Artystycznie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)

Go down 
+2
Damien Svensson
Amber Moore
6 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Adelaida Banderas

Adelaida Banderas


Posts : 121
Join date : 01/10/2016

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 4 EmptyWto Lis 01 2016, 15:58

- Tak? - uniosłam pytająco brew, znów swoją swoją dłoń położyłam na jej. - Um, czekaj, przejdę się do łazienki. Zaraz wracam - uśmiechnęłam się do niej i zniknęłam w drzwiach do wc.
Powrót do góry Go down
Anastazia Johnson

Anastazia Johnson


Posts : 103
Join date : 18/10/2016

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 4 EmptyWto Lis 01 2016, 16:03

Westchnela lekko zawiedziona. Zawolala kelnera. Ten po chwili wrocil ze swieczkami, zapalil je i podal dziewczynie kwiat rozy, o ktory prosila.
Powrót do góry Go down
Adelaida Banderas

Adelaida Banderas


Posts : 121
Join date : 01/10/2016

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 4 EmptyWto Lis 01 2016, 16:05

W łazience jeszcze na szybko w lustrze poprawiłam szczegóły, po czym wróciłam do stolika. Zaskoczona zauważyłam świece, usiadłam przed nią. - Wow, jest... Trochę jaśniej - uśmiechnęłam się.
Powrót do góry Go down
Anastazia Johnson

Anastazia Johnson


Posts : 103
Join date : 18/10/2016

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 4 EmptyWto Lis 01 2016, 16:10

-Troche. -zasmiala sie. -E... a... juz nic...-westchnela
Powrót do góry Go down
Adelaida Banderas

Adelaida Banderas


Posts : 121
Join date : 01/10/2016

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 4 EmptyWto Lis 01 2016, 16:17

- Więc... - wystawiłam dłoń przed siebie. - O czym to chciałaś mi powiedzieć?
Powrót do góry Go down
Anastazia Johnson

Anastazia Johnson


Posts : 103
Join date : 18/10/2016

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 4 EmptyWto Lis 01 2016, 16:27

Chwile sie zastanowila po czym wyciagnela dlon i ujela dziewczyny. -Adelaida? Czy chcialabys... -zawachala sie chwile. -Czy... chcialabys zostac moja dziewczyna? Wiem, ze to szybko, ale... nie wiem
Powrót do góry Go down
Adelaida Banderas

Adelaida Banderas


Posts : 121
Join date : 01/10/2016

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 4 EmptyWto Lis 01 2016, 16:32

- Ja?... - spytałam zaskoczona. - Cóż... Tak - uśmiechnęłam się lekko do niej. - Wiem, że szybko. Dlatego nie szarżujmy, zgadzam się, ale spokojnie - dodałam i ścisnęłam lekko jej dłoń.
Powrót do góry Go down
Anastazia Johnson

Anastazia Johnson


Posts : 103
Join date : 18/10/2016

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 4 EmptyWto Lis 01 2016, 16:35

-Ciesze sie. -usmiechnela sie szeroko i podala dziewczynie kwiat rozy po czym uniosla kieliszek -Za nowa znajomosc. -wzniosla
Powrót do góry Go down
Adelaida Banderas

Adelaida Banderas


Posts : 121
Join date : 01/10/2016

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 4 EmptyWto Lis 01 2016, 16:36

- Wow... - skomentowałam z zaskoczeniem kwiat, ale przyjęłam go i również uniosłam kieliszek. - Za nową znajomość i powodzenie tego związku! - upiłam kolejny łyk wina.
Powrót do góry Go down
Anastazia Johnson

Anastazia Johnson


Posts : 103
Join date : 18/10/2016

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 4 EmptyWto Lis 01 2016, 16:38

-Dokladnie. -usmiechnela sie i upila lyk wina. -Ciesze sie z tego obrotu spraw
Powrót do góry Go down
Adelaida Banderas

Adelaida Banderas


Posts : 121
Join date : 01/10/2016

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 4 EmptyWto Lis 01 2016, 16:38

- Również się cieszę - odparłam odwzajemniając uśmiech.
Powrót do góry Go down
Anastazia Johnson

Anastazia Johnson


Posts : 103
Join date : 18/10/2016

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 4 EmptyWto Lis 01 2016, 20:55

Wziela gryza ryby. -Pyszne jedzenie tu maja. -stwierdzila i upila lyk szampana
Powrót do góry Go down
Adelaida Banderas

Adelaida Banderas


Posts : 121
Join date : 01/10/2016

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 4 EmptyWto Lis 01 2016, 21:16

- Z tym się zgodzę - kiwnęłam głową i również się napiłam. - Ale wolę jednak kotlety. Zatem kończymy posiłek i klub?
Powrót do góry Go down
Anastazia Johnson

Anastazia Johnson


Posts : 103
Join date : 18/10/2016

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 4 EmptyWto Lis 01 2016, 21:38

-Dokladnie. -prawie skonczyla jesc i upila resztke wina
Powrót do góry Go down
Adelaida Banderas

Adelaida Banderas


Posts : 121
Join date : 01/10/2016

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 4 EmptyWto Lis 01 2016, 21:39

Dojadłam do końca i dopiłam wino. - No to postanowione - odparłam zadowolona.
Powrót do góry Go down
Anastazia Johnson

Anastazia Johnson


Posts : 103
Join date : 18/10/2016

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 4 EmptyWto Lis 01 2016, 21:45

Gdy skonczyla zawolala kelnera by ten przyniosl rachunek. Wlozyla do niego pieniadze i wstala. -To do klubu. -usmiechnela sie. - Zwykly czy lgbt?
Powrót do góry Go down
Adelaida Banderas

Adelaida Banderas


Posts : 121
Join date : 01/10/2016

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 4 EmptyWto Lis 01 2016, 21:46

- Właściwie to obojętne, prawda? - wstałam i zawiesiłam sobie torebkę na ramieniu.
Powrót do góry Go down
Anastazia Johnson

Anastazia Johnson


Posts : 103
Join date : 18/10/2016

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 4 EmptyWto Lis 01 2016, 21:49

-Wiec chodzmy do lgbt. -usmiechnela sie. -zawsze bezpieczniej. Wyszla, uprzednio otwierajac przed dziewczyna drzwi i puszczajac ja przodem. Po drodze delikatnie zlapala Adelaide za dlon.
NP. KLUB LGBT
Powrót do góry Go down
Adelaida Banderas

Adelaida Banderas


Posts : 121
Join date : 01/10/2016

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 4 EmptyWto Lis 01 2016, 21:53

Wyszłam za nią.
Z/t
Powrót do góry Go down
Damien Svensson

Damien Svensson


Posts : 25
Join date : 26/10/2016
Age : 26
Location : Somewhere in the middle of nowhere

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 4 EmptyNie Lis 06 2016, 11:29

- Chyba sobie żartujesz...
Pokręcił głową rozbawiony dopijając piwo.
- Oddasz mi w naturze, przecież jeszcze się spotkamy.
Odpowiedział poważnym tonem wstając od stolika z tacą. Ucałował jej dłoń, wziął swoją torbę i odnosząc naczynia skinął głową na pożegnanie.
NP: Hotel
Powrót do góry Go down
Ashley Fox

Ashley Fox


Posts : 120
Join date : 07/10/2016
Age : 25

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 4 EmptyPon Lis 07 2016, 17:08

Otworzyła usta zaskoczona i trzymając nadal dłoń w powietrzu obejrzała się z niedowierzaniem za wychodzącym chłopakiem. Po jakimś czasie skończyła posiłek i wyszła.
NP. Jej pokój.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Artystycznie :: Miasto :: Kluby-
Skocz do: