Artystycznie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pokój Matthew

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorWiadomość
Matthew Tuck

Matthew Tuck


Posts : 457
Join date : 07/09/2016
Age : 27

Pokój Matthew - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Matthew   Pokój Matthew - Page 6 EmptySob Lis 05 2016, 22:29

Zakrztusiłem się gdy to usłyszałem i spojrzałem na nią. - Serio?
Powrót do góry Go down
Dasom Kim

Dasom Kim


Posts : 172
Join date : 29/10/2016
Age : 32
Location : Seul, South Korea

Pokój Matthew - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Matthew   Pokój Matthew - Page 6 EmptySob Lis 05 2016, 22:31

-Nie. Na niby.-powiedziałam wpatrując się w niego bez wyrazu.
Powrót do góry Go down
Matthew Tuck

Matthew Tuck


Posts : 457
Join date : 07/09/2016
Age : 27

Pokój Matthew - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Matthew   Pokój Matthew - Page 6 EmptySob Lis 05 2016, 22:33

- Trzeba było zanim się ubrałem, ale nie ma sprawy - odpowiedziałem odwzajemniając spojrzenie.
Powrót do góry Go down
Dasom Kim

Dasom Kim


Posts : 172
Join date : 29/10/2016
Age : 32
Location : Seul, South Korea

Pokój Matthew - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Matthew   Pokój Matthew - Page 6 EmptySob Lis 05 2016, 22:36

Przysunelam się do niego, zmniejszając odległość między nami. Zbliżyłam swoje usta do jego, tak że dzieliły nas milimetry.
-Gdyby nie to ze nie wolno mi robić takich rzeczy z uczniami, już dawno nie byłoby mowy o żadnych ubraniach.-powiedziałam szeptem. -Szkoda.. Bo teraz będę musiała oglądać jak obściskujesz się z inną podczas tańca...
Powrót do góry Go down
Matthew Tuck

Matthew Tuck


Posts : 457
Join date : 07/09/2016
Age : 27

Pokój Matthew - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Matthew   Pokój Matthew - Page 6 EmptySob Lis 05 2016, 22:37

- Cóż, Xavierowi oraz innym niespecjalnie to przeszkadza, nawet ten Ruski z Michealem kręcił - odpowiedziałem spokojnie i wpiłem się w jej usta.
Powrót do góry Go down
Dasom Kim

Dasom Kim


Posts : 172
Join date : 29/10/2016
Age : 32
Location : Seul, South Korea

Pokój Matthew - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Matthew   Pokój Matthew - Page 6 EmptySob Lis 05 2016, 22:40

-Jaki Xavie. ...-zmarszczylam brwi słysząc jego słowa,  lecz nie dokończyłam bo zamknął mi usta swoimi. Przez chwilę nie wykonałam nawet najmniejszego ruchu, stopniowo jednak oddając pocałunek.  Położyłam mu dłoń na policzku, pogłębiając pocałunek poprzez wsunięcie języka do jego ust.


Ostatnio zmieniony przez Dasom Kim dnia Sob Lis 05 2016, 22:42, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Matthew Tuck

Matthew Tuck


Posts : 457
Join date : 07/09/2016
Age : 27

Pokój Matthew - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Matthew   Pokój Matthew - Page 6 EmptySob Lis 05 2016, 22:41

Kontynuowałem pocałunek z nią, jednak po kilku sekundach przerwałem i wstałem. - Dobra, inni uczniowie się niecierpliwią - westchnąłem.
Powrót do góry Go down
Dasom Kim

Dasom Kim


Posts : 172
Join date : 29/10/2016
Age : 32
Location : Seul, South Korea

Pokój Matthew - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Matthew   Pokój Matthew - Page 6 EmptySob Lis 05 2016, 22:44

Zostałam z ręką w powietrzu kiedy wstał. Zamknęłam na chwile oczy, oddychając głębiej.
-Tak. Racja. -powiedziałam prawie wybiegajac z pokoju.
Idiotka. O czym ja w ogóle myślałam. .. Problem w tym ze nie myślałam. Aish..
next: Sala taneczna
Powrót do góry Go down
Emily Black

Emily Black


Posts : 459
Join date : 08/10/2016
Age : 25

Pokój Matthew - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Matthew   Pokój Matthew - Page 6 EmptySob Lis 05 2016, 23:35

Postawila gitare i zapukala
Powrót do góry Go down
Matthew Tuck

Matthew Tuck


Posts : 457
Join date : 07/09/2016
Age : 27

Pokój Matthew - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Matthew   Pokój Matthew - Page 6 EmptyNie Lis 06 2016, 10:41

Wstałem i podszedłem drzwi, otworzyłem je i wziąłem oddech widząc ją. Wziąłem bez słowa gitarę i zamknąłem je z hukiem, wróciłem na łóżko.
Powrót do góry Go down
Emily Black

Emily Black


Posts : 459
Join date : 08/10/2016
Age : 25

Pokój Matthew - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Matthew   Pokój Matthew - Page 6 EmptyNie Lis 06 2016, 10:46

Tylko cicho westchnela. -Zluzuj. Zapomnij. -powiedziala do drzwi. -Nie wiem za co, ale przepraszam. Chce to wyjasnic. Jak bedziesz mial ochote to przyjdz. Bede u siebie. -Dodala, po czym odeszla.
NP. POKOJ EMILY
Powrót do góry Go down
Dasom Kim

Dasom Kim


Posts : 172
Join date : 29/10/2016
Age : 32
Location : Seul, South Korea

Pokój Matthew - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Matthew   Pokój Matthew - Page 6 EmptyPią Lis 11 2016, 15:56

Zapukałam do drzwi Matthew. Kiedy nie dostałam odpowiedzi, weszłam do środka myśląc ze pokój jest pusty.  Nie był. Chłopak leżał na łożku, tyłem do drzwi. Pewnie spał. Podeszłam cicho do łóżka, nie spuszczając Matta z oczu. Delikatnie położyłam kartkę na łożku, dopisując do imienia Nath notkę; "Raczej nie będziesz miał żadnych zastrzeżeń ale gdyby jednak to raczej będziesz wiedział gdzie mnie szukać"
Chwile jeszcze patrzyłam na jego sylwetkę po czym otrząsnęlam sie w koncu i wyszłam z pokoju. Przestań Dasom. Wróciłam do pokoju nauczycielskiego.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój Matthew - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Matthew   Pokój Matthew - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pokój Matthew
Powrót do góry 
Strona 6 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Matthew Tuck
» Pokój DS ~
» Pokój Michaela
» Pokój Colette.
» Pokój Oscara

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Artystycznie :: Akademik :: Pokoje chłopców-
Skocz do: