Artystycznie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pokój Arii Stelli Lawson

Go down 
2 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Aria Stella Lawson

Aria Stella Lawson


Posts : 126
Join date : 21/10/2016

Pokój Arii Stelli Lawson Empty
PisanieTemat: Pokój Arii Stelli Lawson   Pokój Arii Stelli Lawson EmptyWto Lis 08 2016, 20:37

*za duże obrazki* - Iwi, 12.11.2016
Powrót do góry Go down
Aria Stella Lawson

Aria Stella Lawson


Posts : 126
Join date : 21/10/2016

Pokój Arii Stelli Lawson Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Arii Stelli Lawson   Pokój Arii Stelli Lawson EmptyWto Lis 08 2016, 20:39

Weszła do wykończonego już pokoju i usiadła na łóżku z westchnieniem. Uśmiechnęła się rozglądając po pokoju zadowolona.
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Pokój Arii Stelli Lawson Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Arii Stelli Lawson   Pokój Arii Stelli Lawson EmptyWto Lis 08 2016, 20:42

Usłyszałam, że Aria ma już swój pokój. Poprawiłam ubranie, upewniłam się, że czuć moje perfumy. Wzięłam oddech i zapukałam.
Powrót do góry Go down
Aria Stella Lawson

Aria Stella Lawson


Posts : 126
Join date : 21/10/2016

Pokój Arii Stelli Lawson Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Arii Stelli Lawson   Pokój Arii Stelli Lawson EmptyWto Lis 08 2016, 20:44

Zaskoczona spojrzała na drzwi, ale w niezwykle dobrym humorze podeszła do drzwi i otworzyła z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Pokój Arii Stelli Lawson Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Arii Stelli Lawson   Pokój Arii Stelli Lawson EmptyWto Lis 08 2016, 20:46

- Hej! - przywitałam się szeroko odwzajemniając uśmiech. - Masz już swój pokój podobno!
Powrót do góry Go down
Aria Stella Lawson

Aria Stella Lawson


Posts : 126
Join date : 21/10/2016

Pokój Arii Stelli Lawson Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Arii Stelli Lawson   Pokój Arii Stelli Lawson EmptyWto Lis 08 2016, 20:48

-Prawie. - zaśmiała się i otworzyła szerzej drzwi. - Wejdź! Jeszcze drugie piętro w trakcie, ale już niedługo też gotowe!
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Pokój Arii Stelli Lawson Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Arii Stelli Lawson   Pokój Arii Stelli Lawson EmptyWto Lis 08 2016, 20:51

- Z chęcią! - weszłam do środka i otworzyłam szeroko usta zaskoczona. Było tu... przepięknie. - Jeju, czuję się mocno zaskoczona - zamrugałam oczami.
Powrót do góry Go down
Aria Stella Lawson

Aria Stella Lawson


Posts : 126
Join date : 21/10/2016

Pokój Arii Stelli Lawson Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Arii Stelli Lawson   Pokój Arii Stelli Lawson EmptyWto Lis 08 2016, 20:52

- Naprawdę? - zaśmiała się. - Czym?
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Pokój Arii Stelli Lawson Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Arii Stelli Lawson   Pokój Arii Stelli Lawson EmptyWto Lis 08 2016, 20:54

- No... Wystrojem. Nie spodziewałam się! Ale czego się w sumie spodziewam, to szkoła artystyczna - odpowiedziałam z lekkim śmiechem i poprawiłam ramiączko sukienki.
Powrót do góry Go down
Aria Stella Lawson

Aria Stella Lawson


Posts : 126
Join date : 21/10/2016

Pokój Arii Stelli Lawson Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Arii Stelli Lawson   Pokój Arii Stelli Lawson EmptyWto Lis 08 2016, 21:06

Uśmiechnęła się zadowolona z pochwały. Rozejrzała się ponownie i westchnęła zamykając drzwi.
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Pokój Arii Stelli Lawson Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Arii Stelli Lawson   Pokój Arii Stelli Lawson EmptyWto Lis 08 2016, 21:36

- Podoba mi się bardzo ten styl, ale wolę jednak swój gotycki - uśmiechnęłam się do niej i obróciłam się dookoła w miejscu. Było tu świetnie. - Teraz zdecydowanie będę musiała coś dobudować do pokoju - zaśmiałam się.
Powrót do góry Go down
Aria Stella Lawson

Aria Stella Lawson


Posts : 126
Join date : 21/10/2016

Pokój Arii Stelli Lawson Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Arii Stelli Lawson   Pokój Arii Stelli Lawson EmptyWto Lis 08 2016, 21:39

Cóż, to poniekąd komplement dla mojego gustu, więc dziękuję. - uśmiechnęła się. - Chcesz się czegoś napić?
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Pokój Arii Stelli Lawson Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Arii Stelli Lawson   Pokój Arii Stelli Lawson EmptyWto Lis 08 2016, 21:50

- A co masz w ofercie? - spytałam z delikatnym uśmiechem. Nie siadałam. Nic nie mówiła, a ja nie chciałam się szarogęsić.
Powrót do góry Go down
Aria Stella Lawson

Aria Stella Lawson


Posts : 126
Join date : 21/10/2016

Pokój Arii Stelli Lawson Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Arii Stelli Lawson   Pokój Arii Stelli Lawson EmptyWto Lis 08 2016, 22:26

Ruszyła do kuchni i zaczęła przeglądać szafki. - Kawa, herbata, wino, piwo, cola... Po prostu strzelaj, co być chciała, mam niemal wszystko. - zaśmiała się wyglądając z kuchni. - Stoisz tu jeszcze? Siadaj, czuj się jak u siebie.
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Pokój Arii Stelli Lawson Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Arii Stelli Lawson   Pokój Arii Stelli Lawson EmptyWto Lis 08 2016, 22:30

- Dobrze - zaśmiałam się i usiadłam. - Może wino niech będzie - odpowiedziałam i założyłam nogę na nogę, szybko się przejrzałam w kieszonkowym lusterku.
Powrót do góry Go down
Aria Stella Lawson

Aria Stella Lawson


Posts : 126
Join date : 21/10/2016

Pokój Arii Stelli Lawson Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Arii Stelli Lawson   Pokój Arii Stelli Lawson EmptyWto Lis 08 2016, 22:32

- Jak sobie życzysz! Białe, czerwone, różowe?
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Pokój Arii Stelli Lawson Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Arii Stelli Lawson   Pokój Arii Stelli Lawson EmptyWto Lis 08 2016, 22:39

- Czerwone najlepsze - odpowiedziałam z łobuzerskim uśmiechem, schowałam lusterko do torebki i oparłam się wygodniej, spojrzałam na żyrandol.
Powrót do góry Go down
Aria Stella Lawson

Aria Stella Lawson


Posts : 126
Join date : 21/10/2016

Pokój Arii Stelli Lawson Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Arii Stelli Lawson   Pokój Arii Stelli Lawson EmptyWto Lis 08 2016, 22:47

- No to dalsza część ankiety! - zachichotała. Była rozluźniona, dla opuszczenia stresu przed przeprowadzką napiła się dwóch małych kieliszków wina, które nadal ją trzymały. Spojrzała na otworzoną już butelkę. - Mam słodkie, pół-słodkie, wytrawne, pół-wytrawne... Ej, mam jedną butelkę nawet wina szarego, przywiozłam je ze sobą z Maroka, całkiem o nim zapomniałam!
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Pokój Arii Stelli Lawson Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Arii Stelli Lawson   Pokój Arii Stelli Lawson EmptyWto Lis 08 2016, 22:49

- Takiego jeszcze nie piłam! - spojrzałam na nią zaskoczona. - Jeśli chcesz to tego możemy się napić. Hmm... Z Maroka... Nawet o nim nie słyszałam.
Powrót do góry Go down
Aria Stella Lawson

Aria Stella Lawson


Posts : 126
Join date : 21/10/2016

Pokój Arii Stelli Lawson Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Arii Stelli Lawson   Pokój Arii Stelli Lawson EmptyWto Lis 08 2016, 22:53

- Oh, swojego czasu wiele się dowiadywałam o winie, jestem ich fanką. - zaśmiała się. - Uwielbiam też herbatę, limonkowa, winogronowa... Głównie owocowe. - wyszła z pomieszczenia kładąc na stole kieliszki i butelkę. - Otwórz, ja przyniosę jakieś przekąski.
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Pokój Arii Stelli Lawson Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Arii Stelli Lawson   Pokój Arii Stelli Lawson EmptyWto Lis 08 2016, 22:56

- O wiele bardziej od herbaty wolę kawę - odpowiedziałam z lekkim uśmiechem. - Dobrze - dodałam i zaczęłam rozkładać kieliszki.
Powrót do góry Go down
Aria Stella Lawson

Aria Stella Lawson


Posts : 126
Join date : 21/10/2016

Pokój Arii Stelli Lawson Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Arii Stelli Lawson   Pokój Arii Stelli Lawson EmptyWto Lis 08 2016, 23:01

- Tak, kawę też uwielbiam, ale czasem herbata to wszystko, czego trzeba, wierz mi. - powiedziała głośno z kuchni, a po chwili wniosła miskę z winogronami, mandarynkami, bananem i kawałkami ananasa, natomiast w drugiej ręce trzymała talerz z wuzetką, kruchymi ciastkami i rurkami waflowymi.
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Pokój Arii Stelli Lawson Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Arii Stelli Lawson   Pokój Arii Stelli Lawson EmptyWto Lis 08 2016, 23:06

Zostawiłam tak kieliszki i butelkę, wolałam otworzyć butelkę w jej towarzystwie, więc poczekałam trochę. W tym czasie poprawiłam włosy i swoją sukienkę. - Dla mnie na spokojnie kawa pełni tą rolę.
Powrót do góry Go down
Aria Stella Lawson

Aria Stella Lawson


Posts : 126
Join date : 21/10/2016

Pokój Arii Stelli Lawson Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Arii Stelli Lawson   Pokój Arii Stelli Lawson EmptyWto Lis 08 2016, 23:08

- Nie będę dyskutować. - uśmiechnęła się stawiając jedzenie i siadając. - To jak?
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Pokój Arii Stelli Lawson Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Arii Stelli Lawson   Pokój Arii Stelli Lawson EmptyWto Lis 08 2016, 23:12

- Ale co jak? - uniosłam pytająco brew i spojrzałam na Arię.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój Arii Stelli Lawson Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Arii Stelli Lawson   Pokój Arii Stelli Lawson Empty

Powrót do góry Go down
 
Pokój Arii Stelli Lawson
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Pokój Arii Delorence
» Aria Stella Lawson
» Pokój DS ~
» Pokój Zoe Claws
» Pokój Océane

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Artystycznie :: Akademik :: Pokoje nauczycieli-
Skocz do: