Artystycznie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)

Go down 
+2
Damien Svensson
Amber Moore
6 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Anastazia Johnson

Anastazia Johnson


Posts : 103
Join date : 18/10/2016

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 3 EmptyWto Lis 01 2016, 12:42

-U mnie rodzice nie maja nic do gadania. Nawet nie wiem czy zauwazyli moje znikniecie. -Zasmiala sie
Powrót do góry Go down
Adelaida Banderas

Adelaida Banderas


Posts : 121
Join date : 01/10/2016

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 3 EmptyWto Lis 01 2016, 12:43

- Ciekawie masz. Cóż, mi pozwalali na wszystko, wierząc, że jestem odpowiedzialna i doświadczenie mnie nauczy co jest dobre a co złe - zaśmiałam się razem z nią.
Powrót do góry Go down
Anastazia Johnson

Anastazia Johnson


Posts : 103
Join date : 18/10/2016

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 3 EmptyWto Lis 01 2016, 12:47

-Mamy podobnie. -Usmiechnela sie i znowu napila kawy
Powrót do góry Go down
Adelaida Banderas

Adelaida Banderas


Posts : 121
Join date : 01/10/2016

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 3 EmptyWto Lis 01 2016, 12:50

- Dokładnie. Coś nas łączy - przytaknęłam jej i dokończyłam kawałek, upiłam łyk kawy.
Powrót do góry Go down
Anastazia Johnson

Anastazia Johnson


Posts : 103
Join date : 18/10/2016

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 3 EmptyWto Lis 01 2016, 12:56

W tle leciala spokojna muzyka. -Lubisz tanczyc?
Powrót do góry Go down
Adelaida Banderas

Adelaida Banderas


Posts : 121
Join date : 01/10/2016

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 3 EmptyWto Lis 01 2016, 12:58

- Niezbyt, nie mam jakoś do tego specjalnych zdolności - odpowiedziałam z przekąsem.
Powrót do góry Go down
Anastazia Johnson

Anastazia Johnson


Posts : 103
Join date : 18/10/2016

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 3 EmptyWto Lis 01 2016, 13:03

-A zatanczysz ze mna? No prooszee.-usmiechnela sue
Powrót do góry Go down
Adelaida Banderas

Adelaida Banderas


Posts : 121
Join date : 01/10/2016

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 3 EmptyWto Lis 01 2016, 13:18

- Cóż... Spróbować mogę. Z góry przepraszam za nadepnięcie Ci na stopę czy coś - zaśmiałam się lekko.
Powrót do góry Go down
Anastazia Johnson

Anastazia Johnson


Posts : 103
Join date : 18/10/2016

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 3 EmptyWto Lis 01 2016, 13:18

Rowniez sie zasmiala po czym wstala i wyciagnela do Adelaidy dlon
Powrót do góry Go down
Adelaida Banderas

Adelaida Banderas


Posts : 121
Join date : 01/10/2016

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 3 EmptyWto Lis 01 2016, 13:20

Wzięłam jej dłoń i wstałam, gdy tylko wyszłyśmy w miarę dalej, zaczęłam z dziewczyną tańczyć. Nie szło mi najgorzej, ale i nie najlepiej.
Powrót do góry Go down
Anastazia Johnson

Anastazia Johnson


Posts : 103
Join date : 18/10/2016

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 3 EmptyWto Lis 01 2016, 14:25

Prowadzila w tancu jak to gentelmana przystalo. Co jakis czas lekko sie usmiechala. Gdy piosenka sie skonczyla, odprowadzila dzoewczyne do stolika, odsuwajac jej krzeslo i sama usiadla.
Powrót do góry Go down
Adelaida Banderas

Adelaida Banderas


Posts : 121
Join date : 01/10/2016

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 3 EmptyWto Lis 01 2016, 15:24

Dałam się jej prowadzi, tańczyła świetnie. Prowadziła mnie tak, że nawet nie nadepnęłam jej na stopę! Usiadłam naprzeciwko niej. - Jesteś genialną tancerką!
Powrót do góry Go down
Anastazia Johnson

Anastazia Johnson


Posts : 103
Join date : 18/10/2016

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 3 EmptyWto Lis 01 2016, 15:27

Cicho sie zasmiala- Dziekuje, to mile. Ty tez nie tamczysz zle
Powrót do góry Go down
Adelaida Banderas

Adelaida Banderas


Posts : 121
Join date : 01/10/2016

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 3 EmptyWto Lis 01 2016, 15:29

- Bo mnie dobrze prowadziłaś, tylko dlatego nie boli Cie żadna stopa - zaśmiałam się lekko.
Powrót do góry Go down
Anastazia Johnson

Anastazia Johnson


Posts : 103
Join date : 18/10/2016

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 3 EmptyWto Lis 01 2016, 15:31

Usmiechnela sie i wyciagnela dlon do Adelaidy by ta ulozyla na niej swoja.
Powrót do góry Go down
Adelaida Banderas

Adelaida Banderas


Posts : 121
Join date : 01/10/2016

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 3 EmptyWto Lis 01 2016, 15:33

Położyłam swoją dłoń na jej dłoni i uśmiechnęłam do niej szeroko.
Powrót do góry Go down
Anastazia Johnson

Anastazia Johnson


Posts : 103
Join date : 18/10/2016

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 3 EmptyWto Lis 01 2016, 15:42

Pocalowala ja w dlon i lekko sie usmiechnela. -Adelaida?
Powrót do góry Go down
Adelaida Banderas

Adelaida Banderas


Posts : 121
Join date : 01/10/2016

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 3 EmptyWto Lis 01 2016, 15:43

- Tak? - zapytałam z lekkimi rumieńcami, patrzyłam jej w oczy. - Jesteś może głodna? Chyba zamówię coś jeszcze, jakąś potrawę - dodałam patrząc na chwilę w bok, po czym wróciłam spojrzeniem do blondynki.
Powrót do góry Go down
Anastazia Johnson

Anastazia Johnson


Posts : 103
Join date : 18/10/2016

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 3 EmptyWto Lis 01 2016, 15:46

-Jesli chcesz. -usmiechnela sie lekko. -Kelner! -zawolala. Po chwili przyszedl. -Co pani sobie zyczy? -zwrocila sie do dziewczynu
Powrót do góry Go down
Adelaida Banderas

Adelaida Banderas


Posts : 121
Join date : 01/10/2016

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 3 EmptyWto Lis 01 2016, 15:48

- Hmmm... - zajrzałam do karty z menu, zaczęłam czytać o każdej potrawie po kolei. - Poproszę... Tego steka... Sałatkę... Z mniejszą ilością ziemniaków - odpowiedziałam mu i zamknęłam kartę.
Powrót do góry Go down
Anastazia Johnson

Anastazia Johnson


Posts : 103
Join date : 18/10/2016

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 3 EmptyWto Lis 01 2016, 15:50

-Ja poproszę tą rybę z sałatką... i wino. -usmiechnela sie. Kelner odszedl
Powrót do góry Go down
Adelaida Banderas

Adelaida Banderas


Posts : 121
Join date : 01/10/2016

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 3 EmptyWto Lis 01 2016, 15:51

Oparłam brodę na dłoniach, dokończyłam kawę. - Co robimy później? Jakieś pomysły? - uniosłam pytająco brew.
Powrót do góry Go down
Anastazia Johnson

Anastazia Johnson


Posts : 103
Join date : 18/10/2016

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 3 EmptyWto Lis 01 2016, 15:52

-Moze do klubu? Co Ty na to? -po chwili kelner przyniosl zamowienie i polal dziewczynom wino do lampek, zabral puste filizanki i talerzyki po czym odszedl
Powrót do góry Go down
Adelaida Banderas

Adelaida Banderas


Posts : 121
Join date : 01/10/2016

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 3 EmptyWto Lis 01 2016, 15:55

- Hmmm... Z wielką chęcią - kiwnęłam głową, upiłam łyk wina. - Mmmmm... Dobre.
Powrót do góry Go down
Anastazia Johnson

Anastazia Johnson


Posts : 103
Join date : 18/10/2016

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 3 EmptyWto Lis 01 2016, 15:56

Rowniez sie napila. -Faktycznie. A wracajac. -znowu wyciagnela dlon
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)
Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Artystycznie :: Miasto :: Kluby-
Skocz do: