Artystycznie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pokój Xaviera Amédée Donnel'a

Go down 
+2
Katriina Sovallainen
Xavier Amédée Donnel
6 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
Antoine Mills

Antoine Mills


Posts : 43
Join date : 15/10/2016

Pokój Xaviera Amédée Donnel'a - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Xaviera Amédée Donnel'a   Pokój Xaviera Amédée Donnel'a - Page 5 EmptyNie Lis 13 2016, 14:49

Po chwili znalazłem się szybko na górze. Przygryzłem dolną wargę, gdy masował obolałe miejsca kciukami. Po chwili dotknąłem dłonie mężczyzny. Stając na palcach przybliżyłem swoje usta do jego.-Więc...Nie wolisz zainwestować w schody?-Zaśmiałem się cicho i po chwili odważnie postanowiłem złączyć nasze wargi..
Powrót do góry Go down
Xavier Amédée Donnel

Xavier Amédée Donnel


Posts : 190
Join date : 27/09/2016
Age : 34

Pokój Xaviera Amédée Donnel'a - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Xaviera Amédée Donnel'a   Pokój Xaviera Amédée Donnel'a - Page 5 EmptyNie Lis 13 2016, 15:15

- Schody?
Prychnął, odwrócił twarz od pocałunku i zaszedł go od tyłu. Pchnął chłopaka bez większych ceregieli na łóżko. Klękając zaraz za nim poprawił go na materacu siadając na nim okrakiem. Wyjął spod materaca przytwierdzone do ramy łóżka skórzane zamknięcia na nadgarstki. Sprawnie zablokował mu ręce i wycofując się ściągnął metalową linkę z sufitu krępując mu obie kostki.
- Nie radzę wierzgać... Bo zaboli.
Mruknął ściągając poszewkę z poduszki. Przewiązał nią mu oczy. Po czym zszedł z chłopaka udając się do kącika zabawek po parę itemsów.
Powrót do góry Go down
Antoine Mills

Antoine Mills


Posts : 43
Join date : 15/10/2016

Pokój Xaviera Amédée Donnel'a - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Xaviera Amédée Donnel'a   Pokój Xaviera Amédée Donnel'a - Page 5 EmptyNie Lis 13 2016, 15:21

Podniosłem delikatnie brwi do góry zawiedziony, że odwrócił twarz. Po chwili...Po prostu popchnął mnie na łóżko. Przełknąłem ślinę.
-Miałem nadzieję że nie będę musiał się tak męczyć...Nie jadłem nic od rana.-Mruknąłem i ziewnąłem widząc wolne ruchy mężczyzny. Nigdy nie bawiłem się w te gówna jak bdsm. Mimo iż jestem ciekawy, boję się torche tego ziomka. Po chwili przewiązał mi oczy poszewką. Przygryzłem mocno dolną wargę będąc co raz bardziej zestresowany..
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój Xaviera Amédée Donnel'a - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Xaviera Amédée Donnel'a   Pokój Xaviera Amédée Donnel'a - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pokój Xaviera Amédée Donnel'a
Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Xavier Amédée Donnel
» Pokój DS ~
» Pokój Oscara
» Pokój Jane
» Pokój nauczycielski

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Artystycznie :: Akademik :: Pokoje nauczycieli-
Skocz do: