Artystycznie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Sala do języka norweskiego

Go down 
+4
Elizabeth Oxton
Michael Woodland
Kyle Gray
Amber Moore
8 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Nathyenne Reed

Nathyenne Reed


Posts : 455
Join date : 06/09/2016
Age : 25
Location : Nowy Jork, USA

Sala do języka norweskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka norweskiego   Sala do języka norweskiego - Page 2 EmptySob Wrz 17 2016, 18:12

- Jak pani sobie życzy - powiedziałam z sarkastycznym uśmiechem i się ukłoniłam. Zabrałam się za przepisywanie.
Powrót do góry Go down
Matthew Tuck

Matthew Tuck


Posts : 457
Join date : 07/09/2016
Age : 27

Sala do języka norweskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka norweskiego   Sala do języka norweskiego - Page 2 EmptySob Wrz 17 2016, 18:13

- O co chodzi? - zapytałem Nath marszcząc brwi i siedząc sobie wygodnie, prawie że pół-leżąc w ławce.
Powrót do góry Go down
Nathyenne Reed

Nathyenne Reed


Posts : 455
Join date : 06/09/2016
Age : 25
Location : Nowy Jork, USA

Sala do języka norweskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka norweskiego   Sala do języka norweskiego - Page 2 EmptySob Wrz 17 2016, 18:15

- Trzeba to przepisać - prychnęłam - Sto razy. Już jestem zadowolona z wyboru norweskiego - uśmiechnęłam się szeroko do nauczycielki.
Powrót do góry Go down
Matthew Tuck

Matthew Tuck


Posts : 457
Join date : 07/09/2016
Age : 27

Sala do języka norweskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka norweskiego   Sala do języka norweskiego - Page 2 EmptySob Wrz 17 2016, 18:17

- Co sto razy napisać? - zajrzałem do zeszytu czerwonowłosej i przewróciłem oczami. - Just fuck reign at all in name of divine hamster! - wziąłem swój zeszyt i typowym dla siebie - okropnym pismem, zacząłem pisać te sto razy.
Powrót do góry Go down
Kyle Gray

Kyle Gray


Posts : 14
Join date : 12/09/2016

Sala do języka norweskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka norweskiego   Sala do języka norweskiego - Page 2 EmptySob Wrz 17 2016, 18:18

- No to tak, jak ja - mruknąłem i spojrzałem na nauczycielkę. ,,Czy ona coś powiedziała po norwesku? Kurczę nie rozumiem'' przeniosłem wzrok na ławkę i zeszyt, w którym zapisałem temat.
Powrót do góry Go down
Michael Woodland

Michael Woodland


Posts : 152
Join date : 12/09/2016
Age : 26
Location : Great Britain, London

Sala do języka norweskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka norweskiego   Sala do języka norweskiego - Page 2 EmptySob Wrz 17 2016, 18:25

Postanowiłem notować i siedzieć cicho a gdy była przerwa bo nauczycielka skupiła się na byciu potworem zacząłem rysować. Miałem wszysko i nic się nie działo, więc co mi szkodzi?
Powrót do góry Go down
Elizabeth Oxton

Elizabeth Oxton


Posts : 97
Join date : 13/09/2016
Age : 24
Location : Wielka Brytania

Sala do języka norweskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka norweskiego   Sala do języka norweskiego - Page 2 EmptySob Wrz 17 2016, 18:27

Wyprostowała się wsłuchana w to co mówi nauczycielka. Niektóre zwroty rozumiała w szkole średniej uczyła się norweskiego, głównie dlatego wybrała ten język do nauki.
Wzięła długopis i przekręciła go w dłoniach. Narysowała małego ptaszka na marginesie w zeszycie, dodał trochę uroku szaremu i nieciekawemu zeszytowi.
Powrót do góry Go down
Benita von Henning

Benita von Henning


Posts : 48
Join date : 13/09/2016
Age : 51

Sala do języka norweskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka norweskiego   Sala do języka norweskiego - Page 2 EmptySob Wrz 17 2016, 18:33

- Widzicie, dzieci... norweski jest bardzo pięknym językiem. Nie będę was uczyła słownictwa dotyczącego pierdół. Zero wypracowań typu "co robiłem w wakacje". Ostre zakuwanie słówek. Kartkówki na potęgę. Wiecie, dlaczego słownictwo jest ważniejsze niż gramatyka? Jeśli, z sześcioma odłamkami szrapnela w ciele, doczołgacie się do jakiegoś skupiska ludzkiego... co przyjdzie wam z tego, że będziecie operowali wszystkimi czasami i odmianą, jeśli nie będziecie znali prostego sformułowania "Hjelp meg, varsle den humanitære konvoien"? //Pomóż mi, zawiadom konwój humanitarny//. Ktoś odpowie?
Powrót do góry Go down
Elizabeth Oxton

Elizabeth Oxton


Posts : 97
Join date : 13/09/2016
Age : 24
Location : Wielka Brytania

Sala do języka norweskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka norweskiego   Sala do języka norweskiego - Page 2 EmptySob Wrz 17 2016, 18:34

Przełknęła ślinę i po cichu odpowiedziała - Slapp hjelpemiddel... allerede går- jej akcent się załamał zawsze miała z tym problem.
Powrót do góry Go down
Matthew Tuck

Matthew Tuck


Posts : 457
Join date : 07/09/2016
Age : 27

Sala do języka norweskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka norweskiego   Sala do języka norweskiego - Page 2 EmptySob Wrz 17 2016, 18:37

Zrobiłem konkretny facepalm, zazdrościłem teraz dalekiej kuzynce, że nie zapisała się na norweski. - Jeg dreper meg selv? - mruknąłem pod nosem nie najlepszym, ale i nie najgorszym norweskim. Trochę się go zapomniało przez trzy lata.
Powrót do góry Go down
Benita von Henning

Benita von Henning


Posts : 48
Join date : 13/09/2016
Age : 51

Sala do języka norweskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka norweskiego   Sala do języka norweskiego - Page 2 EmptySob Wrz 17 2016, 18:40

...no kurtyzana mać. Ta mała nie jest tak tępa, jak miałam nadzieję... Może będą z niej ludzie.
- Dobrze. Nie do końca o to mi chodziło, ale odpowiedź dobra. Elizabeth Oxton, jak mniemam? - poczyniłam odpowiednią adnotację przy jej nazwisku i w rubrykę "aktywność na lekcji" wstawiłam mikroskopijnego plusa.
Powrót do góry Go down
Elizabeth Oxton

Elizabeth Oxton


Posts : 97
Join date : 13/09/2016
Age : 24
Location : Wielka Brytania

Sala do języka norweskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka norweskiego   Sala do języka norweskiego - Page 2 EmptySob Wrz 17 2016, 18:40

Spojrzała na chłopaka który także odpowiedział i odetchnęła z ulgą. Przynajmniej nie ona jedna miała już wcześniej styczność z norweskim.
Kiwnęła głową na potwierdzenie swojego imienia i nazwiska do nauczycielki.


Ostatnio zmieniony przez Elizabeth Oxton dnia Sob Wrz 17 2016, 18:42, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Nathyenne Reed

Nathyenne Reed


Posts : 455
Join date : 06/09/2016
Age : 25
Location : Nowy Jork, USA

Sala do języka norweskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka norweskiego   Sala do języka norweskiego - Page 2 EmptySob Wrz 17 2016, 18:41

Popatrzyłam na odpowiadającą dziewczynę, a potem na Matta. Oni to ogarniają? Matko bosko, co ja tu jeszcze robię.
Powrót do góry Go down
Benita von Henning

Benita von Henning


Posts : 48
Join date : 13/09/2016
Age : 51

Sala do języka norweskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka norweskiego   Sala do języka norweskiego - Page 2 EmptySob Wrz 17 2016, 18:42

- Podoba mi się twój tok myślenia, chłopcze. Napiszesz formułkę tylko siedemdziesiąt pięć razy - zwróciłam się z szerokim uśmiechem do gnojka, który zasugerował dobicie.
Powrót do góry Go down
Matthew Tuck

Matthew Tuck


Posts : 457
Join date : 07/09/2016
Age : 27

Sala do języka norweskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka norweskiego   Sala do języka norweskiego - Page 2 EmptySob Wrz 17 2016, 18:44

- We are the champions, my friends! - poklepałem rozbawiony Nath po plecach.
Powrót do góry Go down
Kyle Gray

Kyle Gray


Posts : 14
Join date : 12/09/2016

Sala do języka norweskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka norweskiego   Sala do języka norweskiego - Page 2 EmptySob Wrz 17 2016, 18:46

Obserwowałem z rozbawieniem Matta i nauczycielkę. Pani Benita miała rację. Słówka miały większy sens.
Powrót do góry Go down
Nathyenne Reed

Nathyenne Reed


Posts : 455
Join date : 06/09/2016
Age : 25
Location : Nowy Jork, USA

Sala do języka norweskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka norweskiego   Sala do języka norweskiego - Page 2 EmptySob Wrz 17 2016, 18:46

Spojrzałam na Matta wzrokiem mówiącym "co ty odpierdalasz", a potem wróciłam do pisania. Zaczęło mnie to w końcu denerwować, więc wyrwałam kartkę ze zdaniami z zeszytu, zgniotłam ją i wrzuciłam do śmietnika stojącego po drugiej stronie sali.
Powrót do góry Go down
Benita von Henning

Benita von Henning


Posts : 48
Join date : 13/09/2016
Age : 51

Sala do języka norweskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka norweskiego   Sala do języka norweskiego - Page 2 EmptySob Wrz 17 2016, 18:56

Jesteś turkusowym fiordem spokoju, Benisiu. Ta impertynentka nie jest w stanie wyprowadzić cię z równowa...
Linijka leżała za blisko. Piękna, trzydziestocentymetrowa, wykonana z mahoniowego drewna. Podniosłam ją i zważyłam w ręku. Miała swoją wagę. Podeszłam lekkim krokiem do Nath, podniosłam jej rękę z blatu stolika i siłą otworzyłam dłoń.
- Pięć razów za nieodpowiednie zachowanie na lekcji.
Spojrzałam na zegarek. Zaraz dzwonek... no cóż. Trzeba się streszczać. Trzepnęłam ją pięciokrotnie linią w wewnętrzną stronę dłoni, starając się nie wywołać krwawych wybroczyn.
- Won na przerwę - wielkopańskim gestem wskazałam drzwi.
Powrót do góry Go down
Matthew Tuck

Matthew Tuck


Posts : 457
Join date : 07/09/2016
Age : 27

Sala do języka norweskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka norweskiego   Sala do języka norweskiego - Page 2 EmptySob Wrz 17 2016, 18:58

Spiorunowałem spojrzeniem nauczycielkę. Czując, że będę kłopoty, spakowałem i siebie i Nath. Złapałem dziewczynę za rękę i wyszedłem z klasy, dziękując bogu za przerwę.
NP: Sala muzyczna.
Powrót do góry Go down
Nathyenne Reed

Nathyenne Reed


Posts : 455
Join date : 06/09/2016
Age : 25
Location : Nowy Jork, USA

Sala do języka norweskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka norweskiego   Sala do języka norweskiego - Page 2 EmptySob Wrz 17 2016, 18:59

- Żyje pani w osiemnastym wieku? - zaśmiałam się nic sobie nie robiąc z tego, że dostałam linijką - Do zobaczenia na następnej lekcji.
Np sala muzyczna
Powrót do góry Go down
Alexander Lebau

Alexander Lebau


Posts : 16
Join date : 10/09/2016
Age : 26

Sala do języka norweskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka norweskiego   Sala do języka norweskiego - Page 2 EmptySob Wrz 17 2016, 19:00

Świetnie. No to mamy staroświecką nauczycielkę, która leje uczniów po łapach. Może ja jednak isę... nie, jednak nie. Nie będę się wypisywał. Nauczyciel ma uczyć, a nie głaskać po główkach. Schowałem zeszyt.
- Do widzenia - wyszedłem z sali po tych słowach. Skierowałem się do swojego pokoju, żeby na trochę się położyć.
Np. Pokój Alexandra
Powrót do góry Go down
Benita von Henning

Benita von Henning


Posts : 48
Join date : 13/09/2016
Age : 51

Sala do języka norweskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka norweskiego   Sala do języka norweskiego - Page 2 EmptySob Wrz 17 2016, 19:04

NP: Sala od muzyki

KONIEC LEKCJI, 17.09.2016 19:00
Powrót do góry Go down
Elizabeth Oxton

Elizabeth Oxton


Posts : 97
Join date : 13/09/2016
Age : 24
Location : Wielka Brytania

Sala do języka norweskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka norweskiego   Sala do języka norweskiego - Page 2 EmptySob Wrz 17 2016, 19:04

Zszokowana zachowaniem nauczycielki spakowała się i wyszła. Nie sądziła że tu panują takie metody nauczania. Wyszła z sali. Nie zdążyła się pożegnać z Alexandrem, no cóż wyraźnie się spieszył.
Np: Sala muzyczna
Powrót do góry Go down
Michael Woodland

Michael Woodland


Posts : 152
Join date : 12/09/2016
Age : 26
Location : Great Britain, London

Sala do języka norweskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka norweskiego   Sala do języka norweskiego - Page 2 EmptySob Wrz 17 2016, 19:44

Byłem niezbyt zadowolony. Nauczycielka która bije uczniów? Może się wypisać... Nie no jakoś przeżyję... Nie poddaję się tak łatwo. W porównaniu do tych wariatów jestem uosobieniem spokoju... Może nie będę miał takich problemów z nauczycielką... Spakowałem się i wyszedłem z sali.
NP: pokój Michaela.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sala do języka norweskiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala do języka norweskiego   Sala do języka norweskiego - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Sala do języka norweskiego
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Sala do języka włoskiego
» Sala języka angielskiego
» Sala taneczna
» Sala do kreatywnego pisania
» Sala muzyczna

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Artystycznie :: Szkoła :: Pierwsze piętro-
Skocz do: