Artystycznie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Sala historii sztuki

Go down 
+6
Willow Harrison
Nikołaj Iwanienko
Erica Blandelli
Aiden Chase
Wenka Lanter
Michael Woodland
10 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Nikołaj Iwanienko

Nikołaj Iwanienko


Posts : 114
Join date : 12/09/2016
Age : 34

Sala historii sztuki  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala historii sztuki    Sala historii sztuki  - Page 4 EmptyPon Wrz 26 2016, 18:29

Powinienem mymyslic im jakieś zabójcze zadanie, jednak nie miałem serca.
-a wlasnie, spóźnialscy zostaną chwile po lekcji - ogłosiłem głaszcząc te pierdole po czym powiedziałem ciszej do kota - zgub sie jeszcze raz a bedziesz kebabem, skarbie
Powrót do góry Go down
Hiro Nakate

Hiro Nakate


Posts : 94
Join date : 12/09/2016

Sala historii sztuki  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala historii sztuki    Sala historii sztuki  - Page 4 EmptyPon Wrz 26 2016, 18:30

Usiadłem na swoje miejsce i popatrzyłem na przyjaciela(Michaela) siedzacego niedaleko. Rzuciłem mu kulke. "Co mamy robic? :3"
Powrót do góry Go down
Melanie Hatter

Melanie Hatter


Posts : 60
Join date : 12/09/2016
Location : London, England

Sala historii sztuki  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala historii sztuki    Sala historii sztuki  - Page 4 EmptyPon Wrz 26 2016, 18:31

Usiadłam w pierwszej lepszej ławce, patrząc tępo w drzwi i szkicując róże
Powrót do góry Go down
Aiden Chase

Aiden Chase


Posts : 39
Join date : 13/09/2016
Age : 26

Sala historii sztuki  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala historii sztuki    Sala historii sztuki  - Page 4 EmptyPon Wrz 26 2016, 18:32

Uniosłam wzrok znad notatnika, sfrustrowana swoją nieumiejętnością odwzorowywania rzeczywistości. podstawy rysunku miałam, jasne, w końcu jestem w szkole artystycznej, ale to zdecydowanie nie była moja dziedzina.
-Dowolny rysunek. Nieduży - odpowiedziałam lakonicznie chłopakowi. W zasadzie to wszystko co usłyszeliśmy od nauczyciela. Uspokajałam się powoli, z każdą stawianą linią, choć daleko mi było do zupełnej harmonii.
Powrót do góry Go down
Michael Woodland

Michael Woodland


Posts : 152
Join date : 12/09/2016
Age : 26
Location : Great Britain, London

Sala historii sztuki  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala historii sztuki    Sala historii sztuki  - Page 4 EmptyPon Wrz 26 2016, 18:34

Dostałem kartką i spojrzałem na Hiro. Rozumiem tylko, że rysunek. Chciałem mu odpowiedzieć ale zrobiła to Aiden. No więc wróciłem do rysowania w zeszycie. Może tym razem dla odmiany inny owad. Mrówek nauczyciel ma pełno już na biurku. Zacząłem rysować mysz.
Powrót do góry Go down
Nikołaj Iwanienko

Nikołaj Iwanienko


Posts : 114
Join date : 12/09/2016
Age : 34

Sala historii sztuki  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala historii sztuki    Sala historii sztuki  - Page 4 EmptyPon Wrz 26 2016, 18:36

Kot mi zeskoczył z biurka. Głupi siersciuch nie chciał słuchać i szedł przed siebie. Przynajmniej nie ucieknie z klasy
Powrót do góry Go down
Melanie Hatter

Melanie Hatter


Posts : 60
Join date : 12/09/2016
Location : London, England

Sala historii sztuki  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala historii sztuki    Sala historii sztuki  - Page 4 EmptyPon Wrz 26 2016, 18:36

Usiadłam w pierwszej lepszej ławce, patrząc tępo w drzwi i szkicując róże
Powrót do góry Go down
Willow Harrison

Willow Harrison


Posts : 315
Join date : 20/09/2016
Age : 25
Location : United Kingdom

Sala historii sztuki  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala historii sztuki    Sala historii sztuki  - Page 4 EmptyPon Wrz 26 2016, 18:37

Gdy usłyszałam z tyłu że mamy rysować od razu rozpoczęłam szkicowanie. Chciałam narysowac dużego czarnego pająka. Nienawidze ich, ale lubię je rysować. Spojrzałam na kota. Boję się kotów..Wole psy.
Powrót do góry Go down
Marcus Queen

Marcus Queen


Posts : 7
Join date : 25/09/2016
Location : Żołędziowe wybrzerze pakistanu

Sala historii sztuki  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala historii sztuki    Sala historii sztuki  - Page 4 EmptyPon Wrz 26 2016, 18:40

-Och, Dzięki- Odpowiedziałem dziewczynie i się lekko uśmiechnąłem w podzięce. Z głębi plecaka wydobyłem zeszyt oraz piórnik, z którego wziąłem ołówek. Przez chwilę zastanawiałem się, co narysować. Po namyśleniu się, postanowiłem narysować skrzypce, z których kwitła ołowiana róża.
Powrót do góry Go down
Hiro Nakate

Hiro Nakate


Posts : 94
Join date : 12/09/2016

Sala historii sztuki  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala historii sztuki    Sala historii sztuki  - Page 4 EmptyPon Wrz 26 2016, 18:41

-Dzięki -mruknałem troche do siebie. Zacząłem rysować skorpiona. Może nie wyjdzie tak zle? Usmiechnalem sie lekko do siebie. Lubie rysowac. Zaraz wstałem podchodząc do nauczyciela i dając mu rysunek.
Sala historii sztuki  - Page 4 Wlztif
Powrót do góry Go down
Michael Woodland

Michael Woodland


Posts : 152
Join date : 12/09/2016
Age : 26
Location : Great Britain, London

Sala historii sztuki  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala historii sztuki    Sala historii sztuki  - Page 4 EmptyPon Wrz 26 2016, 18:43

Spojrzałem na chodzącego po klasie kota. Gdy prawie walnął głową w nogę mojej ławki złapałem go kładąc na krześle obok. Sierściuch wpakował się na ławkę i położył tam. Zawsze myślałem, że koty lubią jak mają miękko, ale jak widać są wyjątki... Wróciłem do rysunku zerkając na zwierze co chwilę. Chyba jednak nie chciał spadać z blatu ławki
Powrót do góry Go down
Aiden Chase

Aiden Chase


Posts : 39
Join date : 13/09/2016
Age : 26

Sala historii sztuki  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala historii sztuki    Sala historii sztuki  - Page 4 EmptyPon Wrz 26 2016, 18:47

Wyszła z tego całkiem abstrakcyjna praca, ale wynikało to raczej z tego, że nie potrafiłam odwzorować rzeczywistości w sposób, jakiego oczekiwałam. Wyrwałam bazgroł z notatnika i odłożyłam na biurko nauczyciela. Jeśli dostaniemy za to oceny... Źle zaczęłam rok.
Nie rozglądałam się po sali, skupiłam się na notatniku, w którym zaczęłam bazgrać, tym razem zupełnie losowe kształty, dla odstresowania się. Losowe słowa, które przychodziły mi do głowy, notowałam obok wspomnianych bazgrołów: "szmaciane rekiny", "seks w piaskownicy", "fałdowanie".
Powrót do góry Go down
Nikołaj Iwanienko

Nikołaj Iwanienko


Posts : 114
Join date : 12/09/2016
Age : 34

Sala historii sztuki  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala historii sztuki    Sala historii sztuki  - Page 4 EmptyPon Wrz 26 2016, 18:48

-Halo, moi artyści. - zwróciłem sie do klasy - Z racji tego, ze lekcja kończy sie za jakieś 5 minut jesteście wolni, a wsze prace poproszę na moja ławkę. Poza spoznionymi, tych zapraszam do mnie. A pana Woolanda poprosiłbym o zwrot kota
Powrót do góry Go down
Hiro Nakate

Hiro Nakate


Posts : 94
Join date : 12/09/2016

Sala historii sztuki  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala historii sztuki    Sala historii sztuki  - Page 4 EmptyPon Wrz 26 2016, 18:50

-Może Pan wziącć tą pracę?- spytałem trochę z obrazą, że mnie zignorował...
Powrót do góry Go down
Charlotte Schrödinger

Charlotte Schrödinger


Posts : 200
Join date : 25/09/2016
Age : 23

Sala historii sztuki  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala historii sztuki    Sala historii sztuki  - Page 4 EmptyPon Wrz 26 2016, 18:50

Skończoną pracę odlozylam na biurko nauczyciela. Uważałam, że aksolotl wyszedł dość uroczo. Nie potrzebowałam nawet wzoru. Systematycznie obserwuję zdjęcia tych maleństw, są super. Wróciłam do swojej ławki i zerknęłam na to, co rysuje Willow. Zachwyciłam się lekko faktem, że jest to pająk. Generalnie nie było raczej zwierząt, do których nie zywilam sympatii.
Powrót do góry Go down
Melanie Hatter

Melanie Hatter


Posts : 60
Join date : 12/09/2016
Location : London, England

Sala historii sztuki  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala historii sztuki    Sala historii sztuki  - Page 4 EmptyPon Wrz 26 2016, 18:51

Za mną siedziała białowłosa dziewczyna
-Hej
Powrót do góry Go down
Nikołaj Iwanienko

Nikołaj Iwanienko


Posts : 114
Join date : 12/09/2016
Age : 34

Sala historii sztuki  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala historii sztuki    Sala historii sztuki  - Page 4 EmptyPon Wrz 26 2016, 18:51

-A co z twoim zadaniem domowym? - zagadnąłem Hiro - Chociaz, jeżeli masz dzisiaj czas, poprosiłbym żebyś został jako ostatni
Powrót do góry Go down
Michael Woodland

Michael Woodland


Posts : 152
Join date : 12/09/2016
Age : 26
Location : Great Britain, London

Sala historii sztuki  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala historii sztuki    Sala historii sztuki  - Page 4 EmptyPon Wrz 26 2016, 18:52

Słysząc o zwrocie kota zerknąłem na czarnego któremu chyba się spodobało - chcesz ty w ogóle wracać? - spytałem głaszcząc futrzaka za uchem. Wstałem dając mu rysunek który zrobiłem. Był naprawdę na szybko, ale niech będzie. potem wróciłem biorąc kota i stawiając go na biurko. Nie odszedłem jednak drapiąc go jeszcze za uszami bo był chyba zadowolony - też mam zostać po karną pracę czy kot mnie ratuje? -spytałem nauczyciela.
Sala historii sztuki  - Page 4 34sfihu
Powrót do góry Go down
Aiden Chase

Aiden Chase


Posts : 39
Join date : 13/09/2016
Age : 26

Sala historii sztuki  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala historii sztuki    Sala historii sztuki  - Page 4 EmptyPon Wrz 26 2016, 18:53

Chwyciłam moje rzeczy i wstałam. Podeszłam powoli do drzwi i odczekałam jeszcze moment, na wszelki wypadek, gdyby nauczyciel miał coś jeszcze do powiedzenia. Kilka sekund, wyszłam. Czas na powrót do swojego zacisznego, przyjemnego pokoju.
NP: pokój Aiden Chase
Powrót do góry Go down
Marcus Queen

Marcus Queen


Posts : 7
Join date : 25/09/2016
Location : Żołędziowe wybrzerze pakistanu

Sala historii sztuki  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala historii sztuki    Sala historii sztuki  - Page 4 EmptyPon Wrz 26 2016, 18:54

Zerknąłem na nauczyciela. Mimo, że jeszcze nie skończyłem cieniowania postanowiłem oddać pracę. Wstałem, podszedłem do biurka nauczyciela i zostawiłem na nim swoją pracę po czym wróciłem na to samo miejsce i zacząłem bazgrolić nuty z nóżkami w zeszycie.
Powrót do góry Go down
Willow Harrison

Willow Harrison


Posts : 315
Join date : 20/09/2016
Age : 25
Location : United Kingdom

Sala historii sztuki  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala historii sztuki    Sala historii sztuki  - Page 4 EmptyPon Wrz 26 2016, 18:54

Już? Zdziwiłam się lekko, pająk był dopiero w fazie kresek i kółka. Gdy usłyszałam o zostaniu na lekcji westchnęłam cicho. Muszę? Może ucieknę? Nie chce mi się zostawać po lekcjach. Nagle po chwili usłyszałam ''hej'' podniosłam głowę znad rysunku. Jak zwykle, gdy z kimś nie rozmawiam wyglądam dość poważnie. Myśląc że to do mnie, chyba. Usmeichnęłam się dleiaktnie.-Cześć.-Mruknęłam
Powrót do góry Go down
Nikołaj Iwanienko

Nikołaj Iwanienko


Posts : 114
Join date : 12/09/2016
Age : 34

Sala historii sztuki  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala historii sztuki    Sala historii sztuki  - Page 4 EmptyPon Wrz 26 2016, 18:54

-W nagrodę możesz napisać prace o kotach w sztuce - odpowiedziałam, kiedy futrzak znalazł sie na moim biurku, a Michael lustrował mnie z niedowierzaniem - Nie no, żartuje. Dzisiaj wyjątkowo możesz zmykać
Powrót do góry Go down
Hiro Nakate

Hiro Nakate


Posts : 94
Join date : 12/09/2016

Sala historii sztuki  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala historii sztuki    Sala historii sztuki  - Page 4 EmptyPon Wrz 26 2016, 18:54

-Nie mam jej... nie umiałem zrobić...- Westchnąłem wracając do ławki. Usiadłem na krześle patrząc na nauczyciela. Ta... zostać... Brzmi to dwuznacznie... Ale co nie brzmi dwuznacznie dla takiego geja jak ja...
Powrót do góry Go down
Nikołaj Iwanienko

Nikołaj Iwanienko


Posts : 114
Join date : 12/09/2016
Age : 34

Sala historii sztuki  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala historii sztuki    Sala historii sztuki  - Page 4 EmptyPon Wrz 26 2016, 18:59

-Generalnie, robie tak ze za spóźnienie uczeń pisze dla mnie prace. Przeważnie rzucam jakieś tematy, jednak dzisiaj mam dobry dzień, wiec sami możecie go wybrać i donieść mi trzy strony na nasepna lekcje. - oświadczyłem szybko i konkretnie - To wszystko w sumie, miłego dnia.
Powrót do góry Go down
Michael Woodland

Michael Woodland


Posts : 152
Join date : 12/09/2016
Age : 26
Location : Great Britain, London

Sala historii sztuki  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala historii sztuki    Sala historii sztuki  - Page 4 EmptyPon Wrz 26 2016, 19:01

No nie wierzę. Już miałem marudzić, ale usłyszałem końcówkę. Uśmiechnąłem się żegnając z kotem. Zaraz jednak wziąłem go na ręce bo sam się pchał - chyba się nudzi... zabiorę go może ze sobą. Stwierdziłem ze śmiechem - mogę go wziąć na stołówkę. Nie zgubię - zapewniłem drapiąc kota.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sala historii sztuki  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sala historii sztuki    Sala historii sztuki  - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Sala historii sztuki
Powrót do góry 
Strona 4 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Sala historii sztuki
» 23.09 historia sztuki
» 26.09 historia sztuki
» Sala muzyczna
» Sala do rzeźbiarstwa

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Artystycznie :: Szkoła :: Pierwsze piętro-
Skocz do: