Artystycznie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)

Go down 
+2
Damien Svensson
Amber Moore
6 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Amber Moore
Admin
Amber Moore


Posts : 92
Join date : 06/09/2016

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) Empty
PisanieTemat: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) EmptyPią Paź 07 2016, 22:17

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) Restauracja_padre_krakow_strona_glowna_4
Powrót do góry Go down
https://artystycznie.forumpolish.com
Damien Svensson

Damien Svensson


Posts : 25
Join date : 26/10/2016
Age : 26
Location : Somewhere in the middle of nowhere

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) EmptySro Paź 26 2016, 23:07

Wszedł w bramę na rogu budynku kryjąc się przed deszczem, wyjął z kurtki przemoczone pudełko papierosów wzdychając cicho na widok jego obecnego stanu. Cóż... nie zapali. Rozejrzał się wokół dostrzegając drzwi restauracji. Nie miał nic do stracenia, był wieczór... Na zapisy do szkoły było zdecydowanie za późno więc poprawił torbę i wszedł do lokalu od razu nasycając się pięknym zapachem jedzenia i... piwa? Usiadł pośpiesznie przy jednym ze stolików odkładając na bok podróżną torbę w oczekiwaniu na zainteresowanie jego osobą załogi personelu.
Powrót do góry Go down
Ashley Fox

Ashley Fox


Posts : 120
Join date : 07/10/2016
Age : 25

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) EmptySro Paź 26 2016, 23:10

Weszła pospiesznie zaskoczona przez deszcz. Może nie tyle zaskoczona, że wcale go się nie spodziewała, jednak przewidywała go później. Weszła do restauracji, zdjęła kaptur i wyjęła zza bluzy książkę, wzdychając z ulgą widząc, że udało jej się ją uchronić przed deszczem.
Powrót do góry Go down
Damien Svensson

Damien Svensson


Posts : 25
Join date : 26/10/2016
Age : 26
Location : Somewhere in the middle of nowhere

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) EmptySro Paź 26 2016, 23:21

Gdy kelnerka skończyła odbierać zamówienie, do skromnej restauracji zawitała też dziewczyna, sucha. ''Szczęściara'' pomyślał i obdarował ją serdecznym uśmiechem kiedy przemknęła tuż obok jego stolika.
Powrót do góry Go down
Ashley Fox

Ashley Fox


Posts : 120
Join date : 07/10/2016
Age : 25

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) EmptySro Paź 26 2016, 23:24

Zdziwiona lekko, że ktoś zwrócił na nią uwagę zatrzymała się, odwróciła odwzajemniając uśmiech i zawahała, nie wiedząc czy się przywitać, czy jednak nie narzucać.
Powrót do góry Go down
Damien Svensson

Damien Svensson


Posts : 25
Join date : 26/10/2016
Age : 26
Location : Somewhere in the middle of nowhere

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) EmptySro Paź 26 2016, 23:30

- Widzę że Pani deszcz nie dosięgnął...
Zażartował wyciskając kapiący rękaw kurtki do doniczki kwiatka.
Powrót do góry Go down
Ashley Fox

Ashley Fox


Posts : 120
Join date : 07/10/2016
Age : 25

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) EmptySro Paź 26 2016, 23:37

Poniekąd. - uśmiechnęła się zachęcona. - Mogę, prawda? - wskazała na miejsce na przeciwko chłopaka podchodząc.
Powrót do góry Go down
Damien Svensson

Damien Svensson


Posts : 25
Join date : 26/10/2016
Age : 26
Location : Somewhere in the middle of nowhere

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) EmptySro Paź 26 2016, 23:39

- Oczywiście, z przyjemnością.
Skrzętnie wstał i podbiegł do siedzenia by wysunąć jej krzesełko. Gdy już uraczyła zająć miejsce, przysunął za nią siedzenie wracając na swoje miejsce.
- Stały bywalec, czy przypadek?
Powrót do góry Go down
Ashley Fox

Ashley Fox


Posts : 120
Join date : 07/10/2016
Age : 25

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) EmptySro Paź 26 2016, 23:41

Raczej przypadek, nie wprowadziłam się tu dawno. - uśmiechnęła się wdzięcznie na gest chłopaka. - Ale to może nie jest przypadek z mojej strony, a z drugiej?
Powrót do góry Go down
Damien Svensson

Damien Svensson


Posts : 25
Join date : 26/10/2016
Age : 26
Location : Somewhere in the middle of nowhere

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) EmptySro Paź 26 2016, 23:44

- Spóźniłem się w pewne miejsce, przez uhm, klientów... A później to już deszcz mnie złapał, nic nie jadłem i tak jakoś mi się tu trafiło.
Odpowiedział szczerze wypatrując jedzenia w międzyczasie.
Powrót do góry Go down
Ashley Fox

Ashley Fox


Posts : 120
Join date : 07/10/2016
Age : 25

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) EmptySro Paź 26 2016, 23:46

- Cóż... Ja tu przyszłam, bo miało kogo tu można spotkać, a jest tu dość przyjemnie... Chciałam poczytać, ale skoro trafiło się miłe towarzystwo, chętnie skorzystam. - uśmiechnęła się.
Powrót do góry Go down
Damien Svensson

Damien Svensson


Posts : 25
Join date : 26/10/2016
Age : 26
Location : Somewhere in the middle of nowhere

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) EmptySro Paź 26 2016, 23:49

- Och, to coś nowego... Miłe ze mnie towarzystwo. Cóż, dziękuję... Aczkolwiek, czekam na górę mięcha do wszamania także um, może byś coś zjadła?
Zaproponował unosząc dłoń w stronę obsługi.
Powrót do góry Go down
Ashley Fox

Ashley Fox


Posts : 120
Join date : 07/10/2016
Age : 25

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) EmptySro Paź 26 2016, 23:51

- Oh, nie, nie trzeba. Ale dziękuję. Nie jem szczególnie dużo, a zdążyłam najeść się przed wyjściem ze szkoły...
Powrót do góry Go down
Damien Svensson

Damien Svensson


Posts : 25
Join date : 26/10/2016
Age : 26
Location : Somewhere in the middle of nowhere

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) EmptySro Paź 26 2016, 23:53

- Za późno...
Szepnął puszczając oczko w towarzystwie kelnerki.
- Chciałbym domówić szarlotkę i...
Spojrzał na dziewczynę uśmiechając się od ucha do ucha.
- Białe półsłodkie wino.
Powrót do góry Go down
Ashley Fox

Ashley Fox


Posts : 120
Join date : 07/10/2016
Age : 25

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) EmptySro Paź 26 2016, 23:54

Spojrzała lekko zaskoczona, jednak po chwili zmieniło się to w miły uśmiech.
Powrót do góry Go down
Damien Svensson

Damien Svensson


Posts : 25
Join date : 26/10/2016
Age : 26
Location : Somewhere in the middle of nowhere

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) EmptySro Paź 26 2016, 23:57

- Ech, gdzie me maniery... Nie przedstawiłem się, Damien.
Wyciągnął dłoń, drugą w kieszeni wyłączając wibrujący telefon.
Powrót do góry Go down
Ashley Fox

Ashley Fox


Posts : 120
Join date : 07/10/2016
Age : 25

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) EmptySro Paź 26 2016, 23:58

No tak, racja. - zaśmiała się krótko. - Jestem Ashley.
Powrót do góry Go down
Damien Svensson

Damien Svensson


Posts : 25
Join date : 26/10/2016
Age : 26
Location : Somewhere in the middle of nowhere

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) EmptyCzw Paź 27 2016, 00:00

- Więc mówisz że jesteś tu od niedawna? Praca? Studia?
Powrót do góry Go down
Ashley Fox

Ashley Fox


Posts : 120
Join date : 07/10/2016
Age : 25

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) EmptyCzw Paź 27 2016, 00:02

- Szkoła artystyczna. - uśmiechnęła się wspominając wybór uczelni.
Powrót do góry Go down
Damien Svensson

Damien Svensson


Posts : 25
Join date : 26/10/2016
Age : 26
Location : Somewhere in the middle of nowhere

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) EmptyCzw Paź 27 2016, 00:07

- Poważnie?
Odparł zaskoczony, wypatrując idące jedzenie z kuflem piwa.
- Chciałabyś mi o tej szkole opowiedzieć conieco?
Kiedy jedzenie dotarło w pełnym komplecie, zdjął z tacy deser z winem przysuwając naczynia do dziewczyny. Zapłacił kartą i gdy tylko postawił swój talerz ze stekiem w warzywach i piwo, oddał tacę obsłudze, życząc smacznego skinieniem głowy dziewczynie.
Powrót do góry Go down
Ashley Fox

Ashley Fox


Posts : 120
Join date : 07/10/2016
Age : 25

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) EmptyCzw Paź 27 2016, 00:12

Odwzajemniła gest biorąc delikatnie widelec do ręki i spoglądając na chłopaka. Po chwili zaczęła mówić. - Cóż... O szkole chyba nie mogę opowiedzieć, wiele, choćby zważając no mój krótki staż w niej... Zajęcia nie odbywają się codziennie, więc grafik jest dość luźny. Są sale przeznaczone do danych przedmiotów, pielęgniarka, pokoje... Nauczyciele są dość... Specyficzni. Znaczy, w pozytywnym sensie. Po prostu rzadko kiedy można spotkać szkołę, gdzie nauczyciele i uczniowie są po prostu sobą. Jest zakaz posiadania zwierząt, nad tym dość ubolewam. Jest też palarnia, jeśli zainteresuje cię ta informacja... - zrobiła przerwę by wziąć kęs szarlotki.
Powrót do góry Go down
Damien Svensson

Damien Svensson


Posts : 25
Join date : 26/10/2016
Age : 26
Location : Somewhere in the middle of nowhere

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) EmptyCzw Paź 27 2016, 00:16

- To aż tak widać?
Zapytał z pełną buzią śmiejąc się pod nosem. Ach tak... Spojrzał na stolik gdzie wyłożył papierosy by przeschły. Pokręcił głową nie dowierzając jakiego półgłupka z siebie zrobił. Westchnął.
- Z tego co mówisz, spoko instytucja... Mam w planach zapis.
Powrót do góry Go down
Ashley Fox

Ashley Fox


Posts : 120
Join date : 07/10/2016
Age : 25

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) EmptyCzw Paź 27 2016, 00:22

- Naprawdę? - spojrzała z błyskiem w oku. - To świetnie. Jakie zajęcia najbardziej cię zachęciły?
Powrót do góry Go down
Damien Svensson

Damien Svensson


Posts : 25
Join date : 26/10/2016
Age : 26
Location : Somewhere in the middle of nowhere

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) EmptyCzw Paź 27 2016, 00:25

- Rysunek i malarstwo, ale chętnie podjąłbym się nauki języków... Wstyd się przyznać, ale nigdy wcześniej nie dane mi było uczenie się tak... Bardziej.
Odparł szczerze, biorąc kolejne gryzy.
- Smakuje? Albo chociaż jest w porządku?
Powrót do góry Go down
Ashley Fox

Ashley Fox


Posts : 120
Join date : 07/10/2016
Age : 25

Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) EmptyCzw Paź 27 2016, 00:26

- Tak, bardzo dobre. - uśmiechnęła się i sięgnęła po torebkę. - Aż głupio, że na początku pozwoliłam ci zapłacić...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)   Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój) Empty

Powrót do góry Go down
 
Restauracja (dla tych, którzy cenią ciszę i spokój)
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Artystycznie :: Miasto :: Kluby-
Skocz do: