Artystycznie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pokój sorki von Henning

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Benita von Henning

Benita von Henning


Posts : 48
Join date : 13/09/2016
Age : 51

Pokój sorki von Henning Empty
PisanieTemat: Pokój sorki von Henning   Pokój sorki von Henning EmptyWto Wrz 13 2016, 19:38

Benita ma pokój umeblowany w stylu lat trzydziestych. Pod łóżkiem książki, na półkach książki, na stoliku i wokół fotela książki, w szafie książki I EWENTUALNIE kilkanaście sukienek, odświętny mundur, dwa płaszcze i cztery pary butów, w tym dwie oryginalnych oficerek. Codziennie rano uprawia slalom pomiędzy książkami i podręcznikami, rozłożonymi w równe na podłodze. Pomiędzy tym wszystkim - gruby notatnik oprawiony w skórę renifera, prezent od wdzięcznych cywili. Dziennik szkolny oprawiony w takową. W hebanowym pudełku - lodówce pomiędzy podłóżkowymi książkami trzyma morfinę i apomorfinę.
Pod każdym względem sorka żyje w latach trzydziestych/czterdziestych dwudziestego wieku.
Pokój sorki von Henning B3510a80f529473f6f7c1d0dd8052b88
Powrót do góry Go down
Benita von Henning

Benita von Henning


Posts : 48
Join date : 13/09/2016
Age : 51

Pokój sorki von Henning Empty
PisanieTemat: Re: Pokój sorki von Henning   Pokój sorki von Henning EmptyNie Wrz 18 2016, 21:26

Wróciłam do siebie. Wstawiłam czajnik na gaz, wrzuciłam parę polan do kominka i w oczekiwaniu na zagotowanie się wody, przygotowałam się psychicznie do lektury. Flaszka, strzykawka z morfiną, notatnik i ołówek. Powinno wystarczyć.
Z litrowym dzbankiem kawy na kasztanach i mięcie zagrzebałam się w pościel. Czeka mnie naprawdę długa noc...
Powrót do góry Go down
Benita von Henning

Benita von Henning


Posts : 48
Join date : 13/09/2016
Age : 51

Pokój sorki von Henning Empty
PisanieTemat: Re: Pokój sorki von Henning   Pokój sorki von Henning EmptyPon Wrz 19 2016, 18:53

Obudziłam się pod wieczór z kurewskim bólem głowy. Nie, nie był ani mocny, ani nie do wytrzymania (był zdecydowanie wytrzymywalny), ani nawet napięciowy. Był po prostu kurewski. Wiecie, to takie stadium, kiedy nie jesteś pewny, czy zaraz umrzesz, zwymiotujesz czy poczujesz nieodpartą chęć wypicia gorącej czekolady z mlekiem.
Mnie dopadło to ostatnie. Zerknęłam przelotnie na zegarek i sturlałam się z łóżka. Do lekcji mam czterdzieści minut, powinnam się wyrobić. Czekolada, dwadzieścia krzyżówek na szybko i przygotowanie materiału na lekcje nie zajmie mi dużo czasu.
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Pokój sorki von Henning Empty
PisanieTemat: Re: Pokój sorki von Henning   Pokój sorki von Henning EmptyNie Wrz 25 2016, 20:37

Słyszałam, że moja koleżanka z pracy nie czuła się ostatnio zbyt dobrze. Weszłam pierwszy raz do pokoju Benity i się rozejrzałam. Wrażenie na mnie zrobił styl, w jakim zrobiony był pokój. Uśmiechnęłam się do nauczycielki, gdy ją zobaczyłam. - Hej. Jak się czujesz?
Powrót do góry Go down
Nathyenne Reed

Nathyenne Reed


Posts : 455
Join date : 06/09/2016
Age : 25
Location : Nowy Jork, USA

Pokój sorki von Henning Empty
PisanieTemat: Re: Pokój sorki von Henning   Pokój sorki von Henning EmptyNie Paź 30 2016, 19:05

Zapukałam do pokoju profesor von Henning. Dawno jej nie widziałam i mimo tego, że nie za bardzo za sobą przepadałyśmy, to zaczynałam się martwić. Przyniosłam też ciepłą herbatę i ciastka.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój sorki von Henning Empty
PisanieTemat: Re: Pokój sorki von Henning   Pokój sorki von Henning Empty

Powrót do góry Go down
 
Pokój sorki von Henning
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Sala do fakultetów Sorki
» Pokój Jane
» 21 i 22.09 21:30 Historia z sorką von Henning.
» 21 i 22.09 21:30 Historia z sorką von Henning.
» Pokój Isobel

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Artystycznie :: Akademik :: Pokoje nauczycieli-
Skocz do: