Artystycznie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Sala do języka włoskiego

Go down 
+3
Nathyenne Reed
Benita von Henning
Amber Moore
7 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Anastazia Johnson

Anastazia Johnson


Posts : 103
Join date : 18/10/2016

Sala do języka włoskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka włoskiego   Sala do języka włoskiego - Page 2 EmptyCzw Paź 20 2016, 19:38

Siedziala cicho, nucac pod nosem jakas hiszpanska piosenke
Powrót do góry Go down
Michelle Grey

Michelle Grey


Posts : 44
Join date : 19/10/2016
Age : 26
Location : California, LA

Sala do języka włoskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka włoskiego   Sala do języka włoskiego - Page 2 EmptyCzw Paź 20 2016, 19:38

-Jaki kontakt? -zapytałam drapiąc się po policzku. Kontaktowałam się z kimś? -Nie mam soczewek.. Przynajmniej dzisiaj.
Powrót do góry Go down
Erica Blandelli

Erica Blandelli


Posts : 448
Join date : 06/09/2016
Age : 27
Location : Florencja, Włochy

Sala do języka włoskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka włoskiego   Sala do języka włoskiego - Page 2 EmptyCzw Paź 20 2016, 19:40

- Chcę po prostu podbić sobie średnią ojczystym językiem - odparłam opierając brodę na ręce. - Mam nadzieję, że to nie problem...
Powrót do góry Go down
Giovanni Santoro

Giovanni Santoro


Posts : 35
Join date : 19/10/2016
Age : 44
Location : Palermo, Włochy

Sala do języka włoskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka włoskiego   Sala do języka włoskiego - Page 2 EmptyCzw Paź 20 2016, 19:41

- Czy wcześniej uczyłaś się już włoskiego, czy jest to Twoja pierwsza lekcja w życiu - rozwinąłem głośniejszym tonem pytanie. - Spałaś coś w ogóle w nocy? - przewróciłem oczami i wróciłem spojrzeniem do szatynki. - Umówmy się więc tak - zacząłem obracając długopis w palcach. - Będziesz chodziła na te lekcje, pisała normalnie kartkówki, sprawdziany i tak dalej, ale podczas lekcji bez żadnych testów będziesz asystentką. Pasuje?
Powrót do góry Go down
Michelle Grey

Michelle Grey


Posts : 44
Join date : 19/10/2016
Age : 26
Location : California, LA

Sala do języka włoskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka włoskiego   Sala do języka włoskiego - Page 2 EmptyCzw Paź 20 2016, 19:44

-Tak to moja wcześniejsza lekcja włoskiego. -odpowiedziałam. Coś mi jednak nie pasowało. Chwila..-To znaczy tak spałam wcześniej z włoskim. -poprawiłam się. Jezu Michelle.. Poczułam jak moja twarz stopniowo robi się czerwona. -To moja pierwsza lekcja włoskiego. -mruknęłam nie patrząc na nauczyciela.
Powrót do góry Go down
Giovanni Santoro

Giovanni Santoro


Posts : 35
Join date : 19/10/2016
Age : 44
Location : Palermo, Włochy

Sala do języka włoskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka włoskiego   Sala do języka włoskiego - Page 2 EmptyCzw Paź 20 2016, 19:45

- Nie interesują nas, a przynajmniej mnie, Twoje doświadczenia łóżkowe - mruknąłem i wstałem. - A senora - specjalnie odezwałem się po hiszpańsku do blondyny - problemu raczej nie ma z językiem, zgadza się?
Powrót do góry Go down
Michelle Grey

Michelle Grey


Posts : 44
Join date : 19/10/2016
Age : 26
Location : California, LA

Sala do języka włoskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka włoskiego   Sala do języka włoskiego - Page 2 EmptyCzw Paź 20 2016, 19:48

Zamknęłam na chwile oczy. Brawo debilko. Niech ktoś jeszcze to źle zrozumie i niech mama się o tym dowie to na pewno dożyje do następnego roku... W końcu otworzyłam oczy i wyjelam z torby potrzebne rzeczy.  Położyłam przed sobą notes i wyjelam czarne pióro. Nie podnosiłam wzroku znad kartki. Obudź się kretynko.
Powrót do góry Go down
Erica Blandelli

Erica Blandelli


Posts : 448
Join date : 06/09/2016
Age : 27
Location : Florencja, Włochy

Sala do języka włoskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka włoskiego   Sala do języka włoskiego - Page 2 EmptyCzw Paź 20 2016, 19:50

- Dobrze, pasuje mi - kiwnęłam głową i zerknęłam na białowłosą. - Jak chcesz to mogę Ci pomagać z językiem - zagadałam do niej z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Anastazia Johnson

Anastazia Johnson


Posts : 103
Join date : 18/10/2016

Sala do języka włoskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka włoskiego   Sala do języka włoskiego - Page 2 EmptyCzw Paź 20 2016, 19:51

-No senor. El mas pequeno.(Nie proszę pana. Najmniejszego.-hisz)
Powrót do góry Go down
Michelle Grey

Michelle Grey


Posts : 44
Join date : 19/10/2016
Age : 26
Location : California, LA

Sala do języka włoskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka włoskiego   Sala do języka włoskiego - Page 2 EmptyCzw Paź 20 2016, 19:54

Uniosłam wzrok na dziewczynę siedzącą obok. Ludzie raczej nie proponowali mi pomocy. .. zazwyczaj trzymali się ode mnie z daleka. Będąc w lekkim szoku uśmiechnęłam się trochę sztywno po czym znów zaczęłam gapić w kartkę.
Powrót do góry Go down
Giovanni Santoro

Giovanni Santoro


Posts : 35
Join date : 19/10/2016
Age : 44
Location : Palermo, Włochy

Sala do języka włoskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka włoskiego   Sala do języka włoskiego - Page 2 EmptyCzw Paź 20 2016, 19:54

- Totalnie nic? - zmarszczyłem brwi. - Zatem... - zajrzałem do listy uczniów - signorina Blandelli, mamy dwie osoby do nauczenia. Już się obawiałem niewyrównanego poziomu w grupie - westchnąłem. - Jeśli o mnie chodzi, nazywam się Giovanni Santoro, będę was w tym roku uczył języka włoskiego. Zapiszcie sobie temat - wstałem i podszedłem do tablicy, napisałem na niej "Ciao". Lekcja wstępna, podstawy podstaw po prostu.
Powrót do góry Go down
Anastazia Johnson

Anastazia Johnson


Posts : 103
Join date : 18/10/2016

Sala do języka włoskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka włoskiego   Sala do języka włoskiego - Page 2 EmptyCzw Paź 20 2016, 19:56

Zapisala temat
Powrót do góry Go down
Michelle Grey

Michelle Grey


Posts : 44
Join date : 19/10/2016
Age : 26
Location : California, LA

Sala do języka włoskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka włoskiego   Sala do języka włoskiego - Page 2 EmptyCzw Paź 20 2016, 19:57

Przepisałam to co kazał po czym przyjrzałam się chwilę swojemu pismu. Jedyna rzecz rzecz której byłam zadowolona. Akurat lekcji kaligrafii były warte niedospania. Wysunęłam dolna warge i przechyliłam głowę na bok.
Powrót do góry Go down
Erica Blandelli

Erica Blandelli


Posts : 448
Join date : 06/09/2016
Age : 27
Location : Florencja, Włochy

Sala do języka włoskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka włoskiego   Sala do języka włoskiego - Page 2 EmptyCzw Paź 20 2016, 20:00

- Spokojnie, nie będzie to naprawdę dla mnie problemem - dodałam do białowłosej. Cóż, zapewne jako asystentka nie muszę zapisywać... Jakie ja w ogóle będę miała obowiązki?
Powrót do góry Go down
Michelle Grey

Michelle Grey


Posts : 44
Join date : 19/10/2016
Age : 26
Location : California, LA

Sala do języka włoskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka włoskiego   Sala do języka włoskiego - Page 2 EmptyCzw Paź 20 2016, 20:04

Przytaknęłam głową słysząc słowa dziewczyny. Może od razu powiedzieć że nienawidzę włoskiego? Może mnie wykopią? A wtedy twoja matka wykopie Ciebie. No tak... Ehh
Powrót do góry Go down
Giovanni Santoro

Giovanni Santoro


Posts : 35
Join date : 19/10/2016
Age : 44
Location : Palermo, Włochy

Sala do języka włoskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka włoskiego   Sala do języka włoskiego - Page 2 EmptyCzw Paź 20 2016, 20:08

- Blandelli, masz ładniejszy i wyraźniejszy głos, powtarzaj z nimi słówka by się nauczyli wymowy - odezwałem się do szatynki i usiadłem za biurkiem. - Muszę wpisać obecności - otworzyłem dziennik i zacząłem szukać tej strony.
Powrót do góry Go down
Erica Blandelli

Erica Blandelli


Posts : 448
Join date : 06/09/2016
Age : 27
Location : Florencja, Włochy

Sala do języka włoskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka włoskiego   Sala do języka włoskiego - Page 2 EmptyCzw Paź 20 2016, 20:09

- Pewnie - kiwnęłam głową i wyszłam z ławki. Podeszłam do tablicy i zerknęłam na dziewczyny. - Gotowe?
Powrót do góry Go down
Anastazia Johnson

Anastazia Johnson


Posts : 103
Join date : 18/10/2016

Sala do języka włoskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka włoskiego   Sala do języka włoskiego - Page 2 EmptyCzw Paź 20 2016, 20:10

-no pewka
Powrót do góry Go down
Michelle Grey

Michelle Grey


Posts : 44
Join date : 19/10/2016
Age : 26
Location : California, LA

Sala do języka włoskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka włoskiego   Sala do języka włoskiego - Page 2 EmptyCzw Paź 20 2016, 20:13

Uniosłam głowę i spojrzałam na dziewczynę z lekko rozchylonymi ustami. Mogłabym dostać jakiegoś zawału... Albo coś. . Proszę. .
Powrót do góry Go down
Erica Blandelli

Erica Blandelli


Posts : 448
Join date : 06/09/2016
Age : 27
Location : Florencja, Włochy

Sala do języka włoskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka włoskiego   Sala do języka włoskiego - Page 2 EmptyCzw Paź 20 2016, 20:16

- Więc powtarzajcie za mną - zaczęłam i wskazałam na pierwsze słowo. - Ciao - wypowiedziałam powoli i wyraźnie, kątem oka zerkałam na nauczyciela. Powtórzyłam jeszcze raz to słowo i czekałam aż powtórzą.
Powrót do góry Go down
Michelle Grey

Michelle Grey


Posts : 44
Join date : 19/10/2016
Age : 26
Location : California, LA

Sala do języka włoskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka włoskiego   Sala do języka włoskiego - Page 2 EmptyCzw Paź 20 2016, 20:18

-Ciaooo-powtorzyłam chyba niepotrzebnie przedłużając końcówkę.
Powrót do góry Go down
Anastazia Johnson

Anastazia Johnson


Posts : 103
Join date : 18/10/2016

Sala do języka włoskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka włoskiego   Sala do języka włoskiego - Page 2 EmptyCzw Paź 20 2016, 20:19

-Ciao
Powrót do góry Go down
Erica Blandelli

Erica Blandelli


Posts : 448
Join date : 06/09/2016
Age : 27
Location : Florencja, Włochy

Sala do języka włoskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka włoskiego   Sala do języka włoskiego - Page 2 EmptyCzw Paź 20 2016, 20:21

- Dobrze. A teraz Come Va? - wzięłam wskaźnik, który był przy tablicy wskazując na drugie słowo.
Powrót do góry Go down
Michelle Grey

Michelle Grey


Posts : 44
Join date : 19/10/2016
Age : 26
Location : California, LA

Sala do języka włoskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka włoskiego   Sala do języka włoskiego - Page 2 EmptyCzw Paź 20 2016, 20:23

- Come Va?-powiedziałam. Come Va? A co to? Ja nie chce tu..
Powrót do góry Go down
Giovanni Santoro

Giovanni Santoro


Posts : 35
Join date : 19/10/2016
Age : 44
Location : Palermo, Włochy

Sala do języka włoskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka włoskiego   Sala do języka włoskiego - Page 2 EmptyCzw Paź 20 2016, 20:26

-  Kiedy skończysz już z nimi powtarzanie, podaj im tłumaczenia. Słówek nie jest mało, to koniec lekcji na dziś. Myślę, że wystarczająco jak na wprowadzenie - wstałem i spakowałem książki do aktówki. Wyszedłem.
NP: Pokój Nauczycielski.


Ostatnio zmieniony przez Giovanni Santoro dnia Czw Paź 20 2016, 20:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sala do języka włoskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka włoskiego   Sala do języka włoskiego - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Sala do języka włoskiego
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Sala języka angielskiego
» Sala do języka norweskiego
» Sala taneczna
» Sala historii sztuki
» Sala muzyczna

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Artystycznie :: Szkoła :: Pierwsze piętro-
Skocz do: