Artystycznie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Hiro Nakate

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Oscar White

Oscar White


Posts : 96
Join date : 26/09/2016
Age : 25

Hiro Nakate - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hiro Nakate   Hiro Nakate - Page 2 EmptySob Paź 01 2016, 21:12

Długo nie musiałem czekać na otwarcie drzwi.
- Hej. - uśmiechnąłem się lekko do chłopaka i wszedłem do środka. - Nic ciekawego... Nowy nauczyciel który miał problem z kluczami i z nową salą... Ale do następnych zajęć to mam napisać scenograf, reżyserkę i... nie wiem jak za to się zabrać. - stwierdziłem wzdychając po chwili i siadając na jego łóżko. - Po za tym jest naprawdę w porządku. A u ciebie? Coś ciekawego robiłeś?
Powrót do góry Go down
Hiro Nakate

Hiro Nakate


Posts : 94
Join date : 12/09/2016

Hiro Nakate - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hiro Nakate   Hiro Nakate - Page 2 EmptySob Paź 01 2016, 21:16

Zaśmiałem się siadając obok. - Pomogę ci jesli będziesz chciał...-mruknąłem proponując swoją pomoc. -A u mnie... spałem, sprzątalem... muzyki słuchałem... codzienność...
Powrót do góry Go down
Oscar White

Oscar White


Posts : 96
Join date : 26/09/2016
Age : 25

Hiro Nakate - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hiro Nakate   Hiro Nakate - Page 2 EmptySob Paź 01 2016, 21:18

- Dzięki, ale to później i... Chcesz żebym dalej ci czytał książkę? - spytałem spoglądając na chłopaka obok mnie.
Powrót do góry Go down
Hiro Nakate

Hiro Nakate


Posts : 94
Join date : 12/09/2016

Hiro Nakate - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hiro Nakate   Hiro Nakate - Page 2 EmptySob Paź 01 2016, 21:22

-Tak... jasne... bardzo miło mi się ciebie słuchało...- mruknąłem lekko się rumieniąc.
Powrót do góry Go down
Oscar White

Oscar White


Posts : 96
Join date : 26/09/2016
Age : 25

Hiro Nakate - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hiro Nakate   Hiro Nakate - Page 2 EmptySob Paź 01 2016, 21:29

- Cieszę się. - nagle przyszedł mi do głowy pomysł - Umm... Czy chciałbyś pójść ze mną do kina? - zapytałem odwracając wzrok.
Powrót do góry Go down
Hiro Nakate

Hiro Nakate


Posts : 94
Join date : 12/09/2016

Hiro Nakate - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hiro Nakate   Hiro Nakate - Page 2 EmptySob Paź 01 2016, 21:32

Moje policzki stały się jeszcze czerwieńsze... - T...tal! Jasne! Oczywiście że tak! To znaczy... chętnie...-uśmiechnąłem się nerwowo. O matko! Zaprosił mnie do kina!
Powrót do góry Go down
Oscar White

Oscar White


Posts : 96
Join date : 26/09/2016
Age : 25

Hiro Nakate - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hiro Nakate   Hiro Nakate - Page 2 EmptySob Paź 01 2016, 21:40

Spojrzałem się na niego i nie wiedziałem dlaczego tak zareagował.
- Wszystko w porządku? Cały się czerwienisz jak burak... - stwierdziłem widząc jego twarz. Po chwili wstałem.
Powrót do góry Go down
Hiro Nakate

Hiro Nakate


Posts : 94
Join date : 12/09/2016

Hiro Nakate - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hiro Nakate   Hiro Nakate - Page 2 EmptySob Paź 01 2016, 21:44

Zasłoniłem policzki zaraz jedynie odwracając głowe na bok, zawstydzony.- Tak... przepraszam... -mruknąłem cichutko
Powrót do góry Go down
Oscar White

Oscar White


Posts : 96
Join date : 26/09/2016
Age : 25

Hiro Nakate - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hiro Nakate   Hiro Nakate - Page 2 EmptySob Paź 01 2016, 21:48

- To jak, idziesz? - spytałem podchodząc do drzwi i czekając na niego. Ale z niego jest wstydniś...
Powrót do góry Go down
Hiro Nakate

Hiro Nakate


Posts : 94
Join date : 12/09/2016

Hiro Nakate - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hiro Nakate   Hiro Nakate - Page 2 EmptySob Paź 01 2016, 21:52

_- Tak juz ide...-mruknalem zakladajac buty. Wyszliśmy. Zamknąłem pokoj i lekko sie usmiechnbalem-prowadz o panie.
Powrót do góry Go down
Oscar White

Oscar White


Posts : 96
Join date : 26/09/2016
Age : 25

Hiro Nakate - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hiro Nakate   Hiro Nakate - Page 2 EmptySob Paź 01 2016, 21:56

Zaśmiałem się pod nosem słysząc jak mnie nazwał. Po tym wyszliśmy na miasto...
*miasto ->kino
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Hiro Nakate - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hiro Nakate   Hiro Nakate - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Hiro Nakate
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Hiro Nakate

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Artystycznie :: Akademik :: Pokoje chłopców-
Skocz do: