Artystycznie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Scena do lekcji śpiewu

Go down 
+4
Erica Blandelli
Nathyenne Reed
Wenka Lanter
Amber Moore
8 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Amber Moore
Admin
Amber Moore


Posts : 92
Join date : 06/09/2016

Scena do lekcji śpiewu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Scena do lekcji śpiewu   Scena do lekcji śpiewu - Page 3 EmptyCzw Wrz 22 2016, 20:08

- Ma być na scenie przynajmniej jeden duet twój i czerwonowłosej. Później możesz zaśpiewać coś indywidualnie, jeśli chcesz, nie ma żadnego problemu. Lubię pewne siebie osoby, które wiedzą, co chcą osiągnąć.
Powrót do góry Go down
https://artystycznie.forumpolish.com
Matthew Tuck

Matthew Tuck


Posts : 457
Join date : 07/09/2016
Age : 27

Scena do lekcji śpiewu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Scena do lekcji śpiewu   Scena do lekcji śpiewu - Page 3 EmptyCzw Wrz 22 2016, 20:09

Wróciłem ze swoją gitarą i po drodze wziąłem czerwonowłosą za rękę. - Dawaj, Ty śpiewasz początek a ja refren, to może się udać! - zaciągnąłem ją z bananem na twarzy na scenę i przewiesiłem pas od gitary przez ramię.
Powrót do góry Go down
Erica Blandelli

Erica Blandelli


Posts : 448
Join date : 06/09/2016
Age : 27
Location : Florencja, Włochy

Scena do lekcji śpiewu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Scena do lekcji śpiewu   Scena do lekcji śpiewu - Page 3 EmptyCzw Wrz 22 2016, 20:10

- Więc ja... - zaczęłam swoją odpowiedź z rozbawieniem patrząc na zapowiadający się duet na scenie - chętnie po nich zaśpiewam.
Powrót do góry Go down
Nathyenne Reed

Nathyenne Reed


Posts : 455
Join date : 06/09/2016
Age : 25
Location : Nowy Jork, USA

Scena do lekcji śpiewu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Scena do lekcji śpiewu   Scena do lekcji śpiewu - Page 3 EmptyCzw Wrz 22 2016, 20:11

Stanęłam na scenie obok Matta i wgapiłam się w ziemię.
- Ja umiem grać, a nie śpiewać - prychnęłam - Nie ma mowy, żebym robiła to sama.
Powrót do góry Go down
William Fields

William Fields


Posts : 32
Join date : 13/09/2016

Scena do lekcji śpiewu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Scena do lekcji śpiewu   Scena do lekcji śpiewu - Page 3 EmptyCzw Wrz 22 2016, 20:12

Patrzyłem na to wszystko z uśmiechem na twarzy. Czują zakłopotanie, ale naprawdę zabawnie się to ogląda.
Powrót do góry Go down
Amber Moore
Admin
Amber Moore


Posts : 92
Join date : 06/09/2016

Scena do lekcji śpiewu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Scena do lekcji śpiewu   Scena do lekcji śpiewu - Page 3 EmptyCzw Wrz 22 2016, 20:12

- Erika ci pomoże, jestem przekonana, że nie zostawi cię w potrzebie - oznajmiłam i uśmiechnęłam się szeroko, wręcz wyzywająco.
Powrót do góry Go down
https://artystycznie.forumpolish.com
Matthew Tuck

Matthew Tuck


Posts : 457
Join date : 07/09/2016
Age : 27

Scena do lekcji śpiewu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Scena do lekcji śpiewu   Scena do lekcji śpiewu - Page 3 EmptyCzw Wrz 22 2016, 20:13

- Zaśpiewam refren, więc nie będziesz sama. Śmiało noooo, co masz do stracenia? - zacząłem grać wejściówkę, tą jeszcze bez słów, by dać czas Nathyenne na ogarnięcie się.
Powrót do góry Go down
Erica Blandelli

Erica Blandelli


Posts : 448
Join date : 06/09/2016
Age : 27
Location : Florencja, Włochy

Scena do lekcji śpiewu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Scena do lekcji śpiewu   Scena do lekcji śpiewu - Page 3 EmptyCzw Wrz 22 2016, 20:13

Przewróciłam oczami, weszłam szybko na scenę i zaczęłam śpiewać początek, patrząc sugestywnie na Nathyenne.
Powrót do góry Go down
Wenka Lanter

Wenka Lanter


Posts : 242
Join date : 13/09/2016
Age : 27

Scena do lekcji śpiewu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Scena do lekcji śpiewu   Scena do lekcji śpiewu - Page 3 EmptyCzw Wrz 22 2016, 20:15

Położyłem nogi na fotelu przed sobą ze splecionymi na piersi rękami jak i zawsze pokerowym wyrazem twarzy przyglądałem się całemu temu "zajściu" wzdychając ciężko. Mam nadzieję że uszy mi nie wybuchną.
Powrót do góry Go down
Nathyenne Reed

Nathyenne Reed


Posts : 455
Join date : 06/09/2016
Age : 25
Location : Nowy Jork, USA

Scena do lekcji śpiewu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Scena do lekcji śpiewu   Scena do lekcji śpiewu - Page 3 EmptyCzw Wrz 22 2016, 20:15

Piosenka zaczyna się od szeptu i w moim wykonaniu szeptem została do samego końca. Jestem dosyć odważnym człowiekiem, ale nie mam zamiaru się wygłupić przy tych wszystkich ludziach. Właściwie, to po co ja tu przyszłam?
Powrót do góry Go down
Matthew Tuck

Matthew Tuck


Posts : 457
Join date : 07/09/2016
Age : 27

Scena do lekcji śpiewu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Scena do lekcji śpiewu   Scena do lekcji śpiewu - Page 3 EmptyCzw Wrz 22 2016, 20:17

W końcu dotarłem do refrenu i ja zacząłem śpiewać. Chociaż, ludzie czasem uznawali to jako darcie japy, a nie śpiew, ale i tak dałem się ponieść piosence. Psychomatt is real.
Powrót do góry Go down
Willow Harrison

Willow Harrison


Posts : 315
Join date : 20/09/2016
Age : 25
Location : United Kingdom

Scena do lekcji śpiewu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Scena do lekcji śpiewu   Scena do lekcji śpiewu - Page 3 EmptyCzw Wrz 22 2016, 20:22

Uśmiechnęłam się szeroko słysząc jaką piosenkę grają. W końcu nie grają jakiegoś gównianego pop'u. Tupałam bez głośnie nogą w rytm muzyki.
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Scena do lekcji śpiewu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Scena do lekcji śpiewu   Scena do lekcji śpiewu - Page 3 EmptyCzw Wrz 22 2016, 20:26

Weszłam do sali, chwilę posłuchałam tego, co śpiewali. Akurat mój gust muzyczny... Szkoda, że muszę jednak ich zabrać z sali. Podeszłam do pani dyrektor i nachyliłam się do jej ucha. - Ekipa remontowa przyjechała, później nie będą mogli działać, a w nocy szybko się to zrobi i można jutro dokończyć lekcję. Zabiorę ich, dobrze? - odsunęłam się i widząc jak Moore kiwa głową, stanęłam na środku i gestem dałam znać chłopakowi, by skończył grać. Wzięłam mikrofon. - Z powodu nagłego wypadku, lekcja dobiega końca. Przepraszam, wiem, że niektórym się lekcja podobała, ale musicie wyjść. Sala będzie znów dostępna jutro - uśmiechnęłam się przepraszająco.
Powrót do góry Go down
Matthew Tuck

Matthew Tuck


Posts : 457
Join date : 07/09/2016
Age : 27

Scena do lekcji śpiewu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Scena do lekcji śpiewu   Scena do lekcji śpiewu - Page 3 EmptyCzw Wrz 22 2016, 20:28

Przewróciłem oczami. - Na poważnie?... - przewiesiłem gitarę przez ramię. - No nic, kiedy indziej dokończymy, może nawet 3-osobowy zespół założymy! - zaśmiałem się i ruszyłem w stronę wyjścia z sali.
NP: Stołówka.
Powrót do góry Go down
Nathyenne Reed

Nathyenne Reed


Posts : 455
Join date : 06/09/2016
Age : 25
Location : Nowy Jork, USA

Scena do lekcji śpiewu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Scena do lekcji śpiewu   Scena do lekcji śpiewu - Page 3 EmptyCzw Wrz 22 2016, 20:29

- O matko jak dobrze - westchnęłam i uśmiechnęłam się - No to do zobaczonka.
NP no gdzieś tam
Powrót do góry Go down
Erica Blandelli

Erica Blandelli


Posts : 448
Join date : 06/09/2016
Age : 27
Location : Florencja, Włochy

Scena do lekcji śpiewu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Scena do lekcji śpiewu   Scena do lekcji śpiewu - Page 3 EmptyCzw Wrz 22 2016, 20:30

- Merda... - zaklęłam pod nosem po włosku. - Akurat miałam po tym śpiewać solo... W sumie - podążyłam za kuzynem - można by założyć. Nath grałaby na skrzypcach, Ty gitara, ja mogłabym na... basowej. I taki gotycki metal! - wyszłam za nimi.
NP: Stołówka.
Powrót do góry Go down
Wenka Lanter

Wenka Lanter


Posts : 242
Join date : 13/09/2016
Age : 27

Scena do lekcji śpiewu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Scena do lekcji śpiewu   Scena do lekcji śpiewu - Page 3 EmptyCzw Wrz 22 2016, 20:30

Powróciłem do swojej poprzedniej pozycji po czym z głośnym westchnięciem założyłem ręce na tył głowy przeciągając się przy tym i dziarskim krokiem wyszedłem z sali.

Next: Stołówka.
Powrót do góry Go down
William Fields

William Fields


Posts : 32
Join date : 13/09/2016

Scena do lekcji śpiewu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Scena do lekcji śpiewu   Scena do lekcji śpiewu - Page 3 EmptyCzw Wrz 22 2016, 20:34

Co? Już koniec? A było tak fajnie.
Wstałem i skierowałem się w stronę wyjścia, po drodze mówiąc ciche "do widzenia".
Może pochodzę teraz trochę po szkole? Wypadałoby trochę poznać budynek, a skoro już wyszedłem z pokoju, to jest to dobry moment...
(NP:biblioteka)
Powrót do góry Go down
Willow Harrison

Willow Harrison


Posts : 315
Join date : 20/09/2016
Age : 25
Location : United Kingdom

Scena do lekcji śpiewu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Scena do lekcji śpiewu   Scena do lekcji śpiewu - Page 3 EmptyCzw Wrz 22 2016, 20:37

Po chwili jedna z nauczycielek zakończyła lekcje. O boże, dzięki bogu. Nie będę mogła więcej tu przyjść bo zawału dostane, jak by mnie kiedyś wzięli do śpiewania. Wstałam i od razu pokierowałam się do drzwi. Idąc za innymi uczniami poszłam na stołówkę. Mogę sobie wziąć coś do pokoju? Albo może pójdę na łąkę? Może jest trochę ciemno, ale będzie chyba przyjemnie..

NP: stołówka
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Scena do lekcji śpiewu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Scena do lekcji śpiewu   Scena do lekcji śpiewu - Page 3 EmptyCzw Wrz 22 2016, 20:44

Wyszłam z sali, przy okazji żegnając się z dyrektorką.
Next: Pokój Katriiny Sovallainen
Powrót do góry Go down
Matthew Tuck

Matthew Tuck


Posts : 457
Join date : 07/09/2016
Age : 27

Scena do lekcji śpiewu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Scena do lekcji śpiewu   Scena do lekcji śpiewu - Page 3 EmptySro Wrz 28 2016, 18:03

Wszedłem do sali z gitarą w ręku i podążyłem w stronę sceny. Usiadłem na jej krawędzi i czekałem na Nathyenne.
Powrót do góry Go down
Nathyenne Reed

Nathyenne Reed


Posts : 455
Join date : 06/09/2016
Age : 25
Location : Nowy Jork, USA

Scena do lekcji śpiewu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Scena do lekcji śpiewu   Scena do lekcji śpiewu - Page 3 EmptySro Wrz 28 2016, 18:11

Po krótkiej chwili weszłam do sali ze skrzypcami i stanęłam na scenie.
- No to ... próbujemy? - mruknęłam patrząc w podłogę.
Powrót do góry Go down
Matthew Tuck

Matthew Tuck


Posts : 457
Join date : 07/09/2016
Age : 27

Scena do lekcji śpiewu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Scena do lekcji śpiewu   Scena do lekcji śpiewu - Page 3 EmptySro Wrz 28 2016, 18:12

- Pewnie. Co masz tak zrzedłą minę? - zmarszczyłem brwi.
Powrót do góry Go down
Nathyenne Reed

Nathyenne Reed


Posts : 455
Join date : 06/09/2016
Age : 25
Location : Nowy Jork, USA

Scena do lekcji śpiewu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Scena do lekcji śpiewu   Scena do lekcji śpiewu - Page 3 EmptySro Wrz 28 2016, 18:17

- Jakoś tak - powiedziałam i usiadłam obok - Jak już ci wcześniej powiedziałam, akurat ta piosenka mi nie wychodzi. No ale spróbować mogę.
Powrót do góry Go down
Matthew Tuck

Matthew Tuck


Posts : 457
Join date : 07/09/2016
Age : 27

Scena do lekcji śpiewu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Scena do lekcji śpiewu   Scena do lekcji śpiewu - Page 3 EmptySro Wrz 28 2016, 18:36

- Po prostu zagraj wstęp i te momenty, w których jest ten dźwięk skrzypcopodobny - wzruszyłem ramionami.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Scena do lekcji śpiewu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Scena do lekcji śpiewu   Scena do lekcji śpiewu - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Scena do lekcji śpiewu
Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» 22.09 - lekcja śpiewu
» Wzór pisania ogłoszenia lekcji
» Scena plenerowa
» Scena do przemówień

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Artystycznie :: Szkoła :: Pierwsze piętro-
Skocz do: