Artystycznie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pokój Arii Stelli Lawson

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Aria Stella Lawson

Aria Stella Lawson


Posts : 126
Join date : 21/10/2016

Pokój Arii Stelli Lawson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Arii Stelli Lawson   Pokój Arii Stelli Lawson - Page 2 EmptyWto Lis 08 2016, 23:18

- Wino. - zaśmiała się cicho i wskazała na różowy napój.
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Pokój Arii Stelli Lawson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Arii Stelli Lawson   Pokój Arii Stelli Lawson - Page 2 EmptyWto Lis 08 2016, 23:28

- Aaaaa! - wzięłam wino i otworzyłam, rozlałam do kieliszków. - Nie chciałam otwierać go bez Ciebie.
Powrót do góry Go down
Aria Stella Lawson

Aria Stella Lawson


Posts : 126
Join date : 21/10/2016

Pokój Arii Stelli Lawson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Arii Stelli Lawson   Pokój Arii Stelli Lawson - Page 2 EmptyWto Lis 08 2016, 23:54

- To miłe. - uśmiechnęła się ciepło. - Ja nie będę piła dużo, już wcześniej trochę się poczęstowałam...
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Pokój Arii Stelli Lawson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Arii Stelli Lawson   Pokój Arii Stelli Lawson - Page 2 EmptySro Lis 09 2016, 13:21

- W porządku - odparłam uśmiechając się równie ciepło. - Zatem jak Ci się podoba mieszkanie w tym budynku?
Powrót do góry Go down
Aria Stella Lawson

Aria Stella Lawson


Posts : 126
Join date : 21/10/2016

Pokój Arii Stelli Lawson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Arii Stelli Lawson   Pokój Arii Stelli Lawson - Page 2 EmptySro Lis 09 2016, 21:16

- Oh, tutaj robotnicy zrobili kawał świetnej roboty. - rozejrzała się uszczęśliwiona. - Jest przepięknie. Teraz tylko przetrzymać dalsze wiercenie...
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Pokój Arii Stelli Lawson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Arii Stelli Lawson   Pokój Arii Stelli Lawson - Page 2 EmptyCzw Lis 10 2016, 16:29

- Przy takich widokach wiercenie to nic, myślę, że na pewno jakoś pomogą Ci ignorować ten nieustanny irytujący dźwięk - odpowiedziałam i machnęłam ręką. - Albo przez czas tych wierceń będziesz u mnie - dodałam z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Aria Stella Lawson

Aria Stella Lawson


Posts : 126
Join date : 21/10/2016

Pokój Arii Stelli Lawson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Arii Stelli Lawson   Pokój Arii Stelli Lawson - Page 2 EmptyCzw Lis 10 2016, 23:23

- Nie mam nic przeciwko. - uśmiechnęła się szerzej.
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Pokój Arii Stelli Lawson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Arii Stelli Lawson   Pokój Arii Stelli Lawson - Page 2 EmptyPią Lis 11 2016, 18:09

- Więc się dogadałyśmy - klasnęłam znów zadowolona i upiłam łyk.
Powrót do góry Go down
Aria Stella Lawson

Aria Stella Lawson


Posts : 126
Join date : 21/10/2016

Pokój Arii Stelli Lawson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Arii Stelli Lawson   Pokój Arii Stelli Lawson - Page 2 EmptyPią Lis 11 2016, 20:10

Uśmiechnęła się wdzięcznie i pokręciła kieliszkiem patrząc na różowy płyn. - Tak...
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Pokój Arii Stelli Lawson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Arii Stelli Lawson   Pokój Arii Stelli Lawson - Page 2 EmptySob Lis 12 2016, 11:03

- Intrygujesz mnie, wiesz? - spojrzałam na nią, biorąc kolejny łyk. Jej uroda była tak delikatna...
Powrót do góry Go down
Aria Stella Lawson

Aria Stella Lawson


Posts : 126
Join date : 21/10/2016

Pokój Arii Stelli Lawson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Arii Stelli Lawson   Pokój Arii Stelli Lawson - Page 2 EmptyNie Lis 13 2016, 10:40

- Oh... A niby to dlaczego? - uniosła brew zaciekawiona.
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Pokój Arii Stelli Lawson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Arii Stelli Lawson   Pokój Arii Stelli Lawson - Page 2 EmptyNie Lis 13 2016, 14:14

- Jesteś taka śliczna, po prostu uosobienie takiego delikatnego piękna. Aż się boję, że mogłabym Cię przewrócić samym oddechem - zaśmiałam się lekko i wzięłam jej dłoń, pogłaskałam ją po wierzchu. - Plus masz bardzo ciekawą osobowość, lubię spędzać z Tobą czas.
Powrót do góry Go down
Aria Stella Lawson

Aria Stella Lawson


Posts : 126
Join date : 21/10/2016

Pokój Arii Stelli Lawson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Arii Stelli Lawson   Pokój Arii Stelli Lawson - Page 2 EmptyNie Lis 13 2016, 20:14

- To miłe. - zaśmiała się rumieniąc i spuszczając wzrok.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój Arii Stelli Lawson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Arii Stelli Lawson   Pokój Arii Stelli Lawson - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pokój Arii Stelli Lawson
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Artystycznie :: Akademik :: Pokoje nauczycieli-
Skocz do: