Artystycznie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pokój Katriiny Sovallain

Go down 
2 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Pokój Katriiny Sovallain Empty
PisanieTemat: Pokój Katriiny Sovallain   Pokój Katriiny Sovallain EmptySob Wrz 10 2016, 18:32

Pokój Katriiny olśniewa elegancją oraz gotyckim stylem. Zasłony zazwyczaj zawsze są zaciągnięte by zakrywały okna. Traktuje go jak ukochaną odskocznię od świata zewnętrzną, kocha się zrelaksować w ciemności, dać odpocząć również oczom lub przy świecy przeczytać dobrą książkę.
Pokój Katriiny Sovallain K1yxr9
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Pokój Katriiny Sovallain Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Katriiny Sovallain   Pokój Katriiny Sovallain EmptyNie Wrz 18 2016, 15:20

Weszłam do swojego pokoju, wzięłam od razu laptopa i wyszłam.
NP: Mała Fontanna.
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Pokój Katriiny Sovallain Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Katriiny Sovallain   Pokój Katriiny Sovallain EmptyNie Wrz 18 2016, 19:28

Wróciłam do swojego pokoju, położyłam się na łóżku i wróciłam do pisania książki na laptopie.
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Pokój Katriiny Sovallain Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Katriiny Sovallain   Pokój Katriiny Sovallain EmptySob Paź 22 2016, 17:25

Weszłam do pokoju z uśmiechem na ustach oraz z Arią, podeszłam od razu barku i wyjęłam lampkę wina oraz kieliszki. - Rozgość się.
Powrót do góry Go down
Aria Stella Lawson

Aria Stella Lawson


Posts : 126
Join date : 21/10/2016

Pokój Katriiny Sovallain Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Katriiny Sovallain   Pokój Katriiny Sovallain EmptySob Paź 22 2016, 17:30

Dziękuję... - uśmiechnęła się jakby nieprzytomnie oglądając pokój.
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Pokój Katriiny Sovallain Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Katriiny Sovallain   Pokój Katriiny Sovallain EmptySob Paź 22 2016, 17:32

- Usiądź - wskazałam na stolik, przy którym po chwili usiadłam i nalałam wina do kieliszków. Podałam jej jeden. Gdy wzięła, stuknęłam się z nim. - Zatem, za tą znajomość - uśmiechnęłam się i napiłam łyk.
Powrót do góry Go down
Aria Stella Lawson

Aria Stella Lawson


Posts : 126
Join date : 21/10/2016

Pokój Katriiny Sovallain Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Katriiny Sovallain   Pokój Katriiny Sovallain EmptySob Paź 22 2016, 17:35

Tak, za znajomość! - zaśmiała się cicho i wzięła mały łyk.
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Pokój Katriiny Sovallain Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Katriiny Sovallain   Pokój Katriiny Sovallain EmptySob Paź 22 2016, 17:36

- Moje ulubione, zdecydowanie - spojrzałam na lampkę i założyłam nogę na nogę. - Jak pierwsze wrażenia na temat szkoły?
Powrót do góry Go down
Aria Stella Lawson

Aria Stella Lawson


Posts : 126
Join date : 21/10/2016

Pokój Katriiny Sovallain Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Katriiny Sovallain   Pokój Katriiny Sovallain EmptySob Paź 22 2016, 17:46

Byłam zachwycona samą wizją, ale wygląd, możliwości są wspaniałe! Bardzo się cieszę, że udało mi się tu trafić...
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Pokój Katriiny Sovallain Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Katriiny Sovallain   Pokój Katriiny Sovallain EmptySob Paź 22 2016, 17:48

- Zatem chyba na moje lekcje pisania nie masz co przychodzić, prawda? - zapytałam ją z lekkim rozbawieniem.
Powrót do góry Go down
Aria Stella Lawson

Aria Stella Lawson


Posts : 126
Join date : 21/10/2016

Pokój Katriiny Sovallain Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Katriiny Sovallain   Pokój Katriiny Sovallain EmptySob Paź 22 2016, 17:55

Oczywiście, że mam! - zaśmiała się. - I z pewnością będę to robić bardzo chętnie. Na razie jednak kłopocze mnie wizja pokoju...
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Pokój Katriiny Sovallain Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Katriiny Sovallain   Pokój Katriiny Sovallain EmptySob Paź 22 2016, 17:57

- Wiesz, nie mam za bardzo czego Cię uczyć, jeśli napisałaś 5 książek - zaśmiałam się lekko. - Przychodzić możesz, ale naprawdę niczego Cię zbytnio nie nauczę - westchnęłam i przygryzłam wargę na chwilę. - Sama napisałam tylko trzy książki w swoim życiu. A jakie masz pomysły co do pokoju?
Powrót do góry Go down
Aria Stella Lawson

Aria Stella Lawson


Posts : 126
Join date : 21/10/2016

Pokój Katriiny Sovallain Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Katriiny Sovallain   Pokój Katriiny Sovallain EmptySob Paź 22 2016, 18:08

Nauczę się nowego spojrzenia. -zaśmiała się krótko.- A co do pokoju... Problem polega na tym, że mam ich zbyt wiele... Nie ułatwia sytuacji to, że lubię szastać pieniędzmi, mogę zrobić pokój, jak tylko mi się wymarzy. A to trudne z tak wieloma pomysłami...
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Pokój Katriiny Sovallain Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Katriiny Sovallain   Pokój Katriiny Sovallain EmptySob Paź 22 2016, 18:10

- Wymień kilka z nich - odparłam biorąc zeszyt i otwierając go na pierwszej lepszej stronie. Wyjęłam również i długopis, by zapisać jej pomysły.
Powrót do góry Go down
Aria Stella Lawson

Aria Stella Lawson


Posts : 126
Join date : 21/10/2016

Pokój Katriiny Sovallain Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Katriiny Sovallain   Pokój Katriiny Sovallain EmptySob Paź 22 2016, 18:19

Cóż... pierwszy jest bardzo nowoczesny, biały, czarny z elementami drobnymi innych kolorów, fiolet i turkus zapewne... Drugi pomysł, to bardzo bogato urządzone pomieszczenia, z przepychem, zdobieniami... A trzeci... trzeci... Chyba już wybrałam. - uśmiechnęła się. - To muszą być brązy. I dość przytulne pomieszczenie, ale bez przesady. I bogate.
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Pokój Katriiny Sovallain Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Katriiny Sovallain   Pokój Katriiny Sovallain EmptySob Paź 22 2016, 18:21

- Zatem... - przestałam pisać, gdy już powiedziała co wybrała - opcja trzecia, tak? - zapytałam z uśmiechem i upiłam łyk wina.
Powrót do góry Go down
Aria Stella Lawson

Aria Stella Lawson


Posts : 126
Join date : 21/10/2016

Pokój Katriiny Sovallain Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Katriiny Sovallain   Pokój Katriiny Sovallain EmptySob Paź 22 2016, 18:24

Tak... Gdy tylko wrócę zacznę dzwonić po sklepach meblowych i robotnikach, abym miała to już szybko z głowy... Dobrze, że zaczęłaś mnie wypytywać, inaczej bym się nie zdecydowała...
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Pokój Katriiny Sovallain Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Katriiny Sovallain   Pokój Katriiny Sovallain EmptySob Paź 22 2016, 18:36

- Wypytywać? Nie rób ze mnie policji - zaśmiałam się lekko i poprawiłam włosy. - Gdy tylko Twój pokój będzie gotowy, lecimy do Ciebie - uśmiechnęłam się lekko.
Powrót do góry Go down
Aria Stella Lawson

Aria Stella Lawson


Posts : 126
Join date : 21/10/2016

Pokój Katriiny Sovallain Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Katriiny Sovallain   Pokój Katriiny Sovallain EmptySob Paź 22 2016, 18:41

Jak najbardziej. - zaśmiała się i upiła łyk wina po czym pokręciła kieliszkiem. - Jak tylko się tam wprowadzę, dam ci znać.
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Pokój Katriiny Sovallain Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Katriiny Sovallain   Pokój Katriiny Sovallain EmptySob Paź 22 2016, 18:43

- Dobrze. Znaczy, daj mi znać przed tym jak się wprowadzisz, podjadę po Twoje bagaże - odparłam z lekkim uśmiechem. - Na jakie lekcje najbardziej tu liczysz? - zapytałam z ciekawością.
Powrót do góry Go down
Aria Stella Lawson

Aria Stella Lawson


Posts : 126
Join date : 21/10/2016

Pokój Katriiny Sovallain Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Katriiny Sovallain   Pokój Katriiny Sovallain EmptySob Paź 22 2016, 18:45

Między innymi właśnie na lekcje z pisania i z tańca. Najmniej chyba do tej pory uczyłam się tańca właśnie, to będzie dobre ćwiczenie.
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Pokój Katriiny Sovallain Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Katriiny Sovallain   Pokój Katriiny Sovallain EmptySob Paź 22 2016, 18:48

- Ale z pisania naprawdę nie jestem w stanie niczego ciekawego Cię nauczyć - przewróciłam oczami. - A na taniec sama bym się w sumie pokusiłam.
Powrót do góry Go down
Aria Stella Lawson

Aria Stella Lawson


Posts : 126
Join date : 21/10/2016

Pokój Katriiny Sovallain Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Katriiny Sovallain   Pokój Katriiny Sovallain EmptySob Paź 22 2016, 18:50

Zaśmiała się cicho na reakcję kobiety. - Nie możesz uczęszczać?
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Pokój Katriiny Sovallain Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Katriiny Sovallain   Pokój Katriiny Sovallain EmptySob Paź 22 2016, 18:53

- Mogę, oczywiście że mogę, ale albo mi się nie chciało, albo miałam rozdział do napisania, albo coś jeszcze innego - machnęłam ręką.
Powrót do góry Go down
Aria Stella Lawson

Aria Stella Lawson


Posts : 126
Join date : 21/10/2016

Pokój Katriiny Sovallain Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Katriiny Sovallain   Pokój Katriiny Sovallain EmptySob Paź 22 2016, 18:54

Następnym razem pójdziemy razem. - uśmiechnęła się i ponownie napiła się.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój Katriiny Sovallain Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Katriiny Sovallain   Pokój Katriiny Sovallain Empty

Powrót do góry Go down
 
Pokój Katriiny Sovallain
Powrót do góry 
Strona 1 z 6Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Pokój DS ~
» Pokój Oscara
» Pokój Jane
» Pokój dwuosobowy #1
» Pokój Takashiego

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Artystycznie :: Akademik :: Pokoje nauczycieli-
Skocz do: