Artystycznie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Sala taneczna

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Hiro Nakate

Hiro Nakate


Posts : 94
Join date : 12/09/2016

Sala taneczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala taneczna   Sala taneczna - Page 2 EmptySro Wrz 21 2016, 21:25

Westchnąłem- Tak się mówi w japoński... Wybacz przyzwyczajenie...- mruknąłem kladac sie wygodnie. Doslownie zaczalem usypiac... bylem jakis zmeczony...
Powrót do góry Go down
Wenka Lanter

Wenka Lanter


Posts : 242
Join date : 13/09/2016
Age : 27

Sala taneczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala taneczna   Sala taneczna - Page 2 EmptySro Wrz 21 2016, 21:29

- Tym bardziej. - Mruknąłem podnosząc się do pozycji siedzacej. - Hej. Tylko mi tu nie zasypiaj. Jeszcze się przeziebisz albo zarazki Cie obsiądą. - mruknąłem szturchając lekko chłopaka.
Powrót do góry Go down
Hiro Nakate

Hiro Nakate


Posts : 94
Join date : 12/09/2016

Sala taneczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala taneczna   Sala taneczna - Page 2 EmptySro Wrz 21 2016, 21:33

Zlapalem go za reke kladac na swojej twarzy.-Teraz ciebie tez obsiadna...- mruknalem z usmiechem. Moja skóra była delikatna wiec bylo co dotykac
Powrót do góry Go down
Wenka Lanter

Wenka Lanter


Posts : 242
Join date : 13/09/2016
Age : 27

Sala taneczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala taneczna   Sala taneczna - Page 2 EmptySro Wrz 21 2016, 21:38

- Pfff. . - parsknalem niemalże od razu zabierając rękę. - Aaa jestem zakażony! - krzyknąłem zrywając się na równe nogi. - nie zbliżaj się do mnie plugawa istoto! Kszy Kszy! - Zacząłem udawać panikowanie oczywiście wszystko było dla żartu. W końcu co to za spotkanie bez dobrej zabawy.
Powrót do góry Go down
Hiro Nakate

Hiro Nakate


Posts : 94
Join date : 12/09/2016

Sala taneczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala taneczna   Sala taneczna - Page 2 EmptySro Wrz 21 2016, 21:44

Popatrzyłem na niego zaczynajac sie smiac. Wstałem wyciagajac przed siebie rece i idac w jego strone tak sztywno, zaczalem mowic.-Zakaze cie calego a pozniej cala ludzkosc!
Powrót do góry Go down
Wenka Lanter

Wenka Lanter


Posts : 242
Join date : 13/09/2016
Age : 27

Sala taneczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala taneczna   Sala taneczna - Page 2 EmptySro Wrz 21 2016, 21:51

- Po moim trupie! - ryknąlem gotowy do walki po czym wyjalem niewidzialny miecz z niewidzialnej pochwy która niewidzialnie wisi u mojego niewidzialnego pasa. - Nie ulęknę się Ciebie jaszczurze! Moje serce jest czyste niczym niebo po burzy. - rzucilem jakimś poetyckim tekstem i przystawilem swój niewidzialny miecz do przeciwnika. Jestem świetnym aktorem to fakt.
Powrót do góry Go down
Hiro Nakate

Hiro Nakate


Posts : 94
Join date : 12/09/2016

Sala taneczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala taneczna   Sala taneczna - Page 2 EmptySro Wrz 21 2016, 22:01

Zmierzyłem go wzrokiem._ Nie doceniasz mnie... syknąłem cicho i wyciagnąłem rece w jego strone- Kula szlamu! Bam, bam, bam, bam!- Udawałem że go jakoś sklejam.
Powrót do góry Go down
Wenka Lanter

Wenka Lanter


Posts : 242
Join date : 13/09/2016
Age : 27

Sala taneczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala taneczna   Sala taneczna - Page 2 EmptySro Wrz 21 2016, 22:12

Widząc co chłopak próbuje mi przekazać przyłożyłem obie ręce wzdłuż do swojego ciała i rzucilem się plackiem na podłogę. - och nie! Zostałem pokonany! Któż mnie teraz ocali?! Ty potworze! - przybralem barwny głos panienki w opałach niczym z jakiegoś filmu.
Powrót do góry Go down
Hiro Nakate

Hiro Nakate


Posts : 94
Join date : 12/09/2016

Sala taneczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala taneczna   Sala taneczna - Page 2 EmptySro Wrz 21 2016, 22:16

Nachylilem sie nad nim- Teraz staniesz sie moim slugfa...- Zaśmiałem sie strasznie po czym zlozylem lekki pocalinek na jego ustach, podnoszac sie. -Idz i zarazaj innych!
Powrót do góry Go down
Wenka Lanter

Wenka Lanter


Posts : 242
Join date : 13/09/2016
Age : 27

Sala taneczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala taneczna   Sala taneczna - Page 2 EmptySro Wrz 21 2016, 22:18

Ac och.. ach... Ech... Uch. .- burczalem pod nosem udając przejetego. Zdziwilem się jednak kiedy ten mnie pocalował aczkolwiek nie przeszkadzało mi to. - No dobra. Ale ustami? - parsknąłem podnosząc się z ziemi.
Powrót do góry Go down
Hiro Nakate

Hiro Nakate


Posts : 94
Join date : 12/09/2016

Sala taneczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala taneczna   Sala taneczna - Page 2 EmptySro Wrz 21 2016, 22:48

-Tylko ja zarazam ustami! Ty możesz ich przytulic albo calowac w policzek!- Zażądziłem. I co z tego ze pierwsze wyklucza drugie... zlapalem go za reke wychodzac z nim z sali
( do jutra nie wiem gdzie XD)
Powrót do góry Go down
Wenka Lanter

Wenka Lanter


Posts : 242
Join date : 13/09/2016
Age : 27

Sala taneczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala taneczna   Sala taneczna - Page 2 EmptyCzw Wrz 22 2016, 19:01

- Tak, tak, tak. Dobre sobie. - parsknąłem z kpiną wychodząc z sali za chłopakiem.

Next: Sala lekcji śpiewu
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sala taneczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala taneczna   Sala taneczna - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Sala taneczna
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Sala taneczna
» Sala do rzeźbiarstwa
» Sala historii sztuki
» Sala do rysunku i malarstwa
» Sala muzyczna

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Artystycznie :: Szkoła :: Pierwsze piętro-
Skocz do: