Artystycznie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pokój Xaviera Amédée Donnel'a

Go down 
+2
Katriina Sovallainen
Xavier Amédée Donnel
6 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Xavier Amédée Donnel

Xavier Amédée Donnel


Posts : 190
Join date : 27/09/2016
Age : 34

Pokój Xaviera Amédée Donnel'a Empty
PisanieTemat: Pokój Xaviera Amédée Donnel'a   Pokój Xaviera Amédée Donnel'a EmptyWto Wrz 27 2016, 20:44

Pokój Xaviera Amédée Donnel'a Tumblr_oe5ll3gw9g1run8y5o1_1280
Powrót do góry Go down
Xavier Amédée Donnel

Xavier Amédée Donnel


Posts : 190
Join date : 27/09/2016
Age : 34

Pokój Xaviera Amédée Donnel'a Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Xaviera Amédée Donnel'a   Pokój Xaviera Amédée Donnel'a EmptyNie Paź 02 2016, 20:32

Kącik na górze (na prawo od łóżka) Pokój Xaviera Amédée Donnel'a Dsc_0199
Powrót do góry Go down
Xavier Amédée Donnel

Xavier Amédée Donnel


Posts : 190
Join date : 27/09/2016
Age : 34

Pokój Xaviera Amédée Donnel'a Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Xaviera Amédée Donnel'a   Pokój Xaviera Amédée Donnel'a EmptyNie Paź 02 2016, 20:33

Rzut na wejście (parter)
Pokój Xaviera Amédée Donnel'a Chicago_BDSM_Rental6-1024x664
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Pokój Xaviera Amédée Donnel'a Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Xaviera Amédée Donnel'a   Pokój Xaviera Amédée Donnel'a EmptyNie Paź 02 2016, 22:08

- Xavier? - zawołałam głośno, wściekła wchodząc do jego pokój i rozchyliłam usta zszokowana umeblowaniem pokoju.
Powrót do góry Go down
Charlotte Schrödinger

Charlotte Schrödinger


Posts : 200
Join date : 25/09/2016
Age : 23

Pokój Xaviera Amédée Donnel'a Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Xaviera Amédée Donnel'a   Pokój Xaviera Amédée Donnel'a EmptyPon Paź 03 2016, 22:41

Zapukałam dość głośno do drzwi nauczyciela. Cofnelam się o dwa kroki od drzwi czekając na jakikolwiek znak, że Xavier jest w środku.
Powrót do góry Go down
Xavier Amédée Donnel

Xavier Amédée Donnel


Posts : 190
Join date : 27/09/2016
Age : 34

Pokój Xaviera Amédée Donnel'a Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Xaviera Amédée Donnel'a   Pokój Xaviera Amédée Donnel'a EmptyPon Paź 03 2016, 22:52

- Zara
Mruknął przeciągając się na łóżku, wziął ze sobą ręcznik i łapiąc się liny opuścił na sam dół. Zawiązał ręcznik wokół bioder podchodząc do drzwi. Oparł się o futrynę bokiem, otwierając.
- No?
Widząc w drzwiach uczennicę schował się za ścianą naciągając na siebie bluzę z wieszaka.
- Um, chwila...
Dorwał dresowe spodnie wciągając je pośpiesznie na dupsko i odrzucając w kąt ręcznik.
- Proszę, wejdź... I sorry za obrazek.
Powrót do góry Go down
Charlotte Schrödinger

Charlotte Schrödinger


Posts : 200
Join date : 25/09/2016
Age : 23

Pokój Xaviera Amédée Donnel'a Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Xaviera Amédée Donnel'a   Pokój Xaviera Amédée Donnel'a EmptyWto Paź 04 2016, 12:07

- Nie szkodzi. - mruknęłam i Wkroczyłam do pokoju. Oczywiste chyba, że moją uwagę przykuło umeblowanie, jednak nie odepchnelo mnie to jakoś bardzo mocno.
- Otóż przyszłam w pewnej, dość głupiej sprawie... - Westchnelam. - oglądałam instrukcje i poradniki co do kamery, którą dałeś mi na zajęciach. Niezbyt się znam na takich rzeczach. Szczególnie na języku typowo technologicznym. Mógłbyś mi wyjaśnić to w bardziej uproszczony sposób? - zapytałam. Dalej było mi nieco dziwne, szczególnie patrząc na ten korytarz.
Powrót do góry Go down
Xavier Amédée Donnel

Xavier Amédée Donnel


Posts : 190
Join date : 27/09/2016
Age : 34

Pokój Xaviera Amédée Donnel'a Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Xaviera Amédée Donnel'a   Pokój Xaviera Amédée Donnel'a EmptyWto Paź 04 2016, 12:20

- A no w sumie, spoko... Jasne. Tylko wiesz co...
Poprowadził ją do rozwidlenia korytarza i blisko ściany tak by nie była w stanie dojrzeć kącika na piętrze koło łóżka.
- Ja to bym skoczył po jakiś proszek, bo mnie chyba przeziębienie bierze...
Tak teraz mówimy na kaca? Skarcił się w myślach i doprowadził dziewczynę do akurat jednego jasnego punktu pokoju, stołu blisko rozciagającego się na parter i piętro okna.
- Usiądź sobie... Ja za chwilę wrócę
Wyszedł ociągając się przy tym koszmarnie. Ruszył po korytarzach szukajac kogoś kto mu da cokolwiek na ból łba.
NP: Salon świadczeń usług pielęgniarskich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Powrót do góry Go down
Charlotte Schrödinger

Charlotte Schrödinger


Posts : 200
Join date : 25/09/2016
Age : 23

Pokój Xaviera Amédée Donnel'a Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Xaviera Amédée Donnel'a   Pokój Xaviera Amédée Donnel'a EmptyWto Paź 04 2016, 12:31

- Okej. - Przytaknęłam i usiadłam tam, gdzie mi kazał
Powrót do góry Go down
Charlotte Schrödinger

Charlotte Schrödinger


Posts : 200
Join date : 25/09/2016
Age : 23

Pokój Xaviera Amédée Donnel'a Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Xaviera Amédée Donnel'a   Pokój Xaviera Amédée Donnel'a EmptyWto Paź 04 2016, 15:21

Czekałam już dość długi czas. Postanowiłam więc wyjść i poprosić nauczyciela o pomoc innym razem.

NP pokój Charlotte
Powrót do góry Go down
Xavier Amédée Donnel

Xavier Amédée Donnel


Posts : 190
Join date : 27/09/2016
Age : 34

Pokój Xaviera Amédée Donnel'a Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Xaviera Amédée Donnel'a   Pokój Xaviera Amédée Donnel'a EmptyWto Paź 04 2016, 19:55

Puścił przodem służbę zdrowia, wchodząc zaraz za nią by wkopać sznury pod grzejnik.
- To ten... Do przodu i na kanapę, albo do stołu.
Skręcił do szafy wyjmując dresy, bieliznę i buty. Dolną część ubrał na niewidoku po czym wparadował naciągając na siebie jeszcze bluzę.
- Było sobie wziąć...
Wskazał głową na papierosy na stole.


Ostatnio zmieniony przez Xavier Amédée Donnel dnia Wto Paź 04 2016, 19:59, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Isobel Chiara Tokisaki

Isobel Chiara Tokisaki


Posts : 59
Join date : 12/09/2016
Age : 34
Location : Mediolan, Włochy

Pokój Xaviera Amédée Donnel'a Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Xaviera Amédée Donnel'a   Pokój Xaviera Amédée Donnel'a EmptyWto Paź 04 2016, 19:58

- Dobrze, dobrze - odpowiedziałam z uśmiechem idąc na kanapę i biorąc papierosa pod drodze, z kieszeni wyciągnęłam zapalniczkę i odpaliłam. Najpierw się zakrztusiłam chwilę, po czym założyłam nogę na nogę i już normalnie się zaciągałam. - Co jest tam wyżej? - zmarszczyłam brwi patrząc na liny.
Powrót do góry Go down
Xavier Amédée Donnel

Xavier Amédée Donnel


Posts : 190
Join date : 27/09/2016
Age : 34

Pokój Xaviera Amédée Donnel'a Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Xaviera Amédée Donnel'a   Pokój Xaviera Amédée Donnel'a EmptyWto Paź 04 2016, 20:02

- Wszystko git?
Zapytał słysząc pokasływanie dziewczyny. Ale brak reakcji oznaczał chyba że jest git.
- Tam?
Wskazał palcem na górę siadając obok i biorąc fajkę.
- Miejsce sypialniane. Masz może ten...?
Popstrykał palcami i wszystko było wiadome. O zapalniczkę idiocie się rozchodziło.
Powrót do góry Go down
Isobel Chiara Tokisaki

Isobel Chiara Tokisaki


Posts : 59
Join date : 12/09/2016
Age : 34
Location : Mediolan, Włochy

Pokój Xaviera Amédée Donnel'a Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Xaviera Amédée Donnel'a   Pokój Xaviera Amédée Donnel'a EmptyWto Paź 04 2016, 20:03

- Tak, tak... Tylko trochę nie paliłam, płuca się odzwyczaiły - machnęłam ręką i podałam mu zapalniczkę. - Chce Ci się tak wchodzić, gdy jesteś zmęczony? - uniosłam pytająco brew. - W sumie i tak mogłabym z łatwością tam wejść, ale cóż, nie będę Ci się wpychała do sypialni - zaśmiałam się lekko.
Powrót do góry Go down
Xavier Amédée Donnel

Xavier Amédée Donnel


Posts : 190
Join date : 27/09/2016
Age : 34

Pokój Xaviera Amédée Donnel'a Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Xaviera Amédée Donnel'a   Pokój Xaviera Amédée Donnel'a EmptyWto Paź 04 2016, 20:06

- Nie bywam zmęczony. A ramiona same się nie zrobią... Poza tym, schody są dla ciot.
Odpalił papierosa i wsunął jej zapalniczkę do jeansów poklepując niby w podziękowaniu po udzie. Fajne, fajne. Mięciutkie.
- Co więcej, mogłabyś się nieco zdziwić...
Powrót do góry Go down
Isobel Chiara Tokisaki

Isobel Chiara Tokisaki


Posts : 59
Join date : 12/09/2016
Age : 34
Location : Mediolan, Włochy

Pokój Xaviera Amédée Donnel'a Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Xaviera Amédée Donnel'a   Pokój Xaviera Amédée Donnel'a EmptyWto Paź 04 2016, 20:09

- Cóż... Uznam ten jeden raz, że się nie zapędzasz - zaśmiałam się lekko. - Widać, że i tak nie są takie... Niezrobione - dodałam na myśli mając jego ramiona, strzepnęłam popiół do popielniczki. - I co niby mogło by mnie tak zdziwić? Ostrzegam, łatwo pobudzić moją sporą ciekawość.
Powrót do góry Go down
Xavier Amédée Donnel

Xavier Amédée Donnel


Posts : 190
Join date : 27/09/2016
Age : 34

Pokój Xaviera Amédée Donnel'a Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Xaviera Amédée Donnel'a   Pokój Xaviera Amédée Donnel'a EmptyWto Paź 04 2016, 20:17

- Zapędzam? Z czym?
Zmarszczył brwi unosząc jedną ku górze.
- Gdybym chciał wyglądać jak kupa mięśni wpierdalałbym białko jakieś 7 razy dziennie i na pewno nie skończył w szkole. A co do góry, różni ludzie... Różna wrażliwość.
Zaciągnął się kilkukrotnie i skończył papierosa.
- To co, dokończysz peta i lecim?
Podszedł do komody, wypachnił się perfumami i zabrał rozpiskę.
Powrót do góry Go down
Isobel Chiara Tokisaki

Isobel Chiara Tokisaki


Posts : 59
Join date : 12/09/2016
Age : 34
Location : Mediolan, Włochy

Pokój Xaviera Amédée Donnel'a Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Xaviera Amédée Donnel'a   Pokój Xaviera Amédée Donnel'a EmptyWto Paź 04 2016, 20:20

- Mam na myśli to poklepanie - mruknęłam w odpowiedzi i się uśmiechnęłam do niego. - Zależy jaka wrażliwość... I zależy w jakim kontekście - zgasiłam papierosa i wstałam. - Pewnie, prowadź.
Powrót do góry Go down
Xavier Amédée Donnel

Xavier Amédée Donnel


Posts : 190
Join date : 27/09/2016
Age : 34

Pokój Xaviera Amédée Donnel'a Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Xaviera Amédée Donnel'a   Pokój Xaviera Amédée Donnel'a EmptyWto Paź 04 2016, 20:23

- Kiedy ogarnę to...
Machnął papierami znikając w korytarzu
- Możemy tu wrócić i sprawdzić twoją
Uśmiechnął się pod nosem kolejny już raz przepuszczając Isobel przez drzwi
NP: Sala do aktorstwa
Powrót do góry Go down
Isobel Chiara Tokisaki

Isobel Chiara Tokisaki


Posts : 59
Join date : 12/09/2016
Age : 34
Location : Mediolan, Włochy

Pokój Xaviera Amédée Donnel'a Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Xaviera Amédée Donnel'a   Pokój Xaviera Amédée Donnel'a EmptyWto Paź 04 2016, 20:24

- Z przyjemnością - zaśmiałam się i wyszłam.
NP: Sala do ćwiczenia aktorstwa.
Powrót do góry Go down
Xavier Amédée Donnel

Xavier Amédée Donnel


Posts : 190
Join date : 27/09/2016
Age : 34

Pokój Xaviera Amédée Donnel'a Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Xaviera Amédée Donnel'a   Pokój Xaviera Amédée Donnel'a EmptyWto Paź 04 2016, 21:20

- Rozgość się po raz drugi.
Oznajmił puszczając ją w drzwiach.
- Napijesz się czegoś? Może zjesz?
Powrót do góry Go down
Isobel Chiara Tokisaki

Isobel Chiara Tokisaki


Posts : 59
Join date : 12/09/2016
Age : 34
Location : Mediolan, Włochy

Pokój Xaviera Amédée Donnel'a Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Xaviera Amédée Donnel'a   Pokój Xaviera Amédée Donnel'a EmptyWto Paź 04 2016, 21:23

- Cóż... A co proponujesz dokładnie? - zapytałam i usiadłam na kanapie wygodnie, pozbyłam się już kitla lekarskiego, więc byłam w dżinsach, szpilkach i obcisłej koszulce.
Powrót do góry Go down
Xavier Amédée Donnel

Xavier Amédée Donnel


Posts : 190
Join date : 27/09/2016
Age : 34

Pokój Xaviera Amédée Donnel'a Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Xaviera Amédée Donnel'a   Pokój Xaviera Amédée Donnel'a EmptyWto Paź 04 2016, 21:29

- Kurczaka na brokułowym makaronie i wino, czyli full romantiko.
Odpalił telefon sprawdzając godziny otwarcia knajpy z której zamówiłby jedzenie.
Powrót do góry Go down
Isobel Chiara Tokisaki

Isobel Chiara Tokisaki


Posts : 59
Join date : 12/09/2016
Age : 34
Location : Mediolan, Włochy

Pokój Xaviera Amédée Donnel'a Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Xaviera Amédée Donnel'a   Pokój Xaviera Amédée Donnel'a EmptyWto Paź 04 2016, 21:31

- Jestem za - odpowiedziałam z uśmiechem i poprawiłam włosy. Rozejrzałam się jeszcze raz po pokoju.
Powrót do góry Go down
Xavier Amédée Donnel

Xavier Amédée Donnel


Posts : 190
Join date : 27/09/2016
Age : 34

Pokój Xaviera Amédée Donnel'a Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Xaviera Amédée Donnel'a   Pokój Xaviera Amédée Donnel'a EmptyWto Paź 04 2016, 21:36

- Widzę że jednak korci Cię ta góra...
Burknął spoglądając na nią kątem oka kiedy wybierał numer na telefonie. Podszedł do deski rozdzielczej i poprzełączał tam różne haczyki.
- Halo? Witam... Chciałbym zamówić dwa brokułowe drobie, no no, tak na za 20...
Zrobił pętle z linki na dole wiążąc solidnym węzłem.
- Dobra dzięki, puść sygnał jak ktoś będzie pod bramą to wyskoczę. Ta, budynek szkolny.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój Xaviera Amédée Donnel'a Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Xaviera Amédée Donnel'a   Pokój Xaviera Amédée Donnel'a Empty

Powrót do góry Go down
 
Pokój Xaviera Amédée Donnel'a
Powrót do góry 
Strona 1 z 5Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Xavier Amédée Donnel
» Pokój DS ~
» Pokój Oscara
» Pokój Jane
» Pokój nauczycielski

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Artystycznie :: Akademik :: Pokoje nauczycieli-
Skocz do: