Artystycznie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pokój Michaela

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Nikołaj Iwanienko

Nikołaj Iwanienko


Posts : 114
Join date : 12/09/2016
Age : 34

Pokój Michaela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Michaela   Pokój Michaela - Page 2 EmptyWto Wrz 27 2016, 20:47

-Musisz, Micheeel - osądziłem, podchodząc do chłopaka - To moje nieszczęście
Powrót do góry Go down
Michael Woodland

Michael Woodland


Posts : 152
Join date : 12/09/2016
Age : 26
Location : Great Britain, London

Pokój Michaela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Michaela   Pokój Michaela - Page 2 EmptyWto Wrz 27 2016, 20:49

-Ale ja polubiłem to nieszczęście! - mruknąłem przytulając kota który nie protestował. Mruknąłem cicho przewracając się na bok i patrząc na Nikołaja
Powrót do góry Go down
Nikołaj Iwanienko

Nikołaj Iwanienko


Posts : 114
Join date : 12/09/2016
Age : 34

Pokój Michaela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Michaela   Pokój Michaela - Page 2 EmptyWto Wrz 27 2016, 20:51

-Oh, jesteście tak samo uroczy - oszacowałam z odpowiednia doza sarkazmu, biorąc kota na ręce - Jednak muszę zabrać ci bliźniaka
Powrót do góry Go down
Michael Woodland

Michael Woodland


Posts : 152
Join date : 12/09/2016
Age : 26
Location : Great Britain, London

Pokój Michaela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Michaela   Pokój Michaela - Page 2 EmptyWto Wrz 27 2016, 20:53

-Nie! - zawołałem wyciągając ręce do kota - nie może zamieszkać u mnie? Będę o niego dbał... - powiedziałem - czasami ci go oddawał - dodałem uśmiechając się słodko
Powrót do góry Go down
Nikołaj Iwanienko

Nikołaj Iwanienko


Posts : 114
Join date : 12/09/2016
Age : 34

Pokój Michaela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Michaela   Pokój Michaela - Page 2 EmptyWto Wrz 27 2016, 20:56

-Albo ja czasami pożyczę Ptysia tobie - zaproponowałem, głaszcząc kota. Zaczynał juz przysypiac, stara harpia
Powrót do góry Go down
Michael Woodland

Michael Woodland


Posts : 152
Join date : 12/09/2016
Age : 26
Location : Great Britain, London

Pokój Michaela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Michaela   Pokój Michaela - Page 2 EmptyWto Wrz 27 2016, 20:59

Spojrzałem na niego smutno niezbyt zadowolony, że zabiera kota - Będę tęsknił futrzaku. Będziesz go przynosił na lekcje? - spytałem uśmiechając się. I tak chciałem by mieszkał ze mną. Mężczyzna ma dwa... a ja żadnego
Powrót do góry Go down
Nikołaj Iwanienko

Nikołaj Iwanienko


Posts : 114
Join date : 12/09/2016
Age : 34

Pokój Michaela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Michaela   Pokój Michaela - Page 2 EmptyWto Wrz 27 2016, 21:02

-Jak sam trafi to bedzie - zaśmiałem sie, lustrując bardziej Michaela. Chłopak miał cudowny profil. IWANIENKO STOP - Jeszcze ją za mnie poprowadzi
Powrót do góry Go down
Michael Woodland

Michael Woodland


Posts : 152
Join date : 12/09/2016
Age : 26
Location : Great Britain, London

Pokój Michaela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Michaela   Pokój Michaela - Page 2 EmptyWto Wrz 27 2016, 21:07

-Może nie będzie zadawał prac domowych - zauważyłem... Ten facio od angielskiego jest koszmarny. Praca pisemna tygodniowo... No, ale będę musiał przeżyć. No, ale ma plusa bo pozwolił mi siedzieć z futrzakiem... Na pewno go mi nie zostawisz? - spytałem jeszcze
Powrót do góry Go down
Nikołaj Iwanienko

Nikołaj Iwanienko


Posts : 114
Join date : 12/09/2016
Age : 34

Pokój Michaela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Michaela   Pokój Michaela - Page 2 EmptyWto Wrz 27 2016, 21:42

-Nie, siostra za nim tęskni - wyjaśniłem, poprawiając kociaka na moich rękach - Nie sa jakieś żywe, jednak widac ze usychają bez siebie
Powrót do góry Go down
Michael Woodland

Michael Woodland


Posts : 152
Join date : 12/09/2016
Age : 26
Location : Great Britain, London

Pokój Michaela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Michaela   Pokój Michaela - Page 2 EmptyWto Wrz 27 2016, 21:49

-No nie - mruknąłem patrząc na kota - siostrę tez chce kiedyś poznać - powiedziałem jeszcze niezadowlony. Też chciałem mic swojego kota koło siebie... juz o psa nie proszę
Powrót do góry Go down
Nikołaj Iwanienko

Nikołaj Iwanienko


Posts : 114
Join date : 12/09/2016
Age : 34

Pokój Michaela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Michaela   Pokój Michaela - Page 2 EmptyWto Wrz 27 2016, 21:54

-Pamietam, ze mówiłeś cos o korepetycjach - przypomniałem sobie - Zawsze podczas nich możesz sie z nimi przywitać - zapewniłem. Widac, ze Prys go polubił, wiec z Lalą nie bedzie problemu
Powrót do góry Go down
Michael Woodland

Michael Woodland


Posts : 152
Join date : 12/09/2016
Age : 26
Location : Great Britain, London

Pokój Michaela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Michaela   Pokój Michaela - Page 2 EmptyWto Wrz 27 2016, 21:58

-A tak... Myślałem o rosyjskim - przyznałem patrząc na niego spokojnie. Usiadłem już godząc się z utratą kota... taki już mój nieszczęsny los!
Powrót do góry Go down
Nikołaj Iwanienko

Nikołaj Iwanienko


Posts : 114
Join date : 12/09/2016
Age : 34

Pokój Michaela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Michaela   Pokój Michaela - Page 2 EmptyWto Wrz 27 2016, 22:00

Jakie on miał piękne oczy, kiedy patrzył na mnie tak z dołu
JUZ JA WIEM O CZYM TY MYŚLISZ. TO TWOJ UCZEŃ, LAPY NA KOCIE IWANIENKO
-Zawsze zapraszam. Umówimy sie na jakos dzień, kiedy nie bedziesz miał troche mniej lekcji
Powrót do góry Go down
Michael Woodland

Michael Woodland


Posts : 152
Join date : 12/09/2016
Age : 26
Location : Great Britain, London

Pokój Michaela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Michaela   Pokój Michaela - Page 2 EmptyWto Wrz 27 2016, 22:04

-Jasne... to już się ustali - przyznałem uśmiechając się lekko i wyciągając ręce jescze do kota by go podrapać. Spojrzałem na mężczyznę jeszcze raz. Oddaj kotka...
Powrót do góry Go down
Nikołaj Iwanienko

Nikołaj Iwanienko


Posts : 114
Join date : 12/09/2016
Age : 34

Pokój Michaela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Michaela   Pokój Michaela - Page 2 EmptyWto Wrz 27 2016, 22:06

Nachylilem sie nad chłopakiem, zeby łatwiej było mu głaskać zwierzątko. Czułem jak mruczy i na prawdę nie chciałem go rozdzielać, jednak po woli stawałem sie senny
-Dobranoc Micheeel. - pożegnałem sie, idąc w stronę drzwi

next: pokój Nikołaja
Powrót do góry Go down
Michael Woodland

Michael Woodland


Posts : 152
Join date : 12/09/2016
Age : 26
Location : Great Britain, London

Pokój Michaela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Michaela   Pokój Michaela - Page 2 EmptyWto Wrz 27 2016, 22:09

-Tak... dobranoc -mruknąłem gdy i tak zabrał kota. Szkoda. Gdy poszedł sam położyłem się już spokojnie spać. Jutro znajdzie się sposobność by spotkać się z kotem.
Powrót do góry Go down
Michael Woodland

Michael Woodland


Posts : 152
Join date : 12/09/2016
Age : 26
Location : Great Britain, London

Pokój Michaela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Michaela   Pokój Michaela - Page 2 EmptySob Paź 08 2016, 19:19

Postanowiłem skorzystać z pozwolenia wyjścia na miasto. Ostatnio zamiast iść zamknąłem się w pokoju nie mając ochoty. Dziś postanowiłem skorzystać z miasteczkowego parku. Zobaczymy czy jest tam coś ciekawego...
NP: Miasto-park
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój Michaela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Michaela   Pokój Michaela - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pokój Michaela
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Pokój DS ~
» Pokój Marcusa
» Pokój jednoosobowy #7
» Pokój Patricka
» Pokój Océane

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Artystycznie :: Akademik :: Pokoje chłopców-
Skocz do: