Artystycznie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Sala do rysunku i malarstwa

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Amber Moore
Admin
Amber Moore


Posts : 92
Join date : 06/09/2016

Sala do rysunku i malarstwa Empty
PisanieTemat: Sala do rysunku i malarstwa   Sala do rysunku i malarstwa EmptyNie Wrz 11 2016, 19:44

Sala do rysunku i malarstwa Saz6e1
Powrót do góry Go down
https://artystycznie.forumpolish.com
Wenka Lanter

Wenka Lanter


Posts : 242
Join date : 13/09/2016
Age : 27

Sala do rysunku i malarstwa Empty
PisanieTemat: Re: Sala do rysunku i malarstwa   Sala do rysunku i malarstwa EmptySro Paź 05 2016, 16:22

Wbiegłem wręcz do sali trochę zdyszany, w końcu spieszyłem się tak? Spóźniłem się całe 20 minut, jak nie więcej, a to dużo, nawet jak na mnie mimo że nie byłem zajęty czymś konkretnym. Wszedłem ostrożnie do sali rozglądając się po niej uważnie. No tak, ja tu lecę jak głupi a jego jeszcze niema. Oparłem ręce na biodrach i westchnąłem ciężko wchodząc głębiej do sali. No nic, poczekam. Odetchnąłem ciężko po czym podszedłem do jednej ze sztalug wybierając ołówek którym zacząłem coś na jednej z nich szkicować.
Powrót do góry Go down
Wenka Lanter

Wenka Lanter


Posts : 242
Join date : 13/09/2016
Age : 27

Sala do rysunku i malarstwa Empty
PisanieTemat: Re: Sala do rysunku i malarstwa   Sala do rysunku i malarstwa EmptyCzw Paź 06 2016, 19:29

No i chłopak się nie pojawił. Odetchnąłem ciężko trochę wkurwiony że tak po prostu mnie olał, albo zapomniał, jeden diabeł. Po czym wyszedłem zabierając ze sobą stertę rysunków którą następnie zaniosłem do swojego pokoju.

Next: Fontanna.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sala do rysunku i malarstwa Empty
PisanieTemat: Re: Sala do rysunku i malarstwa   Sala do rysunku i malarstwa Empty

Powrót do góry Go down
 
Sala do rysunku i malarstwa
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Sala taneczna
» Sala do fakultetów Sorki
» Sala muzyczna
» Sala taneczna
» Sala do rzeźbiarstwa

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Artystycznie :: Szkoła :: Pierwsze piętro-
Skocz do: