Artystycznie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pokój Xaviera Amédée Donnel'a

Go down 
+2
Katriina Sovallainen
Xavier Amédée Donnel
6 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Xavier Amédée Donnel

Xavier Amédée Donnel


Posts : 190
Join date : 27/09/2016
Age : 34

Pokój Xaviera Amédée Donnel'a - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Xaviera Amédée Donnel'a   Pokój Xaviera Amédée Donnel'a - Page 4 EmptyPon Paź 24 2016, 21:42

Poprawił się na kanapie, w zasadzie to bardziej na niej rozwalając.
- Jedno wielkie nic, ostatnio jestem totalnie niezdatny do pracy.
Widząc kątek oka jak blondyn go obserwuje rzucił wzrokiem za okno.
Powrót do góry Go down
Antoine Mills

Antoine Mills


Posts : 43
Join date : 15/10/2016

Pokój Xaviera Amédée Donnel'a - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Xaviera Amédée Donnel'a   Pokój Xaviera Amédée Donnel'a - Page 4 EmptyPon Paź 24 2016, 21:45

Uśmiechnąłem się szerzej.
-Ja mam zwykle nie ogarniecie w życiu..więc.-Parksknąłem śmiechem przysuwając się do niego nie widocznie.-Jedynie mogę stać z kamerą i z aparatem..To jedynie mi się udaję więc.-Wzruszyłem ramionami upijając następnego łyka. Może trochę się upije i będę odważniejszy. Dla mnie to tylko plus że mam słabą głowę..
Powrót do góry Go down
Xavier Amédée Donnel

Xavier Amédée Donnel


Posts : 190
Join date : 27/09/2016
Age : 34

Pokój Xaviera Amédée Donnel'a - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Xaviera Amédée Donnel'a   Pokój Xaviera Amédée Donnel'a - Page 4 EmptyPon Paź 24 2016, 21:50

- Naprawdę uważasz że osoba pracująca z kamerą ,,tylko z nią stoi''?
Pokręcił głową poirytowany. Wrócił oczyma na stolik i dolał sobie do szklanki wina od razu ją zerując.
- Gdybyś pytał, nie mam problemów z alkoholem...
Powrót do góry Go down
Antoine Mills

Antoine Mills


Posts : 43
Join date : 15/10/2016

Pokój Xaviera Amédée Donnel'a - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Xaviera Amédée Donnel'a   Pokój Xaviera Amédée Donnel'a - Page 4 EmptyPon Paź 24 2016, 21:53

-Nie za bardzo mi chodziło o to.-Mruknąłem podnosząc brwi do góry.-Znam się dość dobrze, więc nie sądzę że zawiedziesz się na mnie.-Mruknąłem rozpinając bluzę i ukazując moją koszulkę bez rękawków..
Powrót do góry Go down
Xavier Amédée Donnel

Xavier Amédée Donnel


Posts : 190
Join date : 27/09/2016
Age : 34

Pokój Xaviera Amédée Donnel'a - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Xaviera Amédée Donnel'a   Pokój Xaviera Amédée Donnel'a - Page 4 EmptyPon Paź 24 2016, 22:04

Widząc poczynania chłopaka roześmiał się pod nosem.
- Nie potrzebujesz specjalnych zgód czy kwalifikacji by uczęszczać w moich zajęciach...
Sprostował natychmiast, kwitując jego próby zwrócenia na siebie uwagi jako przekupstwo za coś na co uczęszcza się ,,darmowo'' w każdym aspekcie tego słowa.
Powrót do góry Go down
Antoine Mills

Antoine Mills


Posts : 43
Join date : 15/10/2016

Pokój Xaviera Amédée Donnel'a - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Xaviera Amédée Donnel'a   Pokój Xaviera Amédée Donnel'a - Page 4 EmptyPon Paź 24 2016, 22:20

Podrapałem się nerwowo po karku. Chyba z nim się nie zrozumiem.-Mówię że chyba jedynie na twoich lekcjach raczej będe się starał. Nie interesuję mnie Art, muzyka czy inne.-Wzruszyłem ramionami.- Ta, jeszcze by brakowało mi, bym musiał się podlizywać, by być twoim pupilkiem.-Parsknąłem śmiechem..
Powrót do góry Go down
Xavier Amédée Donnel

Xavier Amédée Donnel


Posts : 190
Join date : 27/09/2016
Age : 34

Pokój Xaviera Amédée Donnel'a - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Xaviera Amédée Donnel'a   Pokój Xaviera Amédée Donnel'a - Page 4 EmptyPon Paź 24 2016, 22:29

- Jeśli chodzi o incydent w palarni... To zwyczajnie obsunąłem się po ścianie. Wybacz.
Odparł stanowczo łapiąc za paczkę papierosów.
Powrót do góry Go down
Antoine Mills

Antoine Mills


Posts : 43
Join date : 15/10/2016

Pokój Xaviera Amédée Donnel'a - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Xaviera Amédée Donnel'a   Pokój Xaviera Amédée Donnel'a - Page 4 EmptyPon Paź 24 2016, 22:36

-To szkoda.-Mruknąłem i po chwili zrozumiałem, że przesadzam..A to mój nowy nauczyciel.-Em ten.-Zaśmiałem się nerwowo odkładając wino.-J-Jakie palisz?-Spytałem chcąc się dowiedzieć jakie papierosy pali..Nie spojrzałem wcześniej, a spytałem by nie przejmował się tym, co powiedziałem przed chwilą. Chodź nie sądzę, że tak sobie to zignoruje..
Powrót do góry Go down
Xavier Amédée Donnel

Xavier Amédée Donnel


Posts : 190
Join date : 27/09/2016
Age : 34

Pokój Xaviera Amédée Donnel'a - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Xaviera Amédée Donnel'a   Pokój Xaviera Amédée Donnel'a - Page 4 EmptyPon Paź 24 2016, 22:46

- Szkoda?
Uśmiechnął się kątem ust i podpierając na łokciu założył przez jego nogi własną. Znalazł się klęczący okrakiem nad jego udami.
- Marlboro, czerwone... Setki. Masz naprawdę ładny odcień skóry...
Powrót do góry Go down
Antoine Mills

Antoine Mills


Posts : 43
Join date : 15/10/2016

Pokój Xaviera Amédée Donnel'a - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Xaviera Amédée Donnel'a   Pokój Xaviera Amédée Donnel'a - Page 4 EmptyPon Paź 24 2016, 22:55

Spojrzałem się na niego dość zdziwiony, co zrobił. Jednakże..Oblizałem delikatnie usta uśmiechając się szeroko.-Marlboro Silver.-Mruknąłem o ty co ja pale. Wziąłem większy wdech.-A ty za to ładnie umięśniony.-Powiedziałem tym razem cicho, dalej rozbawiony. Dotykając dłonią jego karku, a drugą jego torsu..
Powrót do góry Go down
Xavier Amédée Donnel

Xavier Amédée Donnel


Posts : 190
Join date : 27/09/2016
Age : 34

Pokój Xaviera Amédée Donnel'a - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Xaviera Amédée Donnel'a   Pokój Xaviera Amédée Donnel'a - Page 4 EmptyPon Paź 24 2016, 23:04

- Nie zamknąłem drzwi, była by szkoda gdyby... A jebać...
Pozbawił blondyna bluzy schylając się do zamka by rozsunąć go zębami. Podnosząc głowę dłońmi zsuwał mu ją powolnie z ramion, by za sekundę szarpnięciem ją zerwać za plecami i rzucić na podłogę.
Powrót do góry Go down
Antoine Mills

Antoine Mills


Posts : 43
Join date : 15/10/2016

Pokój Xaviera Amédée Donnel'a - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Xaviera Amédée Donnel'a   Pokój Xaviera Amédée Donnel'a - Page 4 EmptyWto Paź 25 2016, 13:42

Spojrzałem się na twarz mężczyzny. Otworzyłem delikatnie usta widząc, co robi. O kurwa. Pozwoliłem zsunąć z siebie bluzę. Chwyciłem go odruchowo mocno za spodnie i przybliżyłem swoje usta do niego. Przełknąłem ślinę i spojrzałem w jego oczy chcąc zobaczyć chociażby jego reakcję..
Powrót do góry Go down
Xavier Amédée Donnel

Xavier Amédée Donnel


Posts : 190
Join date : 27/09/2016
Age : 34

Pokój Xaviera Amédée Donnel'a - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Xaviera Amédée Donnel'a   Pokój Xaviera Amédée Donnel'a - Page 4 EmptyWto Paź 25 2016, 13:52

Uśmiechnął się pod nosem czując paznokcie którymi drapnął jego uda w momencie gdy zaciskał palce na jego spodniach. Chcąc wywinąć się od jego wzroku, zatrzymał się głową na wysokości obojczyka rozpoczynając delikatną wędrówkę nosem po jego szyi.
Powrót do góry Go down
Antoine Mills

Antoine Mills


Posts : 43
Join date : 15/10/2016

Pokój Xaviera Amédée Donnel'a - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Xaviera Amédée Donnel'a   Pokój Xaviera Amédée Donnel'a - Page 4 EmptyWto Paź 25 2016, 13:54

Mruknąłem cicho czując delikatne pocałunki na mojej szyi. Przymknąłem delikatnie oczy. Po chwili jednak zsunąłem z niego delikatnie spodnie. Zawsze się spieszę, to po części wina że jestem seksoholikiem. No cóż..
Powrót do góry Go down
Xavier Amédée Donnel

Xavier Amédée Donnel


Posts : 190
Join date : 27/09/2016
Age : 34

Pokój Xaviera Amédée Donnel'a - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Xaviera Amédée Donnel'a   Pokój Xaviera Amédée Donnel'a - Page 4 EmptySro Paź 26 2016, 23:47

Po chwili oddalił się delikatnie, omiótł wzrokiem jego twarz szepcząc z uśmiechem,
- Rozbierz się dla mnie...
Zszedł z jego kolan, zsunął swoje spodnie do końca i rozsiadł sie obok czekając na seans.
Powrót do góry Go down
Antoine Mills

Antoine Mills


Posts : 43
Join date : 15/10/2016

Pokój Xaviera Amédée Donnel'a - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Xaviera Amédée Donnel'a   Pokój Xaviera Amédée Donnel'a - Page 4 EmptySro Paź 26 2016, 23:57

Oblizałem delikatnie usta uśmiechając się szeroko do niego, gdy usiadł obok od razu wstałem i ściągnąłem z siebie powoli koszulkę rzucając ją na bok. Zaczesałem swoje włosy do tyłu, buty już zdjąłem jak wchodziłem, więc rozpiąłem swój pasek patrząc na Xaviera. Zsunąłem je z siebie pośpiesznie i także skarpetki zrzucając je tam gdzie leżała koszulka. Przygryzłem delikatnie wargę ciekawy co zrobi..
Powrót do góry Go down
Xavier Amédée Donnel

Xavier Amédée Donnel


Posts : 190
Join date : 27/09/2016
Age : 34

Pokój Xaviera Amédée Donnel'a - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Xaviera Amédée Donnel'a   Pokój Xaviera Amédée Donnel'a - Page 4 EmptyCzw Paź 27 2016, 00:03

Obserwował bacznie poczynania chłopaka z uniesioną brwią i bezczelnym uśmiechu wymalowanym na twarzy. Kiedy ten zatrzymał się na spodniach, wyciągnął dłoń i kiwnął palcem że bielizna również zjeżdża.
Powrót do góry Go down
Antoine Mills

Antoine Mills


Posts : 43
Join date : 15/10/2016

Pokój Xaviera Amédée Donnel'a - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Xaviera Amédée Donnel'a   Pokój Xaviera Amédée Donnel'a - Page 4 EmptyCzw Paź 27 2016, 00:13

Zaśmiałem się cicho widząc, że moja bielizna także ma zniknąć. Podszedłem krok do niego i zsunąłem z siebie bieliznę, chodź czułem się jak ostatnia dziwka. Moje bokserki znalazły się na stercie moich ubrań. Uśmiechnąłem się zadziornie poprawiając włosy..
Powrót do góry Go down
Xavier Amédée Donnel

Xavier Amédée Donnel


Posts : 190
Join date : 27/09/2016
Age : 34

Pokój Xaviera Amédée Donnel'a - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Xaviera Amédée Donnel'a   Pokój Xaviera Amédée Donnel'a - Page 4 EmptyCzw Paź 27 2016, 00:20

Uniósł się na kanapie łapiąc jego biodra w dłonie. Przyciągnął go do siebie i zmusił do spoczęcia na kolanach. Obejrzał go sobie z bliska niczym nową lalkę i zapytał.
- Wiesz co teraz?
Powrót do góry Go down
Antoine Mills

Antoine Mills


Posts : 43
Join date : 15/10/2016

Pokój Xaviera Amédée Donnel'a - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Xaviera Amédée Donnel'a   Pokój Xaviera Amédée Donnel'a - Page 4 EmptyCzw Paź 27 2016, 00:29

Po chwili zmusił mnie bym spoczął na kolana. Dałem dłonie na jego uda wpatrując się w jego oczy. Potaknąłem a moje dłonie znalazły się na jego biodrach i po prostu zsunąłem z niego bokserki aż do kostek..
Powrót do góry Go down
Xavier Amédée Donnel

Xavier Amédée Donnel


Posts : 190
Join date : 27/09/2016
Age : 34

Pokój Xaviera Amédée Donnel'a - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Xaviera Amédée Donnel'a   Pokój Xaviera Amédée Donnel'a - Page 4 EmptyCzw Paź 27 2016, 00:33

- Nie nie, nie tak szybko... Idziesz pod prysznic, a później zameldujesz się u mnie w łóżku. Tam...
Oblizał usta rzucając spojrzeniem na półpiętro.
Powrót do góry Go down
Antoine Mills

Antoine Mills


Posts : 43
Join date : 15/10/2016

Pokój Xaviera Amédée Donnel'a - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Xaviera Amédée Donnel'a   Pokój Xaviera Amédée Donnel'a - Page 4 EmptyCzw Paź 27 2016, 00:38

-No wiesz, użyłem dziś moje dobre perfumy.-Mruknąłem uśmiechając się delikatnie.-Zaprowadzisz mnie chociaż do tej wspaniałej łazienki?-Spytałem zbierając ciuchy. Podoba mi się, jednakże nie lubię zbytnio zwlekać..Więc on to dla mnie spora nowość..
Powrót do góry Go down
Xavier Amédée Donnel

Xavier Amédée Donnel


Posts : 190
Join date : 27/09/2016
Age : 34

Pokój Xaviera Amédée Donnel'a - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Xaviera Amédée Donnel'a   Pokój Xaviera Amédée Donnel'a - Page 4 EmptyCzw Paź 27 2016, 00:40

- Jaja sobie robię...
Mruknął i wstając wziął go na ręce. Doniósł do linek po czym postawił na podłodze.
- Wespniesz się czy potrzebujesz automatu?
Powrót do góry Go down
Antoine Mills

Antoine Mills


Posts : 43
Join date : 15/10/2016

Pokój Xaviera Amédée Donnel'a - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Xaviera Amédée Donnel'a   Pokój Xaviera Amédée Donnel'a - Page 4 EmptyCzw Paź 27 2016, 00:44

Zaśmiałem się cicho.-Już myślałem że pedant mi się trafił.-Mruknąłem i po chwili znów zachichotałem, gdyż wziął mnie na ręce. Nie jadłem nic od rana, ostatni mój posiłek był wczoraj po południu...Mała pomarańcza i woda. Westchnąłem cicho widząc linki.-Automatu.-Powiedziałem patrząc na nie z nie chęcią.-Chyba sam widzisz jak wyglądam.-Mruknąłem i spojrzałem na niego mając ręce owinięte wokół jego karku..
Powrót do góry Go down
Xavier Amédée Donnel

Xavier Amédée Donnel


Posts : 190
Join date : 27/09/2016
Age : 34

Pokój Xaviera Amédée Donnel'a - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Xaviera Amédée Donnel'a   Pokój Xaviera Amédée Donnel'a - Page 4 EmptyNie Lis 13 2016, 11:57

- Się można czasem zdziwić...
Popatrzył po sylwetce chłopaka oceniając w którym miejscu najbezpieczniej będzie go owinąć by mu się krzywda niekontrolowana nie stała. Podniósł z podłogi linkę objął nią jego ściśle pod pachami i zawiązał. Sam wciągnął się liną niezautomatyzowaną po czym stojąc na półpiętrze pyknął przełącznik i chłopak znalazł się na górze. Wychylił się i zgarnął go do siebie stawiając twardo na podłodze. Uwolnił go z liny i rozmasował prawdopodobnie obolałe miejsca kciukami.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój Xaviera Amédée Donnel'a - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Xaviera Amédée Donnel'a   Pokój Xaviera Amédée Donnel'a - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pokój Xaviera Amédée Donnel'a
Powrót do góry 
Strona 4 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Artystycznie :: Akademik :: Pokoje nauczycieli-
Skocz do: