Artystycznie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Scena do lekcji śpiewu

Go down 
+4
Erica Blandelli
Nathyenne Reed
Wenka Lanter
Amber Moore
8 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
William Fields

William Fields


Posts : 32
Join date : 13/09/2016

Scena do lekcji śpiewu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Scena do lekcji śpiewu   Scena do lekcji śpiewu - Page 2 EmptyCzw Wrz 22 2016, 19:42

"Krótkie przedstawienie wokalne"? Mi pasuje. Dawno nie śpiewałem przed większą liczbą osób, no ale chyba to nie problem.
Kątem oka zauważyłem białowłosą dziewczynę i odwzajemniłem jej uśmiech, po czym szybko wróciłem wzrokiem do nauczycielki. Powtarzałem za nią dźwięki, jednocześnie wsłuchując się w jej grę na instrumencie. Podobało mi się to.
Powrót do góry Go down
Amber Moore
Admin
Amber Moore


Posts : 92
Join date : 06/09/2016

Scena do lekcji śpiewu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Scena do lekcji śpiewu   Scena do lekcji śpiewu - Page 2 EmptyCzw Wrz 22 2016, 19:44

- Dobra, teraz proponuję zaśpiewać piosenkę z "Titanica", chyba każdy zna tekst, prawda? Później możecie podrzucać swoje propozycje. Każdy będzie mógł rzucić swoją propozycją, zanim zaczniemy się zastanawiać, w jakim klimacie śpiewanie wychodzi nam najlepiej.
Powrót do góry Go down
https://artystycznie.forumpolish.com
Erica Blandelli

Erica Blandelli


Posts : 448
Join date : 06/09/2016
Age : 27
Location : Florencja, Włochy

Scena do lekcji śpiewu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Scena do lekcji śpiewu   Scena do lekcji śpiewu - Page 2 EmptyCzw Wrz 22 2016, 19:45

Kiwnęłam głową i założyłam nogę na nogę, gotowa, gdy melodia się zacznie, zacząć spiewać "My heart will go on".
Powrót do góry Go down
Nathyenne Reed

Nathyenne Reed


Posts : 455
Join date : 06/09/2016
Age : 25
Location : Nowy Jork, USA

Scena do lekcji śpiewu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Scena do lekcji śpiewu   Scena do lekcji śpiewu - Page 2 EmptyCzw Wrz 22 2016, 19:45

Że przepraszam bardzo co? Mam zaśpiewać My Heart Will Go On? Po pierwsze, nie mój klimat, po drugie nie dam rady. Dyskretnie przewróciłam oczami i wgapiłam się w podłogę.
Powrót do góry Go down
Amber Moore
Admin
Amber Moore


Posts : 92
Join date : 06/09/2016

Scena do lekcji śpiewu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Scena do lekcji śpiewu   Scena do lekcji śpiewu - Page 2 EmptyCzw Wrz 22 2016, 19:47

Grając na pianinie, bacznie obserwowałam, kto śpiewa, a kto nie. Nie podobało mi się to, że czasami nikt nie podejmował nawet próby, aby jakoś zaśpiewać. Miałam ochotę westchnąć, ale się powstrzymałam.
Powrót do góry Go down
https://artystycznie.forumpolish.com
Matthew Tuck

Matthew Tuck


Posts : 457
Join date : 07/09/2016
Age : 27

Scena do lekcji śpiewu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Scena do lekcji śpiewu   Scena do lekcji śpiewu - Page 2 EmptyCzw Wrz 22 2016, 19:48

Wszedłem trochę spóźniony na scenę, zatkało mnie widząc dyrektorkę. Dobra... Mogłem sobie odpuścić i nie przychodzić, zamiast się akurat na jej lekcję spóźnić. Cicho się zakradłem i usiadłem obok Nath. - Robiliśmy już coś? - zapytałem cicho.
Powrót do góry Go down
Wenka Lanter

Wenka Lanter


Posts : 242
Join date : 13/09/2016
Age : 27

Scena do lekcji śpiewu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Scena do lekcji śpiewu   Scena do lekcji śpiewu - Page 2 EmptyCzw Wrz 22 2016, 19:48

Odpuściłem sobie śpiewanie owego utworu gdyż nie znałem tekstu, nawet nie oglądałem filmu. Niby słyszałem że jest coś takiego ale jakoś romanse do mnie nie przemawiają, tak więc splotłem ręce na piersi i westchnąłem tylko wodząc wzrokiem po sali.
Powrót do góry Go down
Erica Blandelli

Erica Blandelli


Posts : 448
Join date : 06/09/2016
Age : 27
Location : Florencja, Włochy

Scena do lekcji śpiewu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Scena do lekcji śpiewu   Scena do lekcji śpiewu - Page 2 EmptyCzw Wrz 22 2016, 19:49

Trochę się zagapiłam, to muszę przyznać, ale gdy zauważyłam, że innym uczniom niezbyt jest zacząć śpiewać, wyprostowałam się. Zaczęłam głośno - ale bez przesady, inni też chcą - śpiewać.
Powrót do góry Go down
Nathyenne Reed

Nathyenne Reed


Posts : 455
Join date : 06/09/2016
Age : 25
Location : Nowy Jork, USA

Scena do lekcji śpiewu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Scena do lekcji śpiewu   Scena do lekcji śpiewu - Page 2 EmptyCzw Wrz 22 2016, 19:50

- Mamy śpiewać My Heart Will Go On - mruknęłam nadal gapiąc się w podłogę - Nie ma mowy, żebym to zrobiła.
Powrót do góry Go down
Matthew Tuck

Matthew Tuck


Posts : 457
Join date : 07/09/2016
Age : 27

Scena do lekcji śpiewu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Scena do lekcji śpiewu   Scena do lekcji śpiewu - Page 2 EmptyCzw Wrz 22 2016, 19:51

- Mogłem jednak nie przychodzić - westchnąłem cicho i słuchałem śpiewu Eriki. Robiła chyba to jako jedyna. Cóż, kuzynka nie miała problemów ze śmiałością.
Powrót do góry Go down
William Fields

William Fields


Posts : 32
Join date : 13/09/2016

Scena do lekcji śpiewu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Scena do lekcji śpiewu   Scena do lekcji śpiewu - Page 2 EmptyCzw Wrz 22 2016, 19:52

"My heart will go on"? Pamiętam, że moja siostra miała na to "szał" i całymi dniami śpiewała tą piosenkę. Sam nigdy nie próbowałem, jednak postanowiłem zaśpiewać przynajmniej refren, bo przy zwrotkach mogłem co najwyżej mamrotać tekst i udawać, że go znam. Naprawdę nie wiem jak mi to wyszło.
Powrót do góry Go down
Amber Moore
Admin
Amber Moore


Posts : 92
Join date : 06/09/2016

Scena do lekcji śpiewu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Scena do lekcji śpiewu   Scena do lekcji śpiewu - Page 2 EmptyCzw Wrz 22 2016, 19:55

Skończywszy utwór, odetchnęłam głęboko z ulgą.
- To jak, co teraz śpiewamy? Macie jakieś propozycje tytułów? Pamiętajcie tylko, żeby były to dosyć sławne pozycje, aby każdy znał tekst!
Powrót do góry Go down
https://artystycznie.forumpolish.com
Nathyenne Reed

Nathyenne Reed


Posts : 455
Join date : 06/09/2016
Age : 25
Location : Nowy Jork, USA

Scena do lekcji śpiewu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Scena do lekcji śpiewu   Scena do lekcji śpiewu - Page 2 EmptyCzw Wrz 22 2016, 19:57

- Duality - powiedziałam, a następnie udałam atak kaszlu.
Powrót do góry Go down
Erica Blandelli

Erica Blandelli


Posts : 448
Join date : 06/09/2016
Age : 27
Location : Florencja, Włochy

Scena do lekcji śpiewu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Scena do lekcji śpiewu   Scena do lekcji śpiewu - Page 2 EmptyCzw Wrz 22 2016, 19:57

- Nic indywidualnie? - zapytałam z przekąsem, wątpiłam, że piosenkę bardzo lubioną przeze mnie będzie ktokolwiek znał. Zresztą, chyba tylko jeden chłopak poza mną był skłonny do śpiewu... Zmarszczyłam brwi widząc bruneta obok Nath. - Hej, jak Ty się tu zmateralizowałeś? - zmarszczyłam brwi. - Duality? Dobry pomysł... Ale chyba tylko Matt da radę refren zaśpiewać - zaśmiałam się.
Powrót do góry Go down
Matthew Tuck

Matthew Tuck


Posts : 457
Join date : 07/09/2016
Age : 27

Scena do lekcji śpiewu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Scena do lekcji śpiewu   Scena do lekcji śpiewu - Page 2 EmptyCzw Wrz 22 2016, 19:59

- O... Duality, dobry pomysł! - zatarłem ręce ucieszony propozycją Nathyenne. - Ciiiii! Jeszcze zauważy, że się spóźniłem... Refren mógłbym zaśpiewać.
Powrót do góry Go down
Wenka Lanter

Wenka Lanter


Posts : 242
Join date : 13/09/2016
Age : 27

Scena do lekcji śpiewu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Scena do lekcji śpiewu   Scena do lekcji śpiewu - Page 2 EmptyCzw Wrz 22 2016, 20:01

Wolałem się nie odzywać, mojej muzyki nikt nie słucha a ja nie słucham muzyki ich, nawet słysząc o czym konwersują te dziewczyny. Nie miałem zielonego pojęcia o czym one mówią, tak więc pozostanę milczkiem do puki nie pojawi się coś co znam, no o ile w ogóle się pojawi.
Powrót do góry Go down
Amber Moore
Admin
Amber Moore


Posts : 92
Join date : 06/09/2016

Scena do lekcji śpiewu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Scena do lekcji śpiewu   Scena do lekcji śpiewu - Page 2 EmptyCzw Wrz 22 2016, 20:02

- W takim wypadku, Erika i Nath, proszę na środek sceny. Zaśpiewacie nam w duecie, co? Jestem pewna, że dacie radę! Mogę nawet wam grać podkład...
Powrót do góry Go down
https://artystycznie.forumpolish.com
Nathyenne Reed

Nathyenne Reed


Posts : 455
Join date : 06/09/2016
Age : 25
Location : Nowy Jork, USA

Scena do lekcji śpiewu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Scena do lekcji śpiewu   Scena do lekcji śpiewu - Page 2 EmptyCzw Wrz 22 2016, 20:03

- Co - powiedziałam tym razem na prawdę dostając ataku kaszlu - Ale co? Nie nie nie. Nie ma mowy.
Powrót do góry Go down
Erica Blandelli

Erica Blandelli


Posts : 448
Join date : 06/09/2016
Age : 27
Location : Florencja, Włochy

Scena do lekcji śpiewu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Scena do lekcji śpiewu   Scena do lekcji śpiewu - Page 2 EmptyCzw Wrz 22 2016, 20:03

- Duality na pianinie?... - zapytałam lekko zakłopotana. - Mogę solo zaśpiewać... Myślę, że Matt z Nathyenne mógłby duet. Oczywiście, ze swoją gitarą by zagrał podkład. Moją piosenkę da się spokojnie zagrać na pianinie.
Powrót do góry Go down
William Fields

William Fields


Posts : 32
Join date : 13/09/2016

Scena do lekcji śpiewu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Scena do lekcji śpiewu   Scena do lekcji śpiewu - Page 2 EmptyCzw Wrz 22 2016, 20:04

Czy to bardzo źle, jeśli nigdy nie słyszałem tej piosenki?
W tym momencie głos zabrała dyrektorka. Oho, pierwszy występ? Z chęcią posłucham.
Powrót do góry Go down
Amber Moore
Admin
Amber Moore


Posts : 92
Join date : 06/09/2016

Scena do lekcji śpiewu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Scena do lekcji śpiewu   Scena do lekcji śpiewu - Page 2 EmptyCzw Wrz 22 2016, 20:05

Skinęłam głową, słuchając monologu Eriki.
- Róbcie, co chcecie, ale za maksymalnie trzy minuty chce mieć wasze tyłki na scenie i chcę słyszeć wasz śpiew.
Powrót do góry Go down
https://artystycznie.forumpolish.com
Matthew Tuck

Matthew Tuck


Posts : 457
Join date : 07/09/2016
Age : 27

Scena do lekcji śpiewu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Scena do lekcji śpiewu   Scena do lekcji śpiewu - Page 2 EmptyCzw Wrz 22 2016, 20:05

- Okej - wstałem i wybiegłem z sali lecąc po swoją gitarę.
Powrót do góry Go down
Erica Blandelli

Erica Blandelli


Posts : 448
Join date : 06/09/2016
Age : 27
Location : Florencja, Włochy

Scena do lekcji śpiewu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Scena do lekcji śpiewu   Scena do lekcji śpiewu - Page 2 EmptyCzw Wrz 22 2016, 20:06

- Więc... Mam wyjść i zaśpiewać tą swoją? - zapytałam nie rozumiejąc do końca odpowiedzi dyrektorki. W głowie automatycznie leciała mi już ta piosenka.
Powrót do góry Go down
Nathyenne Reed

Nathyenne Reed


Posts : 455
Join date : 06/09/2016
Age : 25
Location : Nowy Jork, USA

Scena do lekcji śpiewu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Scena do lekcji śpiewu   Scena do lekcji śpiewu - Page 2 EmptyCzw Wrz 22 2016, 20:07

- Na pewno nie - prychnęłam zakładając nogę na nogę i opierając się na dłoni - Erica jest chętna.
Powrót do góry Go down
Willow Harrison

Willow Harrison


Posts : 315
Join date : 20/09/2016
Age : 25
Location : United Kingdom

Scena do lekcji śpiewu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Scena do lekcji śpiewu   Scena do lekcji śpiewu - Page 2 EmptyCzw Wrz 22 2016, 20:08

Siedziałam z zwieszoną głową, jak mam uciec? Pomocy z nikim nie zaśpiewam, mówiłam że umiem tylko na trójkącie. Po chwili zaczęłam szukać wyjścia awaryjnego, jednak dyrektorka by od razu zauważyła moją ''ucieczkę''
Spojrzałam na innych uczniów, gdzie toczyła się konwersacja..
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Scena do lekcji śpiewu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Scena do lekcji śpiewu   Scena do lekcji śpiewu - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Scena do lekcji śpiewu
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» 22.09 - lekcja śpiewu
» Wzór pisania ogłoszenia lekcji
» Scena plenerowa
» Scena do przemówień

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Artystycznie :: Szkoła :: Pierwsze piętro-
Skocz do: