Artystycznie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Palarnia na parterze

Go down 
+5
Emily Black
Antoine Mills
Xavier Amédée Donnel
Katriina Sovallainen
Isobel Chiara Tokisaki
9 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Isobel Chiara Tokisaki

Isobel Chiara Tokisaki


Posts : 59
Join date : 12/09/2016
Age : 34
Location : Mediolan, Włochy

Palarnia na parterze Empty
PisanieTemat: Palarnia na parterze   Palarnia na parterze EmptyWto Paź 18 2016, 14:34

Pomieszczenie przeznaczone dla osób palących.
Palarnia na parterze 25hkfia
Powrót do góry Go down
Katriina Sovallainen

Katriina Sovallainen


Posts : 254
Join date : 10/09/2016
Age : 32

Palarnia na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Palarnia na parterze   Palarnia na parterze EmptyPią Paź 21 2016, 18:12

Weszłam do pomieszczenia. Jedno trzeba było przyznać. Miało ono swój klimat. Usiadłam w fotelu i zapaliłam papierosa. Popielniczkę miałam po swojej lewej stronie, a na pufie przed sobą położyłam nogi.
Powrót do góry Go down
Xavier Amédée Donnel

Xavier Amédée Donnel


Posts : 190
Join date : 27/09/2016
Age : 34

Palarnia na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Palarnia na parterze   Palarnia na parterze EmptyNie Paź 23 2016, 22:00

Otworzył nogą drzwi do palarni, tym samym sposobem je zamykając. Rozsiadł się na niskim parapecie z poduszkami przy oknie pożyczając sobie na wieczne nieoddanie jedną z zapalniczek którą odpalił fajkę.
Powrót do góry Go down
Antoine Mills

Antoine Mills


Posts : 43
Join date : 15/10/2016

Palarnia na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Palarnia na parterze   Palarnia na parterze EmptyNie Paź 23 2016, 22:30

Wszedłem pośpiesznie do pomieszczenia. Od razu wziąłem papierosa do ust i zapaliłem, nie zwracając na nic uwagi.-W końcu, ja pierdole.-Jęknąłem zaciągając się i po chwili zauważyłem tego..nauczyciela przez, co zakrztusiłem się dymem..
Powrót do góry Go down
Xavier Amédée Donnel

Xavier Amédée Donnel


Posts : 190
Join date : 27/09/2016
Age : 34

Palarnia na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Palarnia na parterze   Palarnia na parterze EmptyNie Paź 23 2016, 22:32

- A ja ostatnio rzadko.
Rzucił bez namysłu, obserwując postać w odbiciu szyby.
Powrót do góry Go down
Antoine Mills

Antoine Mills


Posts : 43
Join date : 15/10/2016

Palarnia na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Palarnia na parterze   Palarnia na parterze EmptyNie Paź 23 2016, 22:37

Westchnąłem głośno i dość nieśmiało podszedłem do nauczyciela po czym oparłem się o ścianę. Zaciągnąłem się papierosem.-Nie paliłem dwa tygodnie..Więc wie pan.-Mruknąłem uśmiechając się krzywo.
Powrót do góry Go down
Xavier Amédée Donnel

Xavier Amédée Donnel


Posts : 190
Join date : 27/09/2016
Age : 34

Palarnia na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Palarnia na parterze   Palarnia na parterze EmptyNie Paź 23 2016, 22:40

- Ale nie musisz się mnie tłumaczyć...
Parsknął śmiechem tłumiąc go w łyku kawy.
- Wypełnianie papierów jest aż tak stresujące?
Zdjął nogi z parapetu udostępniając przestrzeń chłopakowi w razie gdyby miał ochotę usiąść.
Powrót do góry Go down
Antoine Mills

Antoine Mills


Posts : 43
Join date : 15/10/2016

Palarnia na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Palarnia na parterze   Palarnia na parterze EmptyNie Paź 23 2016, 22:43

Zaśmiałem się cicho i usiadłem spokojnie.-Nie spałem długo i byłem bardziej zestresowany zmianą szkoły..Do tego nie mogli mi ogarnąć gdzie mam wolny pokój i latałem z tymi walizkami.-Powiedziałem wypuszczając dym nosem..
Powrót do góry Go down
Xavier Amédée Donnel

Xavier Amédée Donnel


Posts : 190
Join date : 27/09/2016
Age : 34

Palarnia na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Palarnia na parterze   Palarnia na parterze EmptyNie Paź 23 2016, 22:48

- Ale to potrzebujesz pomocy z czymś w pokoju?
Odłożył pusty kubek by wolną dłonią ściągnąć opaskę i rozpuścić dredy.
Powrót do góry Go down
Antoine Mills

Antoine Mills


Posts : 43
Join date : 15/10/2016

Palarnia na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Palarnia na parterze   Palarnia na parterze EmptyNie Paź 23 2016, 22:52

-Chce mi pan pomóc posadzić roślinki?-Parsknąłem śmiechem. Był dość młody jak na nauczyciela i kurwa...Był przystojny przez co ciągle miałem mały uśmiech na twarzy..
Powrót do góry Go down
Xavier Amédée Donnel

Xavier Amédée Donnel


Posts : 190
Join date : 27/09/2016
Age : 34

Palarnia na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Palarnia na parterze   Palarnia na parterze EmptyNie Paź 23 2016, 22:59

Skończył papierosa dusząc go w popielniczce. Zaczął bawić się opaską blokując sobie własne nadgarstki.
- Roślinki? Hm, mnie raczej spotka się w sadzeniu innych rze... czynności. Chociaż wtedy powinno mówić się o wymierzaniu.
Powrót do góry Go down
Antoine Mills

Antoine Mills


Posts : 43
Join date : 15/10/2016

Palarnia na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Palarnia na parterze   Palarnia na parterze EmptyNie Paź 23 2016, 23:06

Uśmiechnąłem się krzywo, spojrzałem po chwili jak sobie zablokował własne nadgarstki.-Jakie zajęcie...Pan prowadzi?-Spytałem..
Powrót do góry Go down
Emily Black

Emily Black


Posts : 459
Join date : 08/10/2016
Age : 25

Palarnia na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Palarnia na parterze   Palarnia na parterze EmptyNie Paź 23 2016, 23:20

Gdy posiedziala chwile w pokoju poszla do palarni.
-Siema. Znowu sie widzimy-zasmiala sie. Usiadla gdzies z boku i odpalila papierosa
Powrót do góry Go down
Xavier Amédée Donnel

Xavier Amédée Donnel


Posts : 190
Join date : 27/09/2016
Age : 34

Palarnia na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Palarnia na parterze   Palarnia na parterze EmptyNie Paź 23 2016, 23:21

Sprytnie jednym ruchem zdjął kawałek materiału z dłoni i owiązał nim z powrotem włosy. Wstał podchodząc do regałów z ksiażkami, omiótł je wzrokiem i wyjął kolejnego papierosa zatrzymując się przy ścianie za plecami chłopaka. Zauważył zapalniczkę na jego brzuchu której jeszcze nie schował do bluzy, spoczął więc dłonią na jego barku zaczynając odpowiadać na jego pytanie.
- Filmowe, próbuję wmówić geniusz pustostanom.
Rozpoczął wędrówkę dłonią po jego klatce piersiowej aż do zapalniczki którą sobie wziął i odpalił papierosa. Oddając, położył już ją normalnie w miejscu przeznaczenia, mijając jego sylwetkę i podchodząc do drugiego końca pokoju.
Powrót do góry Go down
Antoine Mills

Antoine Mills


Posts : 43
Join date : 15/10/2016

Palarnia na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Palarnia na parterze   Palarnia na parterze EmptyNie Paź 23 2016, 23:25

-To raczej mnie pan tam zobaczy.-Mruknąłem. Otworzyłem delikatnie usta widząc co robi. Przełknąłem ślinę i odwróciłem delikatnie głowę w jego stronę. Po chwili przeszkodziła nam w rozmowie niebieskowłosa..
Powrót do góry Go down
Emily Black

Emily Black


Posts : 459
Join date : 08/10/2016
Age : 25

Palarnia na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Palarnia na parterze   Palarnia na parterze EmptyNie Paź 23 2016, 23:26

Przysluchiwala sie rozmowie. Ojoj psorek chyba bajeruje-pomyslala
Powrót do góry Go down
Xavier Amédée Donnel

Xavier Amédée Donnel


Posts : 190
Join date : 27/09/2016
Age : 34

Palarnia na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Palarnia na parterze   Palarnia na parterze EmptyNie Paź 23 2016, 23:39

Odwrócił głowę w stronę dzwięcznego głosu Emily.
- Och, Um... Pizza, na śmierć zapomniałem...
Burknął zdezorientowany zagryzając wargę. Odwrócił się w jej stronę z wymuszonym uśmiechem sprawiając wrażenie jak gdyby nigdy nic się nie wydarzyło.
Powrót do góry Go down
Emily Black

Emily Black


Posts : 459
Join date : 08/10/2016
Age : 25

Palarnia na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Palarnia na parterze   Palarnia na parterze EmptyNie Paź 23 2016, 23:41

-na co tak patrzysz psorku?-zasmiala sie-spokojnie Xavier-poscila oczko-jest czas-usmiechnela sie widzac zaklopotanie, nieporadnie ukryte w usmiechu
Powrót do góry Go down
Antoine Mills

Antoine Mills


Posts : 43
Join date : 15/10/2016

Palarnia na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Palarnia na parterze   Palarnia na parterze EmptyNie Paź 23 2016, 23:42

Podniosłem delikatnie brwi do góry i ponownie zaciągnąłem się papierosem. Ogólnie mój wzrok ciągle lądował na nauczycielu. Podrapałem się nerwowo po karku. Miałem ochotę wypalić całą paczkę, ale chyba za chwilę z stąd wyjdę..
Powrót do góry Go down
Emily Black

Emily Black


Posts : 459
Join date : 08/10/2016
Age : 25

Palarnia na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Palarnia na parterze   Palarnia na parterze EmptyNie Paź 23 2016, 23:47

Podeszla do chlopaka-Emily Black.-usmiechnela sie milo-nowa-wyciagnela do niego reke
Powrót do góry Go down
Antoine Mills

Antoine Mills


Posts : 43
Join date : 15/10/2016

Palarnia na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Palarnia na parterze   Palarnia na parterze EmptyNie Paź 23 2016, 23:51

-Antoine..Też nowy.-Mruknąłem podając jej także dłoń..
Powrót do góry Go down
Xavier Amédée Donnel

Xavier Amédée Donnel


Posts : 190
Join date : 27/09/2016
Age : 34

Palarnia na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Palarnia na parterze   Palarnia na parterze EmptyNie Paź 23 2016, 23:53

Poklepał się po policzkach z chwili na chwilę czując większe zażenowanie. Usiadł tym razem na fotelu uważnie obserwując przedstawiającą się sobie dwójkę.
Powrót do góry Go down
Emily Black

Emily Black


Posts : 459
Join date : 08/10/2016
Age : 25

Palarnia na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Palarnia na parterze   Palarnia na parterze EmptyNie Paź 23 2016, 23:55

-Najs. Nie jestem sama.-usmiechnela sie lekko i usiadla na parapecie, zaciagajac sie papierosem
Powrót do góry Go down
Xavier Amédée Donnel

Xavier Amédée Donnel


Posts : 190
Join date : 27/09/2016
Age : 34

Palarnia na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Palarnia na parterze   Palarnia na parterze EmptyPon Paź 24 2016, 00:02

Wypuścił ciężko dym z płuc, opadając totalnie w fotelu.
- Ja to będę leciał, czy coś...
Odpowiedział totalnie plątając się w doborze słów. Wstał z siedziska i wychodząc z pomieszczenia zdjął bluzę zamykając za sobą drzwi. Zrobiło mu się gorąco z nieznanych mu przyczyn.
NP: pokój Xaviera
Powrót do góry Go down
Emily Black

Emily Black


Posts : 459
Join date : 08/10/2016
Age : 25

Palarnia na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Palarnia na parterze   Palarnia na parterze EmptyPon Paź 24 2016, 00:06

-aj ten Xavier... cos ciekawego sie dzialo zanim przyszlam?-mruknela do chlopaka
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Palarnia na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Palarnia na parterze   Palarnia na parterze Empty

Powrót do góry Go down
 
Palarnia na parterze
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Artystycznie :: Szkoła :: Parter-
Skocz do: