Artystycznie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pokój Wilson'a Heinen

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Wilson Heinen

Wilson Heinen


Posts : 87
Join date : 02/10/2016
Age : 26

Pokój Wilson'a Heinen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wilson'a Heinen   Pokój Wilson'a Heinen - Page 2 EmptyPon Paź 10 2016, 01:31

Zaśmiałem się cicho czujac jego dłoń. Oglądaliśmy tak film, czasem coś jebnalem że obaj wybuchaliśmy śmiechem. Jak zwykle było mi szkoda tego szeryfa na końcu. Zjedlismy Ogolnie cały popcorn i wypylismy z 5 puszek coli..
Powrót do góry Go down
Oscar White

Oscar White


Posts : 96
Join date : 26/09/2016
Age : 25

Pokój Wilson'a Heinen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wilson'a Heinen   Pokój Wilson'a Heinen - Page 2 EmptyPon Paź 10 2016, 01:35

Później między nami atmosfera znacznie się poprawiła. To dobrze. Było, zabawnie i sympatycznie. Pod koniec film jakoś coraz bardziej roiłem SIę senny... Ale dotrwałem do końca. Jednak i tak zasnąłem, a moja głowa oparła się o ramię Wilsona
Powrót do góry Go down
Wilson Heinen

Wilson Heinen


Posts : 87
Join date : 02/10/2016
Age : 26

Pokój Wilson'a Heinen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wilson'a Heinen   Pokój Wilson'a Heinen - Page 2 EmptyPon Paź 10 2016, 01:50

Widziałem że..że chyba zasnął. Wstalem ledwo wyłączając telewizje i laptopa. Zdjąłem z siebie odruchowo spodnie do snu. Odkryłem kołdrę z łóżka i podniosłem Oscara. Tak prawie, bym się z nim wypierdolił, ale bezpiecznie znalazł się na łóżku. Przykrylem go kołdrą i pozgaszałem wszędzie światła m nie ogarniam ogólnie co na okół mnie się dzieje. Jak gdyby nic wszedłem pod kołdrę i wtuliłem się w chłopaka. Rano dostanę w ryjjjj..
Powrót do góry Go down
Oscar White

Oscar White


Posts : 96
Join date : 26/09/2016
Age : 25

Pokój Wilson'a Heinen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wilson'a Heinen   Pokój Wilson'a Heinen - Page 2 EmptyPon Paź 10 2016, 08:10

Miło mi się spało i w coś się wtuliłem w czasie snu... Rano, kiedy obudziłem Się, zorientowałem się, że nie jestem w swoim pokoju, a zamiast tego, leżę przytulony do Wilsona. A myślałem, że wróciłem do siebie...
Po obudzeniu się i ogarnięciu całej sytuacji próbowałem jakoś wstać, lecz nie byłem.
- Wilsoon... - wyjąkałem zaspany , próbując go od siebie odkleić.
Powrót do góry Go down
Wilson Heinen

Wilson Heinen


Posts : 87
Join date : 02/10/2016
Age : 26

Pokój Wilson'a Heinen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wilson'a Heinen   Pokój Wilson'a Heinen - Page 2 EmptyPon Paź 10 2016, 10:16

Nie wiem ile spałem, ale czułem jak głowa mnie napierdala.
-Cooo?!-Jeknalem cicho i po chwili spojrzałem się na przystojnego chłopaka.-O-O hej.-Szepnalem moja gowniana, chyba nieśmiałość wraca..
Powrót do góry Go down
Oscar White

Oscar White


Posts : 96
Join date : 26/09/2016
Age : 25

Pokój Wilson'a Heinen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wilson'a Heinen   Pokój Wilson'a Heinen - Page 2 EmptyPon Paź 10 2016, 16:43

- Hej, czy póścisz mnie? Czy mam sam to zrobić.. - spytałem spoglądając na jego twarz. Szczerze to mógłbym go zwalić... Ale wtedy to bym wraz z nim spadł.
Powrót do góry Go down
Wilson Heinen

Wilson Heinen


Posts : 87
Join date : 02/10/2016
Age : 26

Pokój Wilson'a Heinen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wilson'a Heinen   Pokój Wilson'a Heinen - Page 2 EmptyPon Paź 10 2016, 16:59

-Huh? Ta, Sorry za Wczoraj nie ogarnalem co się dzieję Ogolnie.-Mruknąłem i westchnalem głośno. W nocy zdjąłem koszulkę, podkrecilem wcześniej kaloryfery, więc było dość ciepło. Weatchnalem głośno leżąc w samych bokserkach..
Powrót do góry Go down
Oscar White

Oscar White


Posts : 96
Join date : 26/09/2016
Age : 25

Pokój Wilson'a Heinen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wilson'a Heinen   Pokój Wilson'a Heinen - Page 2 EmptyPon Paź 10 2016, 17:07

Podniosłem się do siadu i zamyśliłem się. Po chwili go zapytałem.
- Idziesz na jakieś zajęcia? - zerknąłem na niego, a następnie na godzinę.
Powrót do góry Go down
Wilson Heinen

Wilson Heinen


Posts : 87
Join date : 02/10/2016
Age : 26

Pokój Wilson'a Heinen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wilson'a Heinen   Pokój Wilson'a Heinen - Page 2 EmptyPon Paź 10 2016, 17:11

-Może...chyba lepiej nie.-Ziewnąłrm i także usiadłem. Dalem mu deliaktnie głowę na ramię.-Serio nie chciałem ci niż wczoraj zrobić, dobrze że mnie chociaż nie pobiles.-Parsknalem smeichem..
Powrót do góry Go down
Oscar White

Oscar White


Posts : 96
Join date : 26/09/2016
Age : 25

Pokój Wilson'a Heinen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wilson'a Heinen   Pokój Wilson'a Heinen - Page 2 EmptyPon Paź 10 2016, 17:25

Wraz z nim zaśmiałem się cicho, słysząc jego odpowiedź.
- Uważasz, że tego bym nie zrobił? - spytałem zerkając na niego. Mogę być nie przewidywalny, z miłego i sympatycznego na wrednego chłopaka, którym swoim spojrzeniem zabija.
Powrót do góry Go down
Wilson Heinen

Wilson Heinen


Posts : 87
Join date : 02/10/2016
Age : 26

Pokój Wilson'a Heinen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wilson'a Heinen   Pokój Wilson'a Heinen - Page 2 EmptyPon Paź 10 2016, 17:28

-Nie wiemm.-Mruknąłem.-Czemu chciałeś uciec?..Aż tak źle całowałem?-Spytałem odwracając się dlikatnie w jego stronę i raz patrzyłem się w oczy chłopaka, a raz na jego usta.
Powrót do góry Go down
Oscar White

Oscar White


Posts : 96
Join date : 26/09/2016
Age : 25

Pokój Wilson'a Heinen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wilson'a Heinen   Pokój Wilson'a Heinen - Page 2 EmptyPon Paź 10 2016, 17:39

- Nie nie...  Tylko... - zacząłem i odwróciłem na bok wzrok - Tylko to był mój pierwszy pocałunek... - wydukałem - Wcześniej każdego od siebie odtrącałem i nie ufałem nikomu... - po cholerę ja to dalej mówię.
Powrót do góry Go down
Wilson Heinen

Wilson Heinen


Posts : 87
Join date : 02/10/2016
Age : 26

Pokój Wilson'a Heinen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wilson'a Heinen   Pokój Wilson'a Heinen - Page 2 EmptyPon Paź 10 2016, 17:53

-Serio?-Szepnąłem zdziwiony.-Przepraszam ja.- Nerwowo ciągle poprawiałem włosy.-Pewnie chciałeś go z kimś bardziej wyjątkowym i...Uh. Ja pierwszy miałem z jakimś facetm z burdelu, więc chyba nie masz aż tak źle?-Zaśmiałem się cicho, uśmeichajac sie krzywo..
Powrót do góry Go down
Oscar White

Oscar White


Posts : 96
Join date : 26/09/2016
Age : 25

Pokój Wilson'a Heinen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wilson'a Heinen   Pokój Wilson'a Heinen - Page 2 EmptyPon Paź 10 2016, 18:18

- Serio... - mruknąłem. Po pewnym czasie na niego spojrzałem się - Nie, z tobą nie było tak źle... - przecież mu nie powiem coś w stylu "Byłeś świetny, kiedygo powtórzymy? " bo chyba byłoby to trochę.... Dziwne? Przed powiedzeniem czegoś więcej to ugryzłem się w dolną wargę.
Powrót do góry Go down
Wilson Heinen

Wilson Heinen


Posts : 87
Join date : 02/10/2016
Age : 26

Pokój Wilson'a Heinen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wilson'a Heinen   Pokój Wilson'a Heinen - Page 2 EmptyPon Paź 10 2016, 18:26

-Ważne, że nie całuje AŻ tak źle.-Parsknąłem śmiechem trochę zażenowany swoją egzystencją..
Powrót do góry Go down
Oscar White

Oscar White


Posts : 96
Join date : 26/09/2016
Age : 25

Pokój Wilson'a Heinen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wilson'a Heinen   Pokój Wilson'a Heinen - Page 2 EmptyPon Paź 10 2016, 18:31

- No nie, nawet dobrze. - uśmiechnąłem się lekko do chłopaka. Zmieszany tym wszystkim zapytałem trochę odbiegając od tematu - Nie boli cię głowa po piciu? - jakbym nie mógł o, coś innego zapytać.
Powrót do góry Go down
Wilson Heinen

Wilson Heinen


Posts : 87
Join date : 02/10/2016
Age : 26

Pokój Wilson'a Heinen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wilson'a Heinen   Pokój Wilson'a Heinen - Page 2 EmptyPon Paź 10 2016, 18:48

To brzmi ''Całujesz tak chujowo, że dobrze że ci nie przyjebałem''
-Boli, za chwilę wezme tabletki.-Mruknąłem włączając radio. Miałem ochotę się do niego przytulić. Na razie tylko leżałem mając głowę na jego ramieniu. Kuźwa mam motylki w brzuchu z tego małego zauroczenia..
Powrót do góry Go down
Oscar White

Oscar White


Posts : 96
Join date : 26/09/2016
Age : 25

Pokój Wilson'a Heinen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wilson'a Heinen   Pokój Wilson'a Heinen - Page 2 EmptyPon Paź 10 2016, 19:02

- Może będzie lepiej jak się położysz? - zaproponowałem chłopakowi. Jednak bez tabletki, to szybko jego stan się nie polepszy i jedynie będzie marudził jak to go boli... Nie chciałbym aby mu coś bolało.
Powrót do góry Go down
Wilson Heinen

Wilson Heinen


Posts : 87
Join date : 02/10/2016
Age : 26

Pokój Wilson'a Heinen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wilson'a Heinen   Pokój Wilson'a Heinen - Page 2 EmptyPon Paź 10 2016, 20:56

-Nie, będzie mi nudnoo jak pójdzieszzz.-Mruknałem nie zadowolony i dałem delikatnie jedną dłoń na jego talie. Wilson, wyluzuj nie tykaj go tak. Ale to tylko tak po przyjacielsku..no...
Powrót do góry Go down
Oscar White

Oscar White


Posts : 96
Join date : 26/09/2016
Age : 25

Pokój Wilson'a Heinen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wilson'a Heinen   Pokój Wilson'a Heinen - Page 2 EmptyPon Paź 10 2016, 21:41

- Dobrze,  to nie pójdę. - powiedziałem i spojrzałem się na jego dłoń,  po tym na niego. - Możemy w tym czasie porozmawiać jeśli chcesz. A kiedy ci się polepszy to nawet coś obejrzeć lub...  - zastanowiłem się - Pograć?  No chyba,  że masz jakiś inny pomysł...
Powrót do góry Go down
Wilson Heinen

Wilson Heinen


Posts : 87
Join date : 02/10/2016
Age : 26

Pokój Wilson'a Heinen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wilson'a Heinen   Pokój Wilson'a Heinen - Page 2 EmptyWto Paź 11 2016, 19:31

-Mhm, tylko Willow ostatnio wzięła mi dwie dobre gry, więc...Może ty masz coś w pokoju?-Spytałem uśmiechając się delikatnie. Sięgnąłem dłonią do półki i wyjąłem z niej opakowanie tabletek - na ból głowy. Połknąłem dwie popijając colą obok. Przygryzłem delikatnie wargę patrząc na niego. Zasmiałem się cicho.-Wybacz..Po prostu rozumiem czemu po pijaku to zrobiłem.- Zaśmaiłęm się cicho i położyłem się ponownie na łóżko..
Powrót do góry Go down
Oscar White

Oscar White


Posts : 96
Join date : 26/09/2016
Age : 25

Pokój Wilson'a Heinen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wilson'a Heinen   Pokój Wilson'a Heinen - Page 2 EmptyWto Paź 11 2016, 20:38

Chwilę pomyślałem nad tym. Napewno coś u siebie mam.
- Karty pasują? - zapytałem. Często grałem z wujkiem i nie ważne czy to karciane, konsolowe czy na świeżym powietrzu. - Ech? Nie chcę wiedzieć.... - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Wilson Heinen

Wilson Heinen


Posts : 87
Join date : 02/10/2016
Age : 26

Pokój Wilson'a Heinen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wilson'a Heinen   Pokój Wilson'a Heinen - Page 2 EmptySro Paź 12 2016, 21:48

-Bardziej chodziło mi o xbox'a.-Parsknąłem śmiechem.-Ale karty też mogą być, jednak umiem grac tylko w wojnę.-Mruknąłem..
Powrót do góry Go down
Oscar White

Oscar White


Posts : 96
Join date : 26/09/2016
Age : 25

Pokój Wilson'a Heinen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wilson'a Heinen   Pokój Wilson'a Heinen - Page 2 EmptySro Paź 12 2016, 23:31

- Jak narazie nie mam ochoty grać na konsoli... - stwierdziłem po czym dodałem - Jeśli chcesz, to mogę ci wytłumaczyć jak grać w pana, oszusta czy w inne gry. - uśmiechnąłem się do niego i po chwili podszedłem do drzwi, ale wpierw ubrałem buty. - Zaraz wracam. - i wyszedłem.
*pokój Oscarka*
Powrót do góry Go down
Wilson Heinen

Wilson Heinen


Posts : 87
Join date : 02/10/2016
Age : 26

Pokój Wilson'a Heinen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wilson'a Heinen   Pokój Wilson'a Heinen - Page 2 EmptyPon Paź 24 2016, 01:15

Westchnąłem cicho wiedząc że już nie wróci. Wstałem zaczynając się ubierać. Cały dzień ogólnie przesiedziałem nudząc się i grając w gry. Wieczorem miałem plan wyjść gdzieś do klubu? Napić się..Znów..
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój Wilson'a Heinen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wilson'a Heinen   Pokój Wilson'a Heinen - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pokój Wilson'a Heinen
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Artystycznie :: Akademik :: Pokoje chłopców-
Skocz do: