Artystycznie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pokój Williama

Go down 
AutorWiadomość
William Fields

William Fields


Posts : 32
Join date : 13/09/2016

Pokój Williama Empty
PisanieTemat: Pokój Williama   Pokój Williama EmptySob Wrz 17 2016, 00:09

Kanapa stoi naprzeciwko łóżka. Po prawej (od łóżka) stoją szafki, następnie obok nich są drzwi. Jeśli chodzi o plakat z "oasis", to nigdy nie miałam styczności z tym zespołem (możecie bić), więc możemy ich czymś zastąpić. Sama do końca nie wiem czym, dlatego może niech to będzie coś w tych klimatach, ale bez żadnego zespołu (o rany, chyba nie umiem tłumaczyć).
Pokój Williama 6pag5x
Powrót do góry Go down
William Fields

William Fields


Posts : 32
Join date : 13/09/2016

Pokój Williama Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Williama   Pokój Williama EmptyNie Wrz 18 2016, 00:01

Wszedłem do pokoju, zamknąłem za sobą drzwi i rzuciłem się na łóżko. To dziwne, bo mimo szczególnego nic nie robienia czuję lekkie zmęczenie. Spojrzałem się na okno, po czym otworzyłem je, by wpuścić tu trochę świeżego powietrza.
Usiadłem na środku łóżka. Trochę boję się tej szkoły. To prawda, w trakcie zapisów do niej byłem mega podekscytowany i bardzo chciałem tu uczęszczać, jednak... teraz często towarzyszy mi myśl:"a co, jeśli sobie nie poradzę?". Oczywiście, staram się ją jak najszybciej odgonić. Fakt, że mogę doskonalić swoją pasję pod okiem profesjonalistów mnie nakręca. Tak, idealnie określone. Nakręca mnie. Dlatego chyba powinienem bardziej w siebie uwierzyć.
Skoro skończyłem już pocieszać samego siebie (ach, to tak żałośnie brzmi), czas chyba coś zrobić. Chociaż szczerze, to nie mam na to zbytniej ochoty. Chodzenie i poznawanie szkoły... może kiedy indziej. Prawdopodobnie będę tego jutro żałował i jak głupi szukał odpowiedniej sali, ale od czego są uczniowie, nauczyciele? Raz na jakiś czas można pobawić się w małego egoistę i wyręczyć się innymi.
Mimo swojego "nie chce mi się" z jedną rzeczą nie wygrasz-potrzeby fizjologiczne. Jestem cholernie głodny.
Powrót do góry Go down
William Fields

William Fields


Posts : 32
Join date : 13/09/2016

Pokój Williama Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Williama   Pokój Williama EmptySro Wrz 21 2016, 18:50

Otworzyłem oczy. Wygląda na to, że trochę pospałem. "Trochę". Usiadłem na brzegu łóżka. Wypadałoby w końcu coś zjeść. Bo czy ja wiem, czy chodzi tu o chęci? Chyba po prostu trochę boję się interakcji z innymi. Brzmię jak introwertyk, choć do końca nim nie jestem. Nie wiem, wydaje mi się to trochę żałosne.
Ogarnąłem się i po około piętnastu minutach wyszedłem z pokoju.
(NP: stołówka)
Powrót do góry Go down
William Fields

William Fields


Posts : 32
Join date : 13/09/2016

Pokój Williama Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Williama   Pokój Williama EmptySro Wrz 28 2016, 23:41

Wszedłem do pokoju i rzuciłem się na łóżko, uprzednio rzucając scenariusz i książkę na biurko. Jestem zmęczony. Ogarnę się i...chyba pójdę spać. Chociaż, chcę jeszcze poczytać scenariusz przed snem.
Powrót do góry Go down
William Fields

William Fields


Posts : 32
Join date : 13/09/2016

Pokój Williama Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Williama   Pokój Williama EmptyWto Paź 04 2016, 18:51

Leżałem na łóżku i czytałem scenariusz. Kilka kwestii się już nauczyłem.
Spojrzałem na zegarek w telefonie, niedługo kolejna lekcja aktorstwa. Może przed tym coś zjem?
(NP: stołówka)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój Williama Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Williama   Pokój Williama Empty

Powrót do góry Go down
 
Pokój Williama
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Artystycznie :: Akademik :: Pokoje chłopców-
Skocz do: