


Posts : 190
Join date : 27/09/2016
Age : 34

Sala do rzeźbiarstwa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do rzeźbiarstwa   Sala do rzeźbiarstwa - Page 2 EmptyCzw Wrz 29 2016, 18:09

Biegając po korytarzykach wszelkich zawiłych labiryntach trafiłem na jedną jedyną otwartą salkę w której trwały zajęcia. Drzwi były uchylone więc najpierw zapuściłem żurawia całym torsem razem z głową później dopiero puknąłem.
- No strzałeczka, cześć... Ja średnio chcę przeszkadzać, ale zaczynam zajęcia od za chwilę. I potrzebuję kluczy od filmówki. Gdzie je mogę znaleźć?
Powrót do góry Go down
Francois Madele

Francois Madele


Posts : 16
Join date : 26/09/2016
Age : 34

Sala do rzeźbiarstwa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do rzeźbiarstwa   Sala do rzeźbiarstwa - Page 2 EmptyCzw Wrz 29 2016, 18:11

Podrapałem się po karku. Chyba można było to już nazwać tikiem nerwowym. - Ja ledwo znalazłem klucze do swojej sali - odparłem. - Ale... chyba wziąłem dwa przypadkiem... - dodałem, grzebiąc w kieszeni. Jest! Rzuciłem mężczyźnie nie kluczyk. - Może to ten.


Ostatnio zmieniony przez Francois Madele dnia Czw Wrz 29 2016, 18:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Willow Harrison

Willow Harrison


Posts : 315
Join date : 20/09/2016
Age : 25
Location : United Kingdom

Sala do rzeźbiarstwa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do rzeźbiarstwa   Sala do rzeźbiarstwa - Page 2 EmptyCzw Wrz 29 2016, 18:12

- Więc narysowałam lilie, są to moje ulubione kwiaty.. Ogólnie złączyłam wszystkie rzeczy, które lubię w całość. Chciałam to zrobić by szkic wyglądał tak z lekka mrocznie.-Zaczęłam wskazywac palcami na szczególne elemety .- Po chwilę zobaczyłam jakiegoś obcego ziomka w drzwiach. To chyba nowy nauczyciel..
Powrót do góry Go down
Francois Madele

Francois Madele


Posts : 16
Join date : 26/09/2016
Age : 34

Sala do rzeźbiarstwa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do rzeźbiarstwa   Sala do rzeźbiarstwa - Page 2 EmptyCzw Wrz 29 2016, 18:14

Przyjrzałem się szkicowi. - Hmm... Tych elementów jest trochę za dużo. Kompozycja jest ciężka, a lilie są lekkie, prawda? Może wybierz jeden element i dopracuj, ewentualnie dwa. Wtedy poślesz swoją pracę na dietę i będzie zdecydowanie lepsza - odparłem.
Powrót do góry Go down
Xavier Amédée Donnel

Xavier Amédée Donnel


Posts : 190
Join date : 27/09/2016
Age : 34

Sala do rzeźbiarstwa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do rzeźbiarstwa   Sala do rzeźbiarstwa - Page 2 EmptyCzw Wrz 29 2016, 18:17

- Masz u mnie kawę.
Puścił oczko uśmiechając się szelmowsko, przymknął drzwi po chwili znowu je otwierając.
- Miłego bazgrania!
I tyle było go widać, po pustym korytarzu rozszedł się odgłos chaotycznego biegu który ucichł zaraz za rogiem.
*NP: Filmówka
Powrót do góry Go down
Willow Harrison

Willow Harrison


Posts : 315
Join date : 20/09/2016
Age : 25
Location : United Kingdom

Sala do rzeźbiarstwa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do rzeźbiarstwa   Sala do rzeźbiarstwa - Page 2 EmptyCzw Wrz 29 2016, 18:17

-Zwykle się nie bawię w rzeźbę, a rysuję więc nie znam się za bardzo.-Mruknęłam i poprawiłam koka wzdychając..
Powrót do góry Go down
Francois Madele

Francois Madele


Posts : 16
Join date : 26/09/2016
Age : 34

Sala do rzeźbiarstwa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do rzeźbiarstwa   Sala do rzeźbiarstwa - Page 2 EmptyCzw Wrz 29 2016, 18:23

Uśmiechnąłem się niemrawo na słowa swojego kolegi. Nie przepadałem za kawą... Wróciłem jednak do dziewczyny. Uśmiechnąłem się nostalgicznie. - Spokojnie, nauczysz się. Wiesz, ja chciałem być zoologiem, a zobacz - uczę cię rzeźbiarstwa - wyznał. - Wracając. Kwiaty są delikatne, przygniecione wieloma elementami marszczą się, wyginają i tracą swoje piękno. Zrób, więc, aby kompozycja była lżejsza. Pozostaw lilie, bo widzę, że to element główny, ale usuń te, które uważasz za mniej konieczne. Wtedy odciążysz kwiaty i pokaże się lekkość, jednak mroczność pozostanie - powiedziałem, gestykując, jakbym już rzeźbił. Chyba powinienem się od tego odzwyczaić.
Powrót do góry Go down
Erica Blandelli

Erica Blandelli


Posts : 448
Join date : 06/09/2016
Age : 27
Location : Florencja, Włochy

Sala do rzeźbiarstwa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do rzeźbiarstwa   Sala do rzeźbiarstwa - Page 2 EmptyCzw Wrz 29 2016, 18:26

Odłożyłam swój projekt, gotowa na prezentację w razie czego. Poprawiłam szybko włosy i założyłam nogę na nogę, czekając teraz na moją kolej. Na kartce prezentowało się moje imię, napisane elegancko i kursywą. Wokół były nietoperze, gitary elektryczne oraz księżyc. W rogu był cmentarz, a w nim dobrze widoczne krzyże. W drugim rogu była róża.
Powrót do góry Go down
Francois Madele

Francois Madele


Posts : 16
Join date : 26/09/2016
Age : 34

Sala do rzeźbiarstwa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do rzeźbiarstwa   Sala do rzeźbiarstwa - Page 2 EmptyCzw Wrz 29 2016, 18:36

Poszedłem dalej. Pokiwałem głową z odrobiną aprobaty. - Dotyka mnie ten projekt, jednak nie chce, aby wpadały tutaj moje osobiste opinie - powiedziałem. - Jednakże... zrezygnowałbym z cmentarza. Umieszczając go tu, wkrada się motyw krajobrazu i przestrzeni, a w płaskorzeźbie jest to uciążliwy zabieg... i umieściłbym jedną gitarę elektryczną, a nietoperze bym odrobinę zmniejszył, aby to instrument zdominował. Chyba, że bardziej identyfikujesz się z nietoperzami...
Powrót do góry Go down
Willow Harrison

Willow Harrison


Posts : 315
Join date : 20/09/2016
Age : 25
Location : United Kingdom

Sala do rzeźbiarstwa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do rzeźbiarstwa   Sala do rzeźbiarstwa - Page 2 EmptyCzw Wrz 29 2016, 18:38

Uśmiechnęłam się krzywo.
-Mozna przynieśc szkic na następną lekcję? Będę miała w tedy prekfyjny.-Parsknęłam śmeichem zaczynając się powoli pakować..
Powrót do góry Go down
Erica Blandelli

Erica Blandelli


Posts : 448
Join date : 06/09/2016
Age : 27
Location : Florencja, Włochy

Sala do rzeźbiarstwa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do rzeźbiarstwa   Sala do rzeźbiarstwa - Page 2 EmptyCzw Wrz 29 2016, 19:13

- Hmmm... Cmentarz można by wykopać, a co do nietoperzy i gitary... Jakby tak zrobić 50/50? - zapytałam i spojrzałam na nauczyciela.
Powrót do góry Go down
Willow Harrison

Willow Harrison


Posts : 315
Join date : 20/09/2016
Age : 25
Location : United Kingdom

Sala do rzeźbiarstwa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do rzeźbiarstwa   Sala do rzeźbiarstwa - Page 2 EmptyCzw Wrz 29 2016, 19:31

Nie słysząc odpowiedzi schowałam pracę i postanowiłam wrócić do mojego pokoju.

NP: Pokój Willow
Powrót do góry Go down
Erica Blandelli

Erica Blandelli


Posts : 448
Join date : 06/09/2016
Age : 27
Location : Florencja, Włochy

Sala do rzeźbiarstwa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do rzeźbiarstwa   Sala do rzeźbiarstwa - Page 2 EmptyCzw Wrz 29 2016, 19:36

Zerknęłam na Willow i również wyszłam. Czemu by jej w sumie nie odwiedzić?
NP: Pokój Willow.
Powrót do góry Go down
Xavier Amédée Donnel

Xavier Amédée Donnel


Posts : 190
Join date : 27/09/2016
Age : 34

Sala do rzeźbiarstwa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do rzeźbiarstwa   Sala do rzeźbiarstwa - Page 2 EmptyNie Paź 02 2016, 22:12

Wszedł po cichu, a przynajmniej wydawało mu się że tak było - rozejrzał po sali, upewnił że nikogo nie ma w środku jak i w najbliższej okolicy. Zamknął drzwi. Położył rurki na jednym z biurek i rozpoczął poszukiwania sprzętu który mógłby mu ułatwić pracę. Diax, imadło, spawarka, gips... Idealnie. Zaczął od rozpoławiania pustych rurek i dokrajania ich pod wymiar swojego dzieła.
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Sala do rzeźbiarstwa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do rzeźbiarstwa   Sala do rzeźbiarstwa - Page 2 EmptyNie Paź 02 2016, 22:22

Weszłam do sali szukając nauczyciela. Czułam się gniew, w końcu go znalazłam i zacisnęłam pięści. - Jeszcze raz zrób coś uczniowi, a dowie się o tym dyrektorka - warknęłam- dodatkowo masz przeprosić Erikę.
Powrót do góry Go down
Xavier Amédée Donnel

Xavier Amédée Donnel


Posts : 190
Join date : 27/09/2016
Age : 34

Sala do rzeźbiarstwa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do rzeźbiarstwa   Sala do rzeźbiarstwa - Page 2 EmptyNie Paź 02 2016, 22:27

Roześmiał się w kułak nie przerywając swojej pracy, wolną ręką złapał za butelkę wina i łyknął sobie zupełnie ignorując wrzaski kogoś zza pleców.
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Sala do rzeźbiarstwa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do rzeźbiarstwa   Sala do rzeźbiarstwa - Page 2 EmptyNie Paź 02 2016, 22:28

- Mówię do Ciebie! - podeszłam do niego szybkim krokiem i łapiąc go za ramię odwróciłam do siebie. - Zrozumiałeś?
Powrót do góry Go down
Xavier Amédée Donnel

Xavier Amédée Donnel


Posts : 190
Join date : 27/09/2016
Age : 34

Sala do rzeźbiarstwa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do rzeźbiarstwa   Sala do rzeźbiarstwa - Page 2 EmptyNie Paź 02 2016, 22:30

- Oj oj, ślicznotko... Nie tyka się ludzi z ostrymi narzędziami w trakcie pracy. Można się skaleczyć.
Odwrócił się z włączonym sprzętem na wysokości jej mostka.
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Sala do rzeźbiarstwa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do rzeźbiarstwa   Sala do rzeźbiarstwa - Page 2 EmptyNie Paź 02 2016, 22:33

Odsunęłam się szybko od niego i spojrzałam jak na wariata. - Nie jesteś trzeźwy... Idę do Amber - odwróciłam się i zaczęłam iść w stronę drzwi.
Powrót do góry Go down
Xavier Amédée Donnel

Xavier Amédée Donnel


Posts : 190
Join date : 27/09/2016
Age : 34

Sala do rzeźbiarstwa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do rzeźbiarstwa   Sala do rzeźbiarstwa - Page 2 EmptyNie Paź 02 2016, 22:35

- A to jakaś zbrodnia? Mamy weekend!
Pokręcił głową i z uśmiechem wrócił do swojej pracy.
- Nie zapomnij zamknąć za sobą drzwi
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sala do rzeźbiarstwa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do rzeźbiarstwa   Sala do rzeźbiarstwa - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Sala do rzeźbiarstwa
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Sala taneczna
» Sala taneczna
» Sala do ćwiczenia aktorstwa
» Sala historii sztuki
» Sala muzyczna

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Artystycznie :: Szkoła :: Pierwsze piętro-
Skocz do: