Artystycznie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Sala języka angielskiego

Go down 
+3
Charlotte Schrödinger
Michael Woodland
William Hightop
7 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Oscar White

Oscar White


Posts : 96
Join date : 26/09/2016
Age : 25

Sala języka angielskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala języka angielskiego   Sala języka angielskiego - Page 2 EmptyWto Wrz 27 2016, 18:30

Dalej słuchał nauczyciela uważnie. Zerknął na chłopaka który do niego zagadał.
- Hej. - odwzajemnił lekko uśmiech i jeszcze na chwilkę na niego popatrzył się. ponownie powrócił wzrokiem do zapisywania w zeszycie.
Powrót do góry Go down
Hiro Nakate

Hiro Nakate


Posts : 94
Join date : 12/09/2016

Sala języka angielskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala języka angielskiego   Sala języka angielskiego - Page 2 EmptyWto Wrz 27 2016, 18:32

- Jestem Hiro. A ty?- spytałem podając mu rękę.-Miło poznać. -dodałem jeszcze.
Chłopak wydawał sie byc miły... może się zaprzyjaznimy?
Powrót do góry Go down
Erica Blandelli

Erica Blandelli


Posts : 448
Join date : 06/09/2016
Age : 27
Location : Florencja, Włochy

Sala języka angielskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala języka angielskiego   Sala języka angielskiego - Page 2 EmptyWto Wrz 27 2016, 18:35

Szturchnęłam lekko blondynkę. - Przyjrzałaś się mi i uznałaś, że jestem szkaradą? - zaśmiałam się cicho i zapisałam coś jeszcze w zeszycie. Wychwalałam teraz swoją podzielność uwagi. Willow nawet się do mnie nie odezwała, gdy weszła, więc stwierdziłam, że sama się odezwę pierwsza.
Powrót do góry Go down
William Hightop

William Hightop


Posts : 16
Join date : 25/09/2016
Age : 37

Sala języka angielskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala języka angielskiego   Sala języka angielskiego - Page 2 EmptyWto Wrz 27 2016, 18:38

Przerwał na chwilę widząc, jak spóźniona dziewczyna wchodzi do klasy.
- Dzień dobry. - powitał ją spokojnie i kontynuował wykład. - Rozkwit piśmiennictwa nastąpił dzięki Alfredowi Wielkiemu i reformie kluniackiej. Zapewne niektórzy z was słyszeli o słynnym eposie, Beowulf, który był spisany na początku rozwoju epoki. Chcę, żebyśmy go przerobili.
William zaczął chodzić po klasie by rozdać uczniom tekst i bazowe notatki, które im odbił.
- Czy ktoś jest chętny do czytania? - spytał się unosząc wzrok znad kartek, które trzymał w dłoniach.
Powrót do góry Go down
Erica Blandelli

Erica Blandelli


Posts : 448
Join date : 06/09/2016
Age : 27
Location : Florencja, Włochy

Sala języka angielskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala języka angielskiego   Sala języka angielskiego - Page 2 EmptyWto Wrz 27 2016, 18:39

- Ja mogę przeczytać - podniosłam od razu rękę.
Powrót do góry Go down
Oscar White

Oscar White


Posts : 96
Join date : 26/09/2016
Age : 25

Sala języka angielskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala języka angielskiego   Sala języka angielskiego - Page 2 EmptyWto Wrz 27 2016, 18:40

- Oscar. Miło mi.. - powiedział podając do niego dłoń. Szybko uścisnęli sobie je. - Hiro? Nie wyglądasz na japończyka.. - stwierdził przyglądając mu się. Ponownie zaczął słuchać nauczyciela, aby nie było wtopy... Przyjrzał się kartce i tekście otrzymanym od nauczyciela.
Powrót do góry Go down
Willow Harrison

Willow Harrison


Posts : 315
Join date : 20/09/2016
Age : 25
Location : United Kingdom

Sala języka angielskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala języka angielskiego   Sala języka angielskiego - Page 2 EmptyWto Wrz 27 2016, 18:41

-C-co?-Zaśmiałam się i uśmiechnęłam się do niej.-Przepraszam nawet ciebie jakoś nie zuwazyłam.-Powiedziałam drapiąc się po głowię.
-Skończyłam twój portret.-Powiedziałm i wyjęłam szybko szkicownik. Widniało na nim właśnie ten portret.
-Kłóciłam się z sobą całą noc, ale w końcu zmusiłam się do pokolorowania.-Powiedziałam. Bardzo ciekawiła mnie lekcja, ale Erica także. Jednak, gdy usłyszałam ''ktoś chetny do czytania.'' Skuliłam się delikatnie uważając, że chyba dobrze się ukryłam..
Powrót do góry Go down
Michael Woodland

Michael Woodland


Posts : 152
Join date : 12/09/2016
Age : 26
Location : Great Britain, London

Sala języka angielskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala języka angielskiego   Sala języka angielskiego - Page 2 EmptyWto Wrz 27 2016, 18:41

Spojrzałem na tekst i wróciłem do rysowania. Lece... Zresztą jak zauważyłem większość miała już gdzieś lekcję i zaczęła rozmawiać. Ciekawie zaczyna się ten angielski... Zgłosiła się jakaś dziewczyna. No spoko...
Powrót do góry Go down
Hiro Nakate

Hiro Nakate


Posts : 94
Join date : 12/09/2016

Sala języka angielskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala języka angielskiego   Sala języka angielskiego - Page 2 EmptyWto Wrz 27 2016, 18:44

-Mój ojciec jest japończykiem a mama angielka? Chyba tak.-mruknąłem z uśmiechem.- szczerze to lepiej idzie mi japonski niz angielski..-westchnąłem
Powrót do góry Go down
William Hightop

William Hightop


Posts : 16
Join date : 25/09/2016
Age : 37

Sala języka angielskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala języka angielskiego   Sala języka angielskiego - Page 2 EmptyWto Wrz 27 2016, 18:45

Zauważył, że uczniowie zaczęli cicho rozmawiać, nie irytowało go to. Ich wiedza i tak zostanie zweryfikowana przez prace i sprawdziany. Zadowolony z szybkiej reakcji jednej z osób słuchających, obrócił się ku niej rozprostowując swój tekst.
- Tak, panno...? - zawahał się nie znając jeszcze dobrze imion i nazwisk uczniów.
Powrót do góry Go down
Erica Blandelli

Erica Blandelli


Posts : 448
Join date : 06/09/2016
Age : 27
Location : Florencja, Włochy

Sala języka angielskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala języka angielskiego   Sala języka angielskiego - Page 2 EmptyWto Wrz 27 2016, 18:47

- Erica Blandelli się nazywam - odpowiedziałam rzucając okiem na kartkę.
Powrót do góry Go down
Charlotte Schrödinger

Charlotte Schrödinger


Posts : 200
Join date : 25/09/2016
Age : 23

Sala języka angielskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala języka angielskiego   Sala języka angielskiego - Page 2 EmptyWto Wrz 27 2016, 18:48

Ziewnęłam przeciągając. Oczywiście zakryłam usta. Zerknęłam na zegarek. Zaraz potem aktorstwo... W porządku. Może będzie ciekawiej.
Gdzieś z boku zaczęłam szkicowac... Kota Pana Iwanienko.
Powrót do góry Go down
William Hightop

William Hightop


Posts : 16
Join date : 25/09/2016
Age : 37

Sala języka angielskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala języka angielskiego   Sala języka angielskiego - Page 2 EmptyWto Wrz 27 2016, 18:52

- Tak, dziękuję. - skinął głową i wrócił na niższy poziom. Nie mieli zbyt dużo czasu, w takim razie będzie zmuszony rozłożyć analizę na dwie lekcje.
Powrót do góry Go down
Oscar White

Oscar White


Posts : 96
Join date : 26/09/2016
Age : 25

Sala języka angielskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala języka angielskiego   Sala języka angielskiego - Page 2 EmptyWto Wrz 27 2016, 18:54

- O, może mnie nauczysz japońskiego? Ja za to mógłbym ci pomóc z angielskim. - powiedziałem do chłopaka zerkając na niego, a raz w kartkę. Szczerze to umiał akurat ten temat, więc jak nawet nauczyciel chciałby go przepytać... Mógłby się zdziwić, że wszystko umie.
Powrót do góry Go down
Erica Blandelli

Erica Blandelli


Posts : 448
Join date : 06/09/2016
Age : 27
Location : Florencja, Włochy

Sala języka angielskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala języka angielskiego   Sala języka angielskiego - Page 2 EmptyWto Wrz 27 2016, 18:55

Wstałam z kartką i zaczęłam głośno, wyraźnie czytać, kątem oka zerkając na nauczyciela od czasu do czasu. Gdy skończyłam, usiadłam i założyłam nogę na nogę.
Powrót do góry Go down
Hiro Nakate

Hiro Nakate


Posts : 94
Join date : 12/09/2016

Sala języka angielskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala języka angielskiego   Sala języka angielskiego - Page 2 EmptyWto Wrz 27 2016, 18:57

Uśmiechnąłem się sazeroko prostując na kerześle. -Jasne. to później do mnie? -spytałem trochę podekscytowany
Powrót do góry Go down
Charlotte Schrödinger

Charlotte Schrödinger


Posts : 200
Join date : 25/09/2016
Age : 23

Sala języka angielskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala języka angielskiego   Sala języka angielskiego - Page 2 EmptyWto Wrz 27 2016, 19:00

Widząc godzinę wstała z impetem, jakby automatycznie. Po chwili uświadomiła sobie, że to nie tak.
- Przepraszam, Panie Hightop, ale chciałabym pójść na zajęcia z aktorstwa...
Powrót do góry Go down
William Hightop

William Hightop


Posts : 16
Join date : 25/09/2016
Age : 37

Sala języka angielskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala języka angielskiego   Sala języka angielskiego - Page 2 EmptyWto Wrz 27 2016, 19:01

- Dziękuję, masz bardzo dobrą dykcję. - uśmiechnął się do niej lekko siadając za swoim biurkiem. - Przede wszystkim, gdy zabieracie się za tekst, musicie najpierw określić autora, albo jego brak, tak jak w tym przypadku, okres, w którym był napisany i styl.
Tłumaczył im wszystko cierpliwie i spokojnie wymieniając różne cechy charakterystczne tekstów z przerabianej epoki.
Powrót do góry Go down
William Hightop

William Hightop


Posts : 16
Join date : 25/09/2016
Age : 37

Sala języka angielskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala języka angielskiego   Sala języka angielskiego - Page 2 EmptyWto Wrz 27 2016, 19:02

Will drgnął, gdy niebieskowłosa dziewczyna gwałtownie wstała.
- Rozumiem, proszę o przeczytanie notatek na następną lekcję. - rzekł do niej kiwnąwszy powoli głową.
Powrót do góry Go down
Erica Blandelli

Erica Blandelli


Posts : 448
Join date : 06/09/2016
Age : 27
Location : Florencja, Włochy

Sala języka angielskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala języka angielskiego   Sala języka angielskiego - Page 2 EmptyWto Wrz 27 2016, 19:03

- Ja również - powiedziałam przewieszając torbę przez ramię. - Do później Willow - uśmiechnęłam się do dziewczyny. - Do widzenia - wyszłam.
NP: Sala od aktorstwa (czy jak się tam nazywa) ;v
Powrót do góry Go down
Charlotte Schrödinger

Charlotte Schrödinger


Posts : 200
Join date : 25/09/2016
Age : 23

Sala języka angielskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala języka angielskiego   Sala języka angielskiego - Page 2 EmptyWto Wrz 27 2016, 19:04

-Dobrze, zrobię tak. Do widzenia!
I wyszła.
NP sala do ćwiczenia aktorstwa
Powrót do góry Go down
Willow Harrison

Willow Harrison


Posts : 315
Join date : 20/09/2016
Age : 25
Location : United Kingdom

Sala języka angielskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala języka angielskiego   Sala języka angielskiego - Page 2 EmptyWto Wrz 27 2016, 19:05

-Ja też się śpieszę na tą lekcję.-Powiedziałam wstając.- Przyniosę chętnie panu jakiś referat o tym temacie.- Uśmiechnęłam się szeroko i wyszłam. Fajny ten nauczyciel..

NP: Sala do ćwiczenia aktorstwa
Powrót do góry Go down
Oscar White

Oscar White


Posts : 96
Join date : 26/09/2016
Age : 25

Sala języka angielskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala języka angielskiego   Sala języka angielskiego - Page 2 EmptyWto Wrz 27 2016, 19:08

- Może być. - stwierdził i spojrzał się na nauczyciela, a następnie na zegarek. Już kończyła się lekcja. "Tak szybko?" Pomyślał nie mało tym zdziwiony. Teraz nie był pewien co następne jest... Spakował się, założył plecak na ramię i powoli wychodził z klasy.
- Do widzenia. - powiedział do nauczyciela.
Powrót do góry Go down
William Hightop

William Hightop


Posts : 16
Join date : 25/09/2016
Age : 37

Sala języka angielskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala języka angielskiego   Sala języka angielskiego - Page 2 EmptyWto Wrz 27 2016, 19:10

Mężczyzna westchnął i przełożył notatki do teczki.
- Dobrze. Do widzenia. - odrzekł spoglądając na kolejnych uczniów. Lekcja szybko dobiegała do końca. - Pamiętajcie o notatkach. Będziemy kontynuować temat na następnych zajęciach.
Powrót do góry Go down
Hiro Nakate

Hiro Nakate


Posts : 94
Join date : 12/09/2016

Sala języka angielskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala języka angielskiego   Sala języka angielskiego - Page 2 EmptyWto Wrz 27 2016, 19:13

Szybko się spakowałem i poleciałem za nowopoznanym chlopakiem-Poczekaj!-zaśmiałem się wyrównując z nim krok
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sala języka angielskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala języka angielskiego   Sala języka angielskiego - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Sala języka angielskiego
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Sala do języka włoskiego
» Sala do języka norweskiego
» Sala taneczna
» Sala do kreatywnego pisania
» Sala muzyczna

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Artystycznie :: Szkoła :: Pierwsze piętro-
Skocz do: