Artystycznie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pokój Wilson'a Heinen

Go down 
2 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Wilson Heinen

Wilson Heinen


Posts : 87
Join date : 02/10/2016
Age : 26

Pokój Wilson'a Heinen Empty
PisanieTemat: Pokój Wilson'a Heinen   Pokój Wilson'a Heinen EmptyPon Paź 03 2016, 20:18

Średni pokój z łóżkiem przy oknie (jak na zdjęciu <3) W pokoju posiada swój keyboard, biurko gdzie leży kochany laptop. Kilka książek na półkach i sporo plakatów jak u typowego nastolatka. Z gier, zespołów i tym podobne..
Pokój Wilson'a Heinen 2a85hdl
Powrót do góry Go down
Wilson Heinen

Wilson Heinen


Posts : 87
Join date : 02/10/2016
Age : 26

Pokój Wilson'a Heinen Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wilson'a Heinen   Pokój Wilson'a Heinen EmptyNie Paź 09 2016, 22:11

Po chwili wraz z Oscarem byliśmy w pokoju. Mój pokój był czysty. Lubie czystość! Zdjąłemz sbiebie buty i kurtkę. Westchnąłem głośno.
-Więc na dziś indie rock, Misery...I mam jeszcze mikrofale i popcorn.-Parsknąłem śmiechem podchodząc do stacyjki i wyjąłem z szuflady pedrive. Po chwili po pokoju zaczęła lecieć moja kochana składanka..


Powrót do góry Go down
Oscar White

Oscar White


Posts : 96
Join date : 26/09/2016
Age : 25

Pokój Wilson'a Heinen Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wilson'a Heinen   Pokój Wilson'a Heinen EmptyNie Paź 09 2016, 22:17

Weszliśmy do jego pokoju. Przytulnie miał bardzo. Czyli tak jak normalny pokój, a nie wzięty z hotelu 5-gwiazdkowego. Oczywiście i ja zdjąłem buty.
- Świetnie. - stwierdziłem i usiadłem na jego łóżko. Z czystego przyzwyczajenia dalej miałem na sobie bluzę i czapkę. Zaczalem się rozglądać po pokoju.
Powrót do góry Go down
Wilson Heinen

Wilson Heinen


Posts : 87
Join date : 02/10/2016
Age : 26

Pokój Wilson'a Heinen Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wilson'a Heinen   Pokój Wilson'a Heinen EmptyNie Paź 09 2016, 22:19

Wsadziłem popcorn do mikrofalówki. Zwykle przy kimś nowym jestem spięty i cichy. Ale muszę sie pokazać przy chłopaku, który mi się podoba jakoś dobrze. Prawda? Usiadłem z impetem obok niego i zdjąłem mu czapkę.
-Nie za gorąco ci trochę w niej?-Spytałem i parsknąłem śmiechem po czym zaczesałem mu włosy do tyłu. Ale ma super włosyy..
Powrót do góry Go down
Oscar White

Oscar White


Posts : 96
Join date : 26/09/2016
Age : 25

Pokój Wilson'a Heinen Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wilson'a Heinen   Pokój Wilson'a Heinen EmptyNie Paź 09 2016, 22:28

Kiedy tylko zdjął moją czapkę... Znów miałem włosy rozczochrane. Jak w sumie zawsze. Może też dlatego chowam je pod czapką?
- Nie, zawsze siedzę w czapce... I tak jakoś się przyzwyczaiłem. - mruknąłe i uśmiechnąłem się lekko do niego. Teraz to wsłuchałem się w muzykę.
Powrót do góry Go down
Wilson Heinen

Wilson Heinen


Posts : 87
Join date : 02/10/2016
Age : 26

Pokój Wilson'a Heinen Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wilson'a Heinen   Pokój Wilson'a Heinen EmptyNie Paź 09 2016, 22:34

-Ja nie mogę chodzić w czapkach, nie wygodnie mi.-Mruknałem wstając. Podłączyłem laptopa do telewizora w pokoju i znalazłem szybko film. Na razie nie włączałem niczego, nawet telewizora. Usiadłem znów.
-Masz kogoś w tej szkole? Te dziewczyny z baru chciały chyba cię poderwać...Wiesz ja byłem homo, a ty chociaż bi.-Parsknąłem śmiechem i rzuciłem swoją czarną bluze na krzesło obok biurka..
Powrót do góry Go down
Oscar White

Oscar White


Posts : 96
Join date : 26/09/2016
Age : 25

Pokój Wilson'a Heinen Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wilson'a Heinen   Pokój Wilson'a Heinen EmptyNie Paź 09 2016, 22:46

Przyglądałem się co robi. Po tym lekko się zdziwiłem.
- Serio? Poderwać? I nie, mówiłem, że nikogo nie mam. - odparłem i po chwili wziąłem czapkę, przybliżyłem się do niego i założyłem na jego głowę. - Pasuje ci. - stwierdziłem.
Powrót do góry Go down
Wilson Heinen

Wilson Heinen


Posts : 87
Join date : 02/10/2016
Age : 26

Pokój Wilson'a Heinen Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wilson'a Heinen   Pokój Wilson'a Heinen EmptyNie Paź 09 2016, 22:49

Uśmiechnąłem się dlikatnie. Nie rób tego. On ucieknie. O nie zrobię to. Jestem debilem. Oblizałem ponownie usta i palce dotknałem od dołu jego brodę by spojrzał mi w oczy.
-A ja mogę cię poderwać?-Spytałem szeptem. Skąd u mnie tyle odwagi? Nie wiem, napiłem się wiem co robię, ale...Ughhh.
Powrót do góry Go down
Oscar White

Oscar White


Posts : 96
Join date : 26/09/2016
Age : 25

Pokój Wilson'a Heinen Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wilson'a Heinen   Pokój Wilson'a Heinen EmptyNie Paź 09 2016, 22:54

Nie spodziewałem się co zaraz się stanie, a właściwie to, co zrobi. Zarumieniłem się na twarzy.
- Co ty... Za dużo wypiłeś czy co?... - zapytałem nie wiedząc co innego zrobić i odpowiedzieć.
Powrót do góry Go down
Wilson Heinen

Wilson Heinen


Posts : 87
Join date : 02/10/2016
Age : 26

Pokój Wilson'a Heinen Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wilson'a Heinen   Pokój Wilson'a Heinen EmptyNie Paź 09 2016, 22:57

Zaśmiałem się cicho.-Wypiłem...Ale nie jestem pijany.- Mruknąłem, dotknąłem deliaktnie jego tali.-Lub jestem trochę.-Zaśmiałem się cicho, uśmiechając się szeroko. Tak chyba byłem trochę podpity, głupie leki. Moja dłoń znalazła się an jego policzku i musnąłem usta chłopaka z uśmiechem. On za chwilę wyjdzie przez drzwi...Lub okno jeśli się wkurwi..
Powrót do góry Go down
Oscar White

Oscar White


Posts : 96
Join date : 26/09/2016
Age : 25

Pokój Wilson'a Heinen Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wilson'a Heinen   Pokój Wilson'a Heinen EmptyNie Paź 09 2016, 23:03

No cóż... Ta cała sytuacja mnie przetłaczała. Jejku, jak dziwnie się teraz czuję. Przymknąłem oczy. Kiedy poczułem jego usta... Po pownej chwili, przerywając to, odsunąłem go lekko od siebie.
- Wilson... Czy to nie dziwne, że po paru godzinach znajomości już mnie całujesz? ... - spytałem dalej skrępowany i upiściłem wzrok.
Powrót do góry Go down
Wilson Heinen

Wilson Heinen


Posts : 87
Join date : 02/10/2016
Age : 26

Pokój Wilson'a Heinen Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wilson'a Heinen   Pokój Wilson'a Heinen EmptyNie Paź 09 2016, 23:07

-A co zmieni jeśli byśmy się znali całe życie?-Szepnąłem. Patrząc mu w oczy pocałowałem tym razem usta chłopaka. Po sekundzie pogłębiłem pocałunek, chcąc wiedzieć jak daleko mogę się posunąć. Pijany Wilson to głupi Wilson..
Powrót do góry Go down
Oscar White

Oscar White


Posts : 96
Join date : 26/09/2016
Age : 25

Pokój Wilson'a Heinen Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wilson'a Heinen   Pokój Wilson'a Heinen EmptyNie Paź 09 2016, 23:19

- Może nie całe życie, ale chociaż trochę czasu... - odpowiedziałem i gdy tylko znowu mnie pocałował to zacisnąłem powieki. Kiedy zamiast zaprzestać to pogłębił pocałunek, w pewnej chwili ponownie go od siebie odkleiłem.
- Wilson, przestań... - wydukałem.
Powrót do góry Go down
Wilson Heinen

Wilson Heinen


Posts : 87
Join date : 02/10/2016
Age : 26

Pokój Wilson'a Heinen Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wilson'a Heinen   Pokój Wilson'a Heinen EmptyPon Paź 10 2016, 00:05

Trochę przestałem myśleć przez alkohol.-No weśśs.-Jęknałem nie zadowolony, ma cudowne usta. Zwykle liczy dla mnie się uczcie jak typowej pizdzie w rurkach, ale... Ale po alkoholu trochę moje pragnienia mi się, emm zmieniają.
-Niee mogę.-Zaśmaiłem się cicho.- Pooodniesasss mnie.-Wydukałem i zasmaiłem się cicho..
Powrót do góry Go down
Oscar White

Oscar White


Posts : 96
Join date : 26/09/2016
Age : 25

Pokój Wilson'a Heinen Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wilson'a Heinen   Pokój Wilson'a Heinen EmptyPon Paź 10 2016, 00:16

Ponownie speszyłem się. Co on wygaduje?! Nie miałem zamiaru tutaj dalej siedzieć skoro już mu alkohol do łba strzelił. Po chwili jakoś udało mi się uwolnić. wstałem i odeszłem. Zacząłem ubierać buty.
- Wrócę jak otrzeźwiejesz. - powiedziałem i już wychodziłem...
Powrót do góry Go down
Wilson Heinen

Wilson Heinen


Posts : 87
Join date : 02/10/2016
Age : 26

Pokój Wilson'a Heinen Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wilson'a Heinen   Pokój Wilson'a Heinen EmptyPon Paź 10 2016, 00:22

-Czekjaa.-Jeknałem wstając szybko i przewracając się prawię.
-Obiecuje że ciee już nie dotknę!-Dałem dłoń na serce osuwając się delikanie o ściane.- Miałem nadzieje że tes ci siee podobam.-Powiedziałem zaczesując włosy do góry.-Po tabletkach i alkoholu nie myślę.- Gratuluję idioto, który napieprza prawdą po alkoholu! Teraz będzie myślał że jesteś psycholem!
Powrót do góry Go down
Oscar White

Oscar White


Posts : 96
Join date : 26/09/2016
Age : 25

Pokój Wilson'a Heinen Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wilson'a Heinen   Pokój Wilson'a Heinen EmptyPon Paź 10 2016, 00:31

Już moja ręka była na klamce i chciałem otworzyć, lecz nagle usłyszałem Wilsona. Stałem do niego odwrócony i słuchałem go uważnie.
- Może i się podobasz.. - cicho, mruknąłem, a zaraz potem od razu, dodając głośniej - Chorujesz na coś? - spytałem zerkając na niego.
Powrót do góry Go down
Wilson Heinen

Wilson Heinen


Posts : 87
Join date : 02/10/2016
Age : 26

Pokój Wilson'a Heinen Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wilson'a Heinen   Pokój Wilson'a Heinen EmptyPon Paź 10 2016, 00:35

-Uuu.-Zaśmiałem się cicho i podszedłem do drzwi. Prawie stykałem sie torsem o jego plecy, jednak bez dotykanie tak?
-Dowiesz się jak zostaniesz.-Uśmiechnąłem się szeroko.-Nie słuchjs mnei teraz, jestem schlany. Tak to jestem zwykle YHMMM wstydliwą małą pizdą.-Westchnąłem cicho i parsknąłem śmiechem.
Powrót do góry Go down
Oscar White

Oscar White


Posts : 96
Join date : 26/09/2016
Age : 25

Pokój Wilson'a Heinen Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wilson'a Heinen   Pokój Wilson'a Heinen EmptyPon Paź 10 2016, 00:47

Chwilkę się zastanowiłem i zawachałem.
- Nie musisz mi mówić jaka to choroba, wystarczy zwykłe tak lub nie. - cicho westchnąłem dalej myśląc - Mimo, że pijany jesteś i twierdzisz żebym się ciebie nie słuchał to... Zostanę jeszcze chwilkę. O ile nic podobnego z wcześniej nie zrobisz. - dodałem i odwróciłem się w jego stronę.
Powrót do góry Go down
Wilson Heinen

Wilson Heinen


Posts : 87
Join date : 02/10/2016
Age : 26

Pokój Wilson'a Heinen Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wilson'a Heinen   Pokój Wilson'a Heinen EmptyPon Paź 10 2016, 00:51

-Tak mam...To się cieszę.-Powiedziałem cicho czując że się dosyć zacząłem uspakajać. Chwiejnym krokiem usiadłem przy łóżku i spojrzałem na na moejgo nowego Crush'a.
Powrót do góry Go down
Oscar White

Oscar White


Posts : 96
Join date : 26/09/2016
Age : 25

Pokój Wilson'a Heinen Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wilson'a Heinen   Pokój Wilson'a Heinen EmptyPon Paź 10 2016, 01:05

Podeszłem z nim do łóżka i usiadłem na nie, obok chłopaka.
- Czujesz się na siłach aby obejrzeć film? - zapytałem - I... Chcesz o tym pogadać na co chorujesz..?
Wcześniej jak szedł to prawie by się przewrócił, no i nie będę go zmuszał aby mi mówił wszystko od razu.
Powrót do góry Go down
Wilson Heinen

Wilson Heinen


Posts : 87
Join date : 02/10/2016
Age : 26

Pokój Wilson'a Heinen Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wilson'a Heinen   Pokój Wilson'a Heinen EmptyPon Paź 10 2016, 01:08

-Takkk, kocham ten film.-Jęknąłem włączjac tv i także film.
-Wyjmiesz popcorn z mikrofali?-SPytałęm cicho.-I w lodówetsceee jest cola.-Jęknałem cicho.
-Em Zespół stresu pourazowego.-Westchnałęm cicho wzdrygając się
Powrót do góry Go down
Oscar White

Oscar White


Posts : 96
Join date : 26/09/2016
Age : 25

Pokój Wilson'a Heinen Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wilson'a Heinen   Pokój Wilson'a Heinen EmptyPon Paź 10 2016, 01:15

- Jasne. - poszedłem po popcorn i napój. Oczywiście podałem mu w misce przekąskę, a następnie szklankę. Słuchałem go dalej.
- Nie będę ciebie męczył pytaniami... - stwierdziłem nalewając trochę coli do szklanek. Usiadłem wygodnie i spojrzałem się na ekran telewizora.
Powrót do góry Go down
Wilson Heinen

Wilson Heinen


Posts : 87
Join date : 02/10/2016
Age : 26

Pokój Wilson'a Heinen Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wilson'a Heinen   Pokój Wilson'a Heinen EmptyPon Paź 10 2016, 01:19

-Wiesz raczej co to jest...Nawet po nazwie można skumać.-Parksnałem śmiechem zaczynając pić cole.
-ZImno jest.-Mruknąłem. Biorąc duży koc okryłem nas i zacząłem jeść popcorn..
Powrót do góry Go down
Oscar White

Oscar White


Posts : 96
Join date : 26/09/2016
Age : 25

Pokój Wilson'a Heinen Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wilson'a Heinen   Pokój Wilson'a Heinen EmptyPon Paź 10 2016, 01:25

- Wiem wiem... Tylko chodziło mi o to, że nie będę się ciebie pytał, od kiedy ją masz i dlaczego. - mruknąłem dalej oglądając film. - Tak trochę, ale mam bluzę...,dzięki. - powiedziałem z lekkkim, uśmiechem. Biorąc trochę popcornu, nasze dłonie się styknęły. Zbytnio nie zwróciłem na to uwagi.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój Wilson'a Heinen Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wilson'a Heinen   Pokój Wilson'a Heinen Empty

Powrót do góry Go down
 
Pokój Wilson'a Heinen
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Wilson Heinen
» Pokój DS ~
» Pokój dwuosobowy #3
» Pokój Matthew
» Pokój Wenki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Artystycznie :: Akademik :: Pokoje chłopców-
Skocz do: