Artystycznie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pokój Wenki

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Elizabeth Oxton

Elizabeth Oxton


Posts : 97
Join date : 13/09/2016
Age : 24
Location : Wielka Brytania

Pokój Wenki - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wenki   Pokój Wenki - Page 3 EmptyPon Wrz 19 2016, 23:40

Uśmiechnęła się na te słowa. Zawiesiła mu ręce na szyi i spojrzała na niego zaciekowiona. Ciekawe czy jemu będzie się podobało. Przygryzła wargi. Teraz już była pewna że jest gotowa i chce to zrobić...w sumie i tak już bie było odwrotu. Oby tylko nikt teraz nie wszedł i im nie przeszkodził, bo to chyba ona pierwsza by rzuciła kamień.
Powrót do góry Go down
Wenka Lanter

Wenka Lanter


Posts : 242
Join date : 13/09/2016
Age : 27

Pokój Wenki - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wenki   Pokój Wenki - Page 3 EmptyPon Wrz 19 2016, 23:45

Przytrzymałem opakowanie z prezerwatywą w zębach i samemu zsunąłem lekko swoje bokserki tak, by uwolnić z nich swoją wspaniałą męskość. Kiedy to zrobiłem, wyjąłem gumkę ze swoich ust i nachyliłem się nad dziewczyną by po raz kolejny wpić się w jej usta ocierając swoim przyrodzeniem o jej pod brzusie.


Ostatnio zmieniony przez Wenka Lanter dnia Wto Wrz 20 2016, 12:23, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Elizabeth Oxton

Elizabeth Oxton


Posts : 97
Join date : 13/09/2016
Age : 24
Location : Wielka Brytania

Pokój Wenki - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wenki   Pokój Wenki - Page 3 EmptyPon Wrz 19 2016, 23:50

Zarumieniła się i lekko przeraziła. To naprawdę się dzieje, nie mogła w to uwierzyć. Objęła go rękoma i odwzajemniła pocałunek, nie mogła uwierzyć że to wszystko się dzieje naprawdę. Jego ciało....było takie ciepłe...mogłaby tak leżeć obok niego całe wieki.
Powrót do góry Go down
Wenka Lanter

Wenka Lanter


Posts : 242
Join date : 13/09/2016
Age : 27

Pokój Wenki - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wenki   Pokój Wenki - Page 3 EmptyPon Wrz 19 2016, 23:57

Kiedy mój członek był już w pełnym wzwodzie otworzylem opakowanie z prezerwatywą i nalożyłem ją sobie na niego. Ostatecznie znów nachyliłem się nad dziewczyną tym razem jednak delikatnie muskając ustami jej szyję tak jak poprzednio. A kiedy byłem już gotowy, a właściwie ona była. Tak myślę... Zlapalem ją dłońmi za uda powolnym ruchem rozkraczając ją przed sobą. Zbliżyłam się do niej tak, że męskością ocierałem się chwilę o wejście dziewczyny ostatecznym ruchem swoich bioder powoli i delikatnie się w niej zanużając z głośnym pomrukiem zadowolenia.
Powrót do góry Go down
Elizabeth Oxton

Elizabeth Oxton


Posts : 97
Join date : 13/09/2016
Age : 24
Location : Wielka Brytania

Pokój Wenki - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wenki   Pokój Wenki - Page 3 EmptyPon Wrz 19 2016, 23:59

Wydała z siebie cichutki jęk i wpiła się palcami w jego plecy. Rzeczywiście bolało. Zacisnela powieki i zagryzła wargi momentalnie zaczęła szybciej oddychać.
Powrót do góry Go down
Wenka Lanter

Wenka Lanter


Posts : 242
Join date : 13/09/2016
Age : 27

Pokój Wenki - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wenki   Pokój Wenki - Page 3 EmptyWto Wrz 20 2016, 00:07

Wszedłem w nią do połowy po czym poczekałem chwilę aż się przyzwyczai i przestanie ją boleć przynajmniej trochę. W końcu coś jej objecalem, a ja mimo wszystko zawsze starałem się obietnic dotrzymywać. Kiedy zauważyłem ze chyba dziewczyna jest już gotowa zagłębiłem się w niej jeszcze bardziej powoli zaczynając się w niej poruszać.
Powrót do góry Go down
Elizabeth Oxton

Elizabeth Oxton


Posts : 97
Join date : 13/09/2016
Age : 24
Location : Wielka Brytania

Pokój Wenki - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wenki   Pokój Wenki - Page 3 EmptyWto Wrz 20 2016, 00:10

Było bardzo dobrze, nawet wspaniale mimo wszelkiego bólu. Rozluźniła się i zaczęła delikatniej i spokojniej oddychać. Ich oddechy w końcu stały się równomierne. Miała tylko nadzieje że nie zobaczy krwi.
Powrót do góry Go down
Wenka Lanter

Wenka Lanter


Posts : 242
Join date : 13/09/2016
Age : 27

Pokój Wenki - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wenki   Pokój Wenki - Page 3 EmptyWto Wrz 20 2016, 00:18

Krew raczej zdarzała się raczej rzadko, chociaż zależy u kogo. Mówiłem że będę delikatny aczkolwiek krew zazwyczaj kojarzy się z brutalnością a nie wiem jak ona na nią reaguje wiec również wolałem jej uniknąć. Nachylilem się nad nią i wszedłem w nią w końcu do końca zdecydowanie przyspieszając swoje ruchy i mruczac z zadowolenia. Mogłaby chociaż trochę pojękiwać.
Powrót do góry Go down
Elizabeth Oxton

Elizabeth Oxton


Posts : 97
Join date : 13/09/2016
Age : 24
Location : Wielka Brytania

Pokój Wenki - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wenki   Pokój Wenki - Page 3 EmptyWto Wrz 20 2016, 00:23

Przestała się powstrzymać i jeknela przeciągle. Wydawała z siebie ogólne oznaki zadowolenia. Jemu chyba też się podobało, przytrzymała się pościeli i wygięła swoje ciało w lekki łuk uwydatniając lekko żebra. Znowu jeknela.
(Bronoc idę spać bo muszę rano być przytomna)
Powrót do góry Go down
Wenka Lanter

Wenka Lanter


Posts : 242
Join date : 13/09/2016
Age : 27

Pokój Wenki - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wenki   Pokój Wenki - Page 3 EmptyWto Wrz 20 2016, 00:32

Moje biodra chodziły w zdecydowanym tępie co jakiś czas przyspieszając coraz bardziej bardziej bardziej i bardziej. Uśmiechnąłem się sam do siebie delikatnie słysząc że Eliza wydaje z siebie przyjemne dźwięki. Tak, zapamietalem jej imię mimo ze jeszcze ani razu go nie użyłem. Położyłem swoje ręce po obu stronach jej głowy żeby było mi wygodniej i nie zwalniając tępa cicho dyszałem zgrabnie a zarazem mocno się w niej poruszając.
Powrót do góry Go down
Elizabeth Oxton

Elizabeth Oxton


Posts : 97
Join date : 13/09/2016
Age : 24
Location : Wielka Brytania

Pokój Wenki - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wenki   Pokój Wenki - Page 3 EmptyWto Wrz 20 2016, 14:57

Pdchyliła głowę do tyłu z rozkoszy. I w piła się palace w jego plecy.
- Wenka...-wyszeptała jekliwoe
Powrót do góry Go down
Wenka Lanter

Wenka Lanter


Posts : 242
Join date : 13/09/2016
Age : 27

Pokój Wenki - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wenki   Pokój Wenki - Page 3 EmptyWto Wrz 20 2016, 16:06

Czułem jak za chwilę w niej skończę tak też nie miałem zamiaru przestawać ani na chwilę swoich ruchów. Zacisnąłem dłonie na prześcieradłem i nachyliłem się nad nią bardziej dysząc ciężko w szyję dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Elizabeth Oxton

Elizabeth Oxton


Posts : 97
Join date : 13/09/2016
Age : 24
Location : Wielka Brytania

Pokój Wenki - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wenki   Pokój Wenki - Page 3 EmptyWto Wrz 20 2016, 18:10

Powoli czuła że zaraz osiągnie punkt kulminacyjny. Zacisnęła zęby i objęła go rękoma. Dysząc ciężko, zacisnęła powieki.
Powrót do góry Go down
Wenka Lanter

Wenka Lanter


Posts : 242
Join date : 13/09/2016
Age : 27

Pokój Wenki - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wenki   Pokój Wenki - Page 3 EmptyWto Wrz 20 2016, 18:13

Po jakimś czasie swoich delikatnych ale zarazem lekko brutalnych i bardzo szybkich ruchów doszedłem w dziewczynie z głośnym westchnięciem przyjemności. Zamruczałem zadowolony próbując unormować oddech.
Powrót do góry Go down
Elizabeth Oxton

Elizabeth Oxton


Posts : 97
Join date : 13/09/2016
Age : 24
Location : Wielka Brytania

Pokój Wenki - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wenki   Pokój Wenki - Page 3 EmptyWto Wrz 20 2016, 18:22

Wydała z siebie przeciągły i głośny jęk, odchylając głowę do tyłu. Przez chwilę jej oddech nadal był szybki ale powoli unormował. Odetchnęła głęboko z wrażenia. To było naprawdę dobre...Spojrzała na niego nieśmiało. Nadal oddychając głośno.
Powrót do góry Go down
Wenka Lanter

Wenka Lanter


Posts : 242
Join date : 13/09/2016
Age : 27

Pokój Wenki - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wenki   Pokój Wenki - Page 3 EmptyWto Wrz 20 2016, 18:25

Uśmiechnąłem się delikatnie do dziewczyny powoli z niej wychodząc.Odetchnąłem ciężko po czy pozbyłem się zużytej gumki wyrzucając ją do kosza stojącego nieopodal łózka. Podniosłem się i usiadłem na brzegu łóżka szukając swoich bokserek. - Zaraz mam lekcje. - odparłem do dziewczyny uśmiechając się samemu do siebie. Och tak... To będzie cudowna lekcja z cudownym nauczycielem.
Powrót do góry Go down
Elizabeth Oxton

Elizabeth Oxton


Posts : 97
Join date : 13/09/2016
Age : 24
Location : Wielka Brytania

Pokój Wenki - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wenki   Pokój Wenki - Page 3 EmptyWto Wrz 20 2016, 18:42

Przeciągnęła się i wstała nakładając majtki. - Ja też. Historię sztuki.-nałożyła spodnie i sięgnęła po stanik.- Z..zapiął byś?- uśmiechnęła się do niego delikatnie się rumieniąc.
Powrót do góry Go down
Wenka Lanter

Wenka Lanter


Posts : 242
Join date : 13/09/2016
Age : 27

Pokój Wenki - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wenki   Pokój Wenki - Page 3 EmptyWto Wrz 20 2016, 18:50

- Tak - mruknąłem po czym sięgnąłem do stanika dziewczyny zapinając go jej. Kiedy to zrobiłem wziąłem swoje bokserki które właśnie znalazłem i założyłem je na swój zacny tyłek szybko następnie wciskając na siebie spodnie i bluzkę. Spojrzałem na dziewczynę po czym westchnąłem. - Dobra, to Ty się ubierz a ja poczekam na Ciebie na korytarzu. - mruknąłem po czym wyszedłem za drzwi.

Next: Sala Historii Sztuki.
Powrót do góry Go down
Elizabeth Oxton

Elizabeth Oxton


Posts : 97
Join date : 13/09/2016
Age : 24
Location : Wielka Brytania

Pokój Wenki - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wenki   Pokój Wenki - Page 3 EmptyWto Wrz 20 2016, 19:05

Ubrała się szybko i wstała z łóżka. Cóż...dość szybko uciął temat. Może faceci tak mają? Ale...mimo wszystko poczuła ogromną gule w gardle i ucisk w brzuchu.Chyba za szybko się przywiązała, o wiele za szybko....odepchnęła od siebie tę myśl.Westchnęła i wyszła za drzwi.
Np.Sala od historii sztuki
Powrót do góry Go down
Wenka Lanter

Wenka Lanter


Posts : 242
Join date : 13/09/2016
Age : 27

Pokój Wenki - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wenki   Pokój Wenki - Page 3 EmptyPią Wrz 23 2016, 19:29

Wszedłem zły do swojego pokoju i pierwsze co zrobiłem to rzuciłem się na łóżko wrzeszcząc przy tym w poduszkę. Muszę się wyżyć najlepiej na kimś. Na kimkolwiek, zrobić mu jakąś krzywdę kurwa mać. Warczałem tłumiony poduszką zaciskając mocno dłonie w pięści i waląc nimi z całej siły w materac. Zaraz mnie szlag trafi.
Powrót do góry Go down
Wenka Lanter

Wenka Lanter


Posts : 242
Join date : 13/09/2016
Age : 27

Pokój Wenki - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wenki   Pokój Wenki - Page 3 EmptyPią Wrz 23 2016, 20:46

Kiedy zdołałem się jako tako ogarnąć podniosłem się z łózka i wyszedłem z pokoju. Oczywiście wciąż jestem zły i nabuzowany ale zgłodniałem.

Next: Stołówka.
Powrót do góry Go down
Wenka Lanter

Wenka Lanter


Posts : 242
Join date : 13/09/2016
Age : 27

Pokój Wenki - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wenki   Pokój Wenki - Page 3 EmptySro Paź 05 2016, 15:55

Tak więc wróciłem do swojego pokoju zahaczając o kilka rzeczy żeby je ze sobą zabrać. Oraz telefon, który przedtem zapomniałem wziąć z pokoju. Zerknąłem na ekran i przekląłem pod nosem. 50 nieodebranych połączeń, cudownie. A od kogo? Od kumpli i kilka od mamuśki. Westchnąłem ciężko blokując ponownie telefon i chowając go do tylnej kieszeni spodni. Pieprzyć to, jak będą chcieli zadzwonią jeszcze raz. Po czym wyszedłem ze swojego pokoju kierując się wprost w umówione miejsce.

Next: Sala do rysunku i malarstwa.
Powrót do góry Go down
Wenka Lanter

Wenka Lanter


Posts : 242
Join date : 13/09/2016
Age : 27

Pokój Wenki - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wenki   Pokój Wenki - Page 3 EmptySob Lis 12 2016, 16:25

Wszedłem do pokoju po drodze dowiadując się od pewnego źródła iż dziś ma być jakaś "impreza" Tak tak. Jakiś pieprzony bal na który i tak pójdę pomimo niechęci. No co. Najwyżej zrobię jakąś rozróbę jak to u mnie bywało. Odetchnąłem ciężko i zajrzałem do swojej szafy przyglądając się uważnie swoim ubraniom. Mam niby jakąś marynarkę i eleganckie spodnie ale... Ja i elegancja? Kto to widział... Odetchnąłem ciężko i mimo wszystko założyłem na siebie owe spodnie, jakąś w miarę dobrą koszulkę i ową marynarkę. Nie jest to idealnie elegancki strój, no ale lepszy taki niż żaden. Zamknąłem szafę i wyszedłem z pokoju.

Next: Sala balowa
Powrót do góry Go down
Wenka Lanter

Wenka Lanter


Posts : 242
Join date : 13/09/2016
Age : 27

Pokój Wenki - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wenki   Pokój Wenki - Page 3 EmptyWto Lis 15 2016, 20:07

Wbiegłem szybko do swojego pokoju zatrzaskując za sobą drzwi które o mało co nie wyleciały z zawiasów. Rzuciłem ubrania na łóżko i zacząłem wrzeszczeć na cały głos demolując swoj pokój. Zacząłem ciskać różnymi przedmiotami o meble, jak i meblami o inne meble. Zdemolowałem wszystko ostatecznie padając twarzą na łóżko. - Kuuuuuurwaaaaaaaaaaaaaa!!!!!
Powrót do góry Go down
Wenka Lanter

Wenka Lanter


Posts : 242
Join date : 13/09/2016
Age : 27

Pokój Wenki - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wenki   Pokój Wenki - Page 3 EmptyPią Lis 18 2016, 19:04

Leżałem dość długo z mordą w poduszce oddychając ciężko. Kiedy jednak w końcu zdołało mi mniej więcej choć trochę przejść podniosłem się z łóżka i odetchnąłem ciężko zarzucając na siebie koszulę w kratę i ciemne rurki. Wsunąłem buty na stopy i wyszedłem.

Next: Zwykły Klub
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój Wenki - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wenki   Pokój Wenki - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pokój Wenki
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Pokój DS ~
» Pokój Patricka
» Pokój Oscara
» Pokój Alexandra
» Pokój Michaela

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Artystycznie :: Akademik :: Pokoje chłopców-
Skocz do: