Artystycznie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Palarnia na parterze

Go down 
+5
Emily Black
Antoine Mills
Xavier Amédée Donnel
Katriina Sovallainen
Isobel Chiara Tokisaki
9 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Loki Kłamca Liefather

Loki Kłamca Liefather


Posts : 81
Join date : 29/10/2016
Age : 27

Palarnia na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Palarnia na parterze   Palarnia na parterze - Page 4 EmptySob Paź 29 2016, 19:29

-Z północnej części Polski. A ty?
Powrót do góry Go down
Emily Black

Emily Black


Posts : 459
Join date : 08/10/2016
Age : 25

Palarnia na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Palarnia na parterze   Palarnia na parterze - Page 4 EmptySob Paź 29 2016, 19:33

-Ciekawie. Ja z Hiszpani-usmiechnela sie-co robisz u nas w szkole?
Powrót do góry Go down
Loki Kłamca Liefather

Loki Kłamca Liefather


Posts : 81
Join date : 29/10/2016
Age : 27

Palarnia na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Palarnia na parterze   Palarnia na parterze - Page 4 EmptySob Paź 29 2016, 19:41

-Sam chciałbym to wiedzieć. Tak krzątam się od szkoły do szkoły, bez większego planu
Powrót do góry Go down
Emily Black

Emily Black


Posts : 459
Join date : 08/10/2016
Age : 25

Palarnia na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Palarnia na parterze   Palarnia na parterze - Page 4 EmptySob Paź 29 2016, 20:58

-no to inaczej. Jakie uzdolnienia artystyczne chcialbys rozwijac?-usmichnela sie
Powrót do góry Go down
Loki Kłamca Liefather

Loki Kłamca Liefather


Posts : 81
Join date : 29/10/2016
Age : 27

Palarnia na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Palarnia na parterze   Palarnia na parterze - Page 4 EmptySob Paź 29 2016, 22:23

Hmm... - Pomyślał chwile przekładając wykałaczkę w przeciwny kącik ust - Liczyłem, że szkoła doszlifuje mój talent pisarski bądź poetycki. Grałem kiedyś na flecie poprzecznym, myślę, że nie zaszkodzi przypomnienie sobie tego. Tak właściwie chciałbym się jeszcze nauczyć języków obcych. Planuje po tej szkole znów wrócić do służby
Powrót do góry Go down
Emily Black

Emily Black


Posts : 459
Join date : 08/10/2016
Age : 25

Palarnia na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Palarnia na parterze   Palarnia na parterze - Page 4 EmptySob Paź 29 2016, 22:36

-No niezle. Jakiej sluzby?
Powrót do góry Go down
Loki Kłamca Liefather

Loki Kłamca Liefather


Posts : 81
Join date : 29/10/2016
Age : 27

Palarnia na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Palarnia na parterze   Palarnia na parterze - Page 4 EmptySob Paź 29 2016, 22:46

-Służba w wojsku. Byłem żołnierzem dwa lata
Powrót do góry Go down
Emily Black

Emily Black


Posts : 459
Join date : 08/10/2016
Age : 25

Palarnia na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Palarnia na parterze   Palarnia na parterze - Page 4 EmptySob Paź 29 2016, 22:48

-A ile masz?
Powrót do góry Go down
Loki Kłamca Liefather

Loki Kłamca Liefather


Posts : 81
Join date : 29/10/2016
Age : 27

Palarnia na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Palarnia na parterze   Palarnia na parterze - Page 4 EmptySob Paź 29 2016, 22:48

-19 lat, a ty?
Powrót do góry Go down
Emily Black

Emily Black


Posts : 459
Join date : 08/10/2016
Age : 25

Palarnia na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Palarnia na parterze   Palarnia na parterze - Page 4 EmptySob Paź 29 2016, 22:51

-Niewiele mniej. 18-usmiechnela sie
Powrót do góry Go down
Loki Kłamca Liefather

Loki Kłamca Liefather


Posts : 81
Join date : 29/10/2016
Age : 27

Palarnia na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Palarnia na parterze   Palarnia na parterze - Page 4 EmptySob Paź 29 2016, 22:53

-śmierdzi tu kipami -burknął- będziemy tu rozmawiać? Zapraszam do mnie na herbatę- uśmiechnął się szarmancko.

NP.: Pokój Lokiego


Ostatnio zmieniony przez Loki Kłamca Liefather dnia Sob Paź 29 2016, 22:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Emily Black

Emily Black


Posts : 459
Join date : 08/10/2016
Age : 25

Palarnia na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Palarnia na parterze   Palarnia na parterze - Page 4 EmptySob Paź 29 2016, 22:55

Odgasila niedopalek i wyposcila ostatki dymu-Pewnie-usmiechnela sie milo i wstala poprawiajac bluze
NP. POKOJ LOKIEGO
Powrót do góry Go down
Emily Black

Emily Black


Posts : 459
Join date : 08/10/2016
Age : 25

Palarnia na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Palarnia na parterze   Palarnia na parterze - Page 4 EmptySob Lis 05 2016, 23:04

Weszla nerwowym krokiem do palarni. -Nie wzielam papierosow. -warknela do siebie i wyszla.
NP. POKOJ EMILY
Powrót do góry Go down
Dasom Kim

Dasom Kim


Posts : 172
Join date : 29/10/2016
Age : 32
Location : Seul, South Korea

Palarnia na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Palarnia na parterze   Palarnia na parterze - Page 4 EmptySob Lis 05 2016, 23:06

Weszłam do palarni, podchodząc do okna które otworzyłam szeroko. Odpaliłam papierosa i zaciągnęłam się. Ręka mi się trzesła co w moim przypadku nie było normalne. Lepiej żeby nikt nie dowiedział się o tym co się stało w pokoju Matthew.
Powrót do góry Go down
Emily Black

Emily Black


Posts : 459
Join date : 08/10/2016
Age : 25

Palarnia na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Palarnia na parterze   Palarnia na parterze - Page 4 EmptySob Lis 05 2016, 23:08

Weszla znowu do palarni, tym razem spokojniejszym krokiem i zauwazyla nauczycielke. -Az tak pania zdenerwowal Matthew, pani profesor? -zapytala, siadajac na jednym z foteli i odpalajac papierosa
Powrót do góry Go down
Dasom Kim

Dasom Kim


Posts : 172
Join date : 29/10/2016
Age : 32
Location : Seul, South Korea

Palarnia na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Palarnia na parterze   Palarnia na parterze - Page 4 EmptySob Lis 05 2016, 23:11

-Co? -odwróciłam się słysząc Emily.
-Nie. Nie łatwo mnie zdenerwować. -powiedziałam z uśmiechem i znów spojrzałam przez okno.
Powrót do góry Go down
Emily Black

Emily Black


Posts : 459
Join date : 08/10/2016
Age : 25

Palarnia na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Palarnia na parterze   Palarnia na parterze - Page 4 EmptySob Lis 05 2016, 23:13

-Więc może my? Wyglądała pani na nieźle wytrąconą z równowagi. -wypuściła dym.
Powrót do góry Go down
Dasom Kim

Dasom Kim


Posts : 172
Join date : 29/10/2016
Age : 32
Location : Seul, South Korea

Palarnia na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Palarnia na parterze   Palarnia na parterze - Page 4 EmptySob Lis 05 2016, 23:13

-Nie. To sprawy osobiste. -powiedziałam cicho.
Powrót do góry Go down
Emily Black

Emily Black


Posts : 459
Join date : 08/10/2016
Age : 25

Palarnia na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Palarnia na parterze   Palarnia na parterze - Page 4 EmptySob Lis 05 2016, 23:15

-A no to przepraszam. -ponownie zaciągnęła się papierosem i zaczęła rozmyślać. Poszła po Matta... sprawy osobiste... puta marde... zarąbiście się bawi widzę. -Ja już pójdę. -mruknęła i zgasiła papierosa. -Do widzenia. -rzuciła na wyjście.
NP. POKÓJ EMILY
Powrót do góry Go down
Dasom Kim

Dasom Kim


Posts : 172
Join date : 29/10/2016
Age : 32
Location : Seul, South Korea

Palarnia na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Palarnia na parterze   Palarnia na parterze - Page 4 EmptySob Lis 05 2016, 23:22

-Do widzenia. .-powiedziałam w powietrze, bo dziewczyna juz dawno wyszła. Zostawilam okno otwarte i usiadłam na jednym z foteli, kończąc papierosa i gasząc go w popielniczce. Oparłam głowę na ręku i zamknelam oczy, zasypiając w otoczeniu dymu papierosowego który powoli mieszał się ze świeżym powietrzem z zewnątrz.
Powrót do góry Go down
Wenka Lanter

Wenka Lanter


Posts : 242
Join date : 13/09/2016
Age : 27

Palarnia na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Palarnia na parterze   Palarnia na parterze - Page 4 EmptyNie Lis 06 2016, 14:31

Wszedłem do pokoju rozglądając się początkowo podejrzliwie. Ostatecznie jednak nikogo nie dostrzegając wszedłem w głąb pokoju i zająłem miejsce przy oknie od razu wyjmując ze swojej kieszeni paczkę papierosów wraz z zapalniczką. Nie spostrzegłem się nawet że te drinki które wypiłem niedawno przy barze, zaczynały powoli wnikać w głąb mojego organizmu przez co nie do końca wszystko trybiłem. Nie przejmując się tym jednak zbytnio, odpaliłem papierosa od razu zaciągając się mocno jego dymem.
Powrót do góry Go down
Dasom Kim

Dasom Kim


Posts : 172
Join date : 29/10/2016
Age : 32
Location : Seul, South Korea

Palarnia na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Palarnia na parterze   Palarnia na parterze - Page 4 EmptyPon Lis 07 2016, 20:52

Otworzyłam powoli oczy,od razu nie rozpoznając miejsca w którym się znajdowałam. Po czasie dotarło do mnie że jestem w palarni. Podniosłam się z fotela i przeczesałam włosy. Spojrzałam na chlopaka w kolorowych włosach. Jego to na moich zajęciach nie było. . Chyba. Nie.. na pewno. Ziewnelam zakrywajac usta dłonią i wyszlam z palarni.
Powrót do góry Go down
Wenka Lanter

Wenka Lanter


Posts : 242
Join date : 13/09/2016
Age : 27

Palarnia na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Palarnia na parterze   Palarnia na parterze - Page 4 EmptyPon Lis 07 2016, 21:05

Po chwili dopiero zauważyłem że jest tu jakaś kobieta, nie przejąłem się nią zbytnio choć chyba widziałem ją po raz pierwszy. Nie wiem, ale skoro tak, to oznacza że nie uczy niczego co by mnie interesowało. Wzruszyłem sam do siebie ramionami i rozłożyłem się na parapecie zaciągając się mocno dymem z papierosa. Kiedy powtórzyłem owe czynności jeszcze kilka razy ostatecznie ugasiłem peta w popielniczce i zeskoczyłem zgrabnie z parapetu wychodząc z palarni.

Next: Pokój Wenki
Powrót do góry Go down
Dasom Kim

Dasom Kim


Posts : 172
Join date : 29/10/2016
Age : 32
Location : Seul, South Korea

Palarnia na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Palarnia na parterze   Palarnia na parterze - Page 4 EmptyCzw Lis 17 2016, 22:36

Weszłam do palarni, już od progu odpalając papierosa. Usiadłam na fotelu, tyłem do drzwi, patrząc przez okno. Założyłam nogę na nogę i zaciągałam sie papierosem...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Palarnia na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Palarnia na parterze   Palarnia na parterze - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Palarnia na parterze
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Artystycznie :: Szkoła :: Parter-
Skocz do: